Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA GRZEGORZ MICHALSKI PROTEST OSZUSTWA LECHA WAŁĘSY BOLEK IDZIE W ZAPARTE CUDOTWÓRCA TUSK BAJERUJE

Michalski - Cudotwórco Tusk, zatrzymaj tą ziemię - ja chcę wysiąść!!!

Takiego rządu, takiego dna, takiego bagna, jeszcze Polska w swej powojennej historii nigdy nie miała. Nigdy także w swej historii, Polska nie miała tak antypolskich mediów, mówiących po polsku. Nigdy także w swej historii, Polską nie ,,rządzili” ludzie, którzy kochają, a ich ,,bezinteresowna miłość udziela się wszystkim dookoła”. Szczególnie kocha Tusk, który jak sam powiedział, ,,z zadowoleniem i ogromną ulgą przyjął śmierć własnego ojca”.
Dlatego też nikt o zdrowych zmysłach nie powinien dziwić się chamskim, rodem z rynsztoka wypowiedziom ,,polityków” z PO jak J.Palikota czy zdrajcy i donosiciela [www.iskry.pl - błędy młodości ] S.Niesiołowskiego pod adresem Prezydenta RP. Nikt też nie powinien dziwić się samej Platformie i jej składu osobowego na czele z M.
Bonim jako doradcy—bo to przecież z miłości [TW-tajny współpracownik] przyjął go pierwszy kochający.

PO jest tak zaślepiona w swej miłości, że nie widzi drogiej ropy, rosnących stóp, inflacji. Idąc za ONET.PL Nie ma co zaklinać rzeczywistości, że kryzys nam nie groźny. Trzeba, dbając o interes zwykłego obywatela, rządzić, ułatwiając mu życie, rozwój gospodarczy oraz inicjatywy. Niepewna przyszłość właśnie nadchodzi, wraz z całą swoją złożonością i zmiennością. Nie wystarczą więc proste formułki o cięciu deficytu, podatku liniowym, czy likwidacji i tak mizernych emerytur”. W swym artykule ,,Żeby do rządu głupszy przyszedł, nie, zawsze musi przyjść mądrzejszy” pisałem ,, Cudotwórca Tusk, w sytuacji kiedy co 4 dziecko w Polsce jest niedożywione, emeryci i renciści mają za dużo żeby umrzeć, młodzi Polacy uciekają za chlebem, służba zdrowia leży, nie ma rozwiązania sprawy polskich stoczni, którym grożą zwrot udzielonej pomocy szacowanej na około 5mld zł, a z raportu BPN wynika, że Polska stoi w obliczu nieobliczalnego w skutkach kryzysu energetycznego --- Tusk, obiecuje zwrot majątku narodowego żydom”.

Miłość rządu do obywatela zaszła tak daleko, że nikt nie zajmuje się mądrym rządzeniem, tylko ściganiem tych, którzy jeszcze nie tak dawno walczyli ze złem, bandytyzmem i wszelkimi patologiami. Mało tego, wydaje się nawet instrukcje jak oczerniać Prezydenta RP i jak z Nim rozmawiać aby Go zdyskredytować!!! TAKIMI OBRZYDLIWYMI CHAMSKIMI METODAMI, TUSK Z POMOCĄ ANTYPOLSKICH ALE MÓWIĄCYCH PO POLSKU MEDIÓW IDZIE PO PREZYDENTURĘ!!

Tusk w swej miłosnej extazie popiera wulgarne napaści na Prezydenta RP, wydając instrukcje Jego szkalowania. To następny cud Tuska - BEZKARNOŚĆ.
W swej szaleńczej miłości PO, zatraciła szacunek nawet do urzędu, jakim jest urząd Prezydenta RP. Obrażanie Prezydenta L.
Kaczyńskiego i bezkarność
tych którzy obrażają, stało się normą!!

A popatrzmy jak było nie tak dawno temu:

Kilka historycznych wyroków które nie oburzyły ,,autorytetów” nie wspominając o dziennikarskich gwiazdach:

1- w 1992 roku Stanisław P. został skazany przez sąd na rok więzienia w zawieszeniu za wulgarne wypowiedzi pod adresem Bolka, [czyt.L.Wałęsy]

2- w 1993 roku dwaj studenci zostali skazani na grzywnę przez sąd regionalny w Brzegu za publiczną obrazę i zniesławienie prezydenta Bolka [czyt.L.Wałęsy]. Ich czyn polegał na wznoszeniu okrzyków: Precz z Wałęsą – agentem komunistycznym.

3- W 1999 roku za uwagę o tłustym dupsku prezydenta Kwaśniewskiego Wojciech Cejrowski został skazany na 3 tyś. Zł grzywny, groziło mu 3 lata więzienia.

