Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
12 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 14-03-2012

  Polska w okowach mafii - część IX Grzegorz Michalski

W demokracji wolno głupcom głosować, 
w dyktaturze wolno głupcom rządzić!!

Bertrand Russell

Podsumowanie

Dla Polaków prawdziwych patriotów, Polska Ziemia zawsze będzie ich matką w przeciwieństwie do przybłędów, dla których Polska Ziemia zawsze będzie ich macochą. Nie jest tajemnicą, że Żydzi i masoneria w Polsce ma ogromny wpływ na kształtowanie życia Polaków. Są wszędzie, w partiach, w TV, prasie, radiu, bankach, obronności. Systematycznie krok po kroku, Polacy tracą swój kraj, narodowość, państwowość! Prawdziwi Polacy żyją już w zmasonizowanym k[raju], a Tusk który stoi na czele bandy od kilku lat niszczącej Polskę, nie miał i nie ma żadnego interesu w tym, by służyć , Narodowi, Polakom, Polsce-- bo niby dlaczego miałby to robić, skoro polskość to nienormalność.

http://unsinn.blox.pl/2008/08/DONALD-TUSK-POLAK-ROZLAMANY-ZNAK-1987-nr-11-12.html

Dlatego warto być Polakiem, zwłaszcza wśród przybłędów .

Tak jak z prądem zawsze tylko zdechłe ryby płyną, tak Żydzi i masoni, rujnujący Świat, Stany Zjednoczone, Europę, kraje, dążą do globalizacji, jednej ekonomii, waluty, wyparcia chrześcijaństwa doprowadzając wszystko do kompletnej ruiny i zadłużenia na następne pokolenia. Pamiętajmy: ,, gdy Naród utraci kontrolę nad swym pieniądzem i kredytem, to przestaje być ważne, kto ustanawia prawa”. Nigdy nie robiono tajemnicy z globalizacji i światowego rządu, bo jest wiele wypowiedzi ,,najwyższych światowych oficjeli” którzy używają takich haseł jak ,,globalne zarządzanie”. Richard Gardner były zastępca amerykańskiego sekretarza stanu, już w 1974 roku powiedział, ,, całość światowego porządku trzeba będzie budować od podstaw”. Mało tego, już w latach pięćdziesiątych XX wieku członek Rady d/s Stosunków Zagranicznych USA James Warburg oświadczył, ,, będziemy mieli rząd światowy bez względu, czy to się nam podoba czy nie”. To był początek. To systematyczne działania w kierunku, by stopniowo krok po kroku ograniczać niezależność narodów. Tak dzieje się w USA, państwie, który wyzbył i nadal wyzbywa się wszystkiego co było w tym narodzie dobre. Ogromne przekręty, afery ,,ogromna ropa, wojny z narkotykami, światowy terroryzm”. Rok 1973 zamach kontrolowany przez CIA-skutek, usunięcie Salvadora Allende, rok 1995 podłożenie bomby pod jedna z wież WTC-skutek, sąd nowojorski skazał irańskich uciekinierów, rok 2001 zawaliły się wieże WTC,- skutek, do dziś nie ma wiarygodnych dowodów kto, co i gdzie. 
Ogólnoświatowy rząd to fakt, działa i to bez niczyjej zgody i jakiegokolwiek zwierzchnictwa. Robiono wszystko aby wcielać w życie i ratyfikować miliony praw, ustaw, mimo iż w demokracjach politycy nie maja takiej władzy jaką dali im wyborcy i konstytucja. Przygotowano wszystkie potrzebne instrumenty jak; Światową Organizację Zdrowia WHO, światową Organizację Handlu WTO, Bank Światowy, MFW, ONZ, NATO i Międzynarodowy Trybunał.
Nadszedł najwyższy czas, aby ludzie na całym świecie zdali sobie z tego wszystkiego sprawę.

