Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
14 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 18-01-2011

Czarci spęd - POlszewiki ciągle jeszcze w wojnie przeciw Polsce.

Piekło próżne jest teraz, a wszystkie diabły zbiegły się na nasz okręt 

Takimi to słowy Ariel cytuje Ferdynanda w sztuce W.Szekspira pt. "Burza".

(Obraz przedstawiający wrak statku w akcie I w scenie I w sztuce W.Szekspira-"Burza" autorstwa George'a Romney'a)

Zastosuję parafrazę i powiem: 

MS Polska tonie, a wszystkie diabły ładują nań dodatkowy balast zdrady i oszustwa.

Diabły owe pochodzą z najgłębszych i najstraszniejszych  czeluści pandemonium, a że przysłał je na okręt sam Belzebub, to wszystkim jest już POwszechnie wiadomo. 

(POndemonium)
 
Niecne czyny tych czarcich degeneratów doprowadziły do największej tragedii w naszej historii w której ponieśli śmierć Prezydent RP Lech Kaczyński w raz żoną Marią oraz 94 osoby wchodzące w skład delegaci udającej się na obchody 70 rocznicy wymordowania polskich elit przez ruskich oprawców w Katyniu.
Niestety, ale za przyczyną mienionych czartów, lot zakończył się niewyobrażalną tragedią.
 
Po zamachu cała Polska pogrążyła się w głębokiej żałobie.
Jakże wielu z nas nie mogło uwierzyć w to co się stało.
Jak trudno jest bowiem uwierzyć, że ci, którzy mienią się "liberałami", ba, nawet "patriotami", mogli dopuścić się tak straszliwych czynów, czy to w formie zaniedbań, czy też bezpośredniego udziału w zmowie.
 
Mamy w Polsce wiele wspaniałych miejsc w przepiękny sposób związanych z naszą narodową historią  oraz polską tradycją i do takich miejsc należy Zamek Królewski na Wawelu w przepięknym Krakowie.
W marcu 1333 roku na Wawelu pochowano polskiego króla Władysława Łokietka i fakt ten zapoczątkował krakowską nekropolię polskich władców i wielkich Polaków.
 
Po tym co wydarzyło się pod Smoleńskiem, gdzie nasza ojczyzna straciła Głowę Państwa, a także całe Dowództwo Armii, jak również wielu czołowych polityków i wysokich urzędników, Polacy postanowili uhonorować Prezydenta wraz z Małżonką i złożyć ich doczesne szczątki właśnie na Wawelu obok innych wielkich postaci z naszej jakże czasem tragicznej historii.
 
Lech Kaczyński był pierwszym po II Wojnie Światowej prezydentem Polski.
Piszę to zupełnie świadomie, bowiem czy można uznać za prezydentów takie postacie jak agenta NKWD- Bolesława Bieruta?
 
Czy w poczet prezydentów można zaliczyć kata Polaków, ruskiego pachołka i fanatycznego komunistę, który wprowadzając w Polsce w 1981 r. Stan Wojenny, wypowiedział wojnę własnemu narodowi siejąc przy tym terror, prześladowania i śmierć?
 
Czy prezydentem można nazwać ubeckiego agenta znanego jako "Bolek", który nie dość, iż był pospolitym szpiclem i łachudrą, to w swojej młodości był koniokradem?
Czy należy uznać go prezydentem po tym jak w Magdalence zdradził on swój kraj, zdradził Solidarność oraz wszystkich tych, którzy narażali swoje życie w walce o niepodległą Polskę?
Czy fakt, że był on tym, który w 1992 roku dokonał zamachu na pierwszy demokratyczny po II WŚ rząd pod przewodnictwem Jana Olszewskiego pozwala nazwać tę kanalię prezydentem?
 
Czy jego następcę, komunistę i ruskiego agenta po ruskich szkołach politycznych, niegdyś redaktora naczelnego "Sztandaru Młodych", który wsławił się tym, że upił się jak świnia na grobach Polaków w Charkowie, możemy nazwać prezydentem?
 
