Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
12 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 11-12-2014

Zdegenerowane zbiegowisko sejmowej dziczy chazarskiej na wiejskiej Marek Chrapan

W ostatnich dniach Wielokrotnie doświadczaliśmy i nadal czujemy  oddziaływania na Naród Polski zachowań  innych, dla Polaków jakby „dzikich”  norm tych codziennych jak i prawnych  obyczajów, kultury  w instytucjach państwowych, organach ścigania, domiarze niesprawiedliwości większości przewrotnie zwanym „wymiarem sprawiedliwości”  czy w zdecydowanej większości knessetoparlamentarnej.

Przyzwyczajono Polaków do działań „urzędów” stawiających za główny cel zgnębienie petenta, „organów ścigania” często zachowujących się jak szajka bandycka (uszkodzenie mi z premedytacją oka czy aresztowań dziennikarzy wykonujących swoją pracę). 

O kuriozalnych „wyrokach”  „sądów” nie mających nic wspólnego z rozumem, Prawem powszechnie rozumianym, a nawet z tym bandyckim „prawem”, wydawanych codziennie przez  żydokomusze „relikty” poprzedniego systemu rodzinnie okupujące „domiar niesprawiedliwości” od 1944 roku. Najdobitniejszym przykładem działalności tego gremium jest wręcz jawne spreparowanie w bezczelny sposób wyborów według zasady „i co nam zrobicie?”  

I nie może być inaczej w państwie gdzie „przedstawiciele” narodu mający tworzyć „Prawo” są w taki sposób  „wybierani”.  O ich „moralności” najdobitniej świadczy ostatnia tzw. „afera turystyczna” już po woli „zamiatana pod dywan”. „Marszałek” knessetosejmu nie będzie drążył sprawy kiedy nie tylko sam jest umoczony po uszy w tego typu praktyki „kręcenia lodów” kosztem podatnika ale zdecydowana większość knessetoparlamentarzystów

Każdy dzień „pracy”  knessetoparlamentu jest dniem tworzenia jakiejś afery, hucpy czy innego kuriozum dla Polaków.

05.12.2014 „marszałek” i zdecydowana większość knessetosejmu kolejny raz pokazali swoje właściwe oblicze –  CAŁKOWICIE ZDEGENEROWANEGO MENELSTWA CHAZARSKIEGO!

Do knessetoparlamentu wpłynęły dwa wnioski o upamiętnienie minutą ciszy dwóch znanych osób zmarłych w ostatnich dniach – Kazimierza Świtonia i Stanisława Mikulskiego – niezłomnego bojownika antykomunistycznego i zatwardziałego komucha. Jeżeli chodzi o Kazimierza Świtonia nawet żydokomunie „nie wypadało” kwestionować zasadności uczczenia Jego pamięci. Uczczenie jednak zatwardziałego komucha Stanisława Mikulskiego budzi sprzeciw części knessetossejmu. 

CO ROBI „MARSZAŁEK”? – PODDAJE POD GŁOSOWANIE OBA WNIOSKI ŁĄCZNIE WYMIENIAJĄC NAJPIERW KAZIMIERA ŚWITONIA, KILKASEKUNDOWA PAUZA I NAZWISKO STANISŁAWA MIKULSKIEGO! (Wg mendiów –„przechytrzył” PiS) I reakcja „sali parlamentarnej”  - POTĘŻNY RECHOT!!!

Reakcja jakiejś całkowicie zdegenerowanej dziczy. Zwykli „dzikusy” w obliczu śmierci zachowują powagę według swoich wierzeń, zwyczajów, tradycji. Już samo zestawienie przez „marszałka”  - Radka z d. Sikorskich po żonie Applebaum -  tych dwóch wniosków świadczy nie tylko o braku szacunku dla zmarłych osób, do sytuacji ale też o jego zdegenerowaniu.  W odpowiedzi na tak „zjednoczony” wniosek „marszałka”  - ZDZICZAŁY RECHOT  Sali „knesetoparlamentarnej”.  

