Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
14 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Terroryści, handlarze bronią i krzywda na dumie Polski czyli jak nie sprzedać stoczni, aby zarobił kumpel senator Misiak.

Duma narodowa Polski, Gdynia i jej stocznia została upodlona przez potomka volksdeustcha, czytaj: członka niemieckiej listy narodowej.

Premier RP paktuje z handlarzem bronią Abdulem el-Assirem libańczykiem i wyrzuca na bruk pracowników stoczni w Polsce. To efekt czadu oraz gazu jakiego doznał za młodu wdychając zabronione substancje.

Właśnie wątek gazowy jest tutaj najistotniejszy. Ale nie chcę powracać pamięcią do czasu wermachtu i gazowania ludzi po ich przyjeździe na dworzec śmierci czyli do obozów pracy przy akompaniamencie muzyki.

Obecny gaz jest inny bo komercyjny. Ale terror ten sam. Włączenie i wyłączenie kurka z gazem nic trudnego. Ot taka zabawa w zimno i ciepło. Aktorzy są stali i ci sami tylko swe role pozmieniali w rzekomych kapitalistów wbrew swym marksistowsko – leninowskim ideałom.

Tylko co my Polacy mamy do czynienia z takimi oszustami jak marks czy lenin i ich wyznawcami? To nie są nasi ziomale, a w dodatku propagują żeby jednemu zabrać i drugiemu dać. Dla nas i innych jest to cywilizacyjnie obce. Jak już kraść to nie po to żeby dawać komuś innemu. Dlatego traktuję ich jako czystych oszustów a tym wszystkim co w nich wierzą współczuję na zasadzie ofiary oszustwa.

W Polsce wiele szumowin skorzystało z okazji i też zostali rzekomo kapitalistami za cudzesy, okradając prawowitych właścicieli nieruchomości rolnych, zakładów rzemieślniczych itp. Ale cóż się nie robi dla posiadania za życia. Gratuluję zgromadzonych zapasów, problem jest tylko w tym że nago przychodzimy na świat i nago odchodzimy. Może ktoś się nałykać złota lub białego proszku przed śmiercią, tylko to pójdzie w glebę i to dwa metry wgłąb.

Na parafii Św. Brygidy w Gdańsku poznałem Prezesa Ruchu Społecznego Obrony Stoczni i Gospodarki Polskiej im. Gen. Józefa Hallera Pana Ryszarda Walczaka. Widać było, że jest zorientowany w sprawie nabywców stoczni.

Jednak wielu w tym przedstawiciele stoczniowych związków zawodowych z którymi spotkałem się w Szczecinie w towarzystwie Pana Mariana Meredyka w celu udzielenia pomocy przy rozwiązaniu problemu stoczni z racji moich międzynarodowych doświadczeń komercyjnych i gospodarczych, jakie nabyłem prowadząc własne przedsiębiorstwo o charakterze międzynarodowym na terenie dawnej Unii oraz posiadanej wiedzy z zagadnień prawa europejskiego, nie było zorientowanych o co w tym wszystkim chodzi.

Tylko forum międzynarodowe gwarantowało skutecznie powstrzymanie ataków na nasze dobro narodowe Stocznię Gdynię, a także stocznię w Szczecinie. O tym bardzo dobrze wiedzieli politycy wszystkich opcji.

Jednak zmowa milczenia nie została przerwana i stocznie zostały wystawione przez tuska na pożarcie misiakowi, abdulowi el-assirowi i innym pseudo biznesmenom za cudzesy czytaj kontrakty finansowane z kasy podatników. Tylko salony fryzjerskie zostały zarezerwowane dla związkowców oczywiście tych uległych.

Po tym jak oznajmiłem zgromadzonemu forum że została tylko droga międzynarodowa zatrzymania tych przekrętów podczas spotkania w Szczecinie i nie uzasadniając jeszcze tej tezy jeden z przedstawicieli związków zawodowych zgromadzonych w sali ostentacyjnie wyszedł z sali.