23 grudnia 2005r. historia okazała swoją łaskę i urząd prezydencki został objęty przez człowieka, który swoją postawa w życiu, a także w okresie piastowania urzędu prezydenckiego, dał nam przykład jakim należy być Polakiem.
Ukazał nam, że Polska może być silnym i niepodległym oraz suwerennym państwem.
Ten człowiek Polskę po prostu kochał, a nadrzędna sprawą dla niego byli Polacy.
Był kontynuatorem idei II RP.
Za wszelką cenę starał się osłabić w naszym rejonie wpływy Rosji i Niemiec.
Był orędownikiem wolności takich państw jak Gruzja, Ukraina czy Litwa, zdając sobie sprawę, że niepodległość tych krajów, może w sposób znamienity wzmocnić ich pozycję w Europie, a tym samym wzmocnić pozycję Polski.
Człowiek honoru o wielkim sercu i odwadze. Patriota. Prezydent. Mąż Stanu!
 
Za życia ten człowiek narażony był na codzienne kpiny, szyderstwa i kalumnie pod Jego adresem ze strony ubeckiej PO.
Wszystkie media sprzyjające ubecji z wielkim zaangażowaniem szerzyły oszczerstwa mające na celu zdyskredytowanie w oczach Polaków i świata postać św. Lecha Kaczyńskiego.
Okazało się, iż to nie wystarczyło, ażeby zabić w nim ducha polskości i żądzy niepodległej Polski.
Swoją patriotyczna, a jakże często bohaterską postawę (wizyta w Gruzji) ten człowiek, nasz Prezydent musiał przypłacić życiem.
 
Czy pamiętamy furię w jaką wpadła PO i jej wszystkie przydupasy z Bolkami, Wajdami i inną swołoczą po tym jak zdecydowaliśmy, iż miejscem pochówku Pary Prezydenckiej będzie Wawel?
Pamiętamy medialne piekło, które się rozpętało po tej decyzji?
Ubecka PO wręcz oszalała, a ustami takich łajz jak ten co kotami w piecu rozpala, czy też spec od robaków, który ubecji zadenuncjował swoją własna narzeczoną oraz rodzonego brata, już po śmierci Prezydenta, próbowała jego postać nadal opluwać i raczyć najgorszymi obelgami.
 
Fakt, iż Prezydent został pochowany na Wawelu, jest przysłowiową sola w oku dla kanalii spod znaku sierpa i młota, którymi okazują się POlszewiki oddający nasza ojczyznę w ruski jasyr.

Swołocz zapewne planowała pochować na Wawelu Bolka w szklanej trumnie na wzór Lenina, a obok w gablocie umieścić magiczny śrubokręt, którym ten analfabeta rozmontował w POjedynkę komunę.
Zdają sobie sprawę te peowskie oszołomy, że dzisiaj taki akt byłby niemożliwy, gdyż Polacy do takiego czegoś nie dopuszczą.
Byłoby to zhańbienie miejsca jakim jest Wawel, a także pohańbieniem wszystkich tych, którzy tam spoczywają.
 
Furia nadal jest eksponowana przez takie tuby jak szmalcownik z Biłgoraja, który publicznie twierdzi, że ś.p. Lech Kaczyński z Żoną, powinni zostać pochowani w rynsztoku.
Powszechnie jest już wiadomo, że ten osobnik to po prostu psychopata, ale zastanawiający jest fakt, że ani strona rządowa, ani prezydent gajowych, ani też prokuratury nie reagują na takie obelgi, które powinny być ścigane z urzędu, bowiem doszło do bezczeszczenia zmarłych.
Czy jednak taka postawa wspomnianych stron powinna dziwić, skoro ten kretyn wyraża również ich zdanie?
 
Okazuje się, że to wszystko to za mało, gdyż oto od niejakiego Deresza dowiadujemy się, że 10 kwietnia dojdzie do kolejnej profanacji.
Oznajmia on bowiem, że owsiakarnia postanowiła w tym dniu zorganizować "Koncert jednego serca" na którym to czołowi "artyści" polskiej estrady mają przedstawić Polakom POhulankę na pamięci ofiar smoleńskiego zamachu.
Żeby było śmieszniej, to dochód pozyskany z tej psychodelicznej orgii, ma zasilić kasę owsiakarni (WOŚP).
Rzec można dwie pieczenie kretyni na jednym ogniu postanowili upiec.
Chodzi o to, że w ten sposób zagra się, a i owszem, ale na uczuciach Polaków, którzy w tym czasie będą obchodzić dzień żałoby narodowej, a sprawa druga to POdreperowanie kasy owsiakarni, gdyż mit o corocznym biciu rekordów upadł.
 
