Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
12 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 27-12-2011

Stefan Kosiewski: Ruch Palikota, ruch w jedynie słusznym kierunku, czyli do usunięcia J.K. Bielecki

...Historia Europy zna rolę majordomusa w państwie Franków , dostojnika zarządzającego dworem królewskim , marszałka dworu, zarządcy doradzającego królowi w taki sposób, żeby móc przejąć od niego władzę. Do czego zmierza Jan Krzysztof Bielecki, były premier, doradca premiera Polski, którego natura obdarzyła umysłem i słusznym, typowym wzrostem Chazara: Lenina i Kaczyńskiego?

Ruch Palikota zmierza otwarcie do usunięcia byłego premiera Bieleckiego z życia publicznego i jest to pierwszy ruch we właściwym kierunku w tym parlamencie. 

Na pierwszym posiedzeniu Sejmu 18 listopada 2011 r. poseł Jan Cedzyński z Ruchu Palikota zwrócił premierowi Tuskowi uwagę na to, iż bywa tak, "". 

Odwaga wykazana przez posła przy puszczeniu pary w parlamencie o tym, co wiedziała od zawsze najbardziej wąska w Czeladzi ulica Wąska, za Hitlera jeszcze polna, zasiedlona przez żydów, ale już za Gomułki wyłożona kocimi łbami, nagrodzona została oklaskami posłów, którzy nie chcą wiecznie udawać  ślepych i głuchych,  podczas kiedy cały świat w epoce internetu i zwycięskiej globalizacji żydowskiej, na której temat wygłasza bardzo dobrze opłacalne wykłady były przywódca strajkujących w stoczni robotników Wałęsa, że wybiera się posłów do Sejmu i Senatu po to, żeby nie ośmielili się tam nigdy nawet pisnąć, zdradzić najmniejszym gestem, słowem, spojrzeniem, że cała dotychczasowa działalność władz ustawodawczych,  wykonawczych i sądowych w Polsce po Magdalence robiona jest pod jedną, konkretną firmę, pisaną wielką literą: Firmę mającą do niedawna swoją główną siedzibę nie w budynku Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, lecz w najbardziej okazałym hotelu stolicy a posiadającą monopol nie tylko spirytusowy, na którym dorobił się kasy Janusz Palikot, który do pierwszego miliona doszedł był w Czeladzi i stać go teraz na Ruch prywatny w polityce, który stać z kolei nie tylko na opłaconą i opłacalną odwagę tudzież krytykę prywatyzacji ale nawet i na wykończenie tej tzw. demokracji bandy czworga metodą krytyki demokratycznej, czyli w samym jej gnieździe dosłownym i parlamentarnym na Wiejskiej.  

Firma, czyli Służba Bezpieczeństwa, której rekonstrukcję przeprowadził gen. Kiszczak w porozumieniu z innymi (Jaruzelski, Szlachcic, Babiarz, ojciec Jurka Owsiaka i ojciec Moniki Olejnik, innych żydów cała reszta) zrodziła grupy przestępcze określane też tylko jednym słowem: Miasto.

Pod miastem Warszawa zrodziło się tak zatem pełno innych miast. Zrodził się Pruszków i Wołomin i Nowy Dwór Mazowiecki, o którym głośno znów ostatnio za sprawą nazwiska Olewnik, bo Prokuratura w mieście Pruszcz Gdański dostała zlecenie odwrócenia kota ogonem, żeby wyszło na to, że Olewnik sam się porwał, zakatował i zabił na śmierć, jak Popiełuszko samobójczo zginął w Kościele bez konieczności wysyłania go do Rzymu przez Glempa a w polityce Lepper sam się wykończył tak jak Sekuła sam sobie strzelił kilka razy w łeb i potem jeszcze zadzwonił do żony z prośbą, żeby zwolniono go z obowiązku zachowania do grobowej deski w tajemnicy wszystkiego tego, co po nim przejął i zwalniał z cła Bujak, z którym to Zbyszkiem Sekuła przeszedł w Magdalence na ty po toaście wzniesionym przez Michnika: Kochajmy się, jak wieszcz przykazał, jak Polak z Polakiem: Z wizerunkiem Matki Boskiej w klapie i znaczkiem Solidarności tam, gdzie żal dupę żydowi ściska.  

Ruch Palikota rusza się w Sejmie konsekwentnie we właściwym kierunku. 
Sekwencja 2: wspomniany poseł Cedzyński zapytał premiera Tuska o to, "kto wiedział o tym, że podczas jego expose pojawi się zapowiedź zwiększenia opłat eksploatacyjnych od wydobycia miedzi i srebra i czy był to Jan Krzysztof Bielecki"?
 

Wyjaśnijmy Młodzieży: Jan K. Bielecki był niegdyś prezesem kanapowego klubu politycznego w Gdańsku o nazwie Kongres Liberalno-Demokratyczny, do którego poza Bieleckim i Tuskiem drogą wtajemniczenia weszło jeszcze parę nielicznych osób, wśród nich  żyd o tak znaczącym dziś nazwisku w świecie banków, polityki i masonerii jak Merkel.  

