Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
6 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 25-11-2014

Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy - szykować kałamachy !!! Marek Chrapan

Oto w ciągu jednego dnia przekształciły się wszystkie dotychczasowe wyniki wyborów. Kiedy okazało się że w samorządach może wygrać PiS, „siadł” cały  system komputerowego przekazywania wyników. 

Mało tego, tzw. „ręczne” liczenie „cząstkowe” wykazuje że to nie PiS wygrywa, a komuszy ZSL dla kamuflażu przemianowany na „PSL”.  Od 1944 roku w Polsce  powstają  „cuda” tyle że nie u wierzących , a cudotwórcy od owego roku są ci sami. Zmieniono jedynie cudotwórcze narzędzia – karabin na komputer. Nawet ludzi do pilnowania tworzonych „cudów” pozostawiono tych samych  (Bauman, Kiszczak itd..) i ich uczniowie – TW-„Oscar” D.Tusk, TW „Litwin” B. Kamoruski – Szczynukowycz, TW itd… itp…..

Żydokomusza mafijna banda POlszewicka  całkowicie skompromitowana nie miała szans na społeczne zalegalizowanie  kolejnego „cudu wyborczego”, więc decydenci zawiadujący  systemem „wyborczym”  postanowili zmienić beneficjenta tak by nie mógł się zmienić układ polityczny. Po co Polacy mają się dowiedzieć o stanie państwa, rozliczyć chociaż powierzchownie zbrodniarzy którzy doprowadzili do upadku, degeneracji  państwa. I oto ni stąd ni z owąd okazuje się ze wybory wygrał komuszy ZSL przefarbowany powierzchownie na PSL.  W podobny sposób w Szczecinie wygrał wybory na Prezydenta kandydat którego w ogóle nie było.  A Jego Najwyższa i Totalnie Agenturalna Jołopowatość udająca „prezydenta” – TW „Litwin”  stanowczo tłumi wszelkie przejawy kwestionowania  wyborczego „cudu” na skalę podobnego z 1947 roku. No cóż, pan każe sługa musi.

Jeżeli Naród nie ruszy na Warszawę i nie zaprowadzi sam porządku  z żydokomuszymi  bandami okupującymi Kraj, kolejne  „cuda”  „zalegalizują się” tak jak „zalegalizowały się”  w 1947.   Dla band winny już się znalazł – współpracownik największego zbrodniarza ostatnich czasów, agenta W. Jaruzelskiego – „Wolskiego” – Od czasów  bandyckiej tzw.„transformacji” ,  szef PKW który po stworzeniu warunków  dla tworzenia „cudów” i zagmatwaniu sytuacji by zwykły Polak przestał rozumieć co się dzieje, poddał się do dymisji.     JNiTAJ udająca  „prezydenta” oczywiście z wielkim żalem i jeszcze większymi podziękowaniami za „wspaniałą pracę” przy organizacji tylu „cudów wyborczych”, podziękuje odchodzącemu i zaapeluje do Polaków:  „NIC SIĘ NIE STAŁO POLACY”!

PO RAZ TYSIĘCZNY KTÓRYŚ POWTARZAM – BEZ KAŁACHA NIE MAMY SZANS NA ODZYSKANIE POLSKI Z BANDYCKICH ŁAP ŻYDOKOMUSZYCH! – SZYKOWAĆ KAŁACHY!!!

Marek Chrapan

 

I zaczęło się

Demonstranci zajęli siedzibę PKW!

​PILNE! Demonstranci zajęli siedzibę PKW! - niezalezna.pl
foto: Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska
Kilkadziesiąt osób, po manifestacji, która rozpoczęła się o godz. 17:00, weszło do siedziby Państwowej Komisji Wyborczej w Warszawie przy ul. Wiejskiej 10! Żądali ustąpienia całego składu PKW i rozpisania nowych wyborów samorządowych. Na czele protestujących w siedzibie PKW byli Ewa Stankiewicz i Grzegorz Braun. Po północy policja wyprowadziła Brauna i inne osoby, które zajęły salę w budynku PKW.

