Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 11-03-2011

Iława 17.03.2011 godz.10 Sąd Rejonowy protestujemy ! ! ! Cenzurowanie w sieci, prześladowanie obywateli  R. Lewickiego, R. Gawrońskiego, A. Słonawskiego, W. Kalinowskiego, G. Brauna, D. Wernickiego i dziennikarzy Afer Prawa przez władze to dzisiaj norma...

W dniu 17 marca przed Sądem Rejonowym w Iławie II Wydział Karny, (Sąd Rejonowy ul. Gen. Andersa 2 ) odbędzie się rozprawa przeciwko Andrzejowi Słonawskiemu i Waldemarowi Kalinowskiemu, z wniosku Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie „o przewodniczenie w nielegalnym i zakazanym zgromadzeniu”, czyli o wykroczenie z art. 52 § 2 kodeksu wykroczeń.
IS "porozumienie Rawskie" przeciwstawiło się bezprawnemu działaniu sędziego, służb policyjnych i porządkowych. Działania te wymierzone były przede wszystkim w podstawy swobód obywatelskich, prawa do swobodnego wyrażania opinii, piętnowania bezprawia i wspierania ludzi dotkniętych niesprawiedliwością.

Mamy kolejne dowody, że dla państwa i władzy sądowniczej -  rodzicielstwo oraz obrona praw rodziny jest najniżej cenioną aktywnością obywateli.
Prezes sądu w Ostródzie usiłował zakłócać legalne zgromadzenie zorganizowane w obronie praw rodziny przeciw eliminowaniu ojca z życia dziecka .Mamy dla Was horror. Coś w co nie uwierzycie. Sędzia Artur Borowy (38 l.), wiceprezes... Sądu Rejonowego w Ostródzie zlekceważył poglądy osób uczestniczących w demonstracji i nie uszanował prawa odbywania zgromadzeń zasługujących na poszanowanie konstytucyjną ochronę. Podczas demonstracji przedstawicieli stowarzyszeń prorodzinnych i walczących o respektowanie praw człowieka ,wspierających młodego ojca z Ostródy w jego walce o kontakty z synami ,prezes sądu wyszedł na ulicę i zakłócał legalne zgromadzenie .

Zobacz: Protest ojców przed więzieniem w Iławie dot. Rafała Lewickiego.. Polska SB jest przyzwyczajona jest do nocnych najść i zakuwania ludzi w kajdanki bez cienia protestu. Dlatego zaskoczeniem był protest ojców z Porozumienia Rawskiego 7 stycznia przed więzieniem w Iławie.

http://ostroda.wm.pl/18283,Ojcowie-protestowali-przed-ostrodzkim-sadem.html 

----------------------------------------------------------------------------

W obawie o własne życie dwaj obrońcy Krzyża (członkowie Fundacji „Towarzystwo Obrońców Praw Człowieka” w Warszawie) Dariusz Wernicki i Rafał Lewicki oraz Rafał Gawroński zmuszeni zostali do opuszczenia Polski. Od kilku miesięcy dostawali pogróżki słowne i telefoniczne, że zostaną zabici. Często byli kontrolowani i zatrzymywani przez policję w Ostródzie i Warszawie.  Rafała Lewickiego chciano siłą odstawić do szpitala psychiatrycznego w Iławie, pomimo, że nigdy nie był leczony psychiatrycznie. Dwukrotnie bezpodstawnie był osadzony w więzieniu i tylko dzięki interwencji Senatora Piotra Kalety został wypuszczony z więzienia. Aktualnie rodzinę Rafała  co 3 dni odwiedza policja. Mama Rafała została bezpodstawnie oskarżona o odmowę podania informacji, gdzie przebywa jej syn.

Dariusz Wernicki wielokrotnie zwracał się o wyjaśnienie do CBS faktu otrucia jego siostry. Do dzisiejszego dnia nie otrzymał odpowiedzi.  W Polsce panuje bandytyzm prawny a wymiar sprawiedliwości jest fikcją. Wszystkie organizacje (fundacje, stowarzyszenia) czy osoby indywidualne występujące przeciwko bezprawiu są nie tylko prześladowane, ale wręcz w trybie nadzwyczajnym wytacza się im procesy karne wobec członków organizacji i są osadzani w więzieniach lub szpitalach psychiatrycznych. Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny oraz cały Rząd RP, którzy ustawowo stoją na straży przestrzegania prawa nie podejmują żadnych działań, pomimo, że sytuacja jest im bardzo dobrze znana. W państwie bezprawia chroni się tylko przestępców a nie osoby poszkodowane. Przykład sprawa Papały, Olewnika i wiele innych.

