Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
2 lipca 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA MAGICZNA MOC SAI BABY

Magiczna moc Sai Baby w polskich sądach.

Gdy próbuję przyglądać się z dystansu moim sprawom sądowym, mam wrażenie, że kieruje nimi jakaś diabelska moc, która się sprzysięgła przeciwko mnie. Moje wnioski dowodowe są ignorowane, świadkowie często nie są dopuszczani a jeśli już dojdzie do przesłuchania, moje pytania są regularnie uchylane, tak aby uniemożliwić wyjawienie prawdy. Szczególnie utrudniane są przesłuchania świadków oskarżenia. Jednocześnie cały szereg prokuratur i sądów, usiłowało ze mnie zrobić wariata. Jednym z zarzutów, było to, że próbowałem korzystać ze swoich, zagwarantowanych konstytucją, praw. Logika w owych sprawach nie ma zastosowania. Kilkakrotnie wykazałem, że świadkowie strony przeciwnej składają fałszywe zeznania a opinie biegłych są tendencyjne, przygotowywane w złej wierze i z gruntu fałszywe. Bez skutku. Pozytywnym skutkiem owej zorganizowanej nagonki było to że numer na wariata stał się nieaktualny i stwierdzono wyraźnie, że nie mam manii prześladowczej. Fakty są jednak jak wskazałem wyżej.

Ciekawym wątkiem w tym wszystkim jest związek mojej byłej, z sektą starego szarlatana Sai Baby. Ów człowiek, przez wyznawców uznawany za boga, ma mieć nadprzyrodzoną moc, potrafi kierować ludzkimi losami a przede wszystkim jest niesamowicie bogaty. Sekta dysponuje całym miastem z uniwersytetem do prania mózgów, szpitalem, lotniskiem etc. Przede wszystkim jednak Sai Baba jest znany z wyczarowywania złotych przedmiotów a szczególnie kul, które wychodzą z jego ust. Lubuje się też w uzdrawianiu młodych wyznawców, płci męskiej, których zaprasza do prywatnego gabinetu w celach terapeutycznych.

Złośliwi twierdzą co prawda, że owe złote kule są zręcznie podsuwane w białej chuście przez pomocnika, a terapia polega na masażu genitaliów delikwentów. Nie zmienia to faktu, że Sai Baba ma potężną kasę, daleko wykraczającą poza potrzebę kupowania wyczarowywanych przedmiotów. Kasa zaś ma niezwykłą moc oddziaływania i przekonywania. Moc Sai Baby jest tak silna, że na ustawionej rozprawie w sądzie w Pruszkowie, sędzia Kryń-Kosieradzka dostała prawie apopleksji, gdy wyciągnąłem portret guru i usiłowałem go przedstawić jako dowód w sprawie. Kwestia sekty jest też tuszowana przez sąd i biegłych psychologów w sprawie rozwodowej i opieki nad dziećmi. Wytłumaczenie zatem nasuwa się samo.

Lata temu pracowałem w Arabii Saudyjskiej. Ostrzegano nas przed wypadkami drogowym z udziałem Saudyjczyków. Cudzoziemiec był tam zwykle obarczany winą. Uzasadnienie było proste. Gdyby obcego nie było, nie byłoby wypadku. Podobna logika ma miejsce w polskich sądach rodzinnych i nie tylko. Oskarżony lub ojciec, jest z góry skazany na przegraną, bo przecież gdyby go nie było, nie byłoby problemu.

Owa specyficzna logika urzędników wymiaru, połączona z magiczną mocą złotych kul Sai Baby jest zapewne wytłumaczeniem moich kłopotów. Jeśli zaś chodzi o racjonalność myślenia nietykalnych, to trudno doszukiwać się logiki u kretynów.

Jak zwykłe, żeby nie pozostać gołosłownym, załączam kilka zdjęć stanu rzeczy w domu po moim powrocie z pracy za granicą. W pokoju żony, na ścianach, wisiały portrety starego hochsztaplera, a w skrzynce na listy znalazłem bełkotliwą literaturę sekty. W innym z kolei pokoju było palenisko z Buddą. Kobiecie wyraźnie padło na mózg.

Bogdan Goczyński

Załączniki:
Zdjęcie Sai Baby,
Ołtarzyk buddyjski z paleniskiem

Linki mające związek ze sprawą
Sai Baba-szarlatan-iluzjonista

Dobro dzieci w polskim sądzie – czy dobro szajki

Prorodzinna” polityka władz RP, czyli jak rozbija się rodziny.

Polski wymiar sprawiedliwości przestępcza organizacja psychopatów.

Numer na maltretowaną żonę w wydaniu Sądu Okręgowego w Warszawie
.
Prawo w wydaniu nietykalnych. Przekręty sądu Okręgowego w Warszawie.

Iluzoryczne prawo własności.

Niepełnosprawny intelektualnie biegły Lech Suchcicki wydaje opinie dla sądu
.

Zawiadomienie Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie o przestępstwach sędziów i biegłych sądowych
.

Dowody zorganizowanej korupcji wymiaru „sprawiedliwości”.
Zawiadomienie o przestępstwie.

Krytyka wyroków sądowych nie jest godzeniem w niezawisłość sędziowską. Nadmiar prawa prowadzi do patologii w zarządzaniu państwem - Profesor Bronisław Ziemianin
Strasburg - wyroki Trybunału - ukarana Polska i polskie sądy za wydane wyroki naruszające prawo - efekty skorumpowania polskich sędziów.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Emilia Cenacewicz, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu niejawnych sympatyków AP

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Akane
23-12-2014 / 12:34
Hmm t loοks l ke our blog at my first comment (it wa suerlpong" rel="nofollow">fotdjjkkw.com">suerlpong) o I gu ss I'll just sum it up what I submitted and say, I'm thoroughly enj ying your blog. as ell am an asp ring blog riter butI'm still new to the whole thing. Do you have any tips and hints for first-time blog writers? I'd d finitely pprec ate t.Also visit m site ::
~Darya
20-12-2014 / 14:13
Hi the , I found your w bsite v G ogleat the sam t me s lo king fora ialimr subject, our web sit g there up, t seems to be g οd.I have bo kmarked it in my google bookmark .Hello there, just become a ar of y ur w blog th u Go gle, and foundthat it's really informative. I'm go ngto be careful for b uss ls. I'll appreciate in case you proceed this in future. Many other people will likely be benefited out of your writing. Cheers!My website ::