Jan Krzysztof Bielecki robi dziś w banku państwowym za szefa i udziela się jeszcze na paru innych polach. Społecznie np.  wyprowadza co roku bezprawnie 100 tys. dolarów z tego kierowanego przez siebie, państwowego banku na prywatną nagrodę Lecha Wałęsy, co jest niewątpliwie żydowską hucpą i hańbą, bo jeśli jego wzorem pójdą dyrektorzy innych państwowych banków, szpitali, szkół i przedszkoli i zaczną wyprowadzać kasę z tych państwowych jednostek na prywatne nagrody Andrzeja Gwiazdy, Leszka Millera, Jana Krzysztofa Bieleckiego i prywatnie prywatną nagrodę Donalda Tuska ufundowaną z tego, co podatnik wpłacił na państwo, to może się zrobić Tuskowi niemiło i będzie musiał zwolnić tego Bieleckiego z Funkcji doradcy premiera Tuska w randze przewodniczącego Rady Gospodarczej przy Rządzie, czyli przewodniczącego Rady Gospodarczej przy przewodniczącym Rady Ministrów.  

Palikot pomawiając Tuska ustami swego posła o możliwość wcześniejszego udostępniania Bieleckiemu treści expose i stworzenie przez to Bieleckiemu możliwości do zarobienia na otrzymanej od Tuska wiedzy o tym, że akcje spółki KGHM spadną zaraz po wygłoszeniu przez premiera  w sejmowym expose, że zamierza podwyższyć opłaty za wydobycie miedzi, itp. należy w świetle powyższych ustaleń uznać za przysłowiowe w Czeladzi strzelanie kulą w Trojaka płot.  

Należy bowiem zgodnie z klasyczną logiką żydowską zadać pytanie o to, kto pierwszy posiadał tę wiedzę o tym, że można zarobić na spadku akcji KGHM, które wiadomo, że spadną po tym, jak premierowi Bielecki doradzi jako szef Rady Gospodarczej, żeby zapowiedział w Sejmie podwyższenie opłat za wydobycie tej miedzi, której nie trzeba wcale wydobywać, żeby zarobić na chwilowym, wywołanym paniką spadku wartości akcji KGHM. Kto komu doradza i kto jest głową tego kanapowego geszeftu zatrudniającego kolesiów na posadach państwowych doradców? Czy Donald Tusk jest winien, że Jan Krzysztof Bielecki doradza premierowi, co ten ma napisać w swoim expose, tak samo bezwstydnie jak ten sam Bielecki doradza Wałęsie, komu przekazać rokrocznie czek na 100 tys. dolarów wyrwanych z gardła Narodowi Polskiemu?  

Kaczyński zachowując się nie jak przywódca opozycji sejmowej, ma na uwadze nie expose premiera, które życie napisało Tuskowi, lecz liczy się z tym, że Prokuratura Wojskowa nie umorzyła jeszcze śledztwa w sprawie spowodowania śmierci 96 osób pod Smoleńskiem i nie odwróciła kota ogonem. Nie zostało jeszcze oficjalnie powiedziane i udowodnione dowodami, że ofiary same się zabiły na własne życzenie, kibol sam siebie skopał 11 listopada 2011 r. w Warszawie i poczęstował z policyjnego miotacza gazu. Zaśwezwani przez niżej podpisanego, telefonicznie w lipcu 2008 r. do służbowej interwencji, czyli poproszeni przez telefon przez obywatela o pomoc, przybyli odwrócić kota ogonem, oskarżyć Polaka i skazać goja rękami sędziego za rzekomą kradzież dzieciom starej piłki do gry w piłkę nożną, gdyż o ulotki - jak to było w 1977 r. po śmierci Pyjasa - już nie szło.  

Bielecki  robi błąd. Bo nie jest zadaniem przewodniczącego Rady Gospodarczej przy premierze rządu RP eksplikacja wypowiedzi posłów zawierających słuszną krytykę kumulowania w jednym ręku przez tego samego człowieka funkcji polityka kanapowych liberałów z Unii Wolności Michnika i Mazowieckiego z posadą dyrektora państwowego banku, który mając różnych klientów nie wiadomo, czy pracuje dla tych klientów, czy też dla premiera rządu, którego osadził na tej funkcji po sobie? Czy dla siebie pracuje prywatnie jak Berlusconi i Kadafi? A może czy dla Izraela, czy jak Minister Administracji Boni robił niegdyś za Tajnego Współpracownika dla Firmy, w której monopol wali samobójczo z grubej rury odwrócony Palikot ogonem, bo chcą go osądzić za Antyle; 
to by było na tyle, w polityce.
 

Z Frankfurtu mówił Stefan Kosiewski  

PS. Ktoś na godzinę i 20 minut przed expose premiera sprzedał na krótko ( czyli pożyczył i sprzedał po to, aby potem odkupić taniej, oddać pożyczone akcje i zarobić na różnicy między transakcją sprzedaży a odkupu ) 4990 akcji po kursie 165,10 P... rafalhirsch.blogspot.com 
http://sowa.quicksnake.pl/Stefan-Kosiewski/Stefan-Kosiewski-Ruch-Palikota-ruch-w-jedynie-susznym-kierunku-J-K-Bielecki 

 

Sprawy tematyczne poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.