Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA LECHA WAŁĘSY BOLEK IDZIE W ZAPARTE

Bolek idzie w zaparte! - Polonia chce rozliczenia Wałęsy.

Dokumenty przeanalizowane przez Piotra Gontarczyka i Sławomira Cenckiewicza w swej książce ,,SB a L.Wałęsa. Przyczynek do biografii” jednoznacznie wskazują, że TW ps, to L. Wałęsa.

Żeby zrozumieć Bolka [czyt.L.Wałęsa], trzeba mieć w pobliżu tłumacza. Dlatego też, kiedy Bolek mówi, że ,,nie ma nigdzie mojego podpisu” to wypowiedz Bolka po przetłumaczeniu należy czytać: nie ma i nie będzie, bo wyczyściłem. Dziś nie ulega wątpliwości, że Bolek, to największy zdrajca i kłamca w historii powojennej Polski. Osobiście wierzyłem, że dożyję dnia, kiedy prawda o tym agencie bezpieki, ujrzy światło dzienne.

Gdyby nie zdrada Polski i Polaków przy okrągłym stole, oraz strach przed lustracją który zaowocował bandyckim napadem na rząd J.Olszewskiego- dziś nasza Ojczyzna byłaby zupełnie w innym miejscu i pod zupełnie innymi rządami.

O tym wszystkim pisałem już wcześniej w artykule ,,Wścieklizna atakuje Polskę”. Jako były internowany oskarżam Bolka o to że:

1-w latach 70-tych jako TW bezpieki zdradzał swych kolegów ze stoczni, doprowadzając swyą nikczemną działalnością do ich aresztowań

2-zdradził Polskę i Polaków przy okrągłym stole wspierając komunistów

3-nie doknał rozliczeń zbrodniarzy komunistycznych i zbrodniarzy stanu wojennego

4-zdradził ideały Solidarności, i dokonał podziału związku

5-dokonał bandyckiego napadu na rząd J.Olszewskiego zatrzymując lustrację

6-w czasie swej prezydentury niszczył dokumenty usuwając ślady swej agentury jako TW Bolek

7- ubliżał prezydentowi RP nazywając go durniem

8-swą agenturalną działalnością zniweczył nadzieję Polaków na rozliczenie niesprawiedliwości z czasów PRL, co ostatecznie przyczyniło się do panoszenia się komunistów w życiu publicznym i powrotu do polityki zdrajców .

Pragnę wierzyć, że pomimo niezbitych dowodów swej nikczemnej działalności, pozostała mu jeszcze odrobina honoru. Dlatego jako były internowany zwracam się do Bolka z apelem!!

Stanowczo żądam!!

1-poprosić w antypolskich mediach o ogólnopolską konferencję prasową i przeprosić Polskę i Polaków za swą współpracę z bezpieką oraz całe zło jakie wyrządziłeś Polsce i Polakom od 1989 roku - zdrada, wspieranie komunistów i zbrodniarzy stanu wojennego, podział związku, zatrzymanie lustracji.

2-zwrócić Nagrodę Nobla

3-publicznie jako zdrajca i kłamca zdjąć z klapy Matkę Boską i na oczach Polski strzelić sobie w łeb.

Grzegorz Michalski

przedstawiciel St.Internowani.pl USA/Canada

Czerwiec/18/2008

"Naiwne tłumaczenia" Wałęsy

Przeglądając swoje własne akta prezydent Lech Wałęsa wykorzystał urząd - mówi w rozmowie z "Rzeczpospolitą" sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku Wiesław Johann.

Według niego, powinna być zachowana procedura, która gwarantowałaby, że z akt nic nie zginie. - Wydaje mi się, że dysponent tych akt postąpił zbyt lekkomyślnie. Tym bardziej, że miał świadomość, co one zawierają - mówi Johann (chodzi o sprawę otrzymania przez prezydenta Wałęsę z UOP, mocą decyzji ówczesnego szefa MSW Andrzeja Milczanowskiego, zgromadzonej na jego temat dokumentacji SB, która wróciła do UOP po kilku miesiącach zdekompletowana -red.).

Tłumaczenia Wałęsy, że odesłał zalakowana kopertę z całą zawartością, a dokumenty zginęły gdzieś po drodze, sędzia TK uważa za niewiele warte. - Nie chce się wypowiadać, czy Wałęsa to "Bolek", czy nie. Nie wyobrażam sobie sędziego, który miałby rozstrzygać w tej sprawie i przyjmował tego rodzaju tłumaczenia za wiarygodne. To są tłumaczenia naiwne" - uważa Johann.

Sędzia mówi, że nie zgadza się z opiniami, że skoro Wałęsa jest legendą, to nie wolno go ruszać. - Tak jest legendą i chwała mu za to. Ale każdy przyzwoity człowiek powiedziałby: "Popełniłem błąd". Ja wtedy bym powiedział, że Wałęsa jest nie tylko wielki, ale i wspaniały. A dzisiaj mi się jawi jako taki marny krętacz - mów Johann.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.