Zarzuciłem związkom zawodowym, że zamiast wydawać miliony złotych na wyjazdy i manifestacje w Brukseli za ¼ tych środków można było wynająć najlepszego adwokata na zachodzie i skutecznie bronić swych racji, ponieważ prawo europejskie w tym względzie zostało brutalnie naruszone. Zaproponowałem pośrednictwo i kontakty jakie posiadam, niestety brak było nawet próby działania. Odniosłem wrażenie jak bym był na stypie.

Dodatkowo przygotowałem gotowy pozew do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości w Luksemburgu zarzucając Komisji Europejskiej i stronie Polskiej naruszanie artykułu 6 Traktatu o Unii Europejskiej, którym nikt się nie zainteresował no bo po co. Misiak nauczy nas fryzjerki i będzie dobrze, to się zobaczy.

Ja z własnej kieszeni nie będę płacił za czynności prawne i koszty, które oszacowałem na raczej symboliczną kwotę, która miała wynosić równowartość jednego piwa od związkowca, co w zupełności pokryłoby to wspomniane koszty. Niestety związkowcy nie lubią dawać na piwo ludziom co im z serca radzą i którzy za porady nie pobierają opłat, a delegacje pokrywają z własnej kieszeni, wolą obłudę ich szefów co podróżują i libacje uprawiają za ich pieniądze. Jeżeli są w stanie uzgadniać podpisanie cyrografu z politykami, a dotyczącego ustawy stoczniowej, to również mogą wynegocjować z nimi bardzo dobrze sytuowanymi obywatelami, żeby nie napisać towarzyszami - opłaty prawne bądź co bądź w ich interesie i ukochanej Ojczyzny.

A można było bronić jeszcze stocznie przed sprzedażą i likwidacją mając na uwadze tylko prawo międzynarodowe, a nie krajowe i na zasadzie takiej że większość państw broniła się przed likwidacjami przemysłu w ich krajach to dlaczego my nie możemy robić tego co Francja, Niemcy czy inne kraje europejskie, które z budżetu wspierają swoje całe gałęzie przemysłu lub banki w sytuacji kryzysu.

Jestem przeciwny rozwiązaniom finansowania rozwiązań gospodarczych z budżetu ale to jest strategiczna decyzja dla Polski tak jak przemysł samochodowy dla Niemiec lub rolnictwo dla Francji. My nigdy nie będziemy produkować mercedesów lub wspaniałego wina ale statki potrafimy budować i w dodatku mamy najlepszą kadrę pływającą na świecie.

Tusk wyjaśnił w Europie mając na myśli swój tok myślenia, że Polakom nie chce się pracować i lepiej żeby uczyli się czegoś pożyteczniejszego niż budowa statków mogą np. strzyc psy dla niemców w Szczecinie, co oczywiście realizuje senator misiak za 50 miliony złotych i oczywiście traktuję to hobbistyczne na zasadzie nie chcę ale muszę, bo co to za kasa jakieś 50 milionów złotych i w dodatku trzeba ze stoczniowca zrobić fryzjera z europejskim certyfikatem. Takie certyfikaty to dzieci drukują na swoich komputerach dla zabawy. Ale jak daje senator misiak to jest papier. W końcu należy rozliczyć się z kwoty 50 milionów otrzymanej od podatników to i faktury są potrzebne, jeżeli się jest poważnym biznesmenem i dystyngowanym senatorem. Żałosne ale prawdziwe.

Tusk dał już angeli telefon do jednego z przewodniczących związku to zapewne ten co wyszedł, aby za frico (w ramach współpracy), któryś z przeszkolonych już związkowców głosujących za ustawą stoczniową ostrzygł jej owczarka niemieckiego.