Takiego zachowania nie spotka się wśród „menelstwa”, wśród lumpów rzadko trzeźwiejących czy innych degeneratów pochodzenia polskiego. TO JEST CAŁKOWICIE ZDEGENEROWANA DZICZ CHAZARSKA OKUPUJĄCA POLSKĘ PODSTĘPEM!

DO ODZYSKANIA KRAJU Z BANDYCKICH ŁAP ZDEGENEROWANEJ DZICZY CHAZARSKIEJ – SZYKOWAĆ KAŁACHY!!!

Marek Chrapan

KONFERENCJA "PIENIĄDZ, PRACA, WŁASNOŚĆ" Marek Chrapan
Rozbestwienie agentury w Polsce Marek Chrapan
Sukcesy” Polski w Newport. Marek Chrapan
A na drzewach zamiast liści będą wisieć aferzyści! i komuniści... Marek Chrapan
Casus Janusza Korwina-Mikk'ego Marek Chrapan
Obrona polskiej ziemi - kiedy nadejdzie polski "Majdan" Marek Chrapan
Ruch w kondominium zwanym III RP-PRLbis. Marek Chrapan
Ujawniające się potworki i POTWORY Marek Chrapan
Spotkania z P.Osłami w Pasłęku - Marek Chrapan
Relacja z pikiety "Bolka" w Gdańsku w 20 rocznicę SBeckiego "puczu" w którym obalili legalny Rząd Jan Olszewskiego. Marek Chrapan
Polski Domiar Niesprawiedliwości - niespodziewane zakończenie toczącego się od przeszło 6 lat procesu Prezesa USOPAŁu Jana Kobylańskiego. Marek Chrapan
Nielegalny cyrk na Wiejskiej ! Marek Chrapan  
PRZEKUPKI UDAJĄCE "PARLAMENTARZYSTÓW" ZAMIAST NA BAZARZE "PYTLUJĄ" W z SBeczonych  i SBckich MEDIACH Marek Chrapan 
AGENTURALNA LIKWIDACJA PAŃSTWA POLSKIEGO I EKSTERMINACJA NARODU ! Marek Chrapan 
Kolejna wpadka niekompetentnych rządzących państwem historyków - "Kotylioniarskie" małpowanie Marek Chrapan  
OD JOŁOPOWATOŚCI RZĄDU PLATFORMY NIE DA SIĘ W POLSCE ODPOCZĄĆ. Marek Chrapan  
PERFEKCYJNY PLAN ROSYJSKI - wg zasady wasz "premier" (niemiecki), nasz "prezydent" (rosyjski) - Marek Chrapan
Przygotowania POlszewii do grabieży państwowych lasów Marek Chrapan 
OD DAWNA WIEMY KTO "RZĄDZI" POLSKĄ Marek Chrapan
Platforma Polskę rujnuje i wcale zgody nie buduje.... Marek Chrapan 
Ile jest organizacji rzeczywiście patriotycznych w Polsce ? - Marek Chrapan
BANDYCKA SCHIZOFRENIA "RZĄDZĄCA" POLSKĄ. Marek Chrapan
Szykować Kałachy !!! Marek Chrapan
Sejmową Komisją Śledczą d/s Hazardu i traumatyczno szokujący obraz kraju pod władzą POpaprańcówMarek Chrapan
POCZĄTEK WOJNY Z BANDYTYZMEM PAŃSTWOWYM NA LITWIE PRZYKŁADEM DLA POLAKÓW JAK WŁAŚCIWIE TRAKTOWAĆ ORGANA WŁADZY - Marek Chrapan

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.


Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~razim3
29-12-2014 / 20:39
Kiedyś ten cały system się wreszcie zawali. adwokat.wyssogota.pl
~jurek
20-12-2014 / 00:40
W grobach przewracają się : 1/. nasi patrioci , którzy za takie coś oddawali życie . 2/. 600 tysięcy Rosyjskich żołnierzy , którzy polegli podczas wyzwalania Polski w II WŚ , 3/. Wszyscy, nieświadomi oszustwa na wielką skalę . Lecz my świadomi tego że godzimy się na taki stan rzeczy też będziemy się przewracać , bo hańba jest wielka .