Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Rafał Lewicki - ojciec dwóch synów, znów w areszcie. Żądamy jego natychmiastowego uwolnienia.

Historię Rafała Lewickiego opisywaliśmy wcześniej. Pod koniec zeszłego roku nie mogąc znieść złego traktowania swoich dzieci przez matkę i braku z nimi kontaktu, zabrał synów do siebie. Jak wielu innych, naiwnie sądził, że uzyska pomoc u instytucji państwowych nominalnie powołanych do pomocy w wypadkach kryzysu rodzinnego. Rzecznik Praw Dziecka sprawę ostentacyjnie olał. Jest bardziej zainteresowany udziałem w konferencjach na temat jak SS (służby sądowe) mają przesłuchiwać dzieci, niż rzeczywistą pomocą.

Dziećmi Rafał nie cieszył się wówczas zbyt długo. Bezpieka zorganizowała prowokację a prokurator Kłokocki z Ostródy wraz ze swoim kumplem, sędzią Rafał LewickiRobertem Różalskim, wsadzili go na 3 miesiące do aresztu. Zarzut: uprowadzenie własnych dzieci i narażenie ich zdrowia i życia. Przypomnijmy, że Rafał miał i ma pełnię władzy rodzicielskiej a na czym owo zagrożenie życia i zdrowia dzieci miało polegać, nie sprecyzowano. Nie ma wątpliwości, że był on przykładnym ojcem, chłopcy był zadbani i posyłani do szkoły.

Rafała Lewickiego zwolniono dopiero po presji mediów a szczególnie Afer Prawa. Sąd drugiej instancji nie dopatrzył się w jego zachowaniu przestępstwa.

Od czasu zwolnienia z aresztu w styczniu tego roku, z synami spotykał się jedynie na krótko w sądach i RODK’ach podczas przesłuchań dzieci przez dewiantów z SS. Niedawno, podczas kolejnego przesłuchania dzieci i rodziny Lewickich w RODK 14-letania siostra Rafała została pobita do nieprzytomności przez jego byłą żonę. Personel ośrodka nawet nie zareagował. W tej sytuacji Rafał zabrał dzieci po prostu do samochodu i wyjechał z nimi na wakacje. Przypomnijmy, że zgodnie a prawem (art. 113 kro) oboje rodzice mają prawo i obowiązek utrzymywać kontakty z dziećmi, w tym zabierać je poza miejsce zamieszkania. Jednak według psychicznych z SS, ojciec stosujący się do przepisów prawa i egzekwujący je, to przestępca. Lewickiego wyśledzono w miejscowości wypoczynkowej nad morzem i w wyniku obławy policyjnej, przed świtem w niedzielę 25 lipca, zamknięto po raz kolejny na 3 miesiące w więzieniu.

Stosunek tzw. władz polskich do rodziny, rodziców i ich praw jest aż nadto widoczny na tym i innych przykładach. Rodzina, ale także pozytywnie wyróżniające się jednostki, polscy właściciele firm, stają się celem bezpardonowego ataku. Stosuje się prowokacje, oszustwa sądowe i arbitralne areszty. Dzieje się to wszystko z pełnym błogosławieństwem a zapewne przy inspiracji ministerstwa sprawiedliwości i za wiedzą Sejmu i Senatu. Chodzi o stworzenie chaosu i wzrost przestępczości, żeby mieć pretekst do wprowadzenia większego zamordyzmu. Do tego służy rozbudowany aparat administracyjny tzw. Centrów Pomocy Rodzinie, kuratorów i wszelkiej maści rzeczników praw obywateli i dzieci, którzy to rzecznicy stanowią zasłonę propagandową działań szajki. Starą metodą dziel i rządź finansuje się także różnego rodzaju rozłamowe stowarzyszenia. Dlatego jest ich tak dużo.

Trwała, stabilna rodzina i dobrze wychowane dzieci są wrogiem państwa. Konsekwentnie przestrzeganą zasadą jest doprowadzanie do skonfliktowania rodziców i aktywne judzenie strony słabszej i głupszej przeciwko pozytywnej i bardziej przedsiębiorczej. Dzieci z zasady mają trafiać pod opiekę gorszego z rodziców. Wychowywane bez autorytetu ojca są nieprzystosowane do życia, mniej zaradne i łatwiej ulegają manipulacji. I o to chodzi. Reszta, czyli prawniczy bełkot o dobru dziecka itd. jest tylko propagandą dla naiwnych.

Prawda o sądownictwie jest skrzętnie skrywana pod przykryciem gąszczu przepisów i procedur i za pomocą służalczych mediów. Najwyższy czas zacząć mówić o tym otwarcie. My jako Inicjatywa Społeczna, mówimy donośnym głosem - czas na radykalne zmiany chroniące rodzinę, na zmiany systemowe chroniące prawa dziecka do wychowania z ojcem, do obojga rodziców. Najwyższy czas na wprowadzenie sądów zgodnych ze społecznym odczuciem sprawiedliwości, z ludźmi zdrowymi psychicznie w miejsce dewiantów z SS.

Przeciwko bezprawiu machiny państwowej organizowana jest ogólnopolska mobilizacja do. Wzburzony jest ogół środowisk prorodzinnych, które widzą jak w Polsce funkcjonuje wymiar „sprawiedliwości”. Potwierdzają to zresztą statystki i liczne ciągnące się latami bezsensowne procesy w sądach rodzinnych . PRL-owski aparat bezprawia (prokuratury, sądy, policja) w formie niezmienionej formie działa do dzisiaj. Mamy do czynienia z pogłębiającym się rozdźwiękiem między orzecznictwem sądów, a zwykłym, ludzkim poczuciem sprawiedliwości i zdrowego rozsądku. Stop bezprawiu!

Na początek sierpnia przed więzieniem w Barczewie, gdzie przetrzymywany jest Rafał Lewicki i prokuraturą w Olsztynie, Porozumienie Rawskie organizuje manifestację w celu natychmiastowego uwolnienia naszego kolegi.

  • Protestujemy, przeciwko fabrykowaniu oskarżeń przeciwko ojcom i ustawianym procesom.
  • Protestujemy, przeciwko ukrywaniu prawdy o polskim wymiarze „sprawiedliwości”.
  • Protestujemy, bo nie boimy się powiedzieć prawdy.
  • Protestujemy przeciwko niszczeniu rodzin.
  • Protestujemy, bo wymaga tego godność ojca i dziecka.
  • Protestujmy przeciwko prowokacjom z użyciem psychiatrów sądowych.
  • Protestujemy, bo inni widząc zło, milczą lub mówią szeptem.
  • Protestujemy, bo sami też doświadczyliśmy niesprawiedliwości.
  • Protestujemy, przeciwko wydawaniu pieniędzy podatników system oszustw i dywersji społecznej.

Inicjatywa Społeczna

Porozumienie Rawskie

Linki

Historia Rafała Lewickiego.

Rzeczywiste oblicze polityki prorodzinnej.

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Jenn
14-10-2016 / 06:05
~Maverick
21-09-2016 / 16:15
~bdjhjq
17-11-2011 / 12:46
~jdrqpnbryu
15-11-2011 / 17:36
~sqnbnvh
13-11-2011 / 19:13
~kmlkoi
13-11-2011 / 15:44
~Kassi
13-11-2011 / 03:42
It's much eaiesr to understand when you put it that way!
~Weronika
14-05-2011 / 13:25
rafal a twoia zona powinna być skazana ponieważ bili Ciebie i robili z Ciebie wariata, bili twoje dzieci i wgl. Policja i Sady nie reagowali na te zajścia.