Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
6 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 08-11-2014

Odezwa do Narodu Polskiego w związku z szykanami patriotów polskich przez żydowładze PO w przededniu dnia niepodległości 11 listopada.


Co jakiś czas, panujący w Polsce reżim i rosnąca władza antypolaków dają o sobie znać i atakują z wyraźną siłą tych młodych patriotów, którzy otwarcie sprzeciwiają się państwu opresyjnemu i są wybitnymi działaczami narodowymi, mówiącymi otwarcie prawdę o Okrągłym Stole i Magdalence. Prawda ta boli tych wszystkich z żydokomuny, którzy są dziś przy władzy i planowali przy niej pozostać aż do kompletnego wyniszczenia Państwa Polskiego i tych wszystkich, którzy dziś ukrywają się za polskimi nazwiskami, zmienionymi z żydowskich w związku z tzw. „przemianami wolnościowymi”.

System atakuje wtedy kiedy, jakbyśmy to powiedzieli, najmniej byśmy się tego spodziewali. Jednak ostatni przykład wyraźnie pokazuje, że ataki wcale nie są przypadkowe. W dniu wczorajszym 4 listopada do domu Prezesa Przemysława Holochera w Mysłowicach wkroczyli funkcjonariusze CBŚ, w celu przeszukania domu i zabezpieczenia „dowodów" na to, iż jest on faszystą. Podobne wydarzenia miały miejsce u kilku osób w Częstochowie Jana Turopolskiego oraz u dwóch osób mieszkających w jej okolicach. Funkcjonariusze zarekwirowali wówczas laptopy i twarde dyski. Powód?? Nastraszyć Naród akurat teraz kiedy zbliża się święto Dnia Niepodległości 11 listopada, to są posunięcia typowe dla bandy żydokomuny, która jak już nie może poradzić sobie sposobami „pokojowymi”, podejmuje się kroków zbrodniczych i siłowych, aby wymusić całkowite podporządkowanie się im. Celem jest stłamszenie Narodu, aby bał się wyjść na ulice, protestować, demonstrować swoje poglądy i żądanie wolności i prawdziwej demokracji, której w Polsce tak naprawdę nie było od słynnego 1989 roku, choć Polakom wmawia się, że żyjemy w kraju wolnym i niepodległym.
W kraju, w którym tylko pozornie istnieje wolność słowa, atakuje się patriotów, dusi się jakiekolwiek przejawy oddolnej organizacji społeczeństwa nie można mówić
o żadnej demokracji.

Takie sytuacje jak ta, która miała miejsce w przypadku Pana Holochera i innych działaczy patriotycznych powinny dać Polakom do myślenia i spowodować ogólny sprzeciw wobec takiego postępowania. Cel jest bowiem jasny: odwieść Rodaków od uczestnictwa w zbliżającym się Marszu Niepodległości i od uczestnictwa w inicjatywach OKOP. Ogólnoświatowa Konfederacja Organizacji Polskich (OKOP), która zawiązała się w 2013 roku na Teneryfie, na jednym z zebrań Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej (USOPAŁ) pod przewodnictwem Pana Prezesa Marka Wysockiego i właśnie Pana Prezesa Przemysława Holochera, stała się zaczątkiem zjednoczenia prawdziwej prawicy, zarówno tej mieszkającej w kraju, jak i za granicą i jest nadzieją na wielkie zmiany.
Do tego potrzebna jest rzesza Polaków, wielu z nich zaczęło się przyłączać i otwierać w końcu oczy, co nie mogło umknąć „polskim” władzom i wszystkim antypolakom, dla których takie oddolne działania są solą
w oku. Stąd atak na Pana Holochera i co ciekawe (???) na jednego z niedawno mianowanego przedstawiciela OKOP w Polsce. Gdy tylko zaczyna się coś dziać, istnieje jakiś przejaw sprzeciwu, pojawia się banda antypolaków z gotowym sposobem na zlikwidowanie tego już w zarodku.

To jest sygnał dla Narodu Polskiego i nie można przejść obojętnie obok tej płachty obłudy, którą starają się nam zakryć oczy. To jest wyraźne pogwałcenie demokracji, która podobno istnieje w Polsce, pogwałcenie wszelkich wolności! Czy można na to biernie patrzeć, przyglądać się jak żydokomuna eliminuje Naród o tak wspaniałej historii i tak wielkim dorobku?? Bo przecież to dzieje się na naszych oczach i jesteśmy świadkami potwornego upadku. Jeszcze jesteśmy na tyle silni, aby się temu przeciwstawić i zablokować ich działania, ale w każdej chwili może być za późno.

