Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA CZARNA LISTA SKORUMPOWANYCH SĘDZIÓW RAFAŁ NABRZEŻNY I PROKURATORÓW JOANNA SIWIEC LESKO

Nabrzeżny Rafał - asesor Sądu Rejonowego w Lesku - jeszcze nie wyświęcony a już skorumpowany? Mataczenie leskiej prokurator Joanny Siwiec - psia sprawa z cyklu patologie organów (nie)sprawiedliwości.

Przedstawiam tu kolejny "psi przekręt" prokuratorsko sądowy - kolejny, ponieważ poprzednio opisałem rzeszowski przekręt prokuratorsko-sędziowski w którym głównym bohaterem był pies. W tamtym przypadku bez udowodnienia winy została pomówiona i skazana p. Alicja, która podobno oblała psa gorącą wodą? Pies nie odniósł żadnych trwałych obrażeń. Jednak skorumpowani rzeszowscy sędziowie Tomasz Mucha i Piotr Popek stronniczo uznali, że pies został trwale poszkodowany! Cóż, dobrze wiem że papier wytrzyma każdy "kit" sędziowski. 
P. Alicję kosztowało to pomówienie wpływowego sąsiada dużo nerwów i ok. 4tys.zł. zasądzonych kar i kosztów. Za tą publikację zresztą kolejny raz został nieproceduralnie pomówiony redaktor czasopisma Z. Raczkowski
Logiczne, że zgodnie z prawem "urażany" prezes T. Mucha powinien redakcji wytoczyć powództwo cywilne i uzasadnić swe pomówienie. Tymczasem dalej niedouczony urzędnik państwowy wykorzystuje swoje stanowisko i wpływy chcąc kosztem podatników i "trybem stalinowskim" (dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf) ukryć swój przekręt. W tym nieproceduralnym piśmie mamy nie tylko dowód prywaty sędziego wykorzystującego swoje stanowisko, ale kolejny dowód impotencji umysłowej prawników - brak w uzasadnieniu dowodów pomówienia, co nieprawdziwego opublikował Raczkowski w "rzeszowskim psim przekręcie", a tego wymaga kodeks. 

Tu mamy odwrotny przypadek - 11 letni Adam idąc wiejską drogą publiczną został niespodziewanie zaatakowany przez nie upilnowanego wilczura, oczywiście bez kagańca. Nie wnikając w trwały uraz psychiczny jakie doznało dziecko, ma szereg ran szarpanych, uszkodzenie mięśni i węzłów chłonnych. Gdyby przechodzeń nie odgonił psa mógłby stracić nawet życie - 11-letnie dziecko w walce z dwukrotnie cięższym drapieżnikiem nie miało żadnych szans. W wyniku pogryzienia chłopiec spędził tydzień w szpitalu - pozostaną mu trwałe blizny na ciele do końca życia. 

mikolajczyk-karta_leczenia_szpital.s1.gif (8304 bytes) mikolajczyk-karta_leczenia_szpital.s2.gif (8520 bytes) mikolajczyk-opinia-psych.s1.gif (10980 bytes) mikolajczyk-opinia-psych.s2.gif (5664 bytes)

 Ten fakt narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia, lub zdrowia (art. 160kk. § 1. Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3) - został zgłoszony na policję. Pomimo ewidentnych dowodów zaniedbania obowiązków przez opiekuna psa -  leska policjantka J. Rettinger ( policjanci z Leska znani są ze swej stronniczości ) przy akceptacji leskiej prokurator Joanny Siwiec (czyżby blondynka?) - która nieproceduralnie i wyraĽnie stronniczo umarza dochodzenie w sprawie pogryzienia dziecka przez psa?!?

mikolajczyk-postanow.prok.s1.gif (23243 bytes) mikolajczyk-postanow.prok.s2.gif (12914 bytes) mikolajczyk-postan.prok.siwiec.GIF (20579 bytes)