Podejrzewam że ci co namawiali do cyrografu w sprawie ustawy stoczniowej, pierwsi zostali lub zostaną przeszkoleni, jak tusk lub komorowski będzie Prezydentem RP i będą uczyć innych aby ich później zatrudnić w swych salonach fryzjerskich w całej zjednoczonej europie. Ma się rozumieć z udokumentowanym pochodzeniem niemieckiej listy narodowej mają pierwszeństwo bo to nasz Premier, jak by nie było. Przecież przewodniczący związku zawodowego nie będzie się narażał na notoryczne pogryzienie przez jakiegoś kundla. Także i przewodniczącemu związku też coś się należy za namówienie i zrobienie ich członków w fryzjera oraz rządową uległość i współpracę.

Wszyscy widzą co ma bolek, że sam nie wie ile ma, więc przykład i wzorzec jest godny do naśladowania dla wielu TW, KO i innych koncesjonowanych przez kiszczaka związkowców.

Nawet Śniadek bierze dobry historyczny przykład ze swoich poprzedników i ma najlepsze gajerki (garnitury) od wielu w tym również szwendających się po ulicach stoczniowców za psami i próbujących je namówić na fryzjera. Sprytnie je zasłania białym fartuszkiem z napisem solidarność przemawiając z tira ale kant widać gołym okiem, a także świetnie leży na kieszeni.

Powracając do meritum sprawy to po spotkaniu na parafii św. Brygidy w Gdańsku, narodził się pomysł na stworzenie Polskiego Koncernu Narodowego a powołanego na bazie Bumaru i Stoczni Marynarki Wojennej. Wraz z prezesem Walczakiem uzgodniliśmy szczegóły oraz sposób powiadamiania i merytorycznej dyskusji w tej kwestii. Pozostały one bez odpowiedzi, a o dyskusji rasa panów nie chciała nawet słyszeć. Co więcej w stosunku do mnie nastąpiły represje.

Pisząc o ukochanej dumie nas Polaków Gdyni, nie mogę zapomnieć o stoczni Szczecin. Po likwidacji złodziejskich zamówień przez Rosję (ZSRR), i wielomilionowym zadłużeniu szacowanym na około 260 mln dolarów dyrektorem stoczni w Szczecinie zostaję pan Krzysztof Piotrowski pracownik naukowy Politechniki Szczecińskiej. Wybitna postać i prężny umysł tego naukowca na nic zdały się z konfrontacją panującej w Polsce kryminalnej i terrorystycznej junty urzędniczej.

Mimo fenomenalnego rozkwitu gospodarczego stoczni zostaje zastosowany znany wzorzec likwidacji, które opisywałem na własnym przykładzie i powtórzę skrótowo.

Banki nie udzielają kredytów, następują trudności finansowe i wtedy wkraczają zbrodniarze totalitarni - innymi słowy Krzysztof Janik szef MSWiA zapowiada w telewizji aresztowania. Jacek Piechota ówczesny Minister Gospodarki na jednym z wieców nawołuje jak za Bieruta i Gomułki do nienawiści : „Ci, którzy do tego doprowadzili, muszą być rozliczeni za niegospodarność”.

Zarówno Piotrowski jak i członkowie zarządu trafiają do aresztu, aby po siedmiu latach terroryzmu policyjno-prokuratorsko-sądowego w maju 2009 zapadł prawomocny wyrok uniewinniający byłych prezesów holdingu. 7 lat aresztu domowego i do dyspozycji policji, prokuratury, sądu. Nawet Bolek był krócej internowany za rzekomą działalność związkową. W moim przypadku to całe 10 lat internowania w domu do dyspozycji tych zbrodniarzy. Zapowiada się jak oczywiście dożyję kolejne 10 lub 20 lat dłużej na dochodzenia roszczeń. A gdzie w tym godność ludzka ? Odeszła w siną dal. Jak mam przekonać ludzi, że nie jestem przestępcą po tylu latach skoro oni już nawet zapomnieli za co mnie sądzono ? Najczęściej odpowiadają „ta sprawa jeszcze trwała, myślałem że już dawno to się zakończyło”. W ich mniemaniu w dalszym ciągu jestem groźnym przestępcą, bo zarzut postawiony przez policję i prokuraturę był poważny zagrożony karą do ośmiu lat pozbawienia wolności i nikt nie stawia takiego zarzutu z przyczyn terroryzowania obywateli, bo te czasy minęły w 1989 roku. Nikt w to nie uwierzy.