Darek i Rafał publicznie poinformowali władze Danii, że jest to też protest przeciwko matactwu prawnemu w sprawie katastrofy Smoleńskiej.  Mamy nadzieje, że obywatele Państwa Polskiego przebudzą się z letargu i odsuną od władzy ludzi odpowiedzialnych za przestępstwa wobec Narodu Polskiego.

 

cenzura portalu wykop.pl i nie tylko..

Na początku korzystania z portalu wykop, jedno z moich znalezisk, tekst Normana Finkelsteina z ksiązki pt: „Wielka hucpa” znalazł się na stronie głównej portalu i cieszył się kilkunastotysięczną popularnością, będąc wrzuconym z niezależnego polskiego serwisu.

Mój entuzjazm szybko zgasł, gdy administracja portalu bezpodstawnie ocenzurowała moje kolejne znalezisko, tekst Normana Finkelsteina o żydowskich torturach w Izraelu:

http://palestyna.wordpress.com/2010/06/29/izraelskie-abu-ghraib/

Został ocenzurowany dwukrotnie. Wyrzucony ze znaleziska, z grup, z zablokowanym wykopywaniem.

Wkrótce wszystkie wrzucane przeze mnie znaleziska były wielokrotnie blokowane po nagłych i systematycznych atakach (zakopach) przez tych samych użytkowników – trolli (niekiedy jawnie z gwiazdami Davida/heksagramami w avatarze).

Administracja wykopu usuwała moje materiały ze „znaleziska” i z grup, blokując im możliwość wykopu. W ten sposób traktowano mnie i moje materiały które poruszały problem żydostwa, które mówiły o jego zgubnym wpływie na Polskę, na cały świat oraz poruszały problem żydoludobójczej polityki w aparthaidzie izraela (celowo z małej litery).

Ale nie tylko moje materiały i problematykę żydostwa wykop.pl cenzuruję. Każdy kto wrzuca jakiekolwiek materiały nt GMO, HAARP-u, szczepionek, wszelkich przemilczanych przez polskojęzyczne media tematów uderzających w żydowski globalizm, musi liczyć się z wykopową cenzurą.

http://www.wykop.pl/link/413301/cenzura-na-wykopie-ma-sie-calkiem-dobrze-czy-moderator-wykopu-jest-zydem/

Podejrzewam, że administratorzy portalu wykop sami posiadają fake konta, z których ośmieszają oraz „zakopują” niepoprawne politycznie treści. Wszelkie mainstreamowe „ogłupiacze” są przez administrację promowane, wystarczy rzucić okiem na stronę główna, gdzie roi się od newsów ze szkodliwych polskojęzycznych portali pokroju onet.pl, dezinformacji z żydowskiej prasy dla Polaków pokroju GW. Taki poziom za pomocą siły administracja wykop.pl nam narzuca.

Zaprzyjaźniona ze mną osoba ma podobne doświadczenia, w niedługim czasie po utworzeniu anty-syjonistycznej i jedynej takiej grupy na portalu wykop, kilka kont raz za razem zostało jej zablokowanych podając przez administrację oczywiście (jak to bywa w ich zwyczaju) kłamliwe powody tj.: „spam”, później „multikonto”. Administracja wykop.pl banuje niewygodnych użytkowników za bliżej nieokreślony „spam”, nawet jeśli wrzuca się po dwa artykuły dziennie i się nie udziela, podczas gdy polskojęzyczne trolle (niekiedy jawnie z gwiazdami Davida/heksagramami w avatarze) wrzucają po kilkanaście artykułów z mainstreamowych mediów typu onet i nie można odpędzić się od ich ataków! „Niewygodni użytkownicy” zablokowani za „spam” następnie są blokowani przez cały czas za domniemane „multikonto”, choć to oczywiste kłamstwo administracji portalu, wszelkie protesty pozostają bez echa.

