Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
12 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 21-04-2012

Polska W okowach mafii - część X - Grzegorz Michalski

Naród odarty z historii, złudzeń! Czy Polska jest jeszcze członkiem NATO?  -- czas stawiać szubienice!

Wszyscy komunistyczni zbrodniarze w czasach PRL-u, bledną przy Tusku! Premier Rzeczypospolitej Polskiej zaciera ślady zbrodni!  Sejm Rzeczypospolitej Polskiej sprzeciwia się wyjaśnieniu zbrodni.

Należy ujawnić listę posłów głosujących przeciw. Hańba! Polska ma ,,rząd” hańby, oszustów, tchórzy i zdrady!   http://niezalezna.pl/15345-tusk-inwigilowal-prezydenta-lecha-kaczynskiego 

Nie muszę tu przypominać, że zasranym obowiązkiem premiera jest współpracować  z prezydentem, tak w sprawach wewnętrznych  i polityce zewnętrznej jak wynika z konstytucji RP.  .    http://www.wprost.pl/ar/290596/Jak-walka-o-krzesla-z-Lechem-Kaczynskim-Smolar-o-pakcie-fiskalnym/   ,, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, jako najwyższy przedstawiciel Rzeczypospolitej, może, na podstawie art. 126 ust. 1 Konstytucji, podjąć decyzję o swym udziale w konkretnym posiedzeniu Rady Europejskiej, o ile uzna to za celowe dla realizacji zadań Prezydenta Rzeczypospolitej określonych w art. 126 ust. 2 Konstytucji”. 

Pamiętajmy, że wszelkie działania Tuska, Komorowskiego, Sikorskiego, Arabskiego, Klicha, Grasia i wielu innych  przeciwko śp. L. Kaczyńskiemu nosiły i noszą  znamiona spisku, zdrady i haniebnej gry przeciwko  Rzeczypospolitej i Polakom.  Śp. L. Kaczyński był przywódcą regionu oraz  był zwolennikiem Europy suwerennych narodów. Był niewygodny bo stanął na drodze do odbudowy imperium Kremla, wspomnieć należy oś Warszawa –Praga chodzi o rosyjsko unijny Związek Europy. Także brak reakcji dyplomatycznych po zamachu na L. Kaczyńskiego w Gruzji, a jedynie obelgi, przepychanki oraz wyśmiewanie przez Komorowskiego   http://niezalezna.pl/1838-slepy-snajper-czy-podly były czytelnym  sygnałem dla Rosji, róbcie co chcecie?  

Mord Smoleński jest  przykładem nieprawdopodobnego upadku ,,polskich elit”, gdyż  perfidne działania osób jak wyżej  przed i po morderstwie prezydenta RP i 95 osób,  zniszczyło prestiż Polski,  a także  poważnie  naruszyło zasady statutu oraz solidarności Sojuszu Nort Atlantc Treaty Organization, NATO. Po której stronie byłaby Polska w przypadku konfliktu NATO  Rosja? Czy tak zachowują się osoby które są zszokowane największą tragedią w historii powojennej Polski?  http://www.youtube.com/watch?v=kZ0_S5g-WyE.  

Mamy kwiecień i rok 2012, minęło 2 lata od mordu w Smoleńsku,  a do dziś nie ma ani jednego filmu z przygotowań, ani jednego zdjęcia  z wylotu prezydenta, niczego w archiwum PAP, ani jednej fotki z lotniska,  w samolocie ,- niczego,  a przecież wiadomo, że takie działania to międzynarodowy standard związany z bezpieczeństwem prezydenta!  Na czyje polecenie znikły materiały?   Przypomnijmy co 18 kwietnia 201o roku donosił Die Welt--,, kwesia zamachu jest bardzo prawdopodobna”    http://www.youtube.com/watch?v=bZvl1BDIZqA  .