Otóż Szanowni Czytelnicy nie minęły te metody i sposób doktrynalny wykańczania ludzi. Jedyna różnica to tylko ta, że zamiast bić na komendzie policji funkcjonariusze zwracają się do nas Pan/Pani, ale metody likwidacji niechcianej politycznej konkurencji gospodarczej pozostały niestety te same, jak je opisałem ku przestrodze młodych oraz dynamicznych przedsiębiorców, rolników, rzemieślników. Telewizja nie chce o tym mówić, prasa i media mają inne problemy, między którymi muszą wybierać. Zresztą wszyscy dali się nabrać na demokrację nawet ci z zachodu.

Tylko co im, mnie i wielu tysiącom Polaków oraz naszej ukochanej Ojczyźnie po takich uniewinniających wyrokach ? Rząd polski nie wypłaca na czas nawet zasądzonych kwot przez Międzynarodowy Trybunał Praw Człowieka w Strasbourgu uzasadniając to brakiem środków w budżecie lub wypłaca odszkodowania na zasadzie Romana Kluski kilka tysięcy złotych gdy tymczasem straty są oszacowane i udokumentowane na wiele milionów dolarów.

Pokutuje jeszcze takie przeświadczenie, że po co celowo zbankrutowanym przedsiębiorcom, rolnikom, rzemieślnikom wielomilionowe odszkodowanie skoro ludzie umierają z powodu braku leczenia a oni śmią żądać od biednego państwa miliony dolarów odszkodowania.

Serwowana propaganda totalitarna wmawiającym społeczeństwu, że nie ma środków finansowych w budżecie jest niestety zwykłym oszustwem takim samym jak swego czasu komuniści próbowali zagłodzić Polaków i zmusić ich do uległości, gdy tymczasem wagony z mięsem i innymi produktami spożywczymi były sprzedawane starszym braciom w wierze totalitarnej, a mianowicie bolszewikom.

Dlatego wszyscy wiedzą że naszego biednego państwa nie stać na wielomilionowe odszkodowania dla byłych przestępców bądź co bądź. To nic że zostali uniewinnieni dla wielu na zawsze pozostaną naznaczeni tak jak niewolnicy. Mnie takie uzasadnienie nie przekonuję i brzydzę się tak stawianej argumentacji. Nie chcę z takimi ludźmi nawet rozmawiać no bo po co skoro są oni w cywilizacyjnej zapaści. Jako rolnik nie brzydzę się obornikiem, zabijaniem zwierząt, krwią, wycieleniami i wieloma rzeczami z jakimi się na codzień spotykam w mojej pracy które dla wielu niewtajemniczonych z pracą rolnika i widzących tylko pasące się konie lub bydło na pastwisku w lecie codzienny widok naszej pracy rolnika byłby raczej niemiłym wrażeniem. Ale osoby mówiące że nie ma pieniędzy w budżecie to autentycznie ubolewam nad ich niskimi pobudkami takich oświadczeń woli, tak jak by to oni byli wszyscy Ministrami finansów lub Premierami.

Nie dla psa kiełbasa, możecie tylko nas pooglądać w telewizji i pomacać ekran a na żywo jak wchodzimy lub wychodzimy z samochodu w otoczeniu Borowców. Na sprawy warchołów nie zwracamy naszej uwagi bo mamy sprawy wagi państwowej to znaczy wieczorem gramy w nogę i muszę być wypoczęty i niech nikt nam kurwa nie przeszkadza bo przygotowuję taktykę na wieczorny mecz. Dodatkowo kilku chce grać przeciwko mnie i muszę ich właściwie ustawić.