Taki przypadek spotkał m.in. wyżej wspomnianą przeze mnie osobę, której ostatnie konto zostało wykasowane z portalu po pierwszym dniu od jego utworzenia, ponadto administracja wykop.pl nałożyła na jej IP stałą blokadę, całkowicie odcinając dostęp do swego serwisu.

Po moim ostatnim wrzuceniu artykułu pt: „Minister promuje antypolskie filmy w Europie” z adresu:

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/02/12/minister-promuje-antypolskie-filmy-w-europie/

Moje konto zostało usunięte z podaniem kłamliwego powodu: „multikonto” i to po niecałych 3 godzinach od jego utworzenia.

Sprawdź ile administracja wykop.pl ocenzurowała „niepoprawnych politycznie” materiałów na przykładzie aktywności tego konta:

(wszystkie wyblakłe artykułu oznaczają pożarcie przez cenzurę)

http://www.wykop.pl/ludzie/komentowane/Dewi/

http://www.wykop.pl/ludzie/dewa/

Naliczyłem 25 ( DWADZIEŚCIA PIĘĆ) moich kont wykasowanych niesprawiedliwie, niesłusznie , z zaserwowaniem mi orgii kłamstw przez antypolską administrację wykop.pl. Ostatnie moje konta znikały w pierwszym dniu ich utworzenia, w pierwszych godzinach, gdy wrzucałem artykuły z któregoś z niezależnych polskich portali.

Przykładowe zdjęcia zablokowanych materiałów wraz z powodami usunięcia przez administrację wykop.pl konta:

http://z1.przeklej.pl/prze528/5fce8ff1000ee1804d764060/dewawykopstr1.png

http://z1.przeklej.pl/prze28/7061af9b00275e5a4d764118/dewawykopstr2.png

http://z1.przeklej.pl/prze2961/cc5fa17c000842b74d763f7a/dewiwykop.png

Jeśli macie konta na wykop.pl, sprawdź proszę, czy możesz dodać artykuł choćby z:

http://palestyna.wordpress.com/

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/

I czy nie wyskoczy wam napis: Podany URL jest zablokowany

Wykop.pl zablokował te i jak podejrzewam wiele innych polskich niezależnych witryn. Sprawdźcie sami! Do niedawna istniała możliwość aby wrzucać informacje z podobnych niezaleznych informacyjnych serwisów za pomocą skróconego linka dzięki stronie tiny.pl. Szybko się okazało, że i tiny.pl administracja wykop.pl bezwzględnie zablokowała.

Wypowiedzmy informacyjny odwet polskojęzycznym portalom w których antypolonizm jest powszechnie i nachalnie praktykowany, a wobec których nasza obrona dobrego imienia, szerzenia naszego punktu widzenia, kończy się ICH szyderczym śmiechem.

Polskojęzyczne środki masowego okłamywania Polaków mają nas za ludzi drugiej kategorii. Po tym jakiego rodzaju informacje nam wpajają, jaki poziom „rozrywki” szerzą, na jak niskich instynktach u człowieka żerują, każdy z nas ma wrażenie że traktują nas jak skończonych idiotów.

Każdy Polak i Polka musi zaangażować się w informacyjną kontrofensywę. Ich serwisy blokują nas ze strachu, ze strachu przed tym, że ludzie będą wiedzieć co się wokół nich dzieje. A dzieje się bardzo dużo złych rzeczy z których wielu zahipnotyzowanych rodaków oglądających rozrywkowe programy w telAwizji i słuchający 24h na dobę ich kłamstw nie zdaje sobie sprawy.

Namawiam wszystkich, a wiem, że wielu z was doświadczyła na własnej skórze cenzury polskojęzycznych środków masowej dezinformacji, aby działali, nie zniechęcali się i z niezachwianym uporem szerzyli zwłaszcza na polskojęzycznych żydoportalach nasz polski – wyśmiewany tudzież przemilczany, punkt widzenia.

Polak musi być doinformowany i nikt tego za nas nie zrobi. Cóż przeciętny Kowalski wie o żydorządach w Polsce? Komitecie 300? Żydoglobalizmie? GMO? Słowo – informacja, to najgroźniejsza i nasza jedyna broń do użycia przeciwko ich kłamstwom, ponieważ ludzie świadomi i doinformowani nie dopuszczą do władzy nad sobą i swoim życiem bezwzględnych okupantów, nie pozwolą na kolejne wydania antypolskich żydo kne-sejmów w swoim własnym państwie i sami wezmą sprawy w swoje ręce.

