Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
5 lipca 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA CBŚ

Centralne Biuro Antykorupcyjne i jego szef Mariusz Kamiński. Kolejne zaplecze przestępczej szajki? 

Latem 2006r, mając już za sobą kilka miesięcy do czynienia z polskim wymiarem sprawiedliwości, zacząłem widzieć, że nie jest to kwestia korupcji jednego sędziego, lecz zorganizowana sitwa obejmująca sądy, prokuraturę i biegłych. Władza była wtedy w rękach PIS i jak wiele innych osób, wierzyłem, że przynajmniej na górze są ludzie o czystych rękach. CBA było wtedy w trakcie organizacji i wyglądało na to, że będzie to instytucja przestrzegająca prawa, nie tylko jego litery ale i ducha. Przynamniej Mariusz Kamiński był postrzegany jako przyzwoity człowiek.

Po parodii rozpraw w sprawie dzieci w Sądzie Okręgowym w Warszawie zauważyłem, że to samo dzieje się w sądzie w Pruszkowie, gdzie wspiera się fałszywe oskarżenia, uniemożliwia się obronę i stosuje numer na wariata. Najpierw złożyłem zawiadomienie o przestępstwie ustawiania spraw do prokuratury apelacyjnej. Nie odniosło to żadnego skutku. Było to dla mnie dziwne. Znaczną część dorosłego życia spędziłem w Australii, gdzie sądownictwo oparte jest na zasadach brytyjskich a próby manipulowania procesem traktowane są niezwykle surowo. W nadziei, że CBA jest instytucją, za którą się podaje, złożyłem tam pismo, załączając wcześniejsze zawiadomienie do prokuratury. Nie było żadnej reakcji. Dzieci były wciąż ukrywane przede mną, a próba spotkania się z nimi w szkole skończyła się kolejnym oskarżeniem o znęcanie sie nad rodziną. Pod koniec października 2006r. zostałem wywleczony z domu przez policję i zamknięty na 48 godzin dla zmiękczenia mnie przed kolejnym badaniem psychiatrycznym. Ojciec dążący do wychowania swoich dzieci to, według psycholi z prokuratury na warszawskiej Woli, wariat.

Stawało się dla mnie oczywiste, że mamy do czynienia z gigantycznym przekrętem korupcyjnym wykańczania ludzi, rozbijania rodzin i pospolitego rozboju, dla uzyskania korzyści finansowych przez mafię wymiaru „sprawiedliwości”. Złożyłem kolejne zawiadomienie do CBA, tym razem już bez większej nadziei, że będzie to potraktowane z należytą uwagą. Nie pomyliłem się. Pozostało ono bez echa. W lutym tego roku, po jawnie ustawionym procesie i przy fabrykowanych dowodach, dostałem wyrok za ”znęcanie się nad rodziną”. Proces zasługiwał na miano cyrku. Sędzia Kryń-Kosieradzka uchylała wszelkie dociekliwe pytania a mnie groziła usunięciem z sali za ich zadawanie. Biegły Lech Suchcicki ostentacyjnie kłamał aby mnie pogrążyć a oskarżycielki odmówiły poddania się badaniu wariografem. Prokuratura była całkowicie bierna podczas procesu, wiedząc z góry jaki będzie jego wynik. Przekręt byłby widoczny dla dziecka.

Biegłym sądowym nie ufałem, dlatego w sądzie zaproponowałem badanie wariograficzne na zasadzie wzajemności z oskarżycielkami. Ponieważ one odmówiły, sprawa u padła. Samodzielnie nie zdecydowałem się poddać badaniu zleconemu przez „sąd”. Po wcześniejszych doświadczeniach, nie wierzyłem biegłym. Liczyłem też, że Kryń-Kosieradzka miała jeszcze resztki rozsądku i przyzwoitości. Pomyliłem się. Wobec tego, że nieobliczalna sędzina w swoich przekrętach szła w zaparte, po wyroku poddałem się prywatnemu badaniu wariografem.

Pokazało ono całkowity fałsz oskarżenia.  W międzyczasie żona dostarczała kolejne „ekspertyzy” biegłych psychologów mające potwierdzić moją winę. Owi biegli nawet mnie nie widzieli ani ze mną nie rozmawiali, ale wystawiali opinię o mojej rzekomej agresywności n.p. na podstawie barwy mojego głosu.  Stało się dla mnie oczywiste, że jest sieć biegłych i adwokatów, którzy współpracują z mafią sądową dla ustawiania spraw i dokonywania rozbojów zza biurek. Żona musiała mieć do nich dostęp. W sekretariacie jej prawnika powiedziano mi, że stawka za przeprowadzenie sprawy o rozwód zależy od tego czy ma być orzeczenie o winie. W tym ostatnim przypadku jest oczywiście wyższa. Sprawa była jasna. Zauważyłem, że w mojej sprawie wszelkie „dowody” polegały na opiniach biegłych, w oparciu o które współpracujący sędziowie wydawali odpowiednie wyroki. Adwokatem żony jest Jacek Brydak i świetnie orientuje się on we wszystkich sfabrykowanych oskarżeniach i procesach karnych przeciwko mnie.

 Przestępcza sieć obejmuje wiele sądów o ile nie cały wymiar sprawiedliwości w Polsce. Mam już pewne doświadczenie, gdyż poza moimi sprawami byłem obserwatorem na kilku innych procesach. Nie widziałem jeszcze procesu, który byłby prowadzony poprawnie i bezstronnie. Z reguły sędzia współpracuje z prokuratorem a sprawy cywilne są ustawione.