Używanie konstytucyjnych organów państwa do destrukcji ludzi i ich rodzin, niszczenia dorobku intelektualnego, finansowego, gospodarczego, a przede wszystkim mordowania godności ludzkiej przez totalitarnych zbrodniarzy w togach i w ławach sejmowych jest zaprzeczeniem demokracji oraz wszystkich wartości które są gwarantowane przez taki system władzy. Jest mi takie postępowanie rzekomego państwa prawnego cywilizacyjnie obce.

Policjanci, prokuratorzy, sędziowie dostaną awanse zawodowe i większe pensje, a ze mną moi kontrahenci mogą co najwyżej pójść na kawą lub zjeść obiad, bo ja już nie jestem dla nich partnerem do współpracy. Co śmielsi zapytają się jak było w więzieniu lub ośmielą się zadać inne tego typu pytania. A czym się Pan teraz zajmuje ? Pada pytanie; dochodzeniem roszczeń. No to życzę Panu wszystkiego najlepszego! I do zobaczenia ( za 10 lat – pomyśli). I na następne dziesięciolecia wykupiłem abonament w sądach i urzędach na udowadnianie wszystkim że mnie okradziono w majestacie rzekomego państwa prawnego. Ale tym razem to mam prawo do odszkodowania, prawo jest ze mną. Sram na to ich prawo, bo nikt mi nie zwróci tego upodlenia jakiego doznałem i żadne pieniądze nie naprawią krzywd jakich doznałem. Ja jeszcze jestem w stanie to znieść, a moja rodzina, żona dzieci co one są winne?

Zbrodniarze totalitarni atakują całą watahą urzędników i pastwią się właśnie nad rodziną, zwalczając zaciekle dwa pierwotne prawa dane nam od samego Boga, prawo własności i prawo rodziny. Wyszarpują je nam z gardła bo wiedzą o tym, że te dwa prawa to podstawa cywilizacji opartej na wierze, a nie ich antyludzkich przepisach lub oświadczeniach woli, że nie ma pieniędzy musi Pan/Pani umierać nic nie mogę zrobić.

W prawie międzynarodowym tego typu przestępstwa są określane mianem zbrodni przeciw ludzkości i ludobójstwo i zostały zdefiniowane w artykule 6- Ludobójstwo pkt b, c, e, oraz w artykule 7- Zbrodnie przeciwko ludzkości pkt. e, h, j, k, Rzymskim Statusie Międzynarodowego Trybunału Karnego sporządzonego w Rzymie dnia 17 lipca 1998 roku.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej podał że powyższy Statut został przyjęty i obowiązuje (Dz. U. z dnia 09 maja 2003 roku). Przestępstw popełnionych i określonych w Kodeksie karnym nie podnoszę, ponieważ jest to prawo międzynarodowe i nadrzędne . Sprawa ta jest bezsprzecznie sprawą międzynarodową.

Fasadowa demokracja reprezentowana przez naczelnego ich reprezentanta Buzka w Parlamencie Europejskim i wszystkich „niepełnosprawnych” posłów nie tylko języka polskiego z tego parlamentu grających w jednej orkiestrze pod batutą germańsko-bolszewickiego dyrygenta jest czasowa.

Czasowy był pakt Ribbentrop-Mołotow zanim bestie skoczyły sobie do gardła mordując przy okazji wiele milionów niewinnych Polaków, Żydów i wszystkich chcących zachować swoją tożsamość narodową. Oczywiście uzasadnienie tych zbrodni było pod różnymi hasłami, ale śmierć była taka sama dla polaków, żydów i wszystkich myślących inaczej. Spodziewam się, że przekształcona i zmieniona RWPG wcielona „Pierestrojką” Gorbaczowa w struktury Unii Europejskiej pokaże niebawem swe kły. Stare zasada wojskowa mówi: jeżeli wroga nie możesz pokonać to przyłącz się do niego.