Na przekór cenzurze, czas ucieka.

Pozdrawiam. Admin.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Połóżmy kres despotyzmowi sądów .
Praktyka, którą od jakiegoś czasu można zaobserwować w Polsce, a która polega na funkcjonowaniu sądów nie jako jednej z władz, ale władzy nadrzędnej. Wynika z tego, że żyjemy w systemie sądokracji, który z demokracją nie ma nic wspólnego. W Polsce, z sądami i całym wymiarem.

ARESZTOWAĆ REDAKTORA NACZELNEGO AFER PRAWA ZDZISŁAWA RACZKOWSKIEGO ZA UJAWNIANIE OSZUSTW I UKŁADÓW SĄDOWYCH.

Białystok - tylko nieproceduralność sędzi Anny Kamińskiej?

Klinika Leczenia Niepłodności Małżeńskiej "Kriobank" Białystok, ul Stołeczna 11... i metoda "na viagre" leczenia przez Waldemara Kuczyńskiego bezpłodności kobiet.

WYŁĄCZENIE SĘDZIEGO - Sędzia nie może brać udziału w dwóch różnych postępowaniach, dotyczących tego samego stanu faktycznego. Przepis o wyłączeniu sędziego w postępowaniu przed sądami administracyjnymi jest niezgodny z konstytucją