W tym miejscu wystarczy wspomnieć wizytę Baracka Obamy w Polsce.  Secret Service opanowało nie tylko Okęcie ale prawie całą Warszawę, wieże kontroli lotów, dachy, trasy, kanały ściekowe- wszystko. Nasi [szef BOR  M.Janicki] nie potrafili sprawdzić nawet ruskiej altanki zwanej wieżą kontroli, nawet tego czy ktoś tam siedzi, za co awansowali i zostali wynagrodzeni??. Za to, że ciało prezydenta leżało przez wiele godzin w ruskim błocie!  Mało tego, jeden z oficerów NATO komentując pogrzeb śp. Gen Gągora powiedział: ,, macie szczęście, że mimo waszego większego zaangażowania w Afganistanie niż hiszpańskie, nie zainteresowali się wami terroryści, bo moglibyście stracić na tym cmentarzu resztę generałów oraz ministra obrony i szefa BBN”.  Takich Janickich oraz ministrów zapewniających z antypolskiego telewizora, że  ,,nasze służby nie mają się czego wstydzić w porównaniu z Secret Service” i ministrów  w antypolskim rządzie Tuska mieliśmy i mamy wiele!!   http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/48485,ewa-kopacz-rozdala-5-mln-zl-na-nagrody-kupowala-posluszenstwo-swoich-ludzi

 Oliwy do  ognia dodały także haniebne wypowiedzi Tuska i Komorowskiego  a potwierdzone przez Grasia, że ,, Polska nie zażąda przejęcia śledztwa w sprawie śmierci prezydenta i towarzyszących mu osób,- gdyż mogłoby to być źle odebrane”. Pytam przez kogo??  Po tych  perfidnych wypowiedziach Polska może  przestać być traktowana jako stu procentowy sojusznik NATO w jakiejkolwiek  akcji  przeciwko Moskwie. Tutaj nasuwa się pytanie, czy Polska jest jeszcze członkiem NATO? 

Kiedy dokładnie przyjrzymy się ,,polityce” wewnętrznej i ,,polityce” zagranicznej, to śmiało można powiedzieć, że NIE.  Karty w Polsce rozdawane są nadal przez obcą agenturę. Wracają umaczani we współpracę z WSI ci wszyscy, dla których centrala mieści się nadal w Sowietach, a ich działalność została czytelnie przedstawiona w raporcie z likwidacji WSI. WSI wiedzą kto stoi za zamachem, a jeśli WSI wiedzą, to wie także i Komorowski.  Najważniejsze decyzje w naszej armii nadal pozostają w gestii wychowanków z akademii radzieckich. Gen F. Gągor strateg, absolwent Akademii Obrony NATO w Rzymie którego zamordowano w Smoleńsku,- zastąpił gen. M.Cieniuch wychowanek Akademii Wojsk Pancernych Federacji Rosyjskiej w Moskwie. Na czele BBN jest gen. S.Koziej  był na kursie Sztabu Generalnego ZSRR,  brał udział w planach ataku Układu Warszawskiego na państwa Europy Zachodniej.  Awanse po zamachu dnia 10 kwietnia 2010 też mówią same za siebie.  Na szefa BOR awansował Janicki za ,, działalność i wzmocnienie pozycji Polski”, na gen. brygady awansował Bielawny później zdymisjonowany za Smoleńsk, awans Parulskiego, wystąpienie Sikorskiego w Berlinie, uzależnienie energetyczne od Rosji.  Przypomnijmy także ,,tajemnicze zejścia” z tego świata;  Marek Karp-wypadek samochodowy, Marian Goliński-wypadek drogowy, Grzegorz Michniewicz-doradca Tuska, -,,sam się powiesił”, Eugeniusz Wróbel sam się zamordował”, Stefan Zielonka -,,sam się utopił”, Mieczysław Cieslar-18-4-2010 ,,sam spowodował wypadek”, Krzysztof Knyż - operator Faktów sam się zagubił”, Marek Dulinicz - grupa archeologiczna ze Smoleńska ,,sam spowodował wypadek drogowy”, Dariusz Ratajczak ,, sam się udusił w samochodzie” miesiąc po mordzie w Smoleńsku. Przykładów jest wiele.   Czas Platformy i Tuska się skończył.