Prezydencja Czech ukazała ruskie wpływy w Unii Europejskiej gdzie przewodniczący Rady Unii Europejskiej Topolanek jak został bez rządu w Czechach to ganiał nago u Berlusconiego.

Ta sytuacja pokazała prawdziwe oblicze możliwości ruskich wpływów na Europę i słabość całej Unii do tego stopnia że rosjanie obsadzają swojego człowieka, w którego inwestowali finansowo przez szereg lat w osobie szefa dyplomacji unijnej Catherine Ashton.

Nawet ujawnienie przez Pana Nigela Farage, nielegalnego finansowania Catherine Ashton nie sprawia odwołania kandydatki wręcz przeciwnie jest ona teraz bardzo znana medialnie. Buzek stracił panowanie nad sobą mówiąc mieszanką polsko-angielską jak nowi emigranci, myśląc że wszystko się teraz wyda kto jest kto i kim ja jestem. Nie należy się dziwić, że to specyficzne gremium. Lewandowski z Polski zostaje komisarzem do spraw budżetu gdy tymczasem w kraju znany jest z wielomilionowych przekrętów i do dnia dzisiejszego nie osądzony z tych zarzutów. Bułgarska kandydatka na Komisarza ds. Pomocy humanitarnej Rumiana Żelewa lubi zatajać wielomilionowe udziały w deklaracjach majątkowych a komisarz ds. Administracji ze Słowacji Marosz Szefczovicz na pewno nie zatrudni Cyganów, Żydów lub Polaków w imię starej narodowo-socjalistycznej zasady którą ogłosił osobiście i publicznie w 2005 roku. Przewodniczący frakcji politycznej Kaminski musiał w poprzedniej kadencji zrezygnować bycia europosłem po tym jak znany detektyw podróżując z nim i posłem Bielanem ujawnił, że jadąc jednym samochodem do Brukseli Kaminski wyłudził z kasy Parlamentu Europejskiego, nie należną zapłatę za koszty podróży samochodem z Warszawy do Brukseli. Obrońca tych patologii wiceszef klubu chadeków Węgier Jozsef Szajer mówi: „o niewielkich błędach” Przewodzi temu dziwnemu towarzystwu Jerzy Buzek, w którego imieniu proponowano ustawową gwarancję prania brudnych pieniędzy w zapisach Ustawy o Wyścigach Konnych, a on sam pozostał głuchy na pisma Posła na Sejm Pana Jana Rejczaka Wiceprzewodniczącego Sejmowej Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych.,

Dwa podmioty gospodarcze, a mianowicie Bumar i stocznia Marynarki Wojennej powinny wchłonąć stocznie w Gdyni i Szczecinie. Zamówień na budowę statków jest dużo więc przy skromnym dofinansowaniu także z udziałowcami prywatnymi oraz wsadzeniu do więzienia wszystkich kolejnych byłych prezesów stoczni mogłaby spokojnie ruszyć budowa gazowców i nie tylko dla potrzeb i chwały naszej ukochanej Ojczyzny, a na szkodę gazpromu w rosji i handlarzy gazem w niemczech.

Dysponując flotą od 5 do 10 gazowców rusek ze swoim gazem wymięka i robi pod siebie, a problem przykręcania kurka znika jak bańka mydlana w całej europie od bałkanów po bałtyk.

To gdzie wtedy kupimy gaz to jest tylko kwestią ceny, a nie polityki bo gazu jest tyle na świecie, że nie rusek z niemcem będą nam mówić za pośrednictwem Pawlaka i Tuska, za ile i od kogo mamy go kupować.