Naród musi się natychmiast podnieść i zacząć walczyć o swoich współbraci, swoje ziemie, fabryki, przemysł, o wszystko co jest naszym skarbem, a czego jednym ruchem ręki ci zbrodniarze się wyzbywają.
To nie są Polacy, oni nie mają nic wspólnego z naszym krajem, chcą go tylko zagrabić, rozdzielić między sobą, mieć jak najwięcej z tego korzyści, a my prawdziwi Polacy powinniśmy walczyć o to co nasze, bronić dniem i nocą, bo oni wykorzystują każdy moment naszej nieuwagi, tak jak stało się to wczoraj w domu Pana Holochera. Wystosował on oficjalne oświadczenie w tej sprawie:

W dniu dzisiejszym, o godzinie 6:00 do drzwi mojego domu (i nie tylko) zapukali funkcjonariusze CBŚP z nakazem przeszukania, wydanym przez pana prokuratora Arkadiusza Buśkiewicza. Powód? podobno istnieje podejrzenie, że rozpowszechniam materiały propagujące faszyzmy:). Panowie szukali skrupulatnie, jednak nic nie znaleźli, więc zabrali mi firmowy laptop. Nie postawiono mi żadnych zarzutów. Cała spawa aż kipi od absurdu!

Oczywistym powodem nękania mnie...(oraz innych osób) i przeszukania mojego miejsca zamieszkania, są moje niezmienne od lat poglądy(na nieszczęście zleceniodawców – jakże dalekie od faszyzmu),
a przy okazji zbliżające się święto niepodległości i zjazd OKOP, którego jestem prezesem na Polskę.

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że od kiedy ukończyłem 16 lat, byłem wielokrotnie nękany i nachodzony w miejscu zamieszkania, pod tym samym pretekstem. Wtedy postawiono mi nawet zarzuty, sprawa trwała 7 lat, podczas których zostałem uniewinniony przed wszystkimi instancjami, a sąd nie potrafił wskazać dowodu winy.
Państwo które istnieje tylko teoretycznie, bardzo się o mnie troszczy i sprawdza czy aby na pewno, od tego czasu nic się u mnie nie zmieniło.

Wisienką na torcie, jest sytuacja która miała miejsce dwa tygodnie temu. Funkcjonariusze chcąc sprawdzić, czy przebywam pod obecnym adresem, wymyślili sobie następujący plan: Przyszli twierdząc, iż otrzymali zgłoszenie od straży granicznej o przebywaniu w moim miejscu zamieszkania nielegalnych imigrantów z... Ukrainy:)) Co dziwne, wierzyli na słowo, że takowych tu nie ma... Sprawy na pewno tak nie zostawię, ponieważ skandalem są tego typu zlecenia i nękanie.

Takich przypadków jest wiele, a będzie coraz więcej. Żydokomuna nie śpi i Naród również nie może spać!!! Musi się obudzić, podnieść, wzmocnić i działać!
Jest nas więcej niż tej całej bandy, jesteśmy rozsiani po całym świecie, ale jest wiele możliwości, żeby działać razem, żeby zrobić rozruch, którego oni nie będą w stanie powstrzymać. Żeby zaatakować z wielu stron, ale zaatakować w obronie tego co nasze i co nam się odbiera.
O każdą cząstkę tej ziemi walczyli nasi przodkowie, których też teraz będziemy wspominali w dniu 11 listopada, bo dzięki nim odzyskaliśmy niepodległość po 123 latach niewoli. To będzie już 96. rocznica od kiedy jesteśmy krajem „wolnym”, ale o pełnię tej wolności musimy stale walczyć i nie zapominać, że tę wolność odebrali nam w swoim czasie komuniści, a teraz panuje nad nią żydokomuna mamiąca nas fałszywymi obietnicami i wizjami Polski nowoczesnej, otwartej dla wszystkich, rozdającej paszporty wszystkim żydom, którzy chcą osiedlić się w Polsce, a odtrącającej Polaków żyjących na Wschodzie Europy na ziemiach niegdyś należących do Polski.

Jeśli nie zaczniemy działać, obudzimy się któregoś dnia w kraju wyludnionym, wyprzedanym, w OBCYM KRAJU, w którym dla nas Polaków, patriotów i katolików nie będzie już miejsca !!! Do tego doprowadzi nasze bierne przyglądanie się dewastacji Polski.

Drodzy Rodacy, nie zapominajcie, że od Was zależy przyszłość Narodu i jego powodzenie. Nikomu innemu nie zależy na państwie silnym i niezależnym, bo jesteśmy zagrożeniem dla tych, którzy nie chcą, abyśmy stali się potęgą. Musimy działać razem, zbliżają się wybory, które za każdym razem są szansą na zmiany i to od nas zależy, czy ją wykorzystamy.
Już 16 listopada odbędą się wybory samorządowe, kolejną szansą będą wybory parlamentarne i prezydenckie!

