Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
14 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 24-12-2010

ZA PRZYKŁADEM ŁUKASZENKI SZYKUJMY SIĘ DO ROZPRAWY Z BANDYTYZMEM UDAJĄCYM "RZĄDY" W POLSCE !!!

Parę dni temu pisząc o okresie przedświątecznym jako o okresie wyciszenia nie zdawałem sprawy że wybory w Białorusi tak mogą rozjątrzyć wszystkie jołopowatości - od "ich Najwyższych i Agenturalnych Jołopowatości" po jołopowatosci parlamentarne, "eksperckie" , medialne itp..itd...
A ponieważ żadnej jołopowatości nie można "odpuszczać" bo i tak weszły na głowę normalności, więc jeszcze zabiorę głos.

BRAWO ŁUKASZENKA !!! - Bandyctwo agenturalne nasłane m.in.. z Polski -z bandycko-mafijnego układu Magdalenkowego - by rozrabować Białoruś tak jak to zrobiono z Polską należy gonić tam gdzie rośnie pieprz.
Z SBeczone i SBckie media pokazują garstkę białoruskich jołopów próbujących wzorem polskiego bandyctwa dopaść do rabunku dobrze prosperującej gospodarki by ją rozłożyć, którym Łukaszenka wskazał ich właściwe miejsce. 

A nasze bandyctwo mafijne podnosi wrzask zapominając jak to u nas w ubiegłym roku rozprawiono się z Stoczniowcami polewając nawet środkami żrącymi niszczącymi ludziom zdrowie, ale o tym cisza.
Łukaszenka jak przystało na prawdziwego przywódcę swojego narodu broni go i swój kraj przed tym co szrobino z Polakami i Polską. 
To w Polsce a nie na Białorusi ok. 100 tyś. ludzi popełniło samobójstwa z braku środków do życia i najmniejszych perspektyw
,
- to w Polsce a nie na Białorusi jest ok 1 mln bezdomnych - na Białorusi nie ma bezdomności. a wręcz odwrotnie, na wioskach czekają nowe domki wraz z pracą bezpłatnie przydzielane do zasiedlenia - mam dzisiaj najnowsze bezpośrednie relacje z stamtąd od goszczących u mnie, 
- to w Polsce a nie na Białorusi 1/3 populacji wraz z dziećmi głoduje, a kolejna co najmniej 1/3 populacji żyje w nędzy - na Białorusi nie ma głodu i nikt w nędzy nie żyje mimo zarobków w przeliczeniu ok.35 - 50 USD, ale ceny towarów i usług dostosowane sa do tych zarobków.
To w Polsce a nie na Białorusi Służba Zdrowia jest w stanie agonalnym, to w Polsce a nie na Białorusi kolej i inny transport jest rozłożony,
tam funkcjonuje normalnie, zgodnie z rozkładami jazdy i punktualnie. 
Wreszcie to Białoruska, a nie Polska gospodarka
rośnie w tempie 7% rocznie - WIĘC PRECZ Z BANDYCKIMI ŁAPAMI OD BIAŁORUSI !!!

Parę dni temu słyszałem jak jakiś jołop (nie zapamiętuję jołopów) próbował w z SBeczonym programie TVP zrównać poziomy startów oby państw przed 20-laty. Takim jołopowatym tumaństwem może popisywać się tylko jołop nad jołopami. 

Polska w okresie komuny miał prywatne rolnictwo, rzemiosło i innych parę sektorów kiedy na Białorusi jak i w całym ZSRR nawet w myślach nie przewidywano jakiejkolwiek prywatnej działalności, a jołop nad jołopami "zrównuje" starty obu państw.
ZA PRZYKŁADEM ŁUKASZENKI SZYKUJMY SIĘ DO ROZPRAWY Z BANDYTYZMEM UDAJĄCYM "RZĄDY" W POLSCE !!!