Dodatkowym uzasadnieniem powołania Polskiego Koncernu Narodowego, jest fakt że Polska Marynarka Wojenna za niespełna kilka lat, a w niektórych przypadkach niezwłocznie potrzebuje jednostek pływających po morzu, ponieważ pływanie złomem w warunkach bojowych to pewna śmierć w dodatku bez jednego wystrzału.

Należałoby zadbać także o to mając na uwadze to, że w niedalekiej przyszłości będą tworzone europejskie siły zbrojne i bez marynarki wojennej się nie obędzie żeby w ramach NATO lub innych struktur wojskowych Polska budowała okręty bojowe.

Trudno tutaj mówić o lotniskowcach z napędem nuklearnym ale mniejsze jednostki, jak najbardziej my Polacy potrafimy budować. Pomysł został przedstawiony wszystkim zainteresowanym stronom poza Misiakiem i Abdulem el-Assirem. Rezultat wiadomy wszyscy czytają doniesienia mediów.

Dla informacji czytelników podam, że o poważnych naruszeniach prawa w stoczniach Prezydent RP został powiadomiony pismem z dnia 25 maja 2009 roku, Wicepremier Rady Ministrów, 01 czerwca 2009 roku, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Grzegorz Schetyna, 09 lipca 2009 roku, Minister Sprawiedliwości / Prokurator Generalny Andrzej Czuma, 22 lipca 2009 roku Prezes Rady Ministrów Donald Tusk.

W końcu dnia 12 października 2009 roku Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo pod sygnaturą VI Ds 219 / 09 /S w sprawie podejrzenia przekroczenia uprawnień w 2009 roku w Warszawie przez funkcjonariuszy publicznych z Ministerstwa Skarbu Państwa i Agencji Rozwoju Przemysłu z zawiadomienia Ruchu Społecznego Obrony Stoczni i Gospodarki Polskiej im. Gen. Józefa Hallera.

Niestety brak jest zasadniczych zarzutów a mianowicie : fałszowania informacji przekazywanych do Komisji Europejskiej dotyczącego rzeczywistego stanu pomocy finansowej Stoczniom oraz najważniejszy zarzut to przyzwolenie Rządu RP na wprowadzenie na obszar Unii Europejskiej środków finansowych niewiadomego pochodzenia.

Należy zauważyć że ze względu na osobę Abdula el-Assira mogą to być środki finansowe pochodzące z terroryzmu międzynarodowego lub handlu narkotykami.

Przestępcy świadomie naruszyli jednoznacznie Dyrektywę Rady 91 / 308 / EWG z dnia 10 czerwca 1991 roku w sprawie zapobiegania wykorzystywaniu systemu finansowego w celu prania brudnych pieniędzy wprowadzając środki finansowe niewiadomego pochodzenia na obszar Unii Europejskiej.

Dlaczego jednostki marynarki wojennej będą budowane w innych krajach w tym także przez polskich stoczniowców ?

Dlaczego Rząd RP celowo doprowadził do likwidacji stoczni w Gdyni i Szczecinie?

Dlaczego Rząd RP za partnera likwidacyjnego bierze do współpracy znanego handlarza broni niejakiego Abdula el-Assira podejrzanego o to że dostarcza broń organizacjom terrorystycznym na Bliskim Wschodzie i w krajach gdzie Polacy prowadzą działania wojenne ?

Dlaczego Rząd RP bezwzględnie łamiąc prawo krajowe i europejskie wbrew Dyrektywie Rady 91 / 308 / EWG z dnia 10 czerwca 1991 roku w sprawie zapobiegania wykorzystywaniu systemu finansowego w celu prania brudnych pieniędzy wprowadza środki finansowe pochodzące od wyżej wymienionego osobnika do obrotu prawnego na terenie Polski I Unii Europejskiej ?

Dlaczego Abdul el-Assir wyżej wymieniony osobnik korzysta lub korzystał z pomocy polskich podatników na przeloty komercyjne samolotami rządowymi do Gruzji w celach sprzedaży ukraińskiej broni ?