Trzeba iść do wyborów i odsunąć od władzy tych antypolaków, którzy niszczą nasz kraj!

Powtarzamy jeszcze raz: głosować i zmieniać władzę, która się nie sprawdziła i działa wyłącznie destrukcyjnie na wszystkie sektory naszego kraju!!

Naród musi się obudzić i zrzucić z siebie tę niewolę, w którą stale nas wpycha żydokomuna!

W imieniu całego Zarządu USOPAŁ i Fundacji J. Kobylańskiego. 

Leonor Adami 
Dyrektor

Tematy  w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY  PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Rend
13-11-2014 / 04:08
Należę do SLD i też padam ofiarą szykan, m.in. ze strony policji. Chyba jednak nie chodzi tu o przynależność polityczną ale o utrzymanie się układu przy władzy... W Polsce nie rządzi żydokomuna, ale sługusy banku światowego, a więc bez "komuna".
~Prawda
10-11-2014 / 03:15
Jak ktoś unika odpowiedzi na pytania to możecie być pewni, że jest UMOCZONY.
~Johny Cage
09-11-2014 / 17:21
holocher... czy to jest polskie nazwisko ? - pseudopatriota.
~Marek
09-11-2014 / 17:16
A może Marsz Niepodległości bez policji??? Jakoś tak dziwnie i durnowato się zawsze działo, że podczas  Marszów Niepodległości jeśli już i coś nienormalnego - to zawsze działo się z udziałem  POLICJI  bo albo z jej inicjacji, albo z nadgorliwości jej – hehehe - „zestresowanych” funkcjonariuszy, albo  z braku synchronizacji  jej działań  z działaniami  ratusza co tylko wprowadzało dezorientację i chaos. Bo kiedy to było – w zeszłym roku czy w 2012 gdy jakiś wałach ze stajni I Kobyły III RP nagle ogłosił tłumom, że szanowne państwo proszem się rozejść bo w oblyczu zaistniałych okolyczności władze ratusza delegalyzują i rozwiązują Marsz Niepodległości ?... Oczywiście bardzo szybko się wydało, że ratusz o delegalizacji i rozwiązywaniu nic nie wie, nie miał takich zamiarów i zacuchnęło szytą grubymi nićmi prowokacją, która w warunkach ulicznych wystarczyła by podziałać na oddziały policji jak płachta na byka i przepustka, że już mogą legalnie  rżnąć watahy  czyli  spokojnie maszerujących z polskimi flagami obywateli spryskiwać gazem pieprzowym, pałować, okładać pięściami i kopać...  Oczywiście można spekulować czy ratusz „nie wiedział” czy faktycznie nie wiedział, choć wiedza i świadomość o tym kto i z czyjego namaszczenia rządzi w ratuszu, skłania  ku tezie, że to ratusz wyreżyserował prowokację. Dziwne jest również to, że przez cały rok policja ma obywateli i ich bezpieczeństwo w tzw.głębokim poważaniu   i nagle na 11 listopada następuje jej ogólnopolska mobilizacja w celu ich pilnowania. No właśnie –  pilnowania przed kim,  przed nimi samymi ? Praktyka ostatnich lat pokazała, że 11 listopada maszerujący świątecznie obywatele mają największą potrzebę posiadania ochrony przed... policją, której właśnie dokładnie 11.11. nagle odbija szajba i robi Sajgon na warszawskich placach i ulicach, a na dworcach i rogatkach, w pociągach i na szosach urządza łapanki na obywateli jakby właśnie znów został wprowadzony stan wojenny... Tym działaniom oczywiście towarzyszy przez cały czas radosny szczebiot papugi zwanej potocznie strażnikiem żyrandola, która  w przemówieniach, orędziach i innych gadkach  bajdurzy na okrągło jakim wielkim darem dla Polaków jest wolność, którą nareszcie mają i dlatego mogą godnie uczcić Święto Niepodległości!... Hehehehe, czy to nie są jaja ? Dziwne jest jeszcze to, że Warszawa przez cały rok  jest olbrzymią milionową metropolią na iluś tam tysiącach hektarów ale 11 listopada okazuje się nagle małą działką, której granice wyznacza ratusz, URM, cyrk na Wiejskiej i kanciapa „wysuniętego daleko na zachód strategicznego przyczółka Kremla”.  