ORZECZENIE - Trybunał Konstytucyjny orzekł, że art. 18 par. 1 pkt 6 ustawy z 30 sierpnia 2002 roku - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi jest niezgodny z art. 45 ust. 1 konstytucji. Wyrok ma charakter zakresowy - podkreślił Wojciech Hermeliński, sędzia sprawozdawca. Oznacza to, że niekonstytucyjność dotyczy tylko pominięcia w zaskarżonym przepisie wyłączenia sędziego od udziału w orzekaniu po wznowieniu postępowania administracyjnego.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~bdsdanko
05-04-2017 / 10:43
booyoungvinamolao.com/ booyoungvinamolao.com/gioi-thieu/ booyoungvinamolao.com/vi-tri/ booyoungvinamolao.com/tien-do/ booyoungvinamolao.com/du-booyoung-vina-khoi-cong-va-hoan-thanh-trong booyoungvinamolao.com/chung-cu-quoc-te-booyoung-vina-chinh-thuc-hoi- booyoungvinamolao.com/chung-cu-booyoung-vina-thu-hut-gioi-dau-tu/ booyoungvinamolao.com/bang-gia-va-chinh-sach-ban-hang-chung-cu-booyo www.bdsdanko.com/ www.bdsdanko.com/2017/02/ban-chung-cu-booyoung-vina-mo-lao-ha-dong.h www.bdsdanko.com/2017/02/chung-cu-booyoung-vina-m?-lao-hà-dông-chu www.bdsdanko.com/2017/02/t?ng-quan-d?-sunshine-city-nam-thang-long-t www.bdsdanko.com/2017/02/bang-gia-chinh-thuc-can-ho-chung-cu.html www.sunshinecitys.com/p/tong-quan-sunshine-city.html www.sunshinecitys.com/2017/02/chu-dau-tu-chung-cu-sunshine-city-la-a www.sunshinecitys.com/2017/02/mo-hinh-hometel-5-sao-dau-tien-tai-vie www.chungcugoldlight-khuatduytien.com/p/chung-cu-goldlingt-complex-c www.bdsnhaxanh.com/2016/12/tong-quan-chung-cu-booyoung-vina-mo-lao.h www.bdsnhaxanh.com/2016/12/tong-quan-ve-sunshine-city-vo-chi-cong.ht www.bdsnhaxanh.com/2017/03/flc-lux-city-sam-son-mo-ban-biet-thu-lien www.bdsnhaxanh.com/2017/03/mo-ban-chung-cu-goldlight-complex-city-16 www.flclux-samson.com/2017/03/tong-quan-flc-lux-city-sam-son-thanh-h www.flclux-samson.com/2017/03/biet-thu-ven-bien-lamoura-du-flc-lux-c batdongsanhathanh.vn/du-an/chung-cu-booyoung-vina-mo-lao-du-an-chung batdongsanhathanh.vn/du-an/chung-cu-goldlight-complex-city-168-khuat batdongsanhathanh.vn/du-an/chung-cu-sunshine-city-nam-thang-long-sun
~DearWist
10-03-2017 / 03:12
~DearWist
10-03-2017 / 01:26
~Williamfluro
06-03-2017 / 00:22
~Keiffer
14-01-2017 / 21:31
~Anonymous
10-01-2017 / 10:18
تاسيس" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%85%D8%AF%D9% مكيفات سبليت طريقة" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%85%D8%AF%D9% تمديد مواسير السبلت طريقة" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%85%D8%AF%D9% تركيب مكيف سبليت طريقة" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%85%D8%AF%D9% تمديد مكيفات اسبلت سعر" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%85%D8%AF%D9% متر مواسير النحاس اسعار" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%85%D8%AF%D9% نحاس المكيفات طول" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%85%D8%AF%D9% مواسير السبلت تمديد" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%85%D8%AF%D9% نحاس السبلت تاسيس" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%85%D8%AF%D9% وتمديد مكيفات شركة" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9% تنظيف مكيفات اسبليت بالرياض افضل" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%A7%D9%81%D8%B6%D9%84-%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8% شركة تنظيف مكيفات فى الرياض احدث" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9% طرق تنظيف مكيفات اسبلت شركة" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9% تنظيف تكييف مركزى تاسيس" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-% مكيفات سبليت طريقة" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-% تمديد مواسير السبلت طريقة" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-% تركيب مكيف سبليت طريقة" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-% تمديد مكيفات اسبلت سعر" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-% متر مواسير النحاس اسعار" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-% نحاس المكيفات طول" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-% مواسير السبلت تمديد" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-% نحاس السبلت تاسيس" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-% وتمديد