Tłustowłosej "piękności" przed ostatnim aktem żebractwa na polskich ulicach, zdarzyło się nieopatrznie wyznać na czym polega sukces owsiakowych matactw.
Otóż ta, która przekopała smoleńska ziemię po zamachu na metr w jej głąb, oświadczyła publicznie, że nie będzie żałować milionów na te hucpę. Oto dowód.
Zaraz, ale czy to przypadkiem nie są miliony należące do Polaków, którzy płaca podatki?
Owsiakarnia to nic innego jak medialny instrument służący do degradacji umysłów młodych Polaków, a raczej jeden z wielu instrumentów PO.
Wystarczy spojrzeć na to jakie to "osobistości" zaszczycają swoją obecnością spęd zwany "Przystanek Woodstok", który jest integralną częścią afery zwanej WOŚP, na który to spęd tak ochoczo łożą naiwni.
Już w tamtym roku Polonia amerykańska jednoznacznie pokazała środkowy palec owsiakowym chachmętom.
Czy na tej podstawie mam przypuszczać, że w tym roku było inaczej?
Inteligencja Polaków rozkłada się proporcjonalnie na cały naród, niezależnie od tego gdzie nasi rodacy przebywają.
Tak więc jeżeli Polonia uznała za przekręt poczynania WOŚPów i "Złotych Melonów", to czy Polak znad Wisły będzie głupszy i odda swoje pieniądze na coś, za co już zapłacił podatkami?
Nie wydaje mi się, a mit o rekordach będzie utrzymywany przez ubecką PO.
 
Nie pozwólmy aby ta swołocz bezcześciła tych, którzy oddali swoje życie za naszą ojczyznę.
Nie dajmy się omamić peowskiej propagandzie.
Nie bierzmy udziału w bezczeszczeniu katyńskich i smoleńskich ofiar.
Bądźmy Polakami.
 
Już niedługo dojdzie do beatyfikacji naszego wielkiego rodaka-Jana Pawła II.
Już widzę z jakim rozmachem peowsko - ubecka tuba szykuje spektakl z którego ma wynikać, że to właśnie za sprawą PO do aktu beatyfikacji doszło, a wszyscy członkowie tej organizacji to przyjaciele Karola Wojtyłły, ale to już jest inny temat.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Patriotka
15-04-2011 / 07:15
No nie wiem, czy panowie Kaczyńscy tak bardzo Polaków kochają. PO to gnidy, ale i Pisiaki Polskę Żydom amerykańskim chcieli oddać za co najmniej 64 mld dolców! Polakiem się jest, albo nie. Jak się ma krew żydowską, to trudno pozostawić swoich i ich szemrane interesy. Przyznać trzeba, że polityka zagraniczna L.Kaczyńskiego, dawała Polsce jakąś rangę, natomiast teraz skaczą na nią najgorsze światowe męty, jak kozy na pochyłe drzewo.
~gość
20-01-2011 / 19:33
Przecież oni działają wspołnie, jeszcze Pani tego nie pojęła.
~ciociababcia
20-01-2011 / 18:45
Wczoraj w Sejmie Tusk: LEPIEJ NIE ZNAĆ CAŁEJ PRAWDY O KATASTROFIE I UTRZYMAĆ DOBRE STOSUNKI Z ROSJANAMI ; ANIŻELI POZNAĆ PRAWDĘ I DOPROWADZIĆ DO WOJNY Z ROSJĄ Dlaczego wojna? Prawda jest aż taka straszna? Czy tzw.teorie spiskowe nie przewidziały wszystkiego?
~Peter
19-01-2011 / 19:18
Ty ~patriota! Sprzedać amerykańcom to nie to samo co sprzedać????! możeś ty patriota, ale łamerykański???
~patriota
19-01-2011 / 00:07
Ty "nikt" z obrzezanym mózgiem, jakbyś umiał logicznie czytać , to wiedziałbyś że Kaczor Polskę chciał sprzedać Amerykańcom, a nie Niemcom czy Ruskim. To Tusk i mafia POsrańcow sprzedała i zatwierdziła traktat a Kaczor ponad 2 lata wymigiwał się jak tylko mógł... aż zaniemógł...
~nikt
18-01-2011 / 21:41
Kaczynskiego Lecha tez beatyfikują ? To zdaje się ten "jedyny prawdziwy "polski prezydent podpisał traktat, sprzedajac nas jak bydlo. Wawel, miejsce pochówku krolow stało się miejscem pochówku zdrajcy narodu. Idz się lecz człowieku
~trafka
18-01-2011 / 21:33
czy to prawda, że prezes Owsiak ma chatę w Konstancinie za 10 mln i merca za 600.000 PLN?