Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERA PRAWA TADEUSZ WALTER

PROKURATOR PROKURATURY APELACYJNEJ W RZESZOWIE - 
TADEUSZ WALTER i jego niekompetencja?


... nie oskarżony, kompetentny, nieposzlakowany - naprawdę? Sprawdzimy... 
zgodnie z ankietami 75 % urzędników organów (nie)sprawiedliwości jest skorumpowane. Jak trafić na tego z "czystymi rękami"? 
- Tak napisałem wiosną 2004r i wysłałem zawiadomienia [w ramkach poniżej] o przestępstwach adwokatów rzeszowskich i biegłych krośnieńskich. Jasne, że była to prowokacja dziennikarska [podobnie jak w aferze korupcyjnej prokuratora sanockiego Adama Sawickiego]. Działanie miało wykazać jak "prokuratorzy podkarpaccy załatwiają sprawy", nic nie załatwiając, uświadomić czytelników o ich sposobach mataczenia, celem ukrycia przestępstw popełnionych na obywatelach. Dzisiaj mogą zakomunikować, że prokurator Tadeusz Walter, podobnie jak znaczna większość prokuratorów podkarpackich daleko w d... ma obowiązujące prawo, a kieruje się jedynie wyimaginowanym wspólnym dobrem organów [nie]sprawiedliwości. 

        Zarzuty nieproceduralnego postępowania w prokuraturach co jakiś czas bulwersują opinię publiczną. W celu samooczyszczenia się organów prokuratury od podejrzeń o korupcję, poplecznictwa i układów, oraz stosowania "parasola ochronnego" zapewniającego niektórym bezkarność i bycie ponad prawem rozpocząłem akcje medialną odpowiedzialności prokuratora i  bieżącego  informowania poczynań w sprawie. Każdy też, ma możliwość wyrażenia swojej opinii na stronach witryny. Pierwsze próby [anonimowe] były uczynione przy rozpatrywaniu zaskarżenia na umorzenie [nie prowadzonego wcale] śledztwa o pomówienie, przez prokuraturę. Prokurator strzyżowski  Jacek Złotek dla ukrycia przestępstw popełnionych na mnie, poprzez szereg nacisków wymusił na adwokatach, powołanych do reprezentowania strony ich nieproceduralne i nieetyczne postępowania. Zapomniał o podstawowej i prostej zasadzie: aby jedno kłamstwo obronić, potrzeba wynaleźć dwadzieścia innych...[wyjaśnia Jonathan Swift].  
       W zwykłej sprawie o ustalenie stanu prawnego, [a zaczęło się od oszustwa] mamy udokumentowane kolejne bezprawne  postępowania prokuratorów, widzimy jak rozrasta się piramida kłamstwa,  jak dla ukrycia stronniczości, kolejno w to "bagno niekompetencji" wciągani są adwokaci, sędziowie, prokuratorzy, jak szerzy się prywata. I nikt nie jest w stanie wydać wiarygodnej, zgodnej z obowiązującym PRAWEM decyzji. Jak  z uwagi na "wzajemną solidarność" zmuszani są do kłamstwa kolejne osoby... tylko że posługiwanie się kłamstwem dla ukrycia faktów to już przestępstwo karne. Dlatego,
ponieważ oskarżeni są prawnikami, oraz dokumentuję m.in.  stronniczość Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie, dokumenty poświadczające potwierdzanie przez nich nieprawdy zostały skierowane do rozpoznania w Prokuratury Apelacyjnej w Rzeszowie. 

Z dniem 15.03.2004r. zostały oficjalnie wniesione zawiadomienia o przestępstwie adwokatów:  Grzegorza Barana, Jerzego Kawalca,  i strzyżowskiego Jana Bandura. Osobą odpowiedzialną za  proceduralne postępowanie w trybie nadzoru służbowego został prokurator Tadeusz Walter. Od początku było logiczne, że zawiadomienie dot. adwokatów nie powinna rozpatrywać prokuratura rejonowa, czy okręgowa w Rzeszowie, ponieważ już nie raz wykazała się stronniczością w sprawie. Podobnie przestępstwo biegłych krośnieńskich w żadnym wypadku nie powinna rozpatrywać prokuratura krośnieńska, ponieważ to na zalecenie tej prokuratury biegli dopuścili się przestępstwa potwierdzenia nieprawdy. Jasne, że w takim przypadku prokuratorzy musieliby osądzić siebie i swoje własne działanie co jest nielogiczne i niemożliwe. Czy te warunki zostaną uwzględnione? W zawiadomieniach, jasno zostały sprecyzowane sprawy i przedstawione zarzuty. Czy na pewno? Czy znajdzie się choć jeden myślący prawnik? Marzenia... przejdźmy do faktów. 

