Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
28 września 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 03-07-2011

Tadeusz Chołda dziękuje za uwolnienie go ze szponów totalitarnej władzy...

Odwiedził mnie przedwczoraj pan Tadeusz Chołda. Jego sprawę opisywała Rebeliantka.

Powiem krótko, że został wcześniej zwolniony z więzienia i po 12 latach walki z mafią sędziowsko prokuratorską, ( sędzia Kleszcz, adwokat Trzcionka i inni), utraty majątku i zdrowia, odzyskał wolność i został oczyszczony z zarzutów.  Przymuszony przez opinię publiczną sąd przyznał że jest niewinny i od początku racja byla po jego stronie.

Ujrzałam w drzwiach radosnego człowieka, z doniczką gerberów w dłoni.

Moja kuchnia wiele już widziała i słyszała, ale pierwszy raz zobaczyłam wyraźny owoc naszej pracy w necie.

Z takim nieśmiałym niedowierzaniem przyjęłam entuzjastyczne zapewnienia, że to solidarność Polaków, często anonimowych uratowała sprawę, ale po kolejnych faktach szczęka mi opadała. . Rebeliantka przygotowała lepszą linię obrony niż adwokaci i  bieżąco pokonywała kolejne poprzeczki sądu, mrówczo grzebiąc w paragrafach.. Ludzie z SOIRP wysłali przedstawiciela społecznego, Pana Marczyka, do monitorowania rozpraw, stawiali się też obserwatorzy społeczni. Pani Danusia z Krakowa przygotowywała dokumenty i współpracowała z Rebeliantką, ja pisałam referaty które wygłaszane były dla więźniów by zdobyć punkty za dobre sprawowanie, dziesiątki blogerów protestowało w internecie na blogach i setki na forach, ale najbardziej optymistyczne jest to, że setki ludzi z całego świata-czytelników internetu słało listy i telefonowało do sądów, więzienia, rzecznika. Skala zjawiska była tak wielka, że dyrektor więzienia skarżył się, że ilość telefonów i listów blokuje pracę administracji. W aktach sprawy znajduje się setki kopii tych listów. W samym więzieniu większość pracowników; lekarzy, strażników, część dyrekcji okazała się prawymi ludźmi i pomagała więźniowi, za co im serdeczne Bóg zapłać- nie mogę napisać więcej, by nie mieli nieprzyjemności. To państwo jest totalitarne, ale ten naród to potęga.

System  osiągnął granicę absurdu. Każde przewiezienie więźnia to koszt samochodu, uzbrojonej ochrony, cała procesyja, a takich wyjazdów w te i wewte było mnóstwo, włącznie z niezliczoną liczbą komisji psychiatrycznych, lekarskich itp. Powodem skierowania więźnia do psychiatry była "nieprawidłowa ocena pracy niektórych sędziów".  W więzieniu całe mnóstwo niewinnych ofiar, np. człowiek, który siedzi 1,5 roku bez sprawy i wyroku, bo o nim zapomniano. Są tacy, którzy ukradli miliony i dostali 1,5 roku kary i tacy, którzy dostali 10 lat za dziesiątki tysięcy. Jest nauczyciel, który miał firmę i komuś tam nie zapłacił setek złotych, bo jemu inne firmy nie wypłaciły tysięcy i nic im nie jest. Są ludzie, których nie stać było na drogich adwokatów i przegrali sprawy, ludzie uwięzieni za to, że nie mieli na zapłacenie mandatów, lub tylko łamani za to, że ośmielili się bronić własnej godności. Skala upokorzeń i upodlenia narodu po tych ich więzieniach jest gigantyczna.

Jest jednak nadzieja, bo walisie. 

Drugą optymistyczną wiadomością jest to, że działa tu zorganizowana Polonia, i kto podniesie na nich rękę, ten jest wrogiem Narodu Polskiego. I choćby Wam mówili, że oni  zdradzili Boga, Honor i Polskę, nie wierzcie. Choćby Wam mówili, że mają nieczyste ręce, albo stchórzyli, nie wierzcie. Oni kochają Kościół i Ojczyznę bardziej niż własne serce i czynią wszystko dla nich. 

Żywią y Bronią.

Więcej o prześladowaniu Tadeusza Chołdy:

Sędzia Kleszcz z Krakowa i obserwacja psychiatryczna dla znanego działacza społecznego Tadeusza Chołdy !

Kraków - adwokat oszukuje przedsiębiorcę - Treść skargi w sprawie Tadeusza Chołdy do RPO prof. Ireną Lipowicz oraz do Prokuratora Generalnego A. Seremet

Sprawa Tadeusza Chołdy - Obiecujemy wam skorumpowani sędziowie i prokuratorzy – wasza bezczelność i bezkarność ma swoje granice. Okres bezkarności i bandytyzmu sądowo – prokuratorskiego musi się skończyć !

Ministerstwo Sprawiedliwości stwierdziło, że w Polsce jest niesłusznie skazanych co roku 70 do 100 tysięcy osób.

Tadeusz Chołda to nie biznesmen z Bielska. Protest przed biurem Rzecznika Praw Obywatelskich. Jakie i kogo plecy trzeba mieć aby oszukać na miliony i być bezkarnym - czyli mataczenia sędziów lubelskich i bielskich - Jerzy Jachnik cz.2

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

 

 

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~ciociababcia
05-07-2011 / 13:39
Afera wokół Chołdy – kto zastraszył Elżbietę P.? monitorpolski.wordpress.com/
~agent
05-07-2011 / 10:36
Polecam stronę "mafia urzednicza Pawel Rey" Artykuly i filmy wsrząsajace bezprawiem (krakowski wymiar niesprawiedliwosci)
~ciociababcia
04-07-2011 / 20:05
Cyt.: To państwo jest totalitarne, ale ten naród to potęga.
~Rafał ze Szczecinka
04-07-2011 / 01:47