مكيفات شركة" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-% تنظيف مكيفات اسبليت بالرياض افضل" rel="nofollow">elreay.net/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%AF%D9%83%D8%AA-%D8%A7% شركة تنظيف مكيفات فى الرياض احدث" rel="nofollow">elreay.net/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%AF%D9%83%D8%AA-%D8%A7% طرق تنظيف مكيفات اسبلت شركة" rel="nofollow">elreay.net/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%AF%D9%83%D8%AA-%D8%A7% تنظيف تكييف مركزى شركة" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D9%88%D8%AA%D8% صيانة مكيفات بالرياض شركة" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D9%88%D8%AA%D8% تركيب وصيانة مكيفات بالرياض صيانة" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D9%88%D8%AA%D8% تكييف مركزي الرياض أفضل" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D9%88%D8%AA%D8% شركات خدمات التكييف شركة" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D9%88%D8%AA%D8% صيانة مكيفات بالرياض تكييف مركزي واسبلت شركات" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D9%88%D8%AA%D8% التكييف المركزي بالرياض عروض" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D9%88%D8%AA%D8% مكيفات سبليت فني" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%A7%D9%81%D8%B6%D9%84-%D9%85%D9%83%D9%8A%D9% مكيفات سبليت بالرياض ارقام" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%A7%D9%81%D8%B6%D9%84-%D9%85%D9%83%D9%8A%D9% صيانة مكيفات سبليت بالرياض صيانة" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%A7%D9%81%D8%B6%D9%84-%D9%85%D9%83%D9%8A%D9% وتركيب المكيفات عروض" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%A7%D9%81%D8%B6%D9%84-%D9%85%D9%83%D9%8A%D9% على مكيفات السبلت افضل" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%A7%D9%81%D8%B6%D9%84-%D9%85%D9%83%D9%8A%D9% شركة صيانة مكيفات بالرياض شركة" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D9%88%D8%AA%D8% تكييف بالرياض شركة" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9% تنظيف مكيفات بالرياض ارقام" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%A7%D9%81%D8%B6%D9%84-%D9%85%D9%83%D9%8A%D9% صيانة مكيفات سبليت بالرياض تنظيف" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%A7%D9%81%D8%B6%D9%84-%D9%85%D9%83%D9%8A%D9% وتركيب وصيانة مكيفات الاسبليت فني" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%A7%D9%81%D8%B6%D9%84-%D9%85%D9%83%D9%8A%D9% مكيفات بالرياض الزامل" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D9%88%D8%AA%D8% للمكيفات الرياض مكيفات" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%A7%D9%81%D8%B6%D9%84-%D9%85%D9%83%D9%8A%D9% الزامل كلاسيك سبليت افضل" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D9%88%D8%AA%D8% شركة صيانة مكيفات بالرياض مكيفات" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D9%88%D8%AA%D8% للبيع بالرياض خدمات" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D9%88%D8%AA%D8% التكييف التبريد ونقل المكيفات وتصليحها شركة" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%A7%D9%81%D8%B6%D9%84-%D9%85%D9%83%D9%8A%D9% صيانة مكيفات اسبليت بالرياض شركة" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D9%88%D8%AA%D8% صيانة مكيفات بالرياض صيانة" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D9%88%D8%AA%D8% مكيفات سامسونج الرياض تصليح" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D9%88%D8%AA%D8% المكيفات الهوائية عروض" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%A7%D9%81%D8%B6%D9%84-%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8% المكيفات صيانة" rel="nofollow">www.ac-servicess.com/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D9%88%D8%AA%D8% مكيفات ال جي الرياض شركة" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D8%AA%D9%83%D9%8A%D9%81-% صيانة مكيفات بالرياض شركة" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D8%AA%D9%83%D9%8A%D9%81-% تركيب وصيانة مكيفات بالرياض صيانة" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D8%AA%D9%83%D9%8A%D9%81-% تكييف مركزي الرياض أفضل" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D8%AA%D9%83%D9%8A%D9%81-% شركات خدمات التكييف شركة" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-% صيانة مكيفات بالرياض تكييف مركزي واسبلت