Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA GRZEGORZ MICHALSKI PROTEST OSZUSTWA LECHA WAŁĘSY BOLEK IDZIE W ZAPARTE

Michalski - Myśli - wczoraj - dziś - jutro.

Ludzie którzy piszą, mówią prawdę narażają się na odrzucenia i poniżenia – tak jak MY, naiwni, wierzący w idee. Zostaliśmy oszukani i zdradzeni dwukrotnie. Nie wszyscy to wytrzymują, dożyją, dlatego starajmy się żyć tak, aby żyć jak najdłużej. Mamy wtedy szansę, że dawne nie wyjaśnione zbrodnie komunistyczno- ubecko- esbeckie, zbrodnie stanu wojennego, z racji upływającego czasu zostaną wyjaśnione i surowo osądzone, -- a MY, naiwni i wierzący w idee dożyjemy tej właśnie chwili. Osobiście bardzo się cieszę, że następuje przesilenie i mamy szansę na polityczną prawdę, odwagę, na polityczny katharsis. Jestem pełen nadziei, że dożyję chwili, kiedy osądzeni zostaną wszyscy zbrodniarze i rozliczeni donosiciele.

Histeria pogrobowców PRL jest więc oczywista. Nasze wyzwolenie jest ich tragedią. Nie chcą naszego wyzwolenia, drętwieją z przerażenia z nienawiści i pogardy, dowodzi to każdy ich oddech, każdy ruch. Panicznie boją się prawdy historycznej !! Jawna praca nad najnowszą historią Polski jest dla nich otwarciem puszki Pandory. Puszki z czymś co jest dla nich nie do pojęcia. Publiczny dostęp do prawdy, to jest to, czego boją się najbardziej.

Myślę, że konflikt polityczny w sprawie Bolka, rozwinie się i może doprowadzić do wspólnych PO i SLD prac nad zmianą ustawy o IPN, a wtedy czeka nas kontrrewolucja i pisanie historii od nowa, czyli od 2002 czy 2003 czasów przed Rywinem. PO [Platforma Obłudy] przyciskana przez Bolka [czyt. Wałęsa] i postkomunę, oraz Tych ze spalonych WSI , czyli krótko mówiąc zdrajców Narodu Polskiego będą dążyć do tego, aby zabić biedny IPN. Prawo i Sprawiedliwość będzie opóźniał tę walkę i krwiożercze zapędy starego porządku. Bolek [czyt. Wałęsa] zostanie użyty jeszcze raz w politycznej walce naszej przerwanej rewolucji. Tę bitwę trzeba będzie sobie darować, cel jest dla mnie przejrzysty. Opadają kurze bitewne, może by tak wystąpić do Moskwy o oddanie nam ubeckich i szpiegowskich archiwów? Po 30 latach na światło dzienne wychodzi prawda o śmierci Staszka Pyjasa. W grobie zostały na pewno już po nim tylko prochy. Agent ketman Maleszka jeszcze do poniedziałku tj; 6/23/2008 pracował dla GW żyda Michnika, a powinien jako zdrajca dostać kulę w łeb. Osobiście jestem za egzekucjami zdrajców, za publicznymi linczami TW i donosicieli do bezpieki, a jak taki nie żyje, to publiczne walenie zgniłymi jajami w dużą fotę ryja delikwenta rozwieszoną w mieście. Natomiast o prawdziwych bohaterach należy zawsze pamiętać!!

Dla mnie największym bohaterem XX wieku jest płk. Ryszard Kukliński, człowiek ogromnej odwagi, człowiek który rozwalił komunę.

Przedstawione myśli, są wynikiem wielu rozmów jakie przeprowadziłem ostatnio z internowanymi, oraz ciężko doświadczonymi przez stan wojenny.
Były internowany.

Grzegorz Michalski

czerwiec/28/2008

Przedstawiciel St.Internowani.pl USA/Canada
gregorymichalski@verizon.net

"Bolek" idzie w zaparte! - Polonia chce rozliczenia Wałęsy.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Ase
20-12-2014 / 15:06
Mr. Michalski:My friend Matt Mower out of the United Kingdom meenoitnd your work.I have seen your TED Presentation I thought I would reach out to you.I am passionate about challenging leaders in adopting open standards for the capture & measurement of Relationship Capital (RC).The problem that I see in this hyper-connected and technology-enabled world is that there are no standards for quality of relationships.We have international financial standards, but in the relationship economy we need standards to measure credibility & trustworthiness!Hope to connect with you on Skype or phone in the near future.Regards,-RobFounder, Standard of Trust