Po proteście przeciwko manipulacjom wyborczym, który odbywał się przed siedzibą Państwowej Komisji Wyborczej, kilkadziesiąt osób weszło do środka i zajęło budynek. 

– Nie opuścimy budynku, dopóki cała PKW nie poda się do dymisji – mówi portalowi niezalezna.pl Ewa Stankiewicz. – Wzywamy ludzi, którym zależy na Polsce, aby przyszli na Wiejską 10, pod siedzibę Państwowej Komisji Wyborczej – zaapelowała Stankiewicz.

Szefowa stowarzyszenia Solidarni 2010 dodaje, że, jeśli nie uda się odwołać składu PKW i rozpisać nowych wyborów, to możemy mówić o „całkowitym upadku demokracji w Polsce”.

W demonstracji brało udział około trzech tysięcy osób – relacjonuje nam Krzysztof Siuciak z vod.gazetapolska.pl, który również jest w środku. – Po proteście jakieś dwadzieścia osób weszło do budynku i zajęło główna salę w PKW, tę, w której odbywają się wszystkie konferencje – dodaje. Jak zaznacza, większość z demonstrantów, którzy weszli do środka, to ludzie młodzi. 

Około godz. 19:30 do siedziby PKW weszło jeszcze kilkanaście osób, m.in. Robert Winnicki z Ruchu Narodowego oraz senator Mieczysław Gil. Po tym policja zabezpieczyła wejście i nie wpuszcza już nikogo. Winnicki podczas swojego wystąpienia podkreślił, że solidaryzuje się z protestującymi i zgłosił trzy postulaty – dymisję PKW, unieważnienie wyborów oraz zmianę ordynacji wyborczej. Z kolei senator Gil powiedział, że zdumiewa go, iż PKW nie jest w stanie ogłosić wyników wyborów. – Życzę, żeby wasza postawa przyniosła efekty – zwrócił się do protestujących. 


fot.: Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska

W środku jest także Przemysław Wipler. – Są tu różne środowiska, wszystkim zależy na Polsce. To będzie zaczyn szerszej zmiany – powiedział poseł Nowej Prawicy. – Mamy swoje zielone ludziki w komisjach wyborczych – dodał.

Natomiast Winnicki i Stankiewicz zaapelowali do warszawiaków, żeby przyszli pod siedzibę PKW. Na Wiejskiej, przed siedzibą Państwowej Komisji Wyborczej zaczynają gromadzić się ludzie. 

Nie jesteśmy anarchistami, jesteśmy przeciwko sędziom mianowanym jeszcze w stanie wojennym. Ci ludzi muszą natychmiast opuścić budynek – oświadczył Grzegorz Braun.  

Jak informuje Magdalena Piejko, dziennikarka „Gazety Polskiej Codziennie” i portalu niezalezna.pl, przed siedzibą Państwowej Komisji Wyborczej zbiera się coraz więcej osób. Zgromadzeni skandują: „Złodzieje, złodzieje”. 

Okupujący budynek zwrócili się do wszystkich, którzy mają dowody na fałszerstwa wyborcze, aby przynosili je do siedziby PKW. Zgromadzeni przed budynkiem ludzie odśpiewali hymn Polski.

Prawo i Sprawiedliwość zdecydowanie negatywnie ocenia dzisiejsze wydarzenia pod siedzibą PKW. Wtargnięcie do instytucji państwa i jej okupacja nie są rozwiązaniem problemu i mogą  tylko pogłębić chaos, który jest związany z przedłużającym się procesem podania wyników wyborów samorządowych” – pisze w specjalnym oświadczeniu rzecznik PiS, Marcin Mastalerek.

Przed siedzibą PKW jest europosłanka PiS Jadwiga Wiśniewska oraz Anna Sikora – była posłanka PiS, która obecnie stoi na czele akcji „Uczciwe wybory” – ale policja nie chce wpuścić ich do środka. Sikora przyniosła protestującym wodę i jedzenie. 