adwokat_baran-zawiad.prok.apel.s1.gif (36999 bytes) adwokat_baran-zawiad.prok.apel.s2.gif (46445 bytes) adwokat_kawalec-zawiad.prok.apel.s1.gif (36716 bytes) adwokat_kawalec-zawiad.prok.apel.s2.gif (50844 bytes) adwokat_bandur-zawiad.prok.apel.s1.gif (34330 bytes) adwokat_bandur-zawiad.prok.apel.s2.gif (49691 bytes) adwokat_bandur-zawiad.prok.apel.s3.gif (44112 bytes)

Prokurator Tadeusz Walter otrzymane zawiadomienia, podobno z uwagi na właściwość, jednak przekazuje na ręce Wojciecha Różyckiego - z-cy Prokuratora Okręgowego w Rzeszowie.  Prokurator Różycki jest osobiście zaangażowany w sprawach, już raz zostało jego nieproceduralne postępowanie ośmieszone w witrynie, tak więc ta decyzja prokuratora Waltera jednoznacznie ma jedynie na celu "udupienie" sprawy. Od początku staje się jasne, że galeria Raczkowskiego powiększy się o kolejnych paru niekompetentnych urzędników organów [nie]sprawiedliwości. 
Ostatecznie zawiadomieni o przestępstwie adwokatów trafiły do NACZELNIK WYDZIAŁU I POSTĘPOWANIA PRZYGOTOWAWCZEGO  ELŻBIETY KOSIOR
Poniżej zamieszczam jej nieproceduralną odpowiedz, wyjaśniam i dokumentuję fakty na stronie poświęconej prokurator Elżbiety Kosior. "Konia rzędem temu", jak w tym liście znajdzie się choć jedno zdanie wyjaśnienia we wniesionej sprawie. Dlatego nie wiem, jak potraktować ten list i samą naczelnik - brak tytułu pisma, proceduralnego pouczenia itp. Jeżeli Pani E. Kosior uważa swój list za artykuł, to ucieszy się, że go opublikowałem, przez co na pewno wzrośnie jej popularność w świecie. Czy może marzy jej się, że jej postępowanie nie podlegający zaskarżeniu? Moja opinia na temat tego listu zostaje, tym razem jako skarga z powrotem przesłana do rąk Tadeusza Waltera z wnioskiem o proceduralne i terminowe rozpatrzenie zawiadomienia. 

kosior-odp.s1.gif (34858 bytes) kosior-odp.s2.gif (37990 bytes)

         Jak się okazało 04.05.04r obrona przekrętów adwokatów zostało przekazane jeszcze niżej - dostał Krzysztof Piękoś z Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszówa. Młody, bez doświadczenia przeciw starym wygom? - kolejny przykład głupoty i impotencji umysłowej prokuratorów rzeszowskich.  Jasne, że został kozłem ofiarnym, nie był w stanie nic rozpatrzyć, a jego zadanie ograniczyło się do odmowy wszczęcia postępowania - kolejny został rzucony na pożarcie lwa? Trofeum prokuratorskiej pomroczności zostało wywieszone w galerii, podobnie jak utopiona w tym bagnie wzajemnej adoracji naczelnik E. Kosior. Z tego postępowania już widać, że w Prokuraturze Apelacyjnej nie ma nikogo kompetentnego, a tak naprawdę to po cholerę taki urząd? Tylko dla ukrywania mataczeń prokuratorskich? Zażalenie na niekompetencji prokuratora Piękosia udawał że rozpatruje znany już że stronniczości sędzia Popek. Jasne, że nic nie rozpatrywał... do tego trzeba mieć rozum...
  

