Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

MATACZENIA SĘDZIEGO
 DARIUSZ CZAJKA - WARSZAWSKI SĄD GOSPODARCZY

Jak będąc sędzią można obracać milionami i jak te miliony wypracowane przez pokolenia "roboli" uciekają "po znajomości" w prywatne ręce wykazać można na przykładzie stronniczych  wyroków wydanych przez sędziego Dariusza Czajki - w oparciu o artykuł "Syndykat sępów" [tygodnik NIE z dnia 09.09.2004r]. 
Opisuje fakty ku przestrodze księgowych firm, które mają kłopoty finansowe i zastanawiają się, czy nie zgłosić upadłość. Nie ma nic gorszego dla firmy, jak przyznanie syndyka - czyli stada sępów, których jedynym celem jest "nażarcie" się kosztem upadającej firmy i jej wierzycieli. W większości przypadków majątek upadających firm wielokrotnie przekracza kwotę zobowiązań. Ale jak już zlecą się sępy syndyku, to za taki zlot np. "Eko-Mysiadła" podsumowano: 1400zł za godzinę, czyli 33.000zł dziennie, czyli ponad miliom miesięcznie!!!??? - dopiero tutaj mamy złodziejstwo...

W ten sposób sędzia Dariusz Czajka "załatwił" słynne Zakłady Radiowe im.  Kasprzaka wysyłając załogę na "zielona trawkę" w 1994r. Jej atrakcyjne tereny kupił Kredyt Bank. Na przełomie 1997-98r  dla swojej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji [jest tam kanclerzem] i Zrzeszenia Prawników załatwił upadłość Zakładów Konfekcyjnych LEDA. W grudniu 2001r. ogłosił upadłość spółki giełdowej CLiF wartej 130mln zł. Akcjonariusze stracili ponad 100mln zł. Dopiero 16.05.2004r Sąd Najwyższy unieważnił upadłość firmy. Czy za poniesione straty zapłaci sędzia Czajka?

I dalej, 10 minut potrzebował sędzia Czajka w towarzystwie sędziego Adama Tomczyńskiego i Urszuli Wilk, żeby ogłosić upadłość spółki Newlin. Majątek spółki wart 40mln został sprzedany za 6 mln zł. 
O przekręcie sędziów AmerBank zawiadomił prokuraturę.  Majątek  Eko-Mysiadła wyceniony na 500mln zaproponowano za 1/3 wartości. Za ogłoszenie upadłości WCD [Warszawskie Centrum Dystrubucji] i CBO [Centrum Biznesu Ożarów] - bank pomimo płatności wypowiedział im umowę, - syndyk zażądał 3 mln wynagrodzenia!!!  W składzie sądu U. Wilk, komisarz A. Tomczyński. Czy będzie rozpatrzona kasacja od tego wyroku, czy zostali już ostatecznie skasowani? 

Aktualnie sędzia Czajka został odsunięty od spraw upadłościowych. Podobno zajął nim się rzecznik dyscyplinarny przy Krajowej Radzie Sądowniczej. Osobiście w jakieś rewelacyjne działanie tej instytucji, gdzie znajdują się w większości skompromitowani sędziowie nie wierzył bym.  

Sędzia Adam Tomczyński jest dodatkowo wykładowcą, instruktorem i prelegentem. Żeby się dostać na jego wykłady, czy kursy trzeba zaplacić srednia od 1500 do 3000zł. Ile dostaje Tomczyński nie wiadomo. W końcu sędziowie są zwolnieni od składania deklaracji skarbowych. A podobno są przepracowani i dlatego nie wyrabiają się z terminowym rozpatrzeniem wniesionych spraw.  

W sądach gospodarczych rozstrzygane są sprawy w których miliony złotych fruwają w różne strony. Większość narodowej gospodarki już dawno została rozgrabiona przez sępy i wilki.  A dzisiejsi emeryci, którzy latami za marne grosze, kosztem swego zdrowia, a nieraz i życia tworzyli ten wspólny majątek dzisiaj ma wegetować, a najlepiej zdechnąć... nie da się po prostu żyć i utrzymać mieszkanie za 400-600zł miesięcy.

  

Nowe publikacje o tematyce aferalnej i korupcyjnej: 
ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI - JAKI PREZYDENT, TAKIE PAŃSTWO
KIM NAPRAWDĘ JEST PREZYDENT R.P.???? ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI, CZY MOŻE STOLZMAN???
NIEZNANE FAKTY Z ŻYCIA KWAŚNIEWSKIEGO - KOLEJNA AFERA SLD?
"CZY JOLANTA KWAŚNIEWSKA  MA SZANSE  ZOSTAĆ PREZYDENTEM RZECZPOSPOLITEJ???"
czy fundacje "piorą pieniądze?" , zostały tylko krzyż narodu polskiego? - Judaizm, czyli "Jak rozpoznać Żyda".
10 kłamstw Aleksandra Kwaśniewskiego??? - a co na to Unia Europejska ? - podaj dalej...

TAJNE - JAWNE TAJEMNICE PAŃSTWOWE?
Raport o działalności pułkownika Władimira Ałganowa z KGB w sprawach:
Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego, Premiera Józefa Oleksego i Leszka Millera, szefa MSWiA oraz Ministra Spraw Zagranicznych Włodzimierza Cimoszewicza, Ministra Skarbu Wiesława Kaczmarka, oraz biznesmena Jana Kulczyka.
Jedwabne tylko dla Żydów? i witryna OBYWATELSKIE NIEPOSŁUSZEŃSTWO  i dodatkowo:

Tym samym dochodzimy do setna sprawy, czy "Raportu o stanie sądownictwa polskiego"

Zapraszamy sędziów i adwokatów zamieszanych w przekręty do "czarnej listy" Raczkowskiego... miłego towarzystwa wzajemnej  adoracji ... 

www.aferyprawa.com - Niezależne Wydawnictwo Internetowe "AFERY - KORUPCJA - BEZPRAWIE" Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich 
i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI.
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 
    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~hello
03-07-2015 / 19:52
~vzvxbnam
02-07-2015 / 16:22
iayikmfv