Marek Chrapan

OD DAWNA WIEMY KTO "RZĄDZI" POLSKĄ Marek Chrapan

"RZĄDZĄ" POLSKĄ - AGENTURA ? - JOŁOPY ? - A MOŻE JEDNO DRUGIM W POŁĄCZENIU !

Platforma Polskę rujnuje i wcale zgody nie buduje.... Marek Chrapan

BANDYCKA SCHIZOFRENIA "RZĄDZĄCA" POLSKĄ. Marek Chrapan

SWOJĄ WOLNOŚĆ MOŻEMY ODZYSKAĆ TYLKO OGÓLNONARODOWYM POWSTANIEM !!!


Ile jest organizacji rzeczywiście patriotycznych w Polsce ? - Marek Chrapan

Szykować Kałachy !!!

Sejmową Komisją Śledczą d/s Hazardu i traumatyczno szokujący obraz kraju pod władzą POpaprańców

Medialne "obrzezanie mózgów" społeczeństwa polskiego trwa i ma się dobrze - tylko w internecie możesz dowiedzieć sie prawdy...

POCZĄTEK WOJNY Z BANDYTYZMEM PAŃSTWOWYM NA LITWIE PRZYKŁADEM DLA POLAKÓW JAK WŁAŚCIWIE TRAKTOWAĆ ORGANA WŁADZY

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Andralyn
03-01-2015 / 22:39
AKAIK yo'vue got the answer in one! fmdicpjq.com [url=eaoyxpuw.com]eaoyxpuw[/url] [link=pywwtff.com]pywwtff[/link]
~Sayaka
23-12-2014 / 15:44
take your time baby and put Uni first! there is always time to blog.and we will be here, don't worry, waniitg" rel="nofollow">vvgefrsoum.com">waniitg for your posts!!*Baci* Ylenia | Check on the second Professional of Fashion's on my blog! I'd love your comment!
~Bezprawie
31-12-2011 / 06:41
fI Janusz Sanocki Przywrócic zwierzchnosc Narodu nad wladza ustawodawcza i sadownicza l..Wada ustrojowa nr 1: Chory system wyborczy Konflikt polityczny miedzy Platforma Obywatelska a Prawem i Sprawiedliwoscia pochlania uwage Polaków. Tymczasem choroby Rzeczpospolitej sa glebsze i szersze niz katastrofa smolenska. W Polsce "demokratycznej" tzw. "klasa polityczna" calkowicie uwolnila sie od kontroli spoleczenstwa. Wybory, o których prawdziwym wyniku decyduja sztaby partyjne ukladajac kolejnosc na listach, sa martwym rytualem, nie zmieniajacym nic w funkcjonowaniu panstwa. Wyborcy, których role sprowadzono jedynie do "oddajacych glos" nie sa w stanie wymusic na poslach zadnego okreslonego zachowania, jako ze los posla zalezy od lidera partii, który umieszcza go (lub nie) na liscie partyjnej i to na okreslonym, miejsclel. Reszta jest tylko sztafazem. Tak pojeta "demokracja" nie tylko nie spelnia swych "technicznych funkcji";' 'uniemozliwiajac sprawne rzadzenie panstwem, ale tez gwalci podstawowe prawa obywatelskie, odbierajac w praktyce polskiemu obywatelowi bierne prawo wyborcze i uniemozliwiajac mu (bez zgody którejs z partii) kandydowanie do Sejmu. Jest to przyczyna licznych patologii w zyciu publicznym, a przede wszystkim nieslychanego wrecz obnizenia poziomu parlamentarzystów sprowadzonych do roli poslusznych, partyjnych funkcjonariuszy. Zjawisko to znane jest nie tylko w Polsce i znana jest metoda leczenia tej wady ustrojowej. Sa nimi wybory poslów w jednomandatowych okregach wyborczych (JaW). Tego typu reformy prawa wyborczego