        Kolejne zawiadomienie o przestępstwie karalnym i nieetycznym zachowaniu się lekarzy psychiatrów, biegłych sądowych krośnieńskich zostało wniesione na ręce prokuratora Tadeusza Waltera dnia 22.04.2004r. 

drecher_zawiad.prok.apel.s1.gif (44476 bytes) drecher_zawiad.prok.apel.s2.gif (56456 bytes) drecher_zawiad.prok.apel.s3.gif (48417 bytes)

Typową ścieżką niekompetencji prokurator T. Walter przekazał moje zawiadomienia Prokuraturze Okręgowej w Rzeszowie. Stamtąd, znana już nam z niekompetencji, prokurator Elżbieta Kosior przekazała je z dniem 30.04.04r Prokuraturze Rejonowej w Krośnie. Prokuratorzy krośnieńscy goszczą w GALERII od samego początku i są już znani z  swojej impotencji umysłowej. Jasne, że pod hipnotycznym urokiem psychiatrów krośnieńskich, kolejni prokuratorzy  - jak plastelina ulegną odkształceniom i naciskom. Tak przez rok będą udawać, że coś śledzą... w różnych pijackich urojeniach? Kolejny raz, dla wszelkiego dobra organów sprawiedliwości odmówią wszczęcia dochodzenia, lub wypiszą podobne bajki rodem mitologicznej ślepej Temidy... ciekawe czy oślepła po "ruskiej" wódce, jak krośnieńscy prokuratorzy?  cdn.

        .... i mamy ciąg dalszy tej zabawy w PRAWO.
Na moje zawiadomienie z dnia 22.04.04r o przestępstwie potwierdzenia nieprawdy przez biegłych psychiatrów krośnieńskich, otrzymałem 16.06.04r bajkę napisaną przez prokurator Iwona Czerwonka-Rogoś - i moja odpowiedz dla prokuratury i czytelników - zapraszam do zapoznania się z kolejnym, typowym dla blondynki nielogicznym "masłem maślanym"... też po wódce?
Jak zwykle, zażalenie trafiło do skorumpowanego sądu krośnieńskiego, gdzie młody, wyraźnie niedouczony, sędzia Piotr Wojtowicz stał się kolejnym kozłem ofiarnym mataczącego prezesa Zbigniewa Dziewulskiego. Kolejny przykład głupoty, kolejna niepotrzebna ofiara dla ukrycia przestępstw popełnionych na Raczkowskim...Jak tylko sędzia krośnieński Piotr Wojtowicz będzie w stanie uzasadnić te swoje dywagacje, to dopiszę ciąg dalszy i gwarantuję, że jeszcze się nieźle ubawimy...
Sąd w Strasbougu przyjął moją skargę na stronniczość i bezwładność umysłową sędziów krośnieńskich i Sądu Najwyższego. Tak że ta przedszkolna zabawa w doktora i sąd jeszcze potrwa i potrwa... aż niekompetentni sędziowie zostaną całkiem obnażeni w swej impotencji umysłowej i nie będą poniżać godności i etyki sędziowskiej, a społeczeństwa narażać na koszty swoją niekompetencją...

    Ponieważ dobrej zabawy "nigdy koniec" i podobne "masło maślane" wypisała sanocka prokurator Romualda Władyka, co okazało się sprzeczne z obowiązującym prawem i konstytucją wniosłem 08.06.2004r do prokuratury sanockiej o wznowienie tego "przedstawienia niekompetencji". Całość postępowania jak zwykle przekazuję w ręce niekompetentnego prokuratora Waltera. Widzimy na przykładzie afery orlen-gate i J. Kulczyka, jak ważne jest poprawne pod względem prawnym zawiadomienie strony. Jakoś Raczkowskiego, niekaralnego obywatela pomrocznej RP dziwnie to nie dotyczyło? I kto tu mataczy? 

wladyka-wznowienie.s1.gif (28251 bytes) wladyka-wznowienie.s2.gif (25753 bytes)

Tym razem postanowiłem iść wyżej i skargę na niekompetencję prokuratorów w Prokuraturze Apelacyjnej w Rzeszowie wysłać też do Prokuratury Krajowej, chociaż wiem, ze tam wcale nie jest inaczej..., ale zawsze kogoś wyższego rangą będę mógł przecież wywiesić...
i znowu moja popularność podwoi się... co się nie robi dla reklamy... 
Po ostatnich wydarzeniach w sejmie jest mało prawdopodobne, że w jednej osobie minister sprawiedliwości i prokurator generalny A. Kalwas dotrzyma swojej ciąży...  
Jak widać, znaleźć w Polsce jednego prawego prokuratora, czy sędziego granicy wręcz z cudem... 