Skorumpowana prokurator Janina Siwiec uznała, że pies może gryĽć kogo popadnie, gdziekolwiek i nie jest to czynem zabronionym. Ponadto pies może swobodnie biegać bez kagańca i chodzić bez właściciela, straszyć i atakować ludzi, a nawet odgryzać ciało człowieka po kawałku ?!? - Kolejna która zakupiła dyplom i aplikacje na bazarze, czy może zaliczała w łóżku? Jakoś nie wierzę, żeby postępując nieetycznie prokurator za darmo nie uznała winy właściciela psa, który nie dopełnił swych obowiązków, przez co pies pogryzł dziecko. Ciekawi mnie, czy prokurator tak samo postąpiłaby, gdyby to jej dziecko zostało pogryzione z narażeniem na utratę życia? - na pewno wtedy wszystko by zrobiła żeby sprawca wypadku poniósł zasłużoną karę. A podobno prawo równe jest dla wszystkich :-) - na pewno nie w sądach podkarpackich...

Pani Jadwiga pisze na takie stronnicze i nieproceduralne postępowanie policji i prokuratury zażalenie. 

mikolajczyk-zazal.sad.s1.gif (18736 bytes) mikolajczyk-zazal.sad.s2.gif (20476 bytes)

Po pół roku od wypadku dochodzi wreszcie do posiedzenia w Sądzie Rejonowym w Lesku, gdzie sprawą ma się zając młody niedoświadczony asesor Rafał Nabrzeżny. I tu mamy kolejny dowód, że asesor zgodnie z konstytucją i kodeksami nie powinien wydawać wyroków, ponieważ nie posiada jeszcze odpowiedniej wiedzy i doświadczenia życiowego, którym powinien cechować się sędzia. Jednocześnie sam fakt nie rozpatrzenia żadnych zarzutów postawionych w zażaleniu dowodzi po prostu, że albo nie zna procedury sądowej, albo został skorumpowany, lub cierpi na schizofrenie.  Proste - właściciel powinien wypłacić poszkodowanemu co najmniej 1000zł odszkodowania za powstałe urazy. U sędziego leskiego (z otrzymanych informacji od czytelników) wygranie sprawy można sobie zakupić za 200-300zł. To tłumaczy wszystko. 
Ale najbardziej rozbawiło mnie nie mające nic z wiedzą, idiotyczne uzasadnienie asesora R. Nabrzeżnego, dowodzące, że prawnicy z podstawową wiedzą (choćby z zakresu szkoły średniej) i logicznym myśleniem są w większości na bakier.  
Mianowicie asesor R. Nabrzeżny oddalając zażalenie na "olanie" przez blond-prokurator Siwiec faktu pogryzienia dziecka uzasadnił stronniczość cyt. "zdarzeniem losowym"- i uniewinnia od odpowiedzialności za ten czyn właściciela psa. Zastanówmy się, co to może oznaczać zdarzenie losowe? Nie wnikamy tu w definicję matematyczną, ponieważ przekracza to możliwości intelektualne prawników. Nawet potocznie rozumują, zdarzenie losowe - to zdarzenie wywołane przez naturę, jest spowodowane przez czynniki - siły przyrody - niezależne od człowieka. Takimi zjawiskami są trzęsienia ziemi, huragany, powodzie. Zjawiskiem losowym na pewno będzie też bez wątpienia zdarzenie, jak np. piorun pierdolnie w głowę asesora Nabrzężnego i go oświeci :-). 
Bez wątpienia zjawiskami losowymi nie są zaniedbania zależne od ludzi i skutki tych zaniedbań. Przykładem takim może być choćby zawalenie się hali targowej w Katowicach i śmierć 65 osób. To nie los, ale zaniedbania ludzi którzy budowali halę, którzy nie odśnieżyli dachu, spowodował tą tragedię. Ale w tej sprawie prokuratura i sąd prowadzą dochodzenie, nie zwalając winę na naturę.  
Podobnie mamy w tej sprawie - to zaniedbania człowieka - złe zabezpieczenie psa - doprowadziło do faktu pogryzienia dziecka przez psa. 
A skorumpowany asesor Nabrzeżny z Leska albo powinien zacząć się uczyć, albo leczyć psychiatrycznie. Na pewno ktoś taki nie powinien być sędziom. 

