Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY KORUPCJA BEZPRAWIE

Dwadzieścia grzechów głównych "mojej Ojczyzny"
opracowanie: prof. Jerzy Robert Nowak

1. "W mojej OjczyĽnie prezydentem jest "wieczny przepraszacz" innych narodów, który nie umie zdobyć się na protest przeciwko najzajadlejszym nawet przejawom zagranicznego antypolonizmu (Aleksander Kwaśniewski)". 

2."W mojej OjczyĽnie do niedawna premierem był człowiek, który kiedyś przyrównał Polskę do "dużej myszy" (Leszek Miller)". 

3."W mojej OjczyĽnie wicemarszałkiem Sejmu jest polityk, który pisał kiedyś, że "polskość to nienormalność" (Donald Tusk)". 

4. "W mojej OjczyĽnie marszałkiem Senatu jest polityk, który publicznie oczerniał tak zasłużoną dla Polski niepodległościową organizację WIN (Longin Pastusiak)". 

5. "W mojej OjczyĽnie bezkarnie zniesławia się największe postacie polskiego Narodu, nazywa się Bolesława Chrobrego "krwawym tyranem", awanturnikiem" i "agresorem"; "zdrajcą" bohaterskiego księdza Augustyna Kordeckiego; "krwawym watażką" hetmana Stefana Czarnieckiego; "sprzedawczykiem" i "pijusem" Tadeusza Kościuszkę; "maniakiem" Rejtana; największe dzieło Romama Dmowskiego przyrównuje się do "Mein Kampf" - a kolaborantami nazywa profesorów Uniwersytetu Jagielońskiego, szczególnie zasłużonych dla Polskiego Państwa Podziemnego doby wojny". 

6. "W mojej OjczyĽnie największego z poetów - Adama Mickiewicza, nazywa się "wariatem", który "ogłupił naród", zarzuca się mu upowszechnianie "ksenofobii" i "narodowego prymitywizmu", postuluje odesłanie do lamusa "Pana Tadeusza" i "Dziadów".

7. "W mojej OjczyĽnie niektórzy chętnie wyrzuciliby na śmietnik ogromną część narodowej klasyki, twierdząc, tak jak senator RP Kazimierz Kutz, że dorobek całego naszego XIX-wiecznego życia umysłowego nadaje się do kosza. 
Henryka Sienkiewicza przedstawia się jako okrutnego "ksenofoba", Stanisława Wyspiańskiego jako "mistyfikatora", Cypriana Kamila Norwida, Bolesława Prusa i Stefana Żeromskiego jako "antysemitów". 

8. "W mojej OjczyĽnie, na krótko przed Świętem Niepodległości, w jednej z najbardziej wpływowych gazet - "Rzeczpospolitej", nazwano Polskę "bagnem ojczystym", a kilka dni póĽniej "tradycyjnie głównym warchołem Europy". 

9. "W mojej OjczyĽnie polakożerczy hochsztapler Jan T. Gross był fetowany w mediach po opublikowaniu zajadłego antypolskiego paszkwilu, a nawet promowany do najważniejszych nagród". 

10. "W mojej OjczyĽnie prezesem Instytutu Pamięci Narodowej jest człowiek, który konsekwentnie przewleka śledztwa w tak ważnych dla pamięci sprawach narodowej zbrodni popełnionych na Polakach na Kresach w latach 1939-1941, w Nalibokach w 1943 roku, w Koniuchach w 1944 roku, rozlicznych zbrodni 
ludobójców ukraińskich, zbrodni żydowskich ubeków. Za to tym gorliwiej przez dwa lata skupiał gros swej energii na nagłaśnianie polskiej winy za Jedwabne, wyrokując o tym za granicą, wśród amerykańskich Żydów, na długo przed zakończeniem śledztwa (Leon Kieres)". 

11. "W mojej OjczyĽnie, która więcej niż jakikolwiek inny kraj sąsiadujący z Rosją ucierpiała od zbrodni stalinowskich, aż 46 proc. Narodu "nie wie", że Stalin był totalitarnym ludobójcą".