I już kończąc, informuje że z uwagi na przedstawione fakty, prokuratorzy kolejny raz pokazali, ze z ich zatłuszczonymi umysłami jest całkiem kiepsko. Nie mogąc prawnie uzasadnić swojej stronniczości - tym razem na wniosek skorumpowanego prokuratora sanockiego Adama Sawickiego postanowili wysłać Raczkowskiego kolejny raz na wczasy? Zaczyna się jak zwykle od przedszkolnej zabawy w doktora? - żenujące...
Jakie jeszcze dokumenty zamierzają sfabrykować prokuratorzy? Kiedy wreszcie urzędnicy dorosną do pełnienia tak odpowiedzialnych funkcji państwowych?  Ilu jeszcze skołowanych, czy nawiedzonych prokuratorów będzie musiał powiesić Raczkowski w swojej galerii? cdn.

Publikacje o tematyce aferalnej i korupcyjnej WYDAWNICTWA AFERY PRAWA
AKTUALNIE NA PULPICIE - AFERA EuroFarmu - czyli jak syndyk okrada firmy - nieetyka wałbrzyskich sędziów... cdn.
UJAWNIĆ PRAWDĘ - LISTA PODKARPACKICH AGENTÓW SB - kiedy Warszawa opublikuje listę swoich agentów? - czy są tam jeszcze nieskorumpowani odważni urzędnicy??? (z jajami:-)
prof? ANDRZEJ ZOLL - Czyj to rzecznik? - na pewno nie polskich praw i interesów - prawda i mity o rzeczniku 
CO BĘDZIE Z TĄ POLSKĄ POD ŻYDOWSKĄ WŁADZĄ?  PISMO DO KOFI ANANA SEKRETARZA GENERALNEGO ORGANIZACJI NARODÓW ZJEDNOCZONYCH (ONZ) - SKARGA KOMITETU NARODOWEGO POLSKI
Państwo w Państwie - czyli misja Żydów w Polsce?
Dla kogo elitarne stowarzyszenie "ORDYNACKA"??? Lista Wildsteina - nie tylko agenci SB
KIM NAPRAWDĘ JEST PREZYDENT R.P.???? 
KWAŚNIEWSKI, CZY MOŻE STOLZMAN??? -  UKRYWANE FAKTY Z ŻYCIA KWAŚNIEWSKIEGO - tylko przekręty w SLD?
czy fundacje "piorą pieniądze?" , zostały tylko wspomnienia J. Kwaśniewskiej
"Bóg Honor Ojczyzna" - krzyż narodu polskiego? - Judaizm, czyli "Jak rozpoznać Żyda".
TAJNE - JAWNE TAJEMNICE PAŃSTWOWE?
Raport o działalności pułkownika Władimira Ałganowa z KGB w sprawach: Aleksandra Kwaśniewskiego, Józefa Oleksego, Leszka Millera, Włodzimierza Cimoszewicza,  Wiesława Kaczmarka, Jana Kulczyka.
TYLKO ŻEBRZĄCE "PRUSKIE POWIERNICTWO" ??? , czy kolejny “Drang nach Osten"???
witryna OBYWATELSKIE NIEPOSŁUSZEŃSTWO  i dodatkowo:

 WIELKIE BRANIE  ,    fakty o korupcji  , KORUPCJA ,  korupcja - uzasadnienie "wpadki parlamentarzystów", 
Kto może zostać politykiemco kryje przywilej immunitetu? odszkodowania - Sąd Najwyższy,
dowCIPY spod §... i wiele innych... 

tym samym dochodzimy do setna sprawy, czyli  "Raportu o stanie sądownictwa polskiego", ale to tylko dla osób myślących, a więc nie dla prawników... jasne, że terror rodzi terror, tak więc z uwagi na typowo stalinowskie prześladowanie  mojej osoby i prowadzonej działalności publicystycznej, moim celem jest obnażenie impotencji organów władzy...

POLECANE WITRYNY PATRIOTÓW POLSKICH http://www.polonica.net I http://www.ojczyzna.pl 
RAPORT NOWAKA - wydawnictwo niezależnego posła Zbigniewa Nowaka.

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe 
www.aferyprawa.com  
Redaktor Naczelny:
mgr inż.  ZDZISŁAW RACZKOWSKI

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.