wprowadzili u siebie Francuzi (reforma gen. De Gaulle w 1958), Wtosi (1994), Japonczycy (1996). Po wojnie Niemcy unikajac narzucanego przez okupacyjne mocarstwa systemu czysto partyjnego, \Nprowadzili u siebie system mieszany z potowa poslów wybieranych w Jaw. Na tyle zgodzili sie Anglicy. Politolodzy swiata zauwazaja zwiazek systemu wyborczego i JaW z poziomem rozwoju gospodarczego. Wszystkie czolowe panstwa swiata maja u siebie albo 100% JaW (USA, Wlk. Brytania) albo jego modyfikacje. Dzialania na rzecz zmiany systemu wyborczego zapoczatkowali na poczatku lat 90. w Polsce - senator Jerzy Stepien, prof. Jerzy Przystawa z Wroclawia i prof. Antoni Kaminski. Prof. Jerzy Przystawa stal sie liderem Obywatelskiego Ruchu na rzecz JaW - który od roku 1997 zorganizowal w kraju kilkadziesiat ogólnopolskich konferencji, kilkaset spotkan, wiele manifestacji i wydal setki broszur i publikacji. Pomimo tych ofiarnych i bezinteresownych dzialan grupy obywateli, dzialania ruchu JaW byly i sa uporczywie zamilczane przez uzaleznione od partyjnych osrodków media. JaW oznacza bowiem przede wszystkim ograniczenie wszechwladzy partyjnych kierownictw i dlatego z powodu oporu partii i uzaleznionych od nich dziennikarzy, dyskusja na ten, jakze wazny ustrojowy temat, nie moze przebic sie w Polsce.
~ctrl
08-01-2011 / 09:17
Jeśli masz odwagę brać odpowiedzialność za siebie, oraz bliskich – dołącz do ludzi sobie podobnych. Wbrew pozorom jest ich niewielu. Google: Platforma Komunikacyjna jednostek krytycznych.
~2011
27-12-2010 / 07:16
Co ty Jasiu jestes i wino dzisiaj swiecisz ?
~były współpracownik
27-12-2010 / 01:35
te sanocznin kto miesza ten miesza , a ja słyszałem że u Raczkowskiego podobna nie ma cenzury tekstu i wypowiedzi , tylko ciekawe dlaczego usuwa on niektóre komentarze ? :)
~sanoczanin
26-12-2010 / 12:25
Widzę, że narkomana Kubę Granatowskiego wypuścili z psychiatryka i teraz miesza w portalach. Ciekawe kiedy po pijanemu znowu komuś podpali samochód i zamkną go na stałe.
~Cyngiel Sikorsky
26-12-2010 / 05:37
Panie Sikorsky, to jest pana polityka nie Polska, a warunkow nie bedzie pan stawial Bialorusi, jezeli nie chcesz pomoc to nie przeszkadzaj. Chcecie zaprowadzic taka demokracje jak w Polsce? Popatrz sie, co w Polsce sie dzieje co nie interesuje ciebie to, chcecie “wyginac jak dinozaury”. Nas Polakow jest znacznie wiecej jak was. Ja takze obserwuje palowanie Polakow od 1939 roku po dzien dzisiejszy tylko sposoby sie zmienily. Z czego mozesz byc czlowieku dumny z dywersji i sabotazu w innym panstwie, panstwie suwerennym. Sikorsky ktory wydal oświadczenie, w którym potępili przemoc na ulicach Mińska, to znaczy, ze widzial wszystko co dzialo sie w Minsku, ale nie zobaczyl tego co dzialo sie w Warszawie 11 listopada i calej Polsce, czyli ten czlowiek ma inne "roznice filozoficzne" od nas Polakow Slowian. On widzi to