Dlaczego Rząd RP w świadomy sposób wprowadza w błąd Komisję Europejską o wysokości udzielonej pomocy publicznej stoczniom w Polsce, gdy tymczasem Raport NIK nie potwierdza tych danych przedstawionych Komisji Europejskiej ?

Dlaczego Rząd RP umożliwia budowę gazociągu wrogim mocarstwom, w tym jednemu nuklearnemu po dnie Bałtyku uniemożliwiając tym samym swobodną żeglugę na wodach terytorialnych Rzeczpospolitej Polskiej ?

Na te pytania i inne aktualny Rząd tuska przeniesiony czasowo z al. Ujazdowskich na ul. Rakowiecką powinien odpowiedzieć Trybunałowi Stanu i mam nadzieję, że niezwłocznie.

Rafał Gawroński

Represjonowana demokracja.

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Autor
15-02-2010 / 00:00
Bardzo dziękuję za liczne maile (rafal-gawronski@wp.pl) poparcia dla naszej działalności.Bardzo przepraszam wszystkich tych którym nieregularnie odpowiadam na przesyłane słowa otuchy. Dodatkowo służby specjalne regularnie i okresowo blokują mi możliwości korzystania z mojej poczty co jest uciążliwe. Jeżeli Bóg da mi tylko możliwość opiszę całość struktur Junty Urzędniczej w Polsce.Pozdrawiam serdecznie wszystkich dla których dobro naszej ukochanej Ojczyzny jest najważniejsze.
~Darek
14-02-2010 / 00:00
"JASZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA PUKI MY ŻYJEMY ,CO NAM OBCA PRZEMOC WZIĘŁA SZABLĄ ODBIERZEMY .MARSZ MARSZ DĄBROWSKI .... ŁĄCZMY SIĘ Z NARODEM". W imieniu wszystkich pomordowanych przez tą mafię to nasz OBOWIĄZEK doprowadzić do PRZEWROTU i zrobić raz na zawsze PORZĄDEK z OPRAWCAMI NASZEGO NARODU !!!
~Komorowski
14-02-2010 / 00:00
Jeśli chodzi o POSPOLITE RUSZENIE to proszę wierzyć NIEBAWEM !!! Ale musi to być JEDNOŚĆ NARODOWA a nie jak do tej pory zawsze było że garstka wychodzi na ulice a ONI się z nas ŚMIEJĄ !!! Musimy być jednym NARODEM jak jedno CIAŁO,tylko wtedy wygramy i odwrócimy bieg historii !!! Jeśli w tym roku nie doprowadzimy do przełomu i nie rozliczymy tej BANDY za wszystkie ich ZBRODNIE na NARODZIE POLSKIM ,to nie zrobimy tego nigdy !!! Dlatego zacznijcie się przygotowywać na ostateczną walkę,i niech to będzie "NASZ BÓJ OSTATNI",który skończy się zwycięstwem "DOBRA nad ZŁEM" !!!
~Dariusz
14-02-2010 / 00:00
Kiedy Pan ogłosi POSPOLITE RUSZENIE ?
~JZ
14-02-2010 / 00:00
Pozdrawiamy Pana Prezesa. Modlimy się za Pana żeby Pan wytrwał w tej męce upominania się o zrabowaną własność i przerwał zmowę milczenia o wysokości łapówek jakie należy płacić urzędnikom w Polsce za zwrot zrabowanej własności. Miejmy nadzieję że Bóg nas wysłucha, a nasze modlitwy przyniosą radość i oczekiwany od 1939r. skutek.
~zbir
14-02-2010 / 00:00
Panowie togowcy czytający te artykuły piłka została rzucona na wasze boisko. Czy któryś z was będzie miał obywatelską odwagę z urzędu wszcząć sprawę oczywiście nie przeciwko autorowi, którego cenię za jego odwagą i merytoryczną stronę artykułów tylko przeciwko osobom wymienionym w tym artykule ?