شركات" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D8%AA%D9%83%D9%8A%D9%81-% التكييف المركزي بالرياض عروض" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-% مكيفات سبليت فني" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-% مكيفات سبليت بالرياض ارقام" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-% صيانة مكيفات سبليت بالرياض صيانة" rel="nofollow">elreay.net/%D9%81%D9%86%D9%89-%D8%AA%D8%B1%D9%83%D9%8A%D8%A8-%D9%85% وتركيب المكيفات عروض" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-% على مكيفات السبلت افضل" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D8%AA%D9%83%D9%8A%D9%81-% شركة صيانة مكيفات بالرياض شركة" rel="nofollow">elreay.net/%D9%81%D9%86%D9%89-%D8%AA%D8%B1%D9%83%D9%8A%D8%A8-%D9%85% تكييف بالرياض شركة" rel="nofollow">elreay.net/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%AF%D9%83%D8%AA-%D8%A7% تنظيف مكيفات بالرياض ارقام" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-% صيانة مكيفات سبليت بالرياض تنظيف" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-% وتركيب وصيانة مكيفات الاسبليت فني" rel="nofollow">elreay.net/%D9%81%D9%86%D9%89-%D8%AA%D8%B1%D9%83%D9%8A%D8%A8-%D9%85% مكيفات بالرياض الزامل" rel="nofollow">elreay.net/%D9%81%D9%86%D9%89-%D8%AA%D8%B1%D9%83%D9%8A%D8%A8-%D9%85% للمكيفات الرياض مكيفات" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-% الزامل كلاسيك سبليت افضل" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D8%AA%D9%83%D9%8A%D9%81-% شركة صيانة مكيفات بالرياض مكيفات" rel="nofollow">elreay.net/%D9%81%D9%86%D9%89-%D8%AA%D8%B1%D9%83%D9%8A%D8%A8-%D9%85% للبيع بالرياض خدمات" rel="nofollow">elreay.net/%D9%81%D9%86%D9%89-%D8%AA%D8%B1%D9%83%D9%8A%D8%A8-%D9%85% التكييف التبريد ونقل المكيفات وتصليحها شركة" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%A9-%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-% صيانة مكيفات اسبليت بالرياض شركة" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D8%AA%D9%83%D9%8A%D9%81-% صيانة مكيفات بالرياض صيانة" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D8%AA%D9%83%D9%8A%D9%81-% مكيفات سامسونج الرياض تصليح" rel="nofollow">elreay.net/%D9%81%D9%86%D9%89-%D8%AA%D8%B1%D9%83%D9%8A%D8%A8-%D9%85% المكيفات الهوائية عروض" rel="nofollow">elreay.net/%D9%81%D9%86%D9%89-%D8%AA%D8%B1%D9%83%D9%8A%D8%A8-%D9%85% المكيفات صيانة" rel="nofollow">elreay.net/%D8%B5%D9%8A%D8%A7%D9%86%D8%A9-%D8%AA%D9%83%D9%8A%D9%81-% مكيفات ال جي الرياض تاسيس" rel="nofollow">elreay.net/%D9%81%D9%86%D9%89-%D8%AA%D8%B1%D9%83%D9%8A%D8%A8-%D9%85% مكيفات سبليت طريقة" rel="nofollow">elreay.net/%D9%81%D9%86%D9%89-%D8%AA%D8%B1%D9%83%D9%8A%D8%A8-%D9%85% تمديد مواسير السبلت طريقة" rel="nofollow">elreay.net/%D9%81%D9%86%D9%89-%D8%AA%D8%B1%D9%83%D9%8A%D8%A8-%D9%85% تركيب مكيف سبليت طريقة" rel="nofollow">elreay.net/%D9%81%D9%86%D9%89-%D8%AA%D8%B1%D9%83%D9%8A%D8%A8-%D9%85% تمديد مكيفات اسبلت سعر" rel="nofollow">elreay.net/%D9%81%D9%86%D9%89-%D8%AA%D8%B1%D9%83%D9%8A%D8%A8-%D9%85% متر مواسير النحاس اسعار" rel="nofollow">elreay.net/%D9%81%D9%86%D9%89-%D8%AA%D8%B1%D9%83%D9%8A%D8%A8-%D9%85% نحاس المكيفات طول" rel="nofollow">elreay.net/%D9%81%D9%86%D9%89-%D8%AA%D8%B1%D9%83%D9%8A%D8%A8-%D9%85% مواسير السبلت تمديد" rel="nofollow">elreay.net/%D9%81%D9%86%D9%89-%D8%AA%D8%B1%D9%83%D9%8A%D8%A8-%D9%85% نحاس السبلت تاسيس" rel="nofollow">elreay.net/%D9%81%D9%86%D9%89-%D8%AA%D8%B1%D9%83%D9%8A%D8%A8-%D9%85% وتمديد مكيفات شركة" rel="nofollow">elreay.net/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%AF%D9%83%D8%AA-%D8%A7% تنظيف مكيفات اسبليت بالرياض افضل" rel="nofollow">elreay.net/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%AF%D9%83%D8%AA-%D8%A7% شركة تنظيف مكيفات فى الرياض احدث" rel="nofollow">elreay.net/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%AF%D9%83%D8%AA-%D8%A7% طرق تنظيف مكيفات اسبلت شركة" rel="nofollow">elreay.net/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%AF%D9%83%D8%AA-%D8%A7% تنظيف تكييف مركزى شركة" rel="nofollow">elreay.net/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%AF%D9%83%D8%AA-%D8%A7% تنظيف مكيفات اسبليت بالرياض افضل" rel="nofollow">elreay.net/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%AF%D9%83%D8%AA-%D8%A7% شركة تنظيف مكيفات فى الرياض احدث" rel="nofollow">elreay.net/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%AF%D9%83%D8%AA-%D8%A7% طرق تنظيف مكيفات اسبلت شركة" rel="nofollow">elreay.net/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%AF%D9%83%D8%AA-%D8%A7% تنظيف تكييف مركزى طريقة" rel="nofollow">elreay.net/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%AF%D9%83%D8%AA-%D8%A7% تمديد مكيفات اسبلت طريقة" rel="nofollow">elreay.net/%D8%AA%D9%86%D8%B8%D9%8A%D9%81-%D8%AF%D9%83%D8%AA-%D8%A7% تركيب مكيف سبليت