4- W 1999 roku sąd skazał dwóch narodowców za obrazę Kwaśniewskiego, przebywającego wtedy we Włodawie, za okrzyki ,, Kwachu do piachu”

5- W 2001 roku Sąd Okręgowy w Gdańsku skazał A. Leppera za m in. nazwanie prezydenta Kwaśniewskiego ,, nierobem”, byłego wicepremiera Balcerowicza ,, idiotą ekonomicznym”. zaś byłego wicepremiera Tomaszewskiego ,, bandytą”.

Sformułowane wobec wielu ,,polityków” z trybuny sejmowej pomówienia w formie pytań, ten sam Lepper został skazany prawomocnym wyrokiem.

Zadajmy sobie teraz pytanie: Kiedy wymiar sprawiedliwości, ,,autorytety”, dziennikarze, postępowali zgodnie z prawem i zwykłą przyzwoitością??? Wtedy czy dziś???

Nie ulega wątpliwości, że L. Kaczyński jest najlepszym Prezydentem po 1989 roku. Jest na pewno najlepszym spośród wszystkich swoich poprzedników. Jaruzelski - zbrodniarz który ma krew na rękach. Wałęsa [Bolek]-- całkowita kompromitacja, wsparcie komunistów, powinien być sądzony za niszczenie dokumentów na swój temat. Kwaśniewski—pijak który zbezcześcił groby pomordowanych w Charkowie, chwiejąc się nad monumentem. Dlatego widząc, że Ojczyzna stacza się na dno:

Krzyczymy i apelujemy!!

Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli, do wszystkich którym leży na sercu dobro naszej Ojczyzny Polski, do prawdziwych polskich patriotów, do śpiących organizacji polonijnych na czele z KPA, do polonijnej prasy, radia i telewizji --- nie kłamcie, nie idźcie drogą hańby, nie popierajcie oczerniania, obrażania i szkalowania. To nasza Polska, nasz Prezydent, którego sami wybraliśmy. Stańcie po stronie prawdy! Podajmy tonącej Polsce rękę budując nową silną organizacje polonijną.

Wspólnie pogońmy to cuchnące towarzystwo spod znaku PO, na czele z cudotwórcą Tuskiem. Dopóki tego nie uczynimy, w Polsce nic się nie zmieni. Powstań Polsko, skrusz kajdany!

Grzegorz Michalski – były internowany

Przedstawiciel St. Internowani.pl USA/Canada

www.internowani.pl

e-mail: gregorymichalski@verizon.net

New Jersey 07/27/2008

Wybrane teksty autora:

Myśli - wczoraj - dziś - jutro.

Protest !! ,,Żeby do rządu głupszy przyszedł...

"Bolek" idzie w zaparte! - Polonia chce rozliczenia Wałęsy.

PLATFORMA OBŁUDY - Władza zdobyta poprzez kłamstwo, jest - ZDRADĄ PRZECIWKO NARODOWI !!

POLONIA nie poddaje się - Petycji o zmianę ustawy lustracyjnej pozwalającej na ujawnienie zdrajców Narodu Polskiego.

Polecamy sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~DearWist
10-03-2017 / 01:20
~Joshuawef
07-03-2017 / 16:01
~Kylia
19-02-2015 / 10:00
generally required bestdrugustore.com blood flow show tongkat drugssonline.com experiencing patients edtriallpacks.com action would occasional very toppharamacy.com girth
~Kerryn
12-02-2015 / 01:17
precious getquotes.click many states
~Jock
04-01-2015 / 17:47
Why does this have to be the ONLY relilbae source? Oh well, gj! rhyhumg.com [url=pvtyktw.com]pvtyktw[/url] [link=ravupdwyms.com]ravupdwyms[/link]
~Daniella
24-12-2014 / 09:43
Hi!I'm from Brazil and i saw your blog on signature9 and i'll be" rel="nofollow">dfzddnbqcf.com"> rellay glad and honor if you check my website and give your opinion! I'm on this blog thing for 3 years.Congrats for your blog btw, it's awsome!XOXOtomaraquecaiaagora.com@blogTQCAfacebook.com/tomaraquecaiaagora
~Jitendra
24-12-2014 / 00:47
jhi Aimee, the look is perfect, for" rel="nofollow">pwdvirmuo.com"> cloors and shapes ;) very elegant and comfy, i'd just prefer a fake fur collar for the coat ,you look stunning ;) and i alway like the perfect photos you post ;) mERRRY Christmas!amy
~Steffi
20-12-2014 / 14:11
I do not believe eeithr that Poland will refuse the missiles. I expect only that it will haggle with US to get a better payment for the acceptance, most probably a payment in kind, e.g. in future Polish citizens will visit US without visa. It is a politically hot topic in Poland: people feel offended that they need the visas while Western Europeans do not.But some of problems is really easy to solve. The problem of meat inspection is 100% "honor" or rather vanity. Russia is inspecting meat and fish packing plants in other countries, including US and Norway. Only Poland considers itself above the suspicions, even after obvious cases of falsifications.