Koniec zdradzieckich rządów, koniec z dalszą ochroną układu WSI,  układu który od początku transformacji [1989] skutecznie niszczy polską gospodarkę, finanse, państwo. Koniec z propagandą sukcesu, http://www.youtube.com/watch?v=IB8KSnfYOJM&feature=related   Na czele państwa zdrajcy, którym na Polsce i jej silnej pozycji oraz dobrobycie obywateli absolutnie nie zależało i nie zależy.  Choć w Polsce nie wykonuje się kary śmierci, a jedynym krajem w Europie wykonującym egzekucje jest Białoruś,  , to należy  się głęboko zastanowić, czy nie nadszedł najwyższy czas przywrócić karę śmierci w Polsce  za najcięższe przestępstwo spisku przeciw prezydentowi oraz udowodnionej ZDRADY  OJCZYZNY??  Na pewno nadszedł już ten czas, czas odpowiedzialności, za słowa i czyny, za Polskę,--kiedy kilka milionów Polaków zostało oskarżonych o zdradę narodową z ust Tuska  w Sejmie dnia 13 kwietnia 2012 roku, podczas debaty o projekcie PiS wzywającą Federację  Rosyjską do zwrotu wraku samolotu.  Tusk odrzucił pomoc NATO, USA , międzynarodowych ekspertów,- dlaczego?,  skoro nie ma nic do ukrycia. Jeśli Polacy natychmiast nie zatrzymają  procesu rozpadu państwa polskiego, jego wynaradawiania, bankructwa     www.zegardlugu.pl to pod dalszymi rządami Tuska  nastąpi ogromna katastrofa Polski.  Dziś wygląda to tak, jakby Polacy sami z własnej woli pozwolili na tragiczny upadek kraju, oraz wykreślenie Polski z mapy.  Posłuchajcie państwo tej wypowiedzi ,, z łatwością wykupujemy Polskę” http://www.youtube.com/watch?v=FUENdbM4dtk   Afery, ponad trzy miliony Polaków poza Polską za chlebem, oszustwa wyborcze,  atak na krzyż, lekarze, ACTA, eliminacja wolego słowa [Radio Maryja] , atak na emerytury, zamykanie tysięcy szkół, ograniczanie własnej historii.  Historia  Polski,  jej zamazywanie, fałszowanie czy ograniczanie do złudzenia przypomina wypowiedzi Goebbelsa, nazistowskiego ministra propagandy ,, Polaków nie trzeba mordować, wystarczy zakazać im historii”, nic dodać nic ująć.  Obecnie jesteśmy świadkami następnego w Polsce zamachu, zamachu na chorych na raka, nie ma leków!! Głupota, brak kompetencji czy świadome działanie Arłukowicza? Odsyłanie ciężko chorych na raka do domu, to kolejna zbrodnia przeciwko narodowi! Arłukowicz  jak E. Kopacz i wielu innych na pewno ,,zasłużył na awans” z rąk Tuska.

Czy Polska ma szansę przetrwać jako Naród?  Ma , ale najpierw należy TW, Bolków, aferzystów, złodziei, kłamców, winnych wyprzedaży majątku narodowego postawić przed sądami oraz TS. Natomiast winnych spisku przeciwko śp. prezydentowi L. Kaczyńskiemu, winnych dorżnięcia watahy, winnych wyginięcia jak dinozaury, winnych zdrady narodowej postawic przed sądem wzorem powojennej Norymbergii i powiesić w centrum Warszawy.

Grzegorz Michalski

były członek ZR Wlkp NSZZ Solidarność- pierwszej Solidarności, były internowany

 www.zolnierzesolidarnosci.com

 gmichalski83@gmail.com     kwiecień 2012

Więcej:

 Polska w okowach mafii - część IX Grzegorz Michalski
Polska W okowach mafii cześć VIII Grzegorz Michalski
Polska W okowach mafii cześć VII Grzegorz Michalski
Polska w okowach mafii - cześć VI Grzegorz Michalski
Polska w okowach mafii - Jesienne wybory parlamentarne do Sejmu i Senatu - Grzegorz Michalski 
Zbrodnia która rodzi zbrodnie! Grzegorz Michalski
Polska w okowach mafii  - Mafia po trupach, po absolutną władzę! Grzegorz Michalski
Prawo i Sprawiedliwość jedyny ratunek dla ginącej Polski Grzegorz Michalski
Apel do Polaków Ratujmy Polskę     Grzegorz Michalski
Powstań Polsko skrusz kajdany! Polska w okowach mafii ! Grzegorz Michalski
Wdzięczny Naród ukochanym przywódcom Grzegorz Michalski
Gaśnie Słońce Peru Grzegorz Michalski
Same cuda, w cudnym k[raju] Grzegorz Michalski
Michalski - Myśli - wczoraj - dziś - jutro.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~bekon
09-05-2012 / 19:16
PISZECIE PISZECIE ,TYLKO NIC DALEJ NIE ROBICIE :) a tu nie mordą ale głową trzeba zacząć ruszać - zjednoczyć trzeba się w zespoły , robić kasę żeby mieć na działanie , nie politykować tylko powoływać twory finansowe , żeby mieć na działalność pro narodowościową , czasy się zmieniły bronią jest kapitał !!!
~miki
05-05-2012 / 21:39
RODACY - "CHMARA ŚCIERWA" o której **jakel** jest pod państwową ochroną. Zachodzi pytanie - kogo właściciel Pensjonatu "ORZEŁ" Donald T U S K - czyli chłoptyś od kopania piłki wzywa do powrotu do POLSKI i po CO ?! Donald T U S K Gra w HUJA z 40 mln OBYWATELI. Na razie kombinuje ze swoją N A Z I S T O W S KĄ FERAJNĄ OPANOWANĄ EPIDEMIĄ SYFILISU SCHIZOFRENII PARANOIDALNEJ jak zlikwidować świadków swojej NAZISTOWSKIEJ ZBRODNI - proste. Emerytury dostaną jak zdechną. Dowód : zgon mężczyzny to wiek ok. 65 LAT. Być może kobiety dożyją. No cóż L A R W Y żywią się p a d l i n ą !!! Ś C I E R W O znajduje schronienie np. w Koszalinie przy ulicy Piłsudskiego 62. TO Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej. Tam NIE tylko szkoli się Straż Graniczną. Tam szkoli się nawet agentów A B W od gen. Krzysztofa Bondaryka. Wszyscy wyszkoleni w COSzSG wpadają na łapówkach i N N Y C H szwindlach ?! CURIOZUM ? Czy to przypadek ? Angole szkoląc swoich kandydatów odpowiedników COSzSG i ABW - do łbów im pompują : "PIERWSZY RAZ TO PRZYPADEK : DRUGI raz - " to jest tylko - * być może* - Trzeciego razu u angoli już NIE MA. W Polsce po 14 LATACH MORD na gen. Marek Papała - eureka - to pospolita kradzież samochodu i przypadkowa śmierć. MORD Krzysztofa O L E W N I K A ma być zakończony zapłatą RTEKOMPENSATY za poniesione koszta przez Rodzinę. Do M E R I T U M . W Koszalinie, prokuratorskie Ś C I E R W O PPR Liliana C Z U C H R Y TA otrzymało posadkę wykładowcy w C O S z SG jej dewizą jest : „ łapówki Są po to żeby B R A Ć” … „ dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie” … to NIE kto INNY jak ŚCIERWO Czuchryta robiła interesy z „młotkarzami” na terenie NIEMIEC. To NIE kto inny jak ŚCIERWO Czuchryta była wspólnikiem Tajnej OPERACJI koszalińskiej policji kr. „Janosik” reżyser omc. gen. Jarosław MA R Z E C *** koleś ministra MSW prokuratora Janusz Karczmarek & Komediant Główny Policji prokurator KONDRATOWSKI i I N N I. To NIE kto I N N Y jak ŚCIERWO