Tak samo dzieje się w UE, Europie, tak samo dzieje się w kraju zwanym jeszcze Polską. Zdrajcy, polityczni renegaci tworzą zdradzieckie rządy, podpisują zdradzieckie traktaty, ustanawiają zdradzieckie prawa, uchwalają setki praw które umożliwiają międzynarodowe korporacyjne przejęcie przemysłu, stoczni, banków i posiadanie przez przybłędów w Polsce takich instytucji jak: poczta, telekomunikacja, szpitale itd, itp. - a to wszystko bez konsultacji z wyborcami , Polakami, Narodem.
Nasz narodowy majątek, bogactwo kraju przekazano w ręce przybłędów, poza plecami Narodu, a prawa które umożliwiły ten bandycki transfer, są antypolskimi prawami służące obcym. A wszystko pod przykrywką ,,zniesienia kontroli” lub ,,prywatyzacji”.
Tak działa i ,,pracuje” MAFIA.

W artykule ,,Polska w okowach mafii część II” pisałem:

,,Ten proces niszczenia polskiej państwowości trwa nieprzerwanie od 1989 roku. Wtedy to w Polsce dokonały się jakby dwie transformacje. Jawna która przekształciła struktury państwa komunistów w instytucje demokracji parlamentarnej, i ta ukryta, która służyła elitom komunistycznym. Milowymi krokami zbliżają się wybory prezydenckie, czy w natłoku tej medialnej, wieloletniej, antypolskiej ,,szczekaniny” w której to mafia ma na celu skołowacenie i doszczętne wypranie mózgów wyborców, szczególnie młodych, i zaprogramowania ich jako głupich i bezwolnych maszynek do głosowania,--- uda się wyzwolić siłę, która uratuje ginącą Polskę?
 Gra która się teraz toczy, to gra o samodzielne rządzenie mafii krajem. Szansa Polski jest w rękach mądrych wyborców. Tej szansy nie wolno nam zmarnować, bo bez wygrania PiS, nigdy już nie będzie zadośćuczynienia ofiarom tego nieludzkiego systemu i potępienie ich oprawców.
Rana historycznej i moralnej niesprawiedliwości będzie ropiała na naszych sumieniach wiele lat.

A w części III pisałem:
,, Nie ma niezależnej władzy, nie ma już niezależnych urzędów prokuratorskich, są polityczne nakazy, ubliżania, nagonki, czystki i mordy polityczne, za które nie ma kary. Ostatnio Biuro Prasowe TVP potwierdziło, że znikają z tv dziennikarze, którzy pałają sympatia do PiS, znika z tv ,,Misja Specjalna” Anity Gargas i B.Wildsteina,- powód, słaba oglądalność. Teraz Platforma Obłąkańców zadba o pozytywny przekaz, jak za czasów komuny. W tv będą teraz same sukcesy, otworzą się więzienia dla przeciwników politycznych.
 Powróciła komunistyczna, milicyjna, mafijna Polska. Tak jak w PRL-u prawo do powszechnej informacji będzie dla elit, zamknie się IPN  przeczyści NIK  i to już nikogo nie zdziwi. 
 Mafia dożyna polskich patriotów, ginie wolne słowo, nie ma wojny, a z własnej głupoty Polska traci niepodległość, lecz oficjalnie mieni się państwem wolnym i demokratycznym”. 

To nie antysemityzm jest problemem w upadającej i dogorywającej dziś Polsce, lecz fanatyczny antypolski i antykatolicki szowinizm, gdzie dawni komuniści a dzisiejsze komuchy, zdrajcy http://www.dailymotion.com/video/xivbxq_202-1-s24h7-jak-bolek-vel-walesa-sprzedal-polske-syjonistom-z-izraela_news zbrodniarze, mordercy, tajni współpracownicy SB, kapusie, agenci http://www.serwis24h7.pl/home/201-radoslaw-sikorski-agent-cia-mason