Po godz. 22:00 rzeczniczka PKW wezwała dziennikarzy – jak tłumaczyła, ze względów bezpieczeństwa – do opuszczenia budynku. Przed siedzibą Państwowej Komisji Wyborczej pojawiło się mnóstwo policjantów, którzy m.in. legitymują i spisują osoby zgromadzone. fot.: Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska


fot.:  Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska


fot.: Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska


fot.: print screen

http://niezalezna.pl/61603-pilne-demonstranci-zajeli-siedzibe-pkw 

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~anoshalassi
14-09-2015 / 19:49
شركة تنظيف بالبخار بجدة شركة تنظيف بجدة شركة تنظيف فلل بجدة شركة تنظيف شقق بجدة شركة تنظيف موكيت بجدة شركة تنظيف مجالس بجدة شركة تنظيف خزانات بجدة شركة عزل اسطح بجدة شركة كشف تسربات المياه بجدة شركة تسليك مجارى بجدة شركة تنظيف بيارات بجدة شركة رش مبيدات بجدة شركة نقل اثاث بجدة شركة تخزين اثاث بجدة شركة تنظيف منازل بجدة شركة مكافحة حشرات بجدة شركة تنظيف بجدة شركة تنظيف فلل بجدة شركة تنظيف شقق بجدة شركة تنظيف مسابح بجدة شركة تنظيف مجالس بجدة شركة تنظيف موكيت بجدة  شركة تنظيف خزانات بجدة شركة عزل اسطح بجدة شركة كشف تسربات المياه بجدة شركة تسليك مجارى بجدة شركة تنظيف بيارات بجدة شركة رش مبيدات بجدة شركة نقل اثاث بجدة شركة تخزين اثاث بجدة شركة تنظيف منازل بجدة شركة مكافحة حشرات بجدة " rel="nofollow">etkan-dammam.org/"> تنظيف بيارات بالدمام شركة" rel="nofollow">etkan-dammam.org/%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d9%86%d9%82%d9%84-% نقل اثاث بالدمام شركة" rel="nofollow">etkan-dammam.org/%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d8%b9%d8%b2%d9%84-% تنظيف خزانات بالدمام شركة" rel="nofollow">etkan-dammam.org/%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d8%aa%d8%b3%d9%84%d تسليك مجاري بالدمام شركة" rel="nofollow">etkan-dammam.org/%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%83%d8%a7%d رش مبيدات بالدمام شركة" rel="nofollow">etkan-dammam.org/%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%83%d8%a7%d مكافحة حشرات بالدمام شركة" rel="nofollow">etkan-dammam.org/%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%d9%84%d8%aa%d تنظيف شقق بالدمام شركة" rel="nofollow">etkan-dammam.org/%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%d9%84%d8%aa%d تنظيف منازل بالدمام شركة" rel="nofollow">etkan-dammam.org/%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%d9%84%d8%aa%d تنظيف فلل بالدمام شركة" rel="nofollow">etkan-dammam.org/%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%d9%84%d8%aa%d تنظيف موكيت بالدمام شركة" rel="nofollow">etkan-dammam.org/%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d9%86%d9%82%d9%84-% تخزين اثاث بالدمام شركة" rel="nofollow">etkan-dammam.org/%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D8%B3%D9%84%D كشف تسربات المياة بالدمام شركة" rel="nofollow">etkan-dammam.org/%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D8%B2%D9%84-% عزل اسطح بالدمام
~OBURZONY
25-11-2014 / 13:36