Dowody skorumpowania urzędnika sądowego wynikają z jeszcze jednego faktu. 
Porównując treść tego  co podczas posiedzenia zostało wniesione do protokołu sądowego i słowne uzasadnione wydanego postanowienia - z tym co zostało zarejestrowane podczas posiedzenia - mamy istotne rozbieżności w treści dokumentów. Jest to dowodem oszustwa którego dopuścił się asesor w dokumentach sądowych. 
Przypuszczalnie stało się dlatego, że został poinformowany przez obecnego na rozprawie redaktora Raczkowskiego, że ten przekręt sądowy zostanie medialnie nagłośniony.  Po tym fakcie asesor Nabrzeżny postanowił się "wybielić". Szkoda tylko, że nie odpowiedział poszkodowanej na pytanie - jak by osądzał, gdyby coś takiego spotkało jego samego, lub kogoś bliskiego?
Jak naprawdę wyglądało to przedstawienie sądowe - tu dla porównania przedstawiam nagranie z bzdurnego (losowego) uzasadnienia asesora Nabrzeżnego wygłoszone podczas posiedzenia w dniu 05.04.2006r, a poniżej dokumenty sądowe tej psiej sprawy: protokół z posiedzenia i postanowienie. Samo posiedzenie oczywiście też nagrałem, ale z powodu wielkości pliku nie może być zamieszczone.

mikolajczyk-prot.sad.s1.gif (11620 bytes) mikolajczyk-prot.sad.s2.gif (4468 bytes) mikolajczyk-post.sad.s1.gif (12531 bytes) mikolajczyk-prot.sad.s2.gif (4468 bytes)

 Nieetyka asesora R. Nabrzeżnego z Sądu Rejonowego w Lesku zostaje nagłośniona medialnie. O przekrętach sędziów sądu leskiego zostaje też poinformowane Ministerstwo Sprawiedliwości, celem dyscyplinarnego osądzenia nieetyki asesora R. Nabrzeżnego i paru innych skorumpowanych sędziów tego sądu działającego w typowo mafijnych układach prokuratorsko-sedziowskich. Pomogą mi w tym na pewno znajomi posłowie z PiS-u. 
"Psią sprawą" zajmie się z mojego tym razem wniosku nowy Rzecznik Spraw Obywatelskich i moja głowa w tym, żeby nie "olał" tego tematu. 
- Panie asesor, chyba "los tak zadecydował" żebym zajął się waszymi  przekrętami w sądzie leskim i zadbał o etykę pracujących tam urzędników państwowych.
CDN.

PS.
W kolejnych "psich sprawach" zostaną opublikowane materiały dot. faktów skazania osób przez skorumpowanych sędziów m.in. za to :-) - że ich pies zaszczekał na "niewłaściwą osobę". Naprawdę śmieszne jest jakimi pierdołami zajmują się "zakupieni sędziowie", a jakie istotne sprawy ludzkie są olewane przez skorumpowanych sędziów. 
Stowarzyszenie Ochrony Praw Obywatelskich prowadzące to czasopismo za swój statutowy obowiązek uważa nagłaśnianie nieetyki urzędników państwowych sprawujących tak ważne społecznie stanowiska jak sędzia, czy prokurator. 
Jednak to od samych korporacji prawniczych zależy, czy pozbędą się "czarnych owiec" psujących wizerunek organów władzy, czy będzie musiał zrobić to np. minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro na wniosek choćby naszego Stowarzyszenia.

Przekręty prokuratorów i sędziów Sądu Rejonowego w Lesku:  
Aleksander CIEĆKIEWICZ - tylko lubieżnik z Sądu Rejonowego w Lesku?  Wydział Rodzinny i Nieletnich 

SPRAWA INTERWENCYJNA - POBICI I UKARANI...uważaj, Ciebie to też może spotkać...

   SˇDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników
 ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia
i wiele innych w kolejnych działach czasopisma "AFERY PRAWA":

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe 
www.aferyprawa.com  
Redaktor Naczelny:
mgr inż.  ZDZISŁAW RACZKOWSKI

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądĽ dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw. 

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.