http://www.dailymotion.com/video/xiwsll_331-stefan-niesiolowski-sb-kapus-s24h7-medium-gdynia-serwis-caladobe-530-173-773_news kłamcy, oszczercy http://www.youtube.com/watch?v=xAu1o2-ck9M&feature=player_embedded -- bawią się insygniami władzy. Normą stał się plugawy język, http://www.serwis24h7.pl/home/203-janusz-palikot-agent-sb-apel/203-1-janusz-palikot-josel-palikower-agent-sb-apel-syjonistyczny-zyd-okultysta-mason-komisji-trojstronnej http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nlcg8c9TUfY oszustwo: http://www.youtube.com/watch?v=BppP0BYsD60&feature=player_embedded

nienawiść http://www.serwis24h7.pl/home/prawda-tusk/200-18nienawisctuskdokaczynskichbedziekoncemjegosyjonistycznychrzadow-donaldtuskwinienstanacprzedtrybunalemstanu

a wszystko za osobistą zgodą Ojca Chrzestnego mafii Tuska, masona http://www.serwis24h7.pl/home/prawda-tusk/200-19tuskobiecujeizraelowipolskapojdzienawojneziranem i zamachowca

http://www.serwis24h7.pl/5-smolensk-2010-zamach-Putina-Tuska-Brzezinskiego-Sikorskiego-na-Prezydenta-Rzeczypospolitej-Polskiej-Lecha-Kaczynskiego/5-18-zamachowiec-tusk-ostatnie-fakty-o-smolensku i zbrodniarza http://www.serwis24h7.pl/home/prawda-tusk/200-26-leppera-wykonczyl-tusk

Nie zniszczyli Polaków i Polski sowieci, hitlerowcy i żydobolszewia- skutecznie niszczą ją polskojęzyczni żydokomuniści. Zdradzono Polskę, zamordowano śp. Prezydenta i 95 osób, zniszczono pierwszą NSZZ Solidarność wraz z jej statutem , sfałszowano historię Polski, doprowadzono do tysięcy głodujących dzieci, ogromnego długu publicznego oraz niespotykanej w dziejach powojennej Polski emigracji za chlebem.

Strach przed prawdą, wolnym słowem, szybkim przepływem informacji doprowadził tę bandę do próby samowolnego wprowadzenia ponad głowami Polaków kolejnego gniotu prawnego pod nazwą ACTA. Oto Ci, którzy decydują za nas i bez nas! Przypominam, że w roku 2008 UE i państwa OECD negocjowały w sprawie ACTA a spotkania i negocjacje zostały objęte klauzulą tajności. http://ec.europa.eu/atwork/programmes/docs/cwp2012_pl.pdf Dziesiąta runda tych negocjacji odbyła się bodajże w sierpniu w Waszyngtonie, gdzie trzy lata później tych tajnych pogaduszek nastąpił finał – listopad 2011, skrót: http://www.europarl.europa.eu/pdfs/news/public/story/20101119STO96282/20101119STO96282_pl.pdf

Czy dziś jesteście jeszcze pewni, że Polska jeszcze jest Polską i Polską pozostanie, gdy padają tak przerażające wypowiedzi jak poniżej. Oto wypowiedz jednego z największych błaznów i palanta, który jest odbiciem zdegenerowanych dzisiejszych elit. Palikot podczas ubiegłotygodniowego [chyba niedziela 19 luty] spotkania zorganizowanego przez komucha A. Kwaśniewskiego. Kwaśniewski zaprosił polityków, ekspertów i ekonomistów sympatyzujących z centrolewicą. Wśród nich znaleźli się o zgrozo, byli premierzy Oleksy, Miller i Cimoszewicz, Palikot, twórca Gadu-Gadu Łukasz Foltyn, socjolog prof. Janusz Czapiński, założyciel „Krytyki Politycznej” Sławomir Sierakowski, poseł Platformy Rosati, Arłukowicz (zatrzymały go obowiązki w ministerstwie, ale obiecał, że na następne spotkanie przyjdzie), szef Stronnictwa Demokratycznego Paweł Piskorski, doradca prezydenta Tomasz Nałęcz i senator Marek Borowski.