„Moment, w którym władza fałszuje głosy, to moment kiedy reżim upada” Żyjemy w państwie, gdzie większość obywateli nie interesuje się sprawami, które mogą mieć diametralny wpływ na nasz kraj. Jesteśmy w czasie protestu, o którym mało kto w ogóle wie! Protestujący okupują budynek PKW. Jesteśmy w czasie konferencji prasowej. Wiele jest napływających informacji wskazujących, że wybory zostały sfałszowane, Grzegorz Braun twierdzi, że rząd specjalnie wprowadza chaos informacyjny i nie podaje wyników. Ale od czego to się zaczęło?   Cztery dni po wyborach samorządowych Polacy ciągle czekają na wyniki wyborów. Jak może nas  bulwersować tak długie czekanie za oficjalnymi wynikami podanymi przez Komisję Wyborczą, skoro wybory, które kosztowały 291 mln wyposażone były w kosze na śmieci jako urny? Jak możemy mówić w Polsce o patriotyzmie, skoro symbol naszego kraju, orzeł w koronie o którą tak wielu walczyło, jest umieszczany na koszach na śmieci. Nas, jako Polkęi to obraża i zastanawia nas jak organizatorzy mogli na takie coś pozwolić? Zastanawiało nas, czy i tym razem, partie rządzące będą zamiatały pod dywan całą sprawę, tak samo jak w przypadku np. afery taśmowej, w której czołowi politycy wyszli obronną ręką. Na szczęście partie opozycyjne, które chcą obalić panującą „komunę”, nie boją się powiedzieć głośnego „NIE”. Tworząc ten artykuł, na bieżąco śledzimy Manifestację, w której uczestniczą Kongres Nowej Prawicy, Ruch Narodowy, Republikanie, Demokracja Bezpośrednia, Solidarni 2010 oraz Stowarzyszenie Koliber. Jak widać, nie uczestniczą w wydarzeniu Partie Rządzące. Czyżby miały coś do ukrycia? Zastanawiające jest również, że prezydent Bronisław Komorowski powiedział, że „nie wolno kwestionować uczciwości tych wyborów”. Wyjście Polaków na ulice jest wielkim krokiem w kierunku sprzeciwienia się „reżimowi”. Czy naprawdę Przemysław Wipler miał rację, mówiąc podczas przemówienia, że „moment, w którym władza fałszuje głosy, to moment kiedy reżim upada”. Słychać okrzyki „precz z komuną” „władza na bruk, bruk na władzę” „złodzieje”. Podczas, gdy w Warszawie przebiega manifestacja, ludzie strajkują i mówią o „fałszerstwie wyborów”, największe portale informacyjne milczą. Protest jest nadawany na żywo, a portale takie jak gazeta.pl mówią o śnieżycach w Nowym Yorku. Absurd? Nie. Polska. Janusz Korwin Mikke podczas strajku powiedział, że ludzie muszą szukać informacji w bardziej niezależnych źródłach takich jak Internet, jednak jak widać największe portale informacyjne, nie podejmują tematu trwającego już od godziny strajku tam samo jak telewizja. Krzysztof Bosak z RN mówił, że członkowie Komisji Wyborczych byli zatwierdzeni od lat 80. Jeden z nich był skazany za rozdawanie ulotek w czasie stanu wojennego. Osoby te, teraz mówią wyborcą, że „mówiliśmy jak głosować, a że naród nie zrozumiał to nie nasza wina”. Zgadzamy się z Przemysławem Wiplerem, który mówi, że „nie wierzy, żeby w Polsce tak wzrósł odsetek idiotów, którzy nie wiedzą jak prawidłowo oddać głos”. Chociaż TVP uważa, że to wina spotu wyborczego PKW, w którym była mowa, że należny zaznaczać jeden krzyżyk na jednej karcie, a do wyborów ludziom dano zszyte książeczki i że to wprowadziło ludzi w błąd. 11.000 tys osób oglądało transmisje online, jednak z jakiś powodów się ona urwała! Było to po wejściu manifestujących do budynku PKW. Nie wiemy co się stało. W Internecie, ani TV nie ma żadnych informacji na temat strajku! Pozostają tylko domysły 11.000 tysięcy internautów, śledzących wydarzenie online. Czekamy na więcej informacji, aby móc podsumować wydarzenia z tym strajkiem do końca. Przepraszamy za chaos, ale przedstawiamy punkt widzenia osób, które na bieżąco śledziły protest, na temat którego media milczą!