I tylko w tych granicach może się odbyć świąteczny Marsz Niepodległości. Dziwne jest to,  że koniecznie 11 listopada muszą odprawiać na ulicach Warszawy swe sabaty bandy różnych antifozów, homo i innych dupowlazów, którzy mają cały rok na swe spędy ale nie – oni muszą  akurat w ten dzień, na co stołeczna płezydęta hojnie  rozdaje im zezwolenia co jest jawnym napuszczaniem i szczuciem szumowin spod znaku Różowego Kondoma i Krytyki Politycznej na tych, którzy pod znakiem biało-czerwonej, orła białego i krzyża świętują Dzień Niepodległości Najjaśniejszej !  W tym roku 11 listopada szanowna policja powinna zostać w domu ! Zamiast narażać swych wrażliwych funkcjonariuszy na ciężki stres, marznięcie i uginanie się pod ciężarem masek, kasków, kuloodpornych kamizelek i pojemników z gazami łzawiącymi, obładowana żelastwem pałek, tarcz, kajdanków i homontem posłuszeństwa i spolegliwości niech święto spędzi w domu z rodzinami, dziećmi, matkami, żonami, kochankami. Uczestników Marszu Niepodległości  niech zostawi w spokoju ! Niech się spyta w ten dzień – czy służy Polsce, czy raczej wysługuje się tym, którzy Polsce szkodzą. Niech nie będzie ich "mięsem armatnim", wysyłanym na ulice by pałować, kopać, razić gazem łzawiącym, strzelać do maszerującej w Marszu Niepodległości Polski – do tych setek, tysięcy zwykłych polskich Kowalskich, Malinowskich, Nowaków świętujących Dzień Niepodległości z żonami, mężami, dziećmi, sędziwymi rodzicami, przyjaciółmi, sąsiadami  z „My, I Brygada” na ustach... Czy podnosząc na nich rękę nie utożsamia się z ZOMO. Tym samym ZOMO z najczarniejszych chwil polskiej historii... Niech tegoroczne narodowe Święto Niepodległości odbędzie się bez sztucznej troski  formacji „państwo polskie zdało egzamin” o państwo i obywatela bo z tej jego troski... 4 lata temu z okładem zginął urzędujący Prezydent RP ! Z tej jego troski śledztwo smoleńskie, wyjaśniające okoliczności śmierci urzędującego Prezydenta RP  toczy się w sposób urągający wszelkim kanonom śledztwa. Z tej jego troski ponad 2 miliony polskich obywateli wyemigrowało z Polski w poszukiwaniu chleba i  godnego życia. Z tej jego troski dziś kaci stanu wojennego są przez to  „państwo" otoczeni szczególną opieką, a ich ofiary żyją w biedzie i odchodzą cicho choć to im należą się honory i zaszczyty. Niech patron Archanioł Michał  natchnie mądrością swoje ziemskie zastępy między Wisłą, Bugiem i Odrą, Bałtykiem i Tatrami by nie były dla Polaków jak rozpasane żołdactwo na rozkazach jeszcze bardziej rozpasanej władzy!
~Gosia
08-11-2014 / 18:13
Elektorat obecnie rządzącej ekipy przypomina brzydką konkubinę, kurczowo trzymającą się swojego gangstera w obawie, że nikt inny jej nie zechce i zdechnie z głodu. Warto więc może się zastanowić, czy należy się do osób czerpiących zyski z działań tego (nie)rządu, czy też nie. Jeśli dotychczas dokonywaliście wyborów ze względu na ładny krawat kandydata, to może warto zmienić kryteria. Zapytajcie swoich kandydatów na włodarzy waszych miast i gmin o konkrety. Na przykład w Warszawie, gdyby zwolnić wszystkich zatrudnionych przez HGW „niezbędnych” pracowników, to za te pieniądze komunikacja w stolicy mogłaby być darmowa dla wszystkich! Spytajcie też co przyszły prezydent zamierza zrobić z „Pomnikiem 4 śpiących” i z „Tęczą”. Z tym, że nie należy zapominać o sprawdzonej PO wielokroć „platformianej” zasadzie. Obietnice przedstawicieli Platformy Obywatelskiej pozostaną tylko nigdy nie spełnionymi obietnicami, o czym powinny się już przekonać najwierniejsze nawet lemingi. Trzeba może jednak przypomnieć jak PO doszło do władzy. Otóż głównie straszeniem PiS-em. Byle babcia handlująca koperkiem z własnego ogródka została nastraszona, że za ten czyn niezgodny z prawem pójdzie do więzienia jak tylko PiS dojdzie do władzy. Chytre zagranie – straszenie płotek dla stworzenia żerowiska rekinom. Wyborco, zastanów się czy rola brzydkiej konkubiny wiernej gangsterowi naprawdę ci odpowiada.
~pytający
08-11-2014 / 16:30
Czy pan Przemysław Holocher nie bałby się trudnych pytań tutaj mu zadanych ?