Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
28 września 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 11-11-2011

 • Święto Niepodległości 11.11.2011r - Anarchiści niemieccy sprowokowali zadymę - Warszawa zablokowana.

  Pierwsze w dniu Święta Niepodległości przepychanki z policją w Warszawie miały miejsce na Nowym Świecie. Około południa grupa anarchistów sympatyzujących z "Kolorową Niepodległą" zabarykadowała się w kawiarni Nowy Wspaniały Świat. Została wyprowadzona przez policję. 

   

  "Dzisiaj w południe grupa ludzi zabarykadowała się w kawiarni na rogu ul. Nowy Świat i Świętokrzyskiej. Policja zablokowała całą ulicę, co spowodowało zmianę trasy przemarszu pododdziałów Wojska Polskiego spod Grobu Nieznanego Żołnierza do Muzeum Wojska Polskiego".
  Jak nieoficjalnie dowiedziała się PAP, wśród tych osób są także anarchiści z Niemiec. Za naruszenie nietykalności funkcjonariusza i udział w bójce grozi im kara do trzech lat więzienia.

  jackowlew```  
2011-11-11 18:50

Warszawa po zamieszkach - aresztowano ponad 200 osób, rannych zostało ponad 20 policjantów i drugie tyle cywilów, spalono kilkanaście aut, w tym 2 samochody TVN24, policja użyła gazu, broni, armatek wodnych... 

- Sytuacja jest bardzo trudna. Wóz TVN24 został zaatakowany. Najpierw były przebite opony, później były próby przewrócenia i w końcu został podpalony. Nikomu nic się nie stało. Zaatakowany został tez operator kamery - relacjonował Arkadiusz Wierzuk, reporter TVN24 który relacjonował wydarzenia, z Pl. na Rozdrożu.

Straż pożarna gasi samochody TVN24 (TVN24)

 

Warszawa po zamieszkach - niezalezna.pl(foto. Zbyszek Kaczmarek)
Policja wyłączyła z ruchu ul. Marszałkowską i wszystkie ulice do niej prostopadłe od rotundy PKO przy Rondzie Dmowskiego aż do Placu Konstytucji.

W centrum Warszawy nadal jest niespokojnie, chociaż na Placu na Rozdrożu jest coraz mniej ludzi, manifestanci przemieszczają się w kierunku Placu Trzech Krzyży, ul. Marszałkowskiej i ul. Agrykola.

Ścisłe centrum Warszawy jest całkowicie nieprzejezdne. Zamknięte zostały ulice dochodzące do ul. Belwederskiej i al. Ujazdowskich i ul. Świętokrzyskiej. Policja kieruje ruch na tymczasowe objazdy.

Na wielu trasach przebiegających przez centrum nie kursują autobusy ani tramwaje. Pojawiają się informacje o bójkach na stacjach metra.
Policja poinformowała już, że przez cała noc stolicę będą patrolować siły podobne jak te, które operowały w ciągu dnia. Wszystko po to, by zapobiec ewentualnym starciom i zamieszkom.
Na ulicach Warszawy w ciągu Dnia Niepodległości było kilkanaście tysięcy funkcjonariuszy z komendy stołecznej i posiłki z 8 wojewódzkich miast.

KTO KOGO PROWOKOWAŁ?

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

 

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~PiStolet
12-11-2011 / 13:19
Szkoda że tych judaszy z agentury ruskiej czyli tvn nie zabili gdzie byliście patrioci?
~Kazimierz z pod Sycowa
12-11-2011 / 09:46
we Wrocławskim mafijnym grajdołku ludzie ograniczyli się do kilku tysięcznej manifestacji i kilku tysięcy oglądających. Wrocław dał znaki, że jest "gotowy" Czekamy na zdecydowane działania w stolicy. Mamy pod kontrola urzędników przestępców ja i ich rodziny na które to najczęściej przerzucają zrabowane majątki.