12. "W mojej OjczyĽnie, w ostatnim dziesięcioleciu parokrotnie publicznie wysławiano kata Polaków - Stalina, jako "dobroczyńcę Polaków" (robił to m.in. znany polityk i publicysta Aleksander Małachowski".

13. "W mojej OjczyĽnie pamięć historyczna jest w takim zaniku, że 49 proc. ludności nigdy nie słyszało o okrutnym wymordowaniu 100 tysięcy Polaków na Wołyniu i w Małopolsce wschodniej przez ukraińskich 
szowinistów". 

14. "W mojej OjczyĽnie redaktorem największej i najbardziej wpływowej gazety jest człowiek, który dopuścił w niej do oczerniania pamięci heroicznego Powstania Warszawskiego jako rzekomego czasu mordowania Żydów i osobiście haniebnie zniesławiał postać wielkiego Polaka XX wieku - Prymasa Tysiąclecia kardynała Stefana Wyszyńskiego (Adam Michnik)". 

15. "W mojej OjczyĽnie, na czołowym uniwersytecie - Uniwersytecie Warszawskim, wyróżniono zaszczytnym doktoratem honoris causa autora licznych tekstów szkalujących Polskę i Armię Krajową - Israela Gutmana". 

16. "W mojej OjczyĽnie usprawiedliwiano względami wojskowymi okrutną niemiecką pacyfikację Warszawy w 1944 roku (poseł do Sejmu RP Piotr Gadzinowski)". 

17. "W mojej OjczyĽnie bezkarnie wyszydza się godło narodowe i bezkarnie sprzedaje zakazane nawet w Niemczech militarne insygnia nazistów - katów Polaków". 

18. "W mojej OjczyĽnie w publicznej telewizji przez wiele lat blokowano jako "nacjonalistyczną" jedną z najwspanialszych pieśni patriotycznych "Żeby Polska była Polską". 

19. "W mojej OjczyĽnie sugerowano oddanie Polski pod "zarząd komisaryczny" Unii Europejskiej (senator RP Kazimierz Kutz)".

20. "W mojej OjczyĽnie czołowe publikatory konsekwentnie upokarzają i poniżają Polaków, systematycznie sącząc masochistyczną truciznę w duchu "Polak nie potrafi", "Polacy byli zbrodniarzami w drugiej wojnie światowej... 
etc". 

Wybrał:
Zygmunt Jan Prusiński
12 Czerwca 2005
Ustka

Dla poszkodowanych przez schorowane organy sprawiedliwości 
10 przykazań dla młodych adeptów prawa, czyli jak działa głupota prawników + modlitwa...
"walczący z wilkami, czyli z impotentnymi organami (nie)sprawiedliwości?" takie sobie złośliwe dywagacje.......  
"świetna porcja dowcipów o sędziach i prawnikach tylko tutaj... " 
  a może tak dowcipy polityczne o naszych rzadzących? ,

www.aferyprawa.com -  Niezależne Wydawnictwo Internetowe "AFERY KORUPCJA BEZPRAWIE Tematy zamieszczam tendencyjnie zgodnie z charakterem witryny." prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI.
Dziękuję za przysłane opinie i informacje. Czekam na oryginalne i pomysłowe, ośmieszające sądownictwo i głupotę. 
    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~chanyuan
24-09-2016 / 04:05

www.cartierwatches.us.com" title="cartier watches">cartier watches

" rel="nofollow">www.cartier.us.com">cartier sunglasses [url=www.guccisunglasses.us.com][b]gucci sunglasses[/b][/url] www.pradasunglasses.us.com
~Keli
04-01-2015 / 16:39
Wait, I cannot fathom it being so sttrrghrfoiwaad. fhdzgdaq.com [url=ygxvbxdaxxo.com]ygxvbxdaxxo[/url] [link=brhdltjz.com]brhdltjz[/link]
~Clara
20-12-2014 / 11:48
I think if you really want to be cotvimitepe in SEO nowadays you have to be proficient in coding. And i'm not just talking about HTML and CSS front-end stuff. But PHP and MySQL. You have to be able to build and improve a WordPress site quickly without having to pay developers to help you. You have to be quick on your toes these days with development changes because SEO is changing so rapidly all the time. That's probably the best advice I have right now when it comes to SEO.