~chung cư 35 lê văn thiêm
10-01-2017 / 09:53
I’m not that much of a internet reader in all honesty but your blogs are very nice, keep it up! I’ll go ahead and bookmark your site to come back in the future. Best wishes I like it and i want share my this website : quangminhtower.com.vn/
~mohamed
06-12-2016 / 17:58
شركة الأمانة المثالية للخدمات المنزلية من افضل الشركات التي تعمل في مجال النظافة العامة ومكافحة الحشرات بجميع انواعها وكشف تسربات المياه مع التصليح وتسليك المجاري وشفط البيارات في من اميز الشركات التي تعمل في هذه المجالات وعندها المعدات التي تناسب العمل مع العمالة المكافئة التي تؤدي خدماتها علي اكمل وجه وذلك لحصولهم علي الخبرة العالية في مجالاتهم فما عليك عزيزي العميل الا ان تطلع علي مجالاتنا " rel="nofollow">alsyad.com/"> الأمانة المثالية للنظافه العامة ومكافحة الحشرات وتسليك المجاري وكشف تسربات المياة " rel="nofollow">alsyad.com/?p=226"> شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض ببارق " rel="nofollow">alsyad.com/?p=618"> شركة كشف تسربات المياه بابها وجازان " rel="nofollow">alsyad.com/?p=620"> شركة تنظيف بابها وخميس مشيط " rel="nofollow">alsyad.com/?p=47"> شركة تنظيف بأبها وخميس مشيط " rel="nofollow">alsyad.com/?p=47"> شركة تنظيف بابها " rel="nofollow">alsyad.com/?p=380"> شركة تنظيف عماير بأبها-ظهران الجنوب " rel="nofollow">alsyad.com/?p=624"> شركة عزل بابها وجازان " rel="nofollow">alsyad.com/?p=382"> شركة مكافحة الصراصير بأبها وخميس مشيط " rel="nofollow">alsyad.com/?p=227"> شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض وبق الفراش بصامطه " rel="nofollow">alsyad.com/?p=187"> شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بجازان " rel="nofollow">alsyad.com/?p=220"> شركة مكافحة الحشرات بجدة " rel="nofollow">alsyad.com/?p=85"> شركة كشف تسربات المياة بجدة " rel="nofollow">alsyad.com/?p=346"> شركة تنظيف خزانات بالطائف " rel="nofollow">alsyad.com/?p=208"> شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بحفر الباطن " rel="nofollow">alsyad.com/?p=202"> شركة تنظيف خزانات بالمنطقة الشرقية " rel="nofollow">alsyad.com/?p=189"> شركة رش مبيدات حشرية بالدمام " rel="nofollow">alsyad.com/?p=199"> شركة رش مبيدات حشرية بالخبر " rel="nofollow">alsyad.com/?p=123"> شركة تنظيف فلل بالدمام " rel="nofollow">alsyad.com/?p=178"> شركة فني كهرباء بالدمام " rel="nofollow">alsyad.com/?p=415"> شركة تسليك المجاري بالمنطقه الشرقيه " rel="nofollow">alsyad.com/?p=169"> شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بالقطيف " rel="nofollow">alsyad.com/?p=165"> شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بالخبر " rel="nofollow">alsyad.com/?p=158"> شركة مكافحة الحشرات والنمل الابيض بالدمام " rel="nofollow">alsyad.com/?p=156"> شركة كشف تسربات المياة بالقطيف " rel="nofollow">alsyad.com/?p=152"> شركة كشف تسربات المياة بالخبر " rel="nofollow">alsyad.com/?p=139"> شركة كشف تسربات المياة بالدمام " rel="nofollow">alsyad.com/?p=134"> شركة تنظيف مجالس بالدمام " rel="nofollow">alsyad.com/?p=124"> شركة تنظيف منازل بالدمام " rel="nofollow">alsyad.com/?p=356"> شركة كشف تسربات المياة بالجبيل " rel="nofollow">alsyad.com/?p=381"> شركة عزل اسطح وخزانات بالمنطقة الشرقية " rel="nofollow">alsyad.com/?p=438"> شركة فني سباكه بالدمام " rel="nofollow">alsyad.com/?p=520"> شركة تسليك مجاري بالجبيل " rel="nofollow">alsyad.com/?p=171"> شركة تسليك مجاري بالخبر " rel="nofollow">alsyad.com/?p=544"> شركة شفط بيارات بالدمام " rel="nofollow">alsyad.com/?p=604"> شركة مكافحة الحمام بالدمام " rel="nofollow">alsyad.com/?p=611"> شركة شراء اثاث مستعمل بالدمام " rel="nofollow">alsyad.com/?p=410"> شركة فني كهرباء بالرياض " rel="nofollow">alsyad.com/?p=418"> شركة فني تكييف بالرياض " rel="nofollow">alsyad.com/?p=352"> شركة تركيب دكت التكيف
~Bono
05-12-2016 / 22:16
~Lexine
23-11-2016 / 03:36