Palikot zabierał głos jako trzeci, zaraz po Cimoszewiczu i Kwaśniewskim. Mówił o pozycji Unii Europejskiej i roli, jaką powinna odgrywać w niej Polska. 
W pewnym momencie wypalił: –,, Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości”. 

O ogromnych spustoszeniach w świadomości ludzi oraz wyżarcia Polsce mózgu świadczą wypowiedzi, postawy i dyskusje, brak patriotyzmu i poczucia przynależności do Narodu do Polski. Polską rządzą antypolskie ukryte siły, upokarzające Polaków w ich własnym kraju. Wszelkie działania PO i Tuska który ma krew na rękach robią wszystko by Polacy więcej nie podnieśli głowy. Zapominają tylko, że każdy reżym upada a dyktatorzy idą pod ścianę. Tak się stało z Husajnem, Kadafim,- tak też się stanie z Tuskiem i jego żołnierzami, którzy już zatruli się własnym jadem.

Pamiętacie?

Przyspieszymy wzrost gospodarczy. Podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ. 5. Uprościmy podatki wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy 200 opłat urzędowych. Przyśpieszymy budowę stadionów na Euro 2012. Wycofamy wojska z Iraku. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją. Polska zasługuje na cud gospodarczy. Tak było 19 października 2007 a jak jest?

Mamy Smoleńsk, strach, mordy polityczne, ogromny dług publiczny http://www.dlug-publiczny.pl/ , tysiące głodnych dzieci, bezrobocie sięgające ponad 3 mln, refundowane ,,tanie leki”, tanie stadiony, wspaniałe autostrady które już należy remontować, perspektywę pozostawienia wieku emerytalnego w spokoju, gdyż przed wyborami Tusk ,,zapomniał”, po wyborach sobie przypomniał no i zieloną wyspę.

Dziś pytam się Was, czy nie jest już za późno? Czy nie jest już za późno, i jaką cenę trzeba będzie zapłacić za powrót Polaków, Polski do cywilizacji chrześcijańskiej?? Za to, aby Polacy poczuli, że są we własnym kraju, we własnym domu!!

Grzegorz Michalski

Były członek ZR Wlkp NSZZ S- pierwszej Solidarności

www.zolnierzesolidarnosci.com

Marzec 2012

Więcej:

Polska W okowach mafii cześć VIII Grzegorz Michalski

Polska W okowach mafii cześć VII Grzegorz Michalski

Polska w okowach mafii - cześć VI Grzegorz Michalski

Polska w okowach mafii - Jesienne wybory parlamentarne do Sejmu i Senatu - Grzegorz Michalski 

Zbrodnia która rodzi zbrodnie! Grzegorz Michalski

Polska w okowach mafii  - Mafia po trupach, po absolutną władzę! Grzegorz Michalski