Wobec nowych faktów, w marcu tego roku złożyłem ponowne zawiadomienie do CBA, tym razem z myślą o ewentualnym napisaniu na ten temat artykułu do Afer Prawa. Wcześniej telefonicznie upewniłem sie, że kwestie korupcji wymiaru sprawiedliwości są w kręgu zainteresowań CBA.

Ku mojemu zaskoczeniu zadzwoniono do mnie. Wypytano o szczegóły i umówiono się na spotkanie na początku kwietnia.

Zgodnie z ustaleniem, wziąłem wszelkie dokumenty wskazujące na „ustawianie” sprawy a przede wszystkim wynik badania wariograficznego. W warszawskim biurze CBA  przy Alejach Ujazdowskich 9,  po zdeponowaniu wszelkich trefnych rzeczy jak np. telefon komórkowy, spotkałem się z dwoma agentami. Nie przedstawili mi się. W rozmowie eksponowałem przekręty sędzi Doroty Kąckiej. Ciekawe, że mimo wcześniejszego zainteresowania w rozmowie telefonicznej, tym razem agenci nie zwracali uwagi na to co mówię. Dokumenty nie miały dla nich wartości. Odniosłem wrażenie, że mogło to być związane z nazwiskami, sędziów i adwokatów jakie wymieniałem. Oczywiście sędziów tych i adwokata żony znali bardzo dobrze. Na koniec powiedzieli, że ustawa o CBA nie obejmuje działań wobec sądów. Na dowód tego dali mi kopię ustawy. Wbrew temu co mówili, w statucie CBA jest wyraźnie powiedziane, że przestępstwa wobec wymiaru sprawiedliwości są w gestii CBA.

Kilka miesięcy później sprawa sędzi Kąckiej wypłynęła w publikacji Gazety Polskiej, która twierdziła, że mąż Kąckiej proponował załatwienie sprawy za 50 tys. zł.

 Z kolei Lech Suchcicki, „biegły”, który spreparował obdukcję będącą podstawą oskarżenia mnie, okazał się być jedynie miernym lekarzem bez uprawnień biegłego. Mój wyrok w sprawie karnej został uchylony w apelacji a sędzia Kryń-Kosieradzka z Pruszkowa została odsunięta od sprawy z mocy prawa. Moje zarzuty odnośnie procesu zostały uwzględnione. Ciekawe, że moje wcześniejsze wnioski o wyłączenie jej z procesu były odrzucone przez sąd w Pruszkowie. Potrzeba było dopiero badania wariograficznego połączonego z publikacjami w Aferach Prawa, żeby wprowadzić do zachowania się sędziów minimum rzetelności. W rzeczywistym państwie prawa owi sędziowie prowadzący moje procesy byliby natychmiast zawieszeni w czynnościach a większość wylądowała by za kratami. W Polsce natomiast ludzie ci są chronieni przez Centralne Biuro „Antykorupcyjne”. 

Bogdan Goczyński 

Dobro dzieci w polskim sądzie.

Prorodzinna” polityka władz RP, czyli jak rozbija się rodziny.

Numer na maltretowaną żonę w wydaniu Sądu Okręgowego w Warszawie.

Niepełnosprawny intelektualnie biegły - Lech Suchcicki, wydaje opinie dla sądu.

Dowody zorganizowanej korupcji wymiaru „sprawiedliwości”.

Bogdan Goczyński - walka Dawida z Goliatem - mafią wymiaru "sprawiedliwości". Zawiadomienie Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie o przestępstwach sędziów i biegłych sądowych.

Wariograf potwierdza zorganizowane ustawianie spraw

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" 
 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
  redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI 
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
redakcja@aferyprawa.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~DearWist
10-03-2017 / 03:23
wistspiffbuyleWist buylevitramrx.com>generic levitra online stirlbcwleWist generic" rel="nofollow">buylevitramrx.com">generic levitra online
~Jameswog
01-03-2017 / 18:15
herbs with sildenafil citrate 20mgsildenafilcitrate100mg.bid/ no hace efecto el sildenafil sildenafil" rel="nofollow">20mgsildenafilcitrate100mg.bid/">sildenafil citrate sildenafil over the counter usa 20mgsildenafilcitrate100mg.bid/>http://20mgsildenafilcitrate100mg.bi buah yang mengandung sildenafil
~Jameswog
01-03-2017 / 08:23
indian brands of sildenafil citrate 20mgsildenafilcitrate100mg.bid/ sildenafil no hace efecto sildenafil" rel="nofollow">20mgsildenafilcitrate100mg.bid/">sildenafil citrate nitro and sildenafil 20mgsildenafilcitrate100mg.bid/>sildenafil 20 mg sildenafil total synthesis
~Kgrtkuay
13-08-2015 / 14:28
~Dortha
18-02-2015 / 19:13
natural bestdrugustore.com compromised extra cost drugssonline.com heart cancer patients edtriallpacks.com sexual low toppharamacy.com than people
~Dan
20-12-2014 / 00:55
Global warming is about scnicee and not politics. Any sound economic and political theory must fit scnicee and not the other way around. The U.S. constitution and other national constitutions need to reflect this reality.
~ifqqclzemmn
14-11-2011 / 15:25
~mpxujmr
12-11-2011 / 09:24
~Kyanna
11-11-2011 / 21:28
Super jeazzd about getting that know-how.