Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
8 maja 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Budowa Państwa Polskiego jest możliwa tylko bez substytutu komuszego przekształconego w mafijno-bandycki rząd PO i sprzedający się Kościół ?…

Patrząc i słuchając pewnej wypowiedzi w TVP nie uwierzyłem podejrzewając jakąś prowokację agentury mafijno-bandyckiego układu Magdalenkowego usadowionej w TVP - jednak potwierdzenie w niezależnych mediach i powtórka w TVP nie pozostawia złudzeń.

Po raz pierwszy patrząc i słuchając na wypowiadającego się hierarchę duchownego wydawało mi się że słucham ubranego w mundur LWP jednego z twórców stanu wojennego występującego 13.12.1981 roku, identyczna postawa, identyczna argumentacja, nawet okulary tego samego typu i dopiero po przetarciu oczu dostrzegłem człowieka ubranego w sutannę.

Można by powiedzieć że duchowni to też tylko ludzie, tyle że to Duchowni Katoliccy dotychczas byli Ostoją dla Narodu i całe szczęście że pozostali hierarchowie jak jeden mąż odcięli się od wypowiedzi biskupa Orszulika.
Okazuje się że bez rozliczeń ze współpracą z komuszym systemem i postkomuszym mafijno-bandyckim nawet Kościół Katolicki ma problemy wewnętrzne.

Nie moim zadaniem dochodzić czy biskup A. Orszulik przypadkiem znalazł się przy "okrągłym stole" i czy nie uczestniczył w tworzeniu mafijno-bandyckiego systemu w Magdalence, powinna to zrobić władza Kościoła. Ja jedynie stanowczo twierdzę że tylko całkowite ujawnienie komuszej agentury i wszystkich współpracowników daje możliwość budowy Państwa Polskiego a nie substytutu komuszego przekształconego w mafijno-bandycki w jakim żyjemy teraz gdzie agent goni kapusia a kapuś zarządza agentem i wszystkie dziedziny życia podporządkowane są agenturze.

Na najwyższych szczeblach "zarządzania" państwem nikogo nie interesuje stan Kraju - zalanego wodą w wyniku zbrodniczych zaniedbań utrzymywania melioracji i terenów zalewowych, w czasach komuny większe deszcze padały i nie było takich klęsk - Państwa - praktycznie już bez samodzielności zepchniętego w UE do roli malutkiego państewka typu Estonia, Łotwa, co wynika choćby tylko z obsad stanowisk ambasadorskich - kondycja Narodu - zdecydowanej większości bez perspektyw i nawet nadziei na nie, uciekającego za granicę "za chlebem", z setkami tysięcy bezdomnych czego nawet w komunie nie było, z głodującymi dziesiątkami tysięcy dziećmi, z dziesiątkami tysięcy ludzi popełniających samobójstwa rodzinami z barku możliwości życiowych itp...itd.....

Natomiast "szczyty władzy" toczą miedzy sobą wojny o to która agentura ma być będzie ważniejsza (cywilna czy WSI), a więc i która będzie miała większy i lepszy dostęp do rabunku ostatnich resztek gospodarki Ogólnonarodowej - jeszcze zostały przecież do rozkradzenia kopalnie, część energetyki i lasy państwowe - przymiarki do grabieży już idą pełną parą.
Ich nie interesuje z czego ma utrzymać się Państwo po rozgrabieniu tych ostatnich sektorów, ich już tu nie będzie tak jak nie będzie Państwa Polskiego nawet w tym mafijno-bandyckim wydaniu.

Ale ja będę miał "kałacha" i co do mnie należy zrobię, mimo nasyłania nawet już do domu kapusi udających opcję "narodową" a w rzeczywistości próbujących naciągnąć na zwierzenia o moich zamiarach. Co mam powiedzieć, to powiem i bez kapusi, nawet dzisiaj na "łubudu,łubudu, bum" gdzie wypiję parę piw, ale SBcjo nie dosypiecie mi dzisiaj żadnego prochu do piwa - gwarantuję to wam, - tak jak nie dosypaliście na "zlocie Nalazków" mimo zachodu, a było do czego.


Marek Chrapan

BANDYCKA SCHIZOFRENIA "RZĄDZĄCA" POLSKĄ. Marek Chrapan

SWOJĄ WOLNOŚĆ MOŻEMY ODZYSKAĆ TYLKO OGÓLNONARODOWYM POWSTANIEM !!!


Ile jest organizacji rzeczywiście patriotycznych w Polsce ? - Marek Chrapan

Szykować Kałachy !!!

Sejmową Komisją Śledczą d/s Hazardu i traumatyczno szokujący obraz kraju pod władzą POpaprańców

Medialne "obrzezanie mózgów" społeczeństwa polskiego trwa i ma się dobrze - tylko w internecie możesz dowiedzieć sie prawdy...

POCZĄTEK WOJNY Z BANDYTYZMEM PAŃSTWOWYM NA LITWIE PRZYKŁADEM DLA POLAKÓW JAK WŁAŚCIWIE TRAKTOWAĆ ORGANA WŁADZY

Platforma Polskę rujnuje i wcale zgody nie buduje....

Polscott TV News - wydanie pierwsze

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Polka
11-09-2010 / 00:00
Jarosław Kaczyńki jest w opozycji? NIE JEST! PIS nie jest opozycją!!! PIS to amerykańskie żydostwo/Waszyngton/! A PO to europejskie żydostwo/Bruksela/! SLD to żydokomuna, przypnie się do wszystkiego co żydowskie byleby sondaże za tym szły! A PSL jak już pisałam to szabas goje-sprzedajne polaczki. Niby PIS i PO walczą ze sobą ale w przypadku zagrożenia /np. pojawienia się jakiejś Partii Narodowej czyli "wykluczonych"/ staną ręka w rękę przeciw POLSCE!!! Już udało im się skutecznie podzielić Polaków na pisowców i peowców "moherów i lemingi". A Polacy nie są świadomi, że to manipulacja żydostwa! Jewish'e starają się doprowadzić w imię własnych Żydowskich celów do wojny polsko-polskiej!/ przykład: krzyż pod pałacem prezydenckim/