Prawo i Sprawiedliwość jedyny ratunek dla ginącej Polski Grzegorz Michalski

Apel do Polaków Ratujmy Polskę     Grzegorz Michalski

Powstań Polsko skrusz kajdany! Polska w okowach mafii ! Grzegorz Michalski

Wdzięczny Naród ukochanym przywódcom Grzegorz Michalski

Gaśnie Słońce Peru Grzegorz Michalski

Same cuda, w cudnym k[raju] Grzegorz Michalski

Michalski - Myśli - wczoraj - dziś - jutro.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~czesłąw45
24-03-2012 / 22:36
Grzegorzu i Marek777. od 1973 roku posiadaliśmy dzierżawę działki przylegającej do naszej posesji przy ulicy Bursztynowej 5 w Sarbinowie 76-034 gm. Mielno k/ Koszalina. Do roku 1989 pies z kulawą nogą nie interesował się tą działką, aż nagle w 1995r Prokurator PPO Andrzej SIUCHTA wykazał się w imieniu swoich pociotków - awanturników : Żak & Sobejko zainteresowaniem. Z pomocą wójta : Zbigniew Choiński - były sekretarz PZPR po hitlerowsku okradli nas z dzierżawy. SPALILI nawet archiwum, aby "zniknęła" dokumentacja dzierżaw. Nas kryminalnymi metodami awanturnictwem procesowego matactwa pozbawili dzierżawy i obłożyli karami oraz grzywnami na łączną kwotę ponad 200 tys. PLN i końca NIE widać, bo dwóch złodziei radców prawnych Jagoszewski & Osoś wymuszeniem rozbójniczym dziczy magistrów prawa w awanturnictwie procesowym jeszcze chce wyłudzić 50 tys.PLN. By mnie zastraszyć - 70 letniego ciężko i przewlekle chorego człowieka wsadzono mnie do pierdla ( w Koszalinie funkcjonuje "prywatne" więzienie pod państwową przykrywką, gdzie na "leżakowaniu" prywatnych klientów robią interesy : SSO Janusz Skibicki - Prezes Sądu Okręgowego w Koszalinie & płk SW K. WYPYCH. Super CURIOZUM - SSO j. SKIBICKI jest moim sąsiadem w Sarbinowie - zam ul. Słoneczna 6. WCZEŚNIEJ : Psychicznie chora SSR Bogna Maria Mazur insynuacją urojeń własnych stwierdziła, że została przeze mnie pobita w toku przewodu sądowego, co NIE polega na prawdzie. Jej świadkiem rzekomego pobicia był chohsztapler Jerzy SCHWARZ - radca prawny, który w toku przewodu sądowego, gdy demonstrowałem materiały dowodowe napadł mnie fizycznie - odpychając siłą, by wytrącić mi dokumenty. Co mu się udało. Następnie przeszkadzał mi skutecznie zbierać rozrzucone dokumenty. Koleżanka w/w - SSR M. Plesiewicz solidarnością zawodową sitwy nakazała mnie wsadzić do pierdla. Tam pierdlu u Sibickiego poznałem super człowieka. Jego wsadzili do tego pierdla po to, by go wyleczyć z patriotyzmu i spełniania Konstytucyjnego Obywatelskiego Obowiązku Udzielania Obowiązku Pomocy Ofiarom Przemocy w Rodzinie. CURIOZUM - sprawca przemocy nałogowy alkoholik posiadał rodzinę w Sądzie Rejonowym. Ponieważ wraz z żoną broniliśmy swoich należnych i legalnych praw do dzierżawy awanturnicy : Żak & Sobejko wszelkimi bandyckimi metodami przy pomocy wujka - PPO A. SIUCHTA "umilali" nam życie.