Czuchryta pomagała okradać z działki NR 48 w Dunowie Matkę Samotnie Wychowującą Dzieci - OFIARĘ PRZEMOCY w Rodzinie której sprawca ponad 30 LETNIEJ Przemocy w Rodzinie posiadał Rodzinę pracującą w Sądzie Rejonowym w Koszalinie. To ŚCIERWO CZUCHRYTA – pomagała zlikwidować Policealną Szkołę Detektywów i Pracowników Ochrony prowadzoną przez legendę koszalińskiej policji. To ŚCIERWO CZUCHRYTA przerabiała OFIARE napadu - sprawca pijany kryminalista jego psychicznie chora konkubina wraz pijana córką – na sprawcę napadu. Pomagała fałszować protokóły i zniszczyć dowód rzeczowy w sprawie : C O R P U S D E L I C T I. i I N N E Itp. Itd. na kilogramy wyczyny ŚCIERWA CZUCHRYTA i jej kolesi z PR K-lin pod kierunkiem PPR T. BODO, G. Klimowicz pod nadzorem : PPO J. Ożóg & J. Rychliński. Czego może uczyć i szkolić w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej prokuratorskie kurwiszcze ?! pozbawiony zasad etyczno-moralnych i logiki rozumowania degenerat. ZDEMORALIZOWANA L. CZUCHRYTA magistra prawa. Pospolita ludzka kanalia. P R A W D A, H O N O R, W O L N O Ś Ć PRO PUBLICO BONO
~jakel
01-05-2012 / 03:40
Osama Bin Laden to postać literacka stworzona dla celów kombinacji operacyjnej dostosowanej do potrzeb strategicznych USA. Jest powszechnie wiadomym, że tylko obrót daje zyski. Najzyskowniejsze są zbrojenia. Do tego potrzebne SA wojny. USA na wojnach robi kokosowe interesy, tylko TAK mogą osiągać zyski. Całość ukryta jest pod przykrywką biznesu. W Polsce znana jest tylko postać biznesu jako prymitywna postać działalności gospodarczej. Biznes to jedno wielkie oszustwo. Podczas, gdy prymitywna jego postać - działalności gospodarczej NIE może się sprawdzić albowiem bracia POlacy uwierzyli, że pierwszy milion trzeba ukraść a reszta będzie z górki. Rzecz w tym, że za dużo Polaków chce być milionerami - tacy wierni : ułan, szabelka i czołgi. Więc G... z tego będzie i mamy biedę aż skrzypi. Amerykańska społeczność chowana pod kloszem pozbawiona została wewnętrznej spójności, którą posiadały ludy wschodu. Polakom od wieków imponuje „małpowanie” innych aniżeli docenianie własnych wartości. CUDZE CHWALICIE SWEGO NIE ZNACIE SAMI NIE WIECIE CO POSIADACIE – nie wzięło się SAMO z sufitu. Obowiązki Obywatelskie w PRL-u sprawiły, że braciom Polakom bardziej na fali była amerykanizacja niż twarda dyscyplina. Resztę załatwiła iluzoryczna Wolność, Niepodległość i Demokracja. Czy aby bracia Polacy to osiągnęli ?! Czy może po rewolucji „solidarnościowej pozostał już tylko wyświechtany szyld RP z orłem w koronie ? a tak faktycznie zarządza już inny właściciel. Marionetki uzurpujące dla siebie atrybuty władzy TUSK, Kaczyńscy, Komorowski, Bielecki, Wałęsa, Kwaśniewski i INNI funkcjonują na zasadzie współwłaścicieli Pensjonatu „ORZEŁ”. Czyżby zgodnie z przepowiednią cała nadzieja ulokowana była w chińczykach – czyli żółtej rasie, która ma się zatrzymać tam, gdzie usłyszy polską mowę ?
~Peter
23-04-2012 / 15:21
Oczywiście mafii po 89 roku, przedtem też. "Spółka giełdowa P.A. Nova SA z Gliwic będzie nowym właścicielem nieruchomości po najstarszej części Krośnieńskich Hut Szkła." W Polsce nie są potrzebne zakłady pracy, ale hale kolejnych unych marketów. Udawacze prawicy won z Polski!