dalekowzrocznie. Ten czlowiek przypuszczalnie jest oblakany, gdy jego sytuacja zdrowotna sie pogorszy przeslemy go na badania pod Warszawe gdzie jest odpowiedni szpital na poziomie junii jewropejskiej. Juz troche zlapalem jezyka rosyjskiego. Teraz widzisz Prezydencie Aleksandrze, ze gosciles judaszy. Z pelnym poparciem dla Ciebie, bij holote nawet i swoja, a jak bedzie trzeba to i nasza ta holote gwizdkowa z 11 listopada. Oni im rozdaja gwizdki, a czy mozesz rozdac nam te urzadzenia, ktore jak dotknie sie palcem wskazujacym tak mocno to z rurki cos tam wylatuje i jak leci to tez gwizdze, bo na nastepnego 11 listopada oni moga im zamiast gwizdkow do ust rozdac te do palca wskazujacego. Warto temu judaszowi, ktory goscil u Ciebie wspomniec. To dywersant z zachodu.
~Swietokrzyski KOS
25-12-2010 / 16:50
Nich redakcja "AP"na pierwszym planie pokaże całemu światu mapę, gdzie Polska i Białoruś to jeden kraj, bez granic. Wrogowie społeczeństwa polskiego i białoruskiego, dostaną wściekłości (odkryją się) wypowiadając wojnę Redakcji. I to będzie początek jedności tych narodów, w brew dwóm dyktaturą i ...
~Augustyn Pyryt
25-12-2010 / 16:36
Jezeli TY -Janusz GORZYNSKI w takim dniu jak dzisiaj ludzi nazywasz AGENTAMI,oskarzasz ich NIE ZNAJAC kim sa,przypisujesz obce stopnie wojskowe,bredzisz o jakiejs dekonspiracji ,powolujesz sie na "w swietle Pisma sw." to KIM TY JESTES JAK NIE WSPOLCZESNYM FARYZEUSZEM ??? Stawiam ci to pytanie publicznie TYM BARDZIEJ,bo upodabniasz sie do tych co wlasnie NAROD POLSKI DOPROWADZILI DO NEDZY,OBOJETNIE JAKIE SPRAWUJA FUNKCJE i W JAKICH SA DZISIAJ SZATACH ! ZA TO PONOSZA WINE ZAROWNO "baranki i owieczki jak i ich pasterze",bo nie uchowaly owczarni przed wilkami wspolczesnego swiata ! Czy minionej nocy POLICZYLES "DZIEWCZYNKI Z ZAPALKAMI " - DZIECI POLSKICH,GLODNYCH i PORZUCONYCH ??? Czy moze gosciles przy suto zastawionym stole swoim lub obcym - pomyslales wtedy o GLODNYCH i ZNIEWOLONYCH POLAKACH w ich "niebetlejemskich a polskich zlobkach i to bez sianka" ? A moze gosciles w duszpasterskiej jadalni lamiac sie oplatkiem z tymi ,ktorzy ZDRADZILI NAS POLAKOW ??? Teraz krotko i dobitnie : -NIE POUCZAJ MNIE KIM JEST BOG i SYN BOZY ; - NIE PISZ DO NARODU POLSKIEGO FARYZEJSKO JEZELI BYLES CHRZCZONY ! - NIE BALAMUC POLAKOW SWA FALSZYWA WIARA W BOGA i nie kadz bozkowi MAMONOWI !!! -NIE APELUJ DO DURNI O IGNOROWANIE SYNA POLAKA i MATKI POLKI tym bardziej gdy nosisz nazwisko SPOLSZCZONE ! -ZEJDZ FARYZEUSZU Z OCZU NARODU POLSKIEGO JEZELI JESTES ZDRAJCA POLAKIEM ale jezeli obcym i naslanym to tym bardziej WYNOS SIE Z POLSKI ,niczym POLACY CIE NIE UKAMIENUJA ??-!! DLA TAKICH JAK TY NIE MA MIEJSCA w "polskim zlobie",chociazby tylko dlatego,ze nie potrafisz uszanowac drugiego czlowieka w takim dniu jak dzisiaj ! Wiec slusznie,ze zadecydujesz MILCZENIE lub nawet podtulenie diabelskiego ogona .