Łamane było i jest prawo, zasady prawa, Złamane zostały Prawa Człowieka. Solidarnością zawodową sitwy prokuratorzy, sędziowie i policjanci udowadniali, że Postanowienia Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej służą im wyłącznie do podcierania sobie dupy. Grozili, niszczyli nasady drzew, ogrodzenie, wysypywali gruz, złamali nawet prawo budowlane. Wszystko odbywało się pod ochroną i w majestacie NAZISTOWSKIEGO PRAWA przy pomocy prokuratorsko-sędziowsko-policyjnej dziczy solidarnością zawodowej sitwy. Dążenia koszalińskich bandytów trwające ponad 16 LAT miały jeden CEL. LIKWIDACJA Biololgiczna. MORD. Moją żonę : Jadwigę Świątek udało IM się w lipcu 2011r zamordować. NIE wytrzymała ponad 16 LAT GRY w DURNIA przeprowadzonej przez ZBRODNIARZY z Ministerstwa Sprawiedliwości.Czas Ppwiedzieć po IMIENIU : od dołu do góry zalega OBORNIK magistrów i profesorów prawa. Między nimi funkcjonują RYDZAK * RESIAK * REWA z MS oraz Antonina SUWAŁA z Prokuratury Generalnej. Ministerialne DAMY robią WAŁA z pryncypała. Wałem kolejnym będzie Jarosław GOWIN – filozof. * PRAWDA* HONOR * WOLNOŚĆ * K O M I T E T O B Y W A T E L S K I ds. Praworządności i Walki z Korupcją w Koszalinie. patrz – http\\ : www.aferyprawa.pl W Y K A Z N A Z I S T O W S K I CH Z B R O D N I A R Z Y z IMMUNITETAMI prokuratorów i sędziów. Jarosław Sroczyński, Sylwia Wróbel, Katarzyna Krystowczyk, Marian Wawrzynkowski, Iwona Jankowska, Tomasz Bodo, Marek Paluch, Robert Mąka, Małgorzata Wiśniewska, Barbara Lubner, Jacek Bytner, Małgorzata Jarecka, Beata Wysocka, Jacek Matejko, Adriana Tynebor Mąka, Jarosław Cezary Stebelski, Izabella Sobolewska, Agnieszka Karbowska Suszek, Zuzanna Ostrowska, Aneta Skupień, Grzegorz Klimowicz, Barbara Romaniuk vel Bator, Krzysztof Smoliński, Iwona Kucharczyk, Bożena Kondek, Tomasz Krzemianowski, Piotr Wedman, Grzegorz Polewiak, Janusz Skibicki, Maria Jankowska, Ewa Kosiec, Andrzej Jaracz, Zbigniew Ambroziak , Radosław Chamionek Liliana Czuchryta - sporządził : asesor Prokuratury Rejonowej Dawid Kasprzyk. Solidarnością zawodową sitwy lokalną mafię wspierają kolesie prokuratorsko - sędziowskiego NAZISTOWSKIEGO awanturnictwa i bandytyzmu : Andrzej JARACZ, Sławomir Przykucki, Danuta Sokołowska, Aleksander Nowiński, Jerzy OŻÓG, Janusz RYCHLIŃSKI, Renata Rzepecka – Gawrysiak, Małgorzata Plesiewicz, Agnieszka Trośniak, Agnieszka Bajor, Piotr Walenciak, Karolina Szymczewska, Bogna Maria Mazur, Marek Mazur, Marcin Mazur, Małgorzata Ratajska - NOWAK vel Przykucka, Czesław Podgórny, Jacek Antoniewicz, Marta Knotz, Tadeusz Szkudlarek, Dariusz Jarząbek, Zbigniew Rdesiński, Urszula Fijałkowska, Wiesława Stawczyk, Agnieszka Sołtyka, Wacław JON, Marek Ciszewski, Hanna Życka, Małgorzata Szałankiewicz Warzyńska, Przemysław Kopaczewski, Sylwia Estkowska – Machuła, Małgorzata Stachowiak, Monika Zabel – Szafer, Piotr Cichoń, Wanda Wieczorek, Beta Słomczyńska – Kuźba, Maria Ferster, Leszek Miazek, Maria Łysień, Alicja Tyka, Agnieszka Plaga, Maciej Cuber, Anna Sus, Agniszka Oleksy, Łucja Laufer, Katarzyna KRET, Ewa DIKOLENKO, Marcin Wawrzynkowski, M. Paczkowska- Łabędź i I N N I. WYKAZ NAZISTÓW DEGENERATÓW z M S - Okręgu koszalińskiego z I M M U N I T E T A M I zarejestrowany The Registrar European Council of Europe - Strasbourg MAM ŚWIADOMOŚĆ, że zostanę ZAMORDOWANY. Dlatego ujawniam działalność NAZISTOWSKICH bandytów z IMMUNITETAMI * Got mit uns * ZBRODNIARZY z resortu Ministerstwa SPRAWIEDLIWOŚCI. Mechanizm ZBRODNI zarejestrowany został w tyg. "Solidarność" Nr 47/ 2006r z dnia 24-11-2006r pt. "Temida dziwnie stronnicza" oraz pt. "Prawo nie sprawiedliwość" dz. Miasto - 2010r oraz Interpelacja poselska - dz. Miasto - 2010r MEGA HIT - sekretarzyna stanu w MS - CURIOZUM Krzysztof KWIATKOWSKI - jeszce NIE minister - na zapytanie pisemne Marszałaka SEJMU RP Krzysztof PUTRA - podpisał spreparowane w MS przez tercet : REWA * RESIAK * REWA urojenia insynuacji własnych dla kolesia SIUCHTY z Koszalina. AWANTURNICZA Działalność ministerialnego tercetu NIE jest charytatywna.
~marek777
24-03-2012 / 20:16
do Grzegorza. Z uwagą przestudiowałem treści autoryzowanych materiałów. Wynika po analizie tych treści niezmiennie wspólny mianownik. To Jest NAZIZM w najczystszej postaci. Po 04 czerwiec 1989r odrodził się NAZIZM. Pod "przykrywką" rzekomo niszczenia komunizmu - patrz str. 2 dz. FAKT Nr 208/2011 - wywiad z Jarosławem Kaczyńskim. NIEPOSPOLITA hołota uzabrojona w Immunitety prokuratorów i sędziów, z pomoca bandytów w policyjnych mundurach - całość da sie określić mianem tepej zgrai MATOŁKÓW buduje swoją REPUBLIKĘ prywatny folwark - pensjonat ORZEŁ w Rzeczypospolitej Polskiej opanowanej epidemią syfilisu schizofrenii paranoidalnej pod okupacją dziczy magistrów prawa. Polska JEST JEDNA. Prawo JEST JEDNO. PRAWDA Materialna JEST JEDNA. Pozostaję wierny przysiędze : Służyć Polsce, Narodowi i LUDZIOM. PRAWDA, HONOR, WOLNOŚĆ. Po "Solidarności" pozostało 21 wyświechtanych do granic niemożliwości postalatów - frazesów NIE zrealizowanych do dnia dzisiiejszego. Orzeł do stał koronę ale ma gołą DUPĘ. Ostał się "BOLEK" co pod przykrywką budowy II JAPONI zrobił balona za 40mln Polaków za co dostał NAGRODĘ nobla. Grzegorzu Michalski. PRAWDA ponad wszystko i TAK jest GÓRĄ. Dzicz magistrów prawa pozbawiona zsad etyczno-moralnych i logiki rozumowania to NAJWIĘKSZA kupa gnoju w Rzeczypospolitej Polskiej, której zdolności polegają NIE na Budowaniu przyszłości RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ i NARODU Polskiego a WRĘCZ przeciwnie na JEJ NISZCZENIU i nabijaniu własnej prywatnej kabzy. Stworzyli policyjno-prokuratorsko-sędziowsko-adwokacko-lekarskie perpetum mobile. Na co liczą? Liczą INSUNUACJĄ UROJEŃ WŁASNYCH na to samo, na co liczył Adolf H I T L E R - na CUD !? Got mit uns. To już bracia Polacy przrabiali. PRAWDA, HONOR, WOLNOŚĆ, RODZINA. DWUKROTNIE usiłowano mnie zamordować. Wsadzano do pieredla też dwukrotnie. Bandyci w policyjnych mundurach uczynili mnie kaleką. Doskonale, osobiście mnie znali. Napuszczani i podżegani przez prokuratorsko-sędziowski gatunek bydła z Koszalina, wspomagani solidarnością zawodową sitwy z Białogardu, Szczecinaka, Kołobrzegu, Wałcza oraz Prokuratury i Sądu APELACYJNYCH ze Szczecina potraktowali mnie zgodznie z hitlerowsko-stalinowską precyzją. Głowa do góry. Jeszcze Polska NIE zginęła ... emerytowany oficer policji państwowej, eksperet kryminalistyki. Były żołnierz GSP. Marek KRASNOPOLSKI.
~control
14-03-2012 / 22:15
Popieram ! Co robimy ? Tak dalej być nie może !!!