Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA OPUBLIKOWANA CELEM PROCESOWEGO ZAŁATWIENIA PRZEZ PROKURATORA GENERALNEGO i logiczne że olana...

Edward MATRUSZEWSKI ........ prokurator Prokuratury Rejonowej w Sanoku - wszedł w układy, bo musiał? - kozioł ofiarny? czy?

Przedstawiam dwa dokumenty potwierdzone "za zgodność z oryginałem" . Dokumenty te mają tą samą treść, ale różnią się podpisami, a więc są dwa oryginały. Pierwszy podpisany przez Radcę Prawnego Grażynę Ostrzewską, drugi przez adwokata spółdzielni R. Neckarza. Ja wiem, że to adwokat Nieckarz dopuścił się potwierdzenia nieprawdy, a nawet przypuszczalnie sam brał udział w sfabrykowaniu dokumentu. Prokurator sanocki E. Martuszewski dla wytłumaczenia tego precedensu wymyślił teorię "błędu intelektualnego". Teorię tę poparł prokurator Prokuratury Okręgowej w Krośnie M. MARCINKOWSKI.  Oczywiście, nie dopuszczono do rozpatrzenia,  innych sfabrykowanych dokumentów - aneksów, protokołu odbioru itp.
 Mnie bardziej odpowiada interpretacja "pomroczności intelektualnej" prokuratorów. Teoria ta wymyślona dla syna Wałęsy pasuje jak ulał do podkarpackich organów sprawiedliwości. Zwłaszcza że o narkotyzowaniu się Martuszewskich głośno w Sanoku. Tak samo o ekscesach seksualnych [syn ma sprawę gwałtu zbiorowego]. Trochę inna teorię miał sędzia brzozowski R. Leśniak. - wykluczył "błąd intelektualny", ale pozostał przy teorii, że oryginały można przerabiać, dublować, dodawać podpisy, zmieniać na swoja korzyść, co potwierdza teorię pomroczności sędziego. Na tym przykładzie widać, że jak mówi Lepper - sprawiedliwość jak kurwa, lepsza dla tych, co lepiej zapłacą...  

post.357prok.san.18.07.00s1.gif (35778 bytes) post.357prok.san.18.07.00s2.gif (49063 bytes) post.357prok.san.18.07.00s3.gif (48320 bytes) post.357prok.san.18.07.00s4.gif (13819 bytes) post.357prok.san.18.07.00s5.gif (37836 bytes)

Dlaczego prokurator tak postępuje? - za friko, czy jakaś pomroczność ogarnęła jego umysł?    

A to moje zażalenie na rozdwojenie umysłu [schizofrenia?] jeszcze? prokuratora Martuszewskiego. Czy ta impotencja umysłowa opanowała już wszystkie organy [nie]sprawiedliwości podkarpackie?  

Wybrane artykuły o podobnym temacie:

BLOG POŚWIECONY "TWÓRCZOŚCI" SĘDZIEGO SĄDU REJONOWEGO W RZESZOWIE SSR PIOTRA POPKO  - dokumentujący prześladowania przez władze dziennikarza Zdzisława Raczkowskiego 

Krytyka wyroków sądowych nie jest godzeniem w niezawisłość sędziowską. Nadmiar prawa prowadzi do patologii w zarządzaniu państwem - Profesor Bronisław Ziemianin

NYCZ-GATE  -  taka sobie afera w rzeszowskim sądzie, jedna z setek jakie tam robią, a potem dziwią się, że 90% społeczeństwa nie wierzy w sprawiedliwość... 

SYTUACJA PRAWNA PODEJRZANEGO W POSTĘPOWANIU KARNYM PRZYGOTOWAWCZYM tak dla niedouczonych, lub zapominalskich prokuratorów, oraz osób poszkodowanych nieproceduralnym postępowaniem prokuratorskim. 

Biegli dawno już "odbiegli" od prawdy... AFERY 

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe 
www.aferyprawa.com  
Redaktor Naczelny:
mgr inż.  ZDZISŁAW RACZKOWSKI

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Bogdan
07-08-2012 / 14:31
90% nie wierzy w sądy-reszta to oni i ich sprzymierzeńcy.Stosunek 10 do 1-wynik jest prosty. Rozgrywki trwają,wynik jest wiadomy. Ja bym nie spał spokojnie gdyby 9 osób na mnie polowało.
~zpivuwxf
27-12-2011 / 12:16
~rjitmtwctwn
26-12-2011 / 20:38
~ibfzebmmlv
26-12-2011 / 11:41
~ottwvjm
25-12-2011 / 09:19
~Chartric
25-12-2011 / 01:13
That's a genuinely imrepssive answer.