Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 13-01-2011

Raport MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej... my nie będziemy się ośmieszać...

Wypadało by skomentować główny temat medialny ostatnich dni: Międzypaństwowy Komitet Lotniczy (MAK) opublikował raport końcowy na temat przyczyn katastrofy rządowego TU 154 M na lotnisku pod Smoleńskiem.

Cóż jednak można napisać w sytuacji, gdy nasza wiedza opiera się na mieszaninie okruchów prawdy z konfabulacjami, starannie wymieszanych przez wszystkie działające w Polsce agentury i pożytecznych idiotów?

Czy warto schodzić na poziom dziennikarstwa, które każe dopatrywać się szyderczego uśmiechu u dr Tatiany Anodiny, przyodzianej zresztą w karnawałowy żakiet?

Albo czy warto, wzorem plugawych bulwarówek, wbijać na pierwszą stronę nagłówki w stylu „Pijany dowódca kierował lotem Tu-154″?

Czy powinno się wierzyć polskojęzycznej agenturze pełniącej rolę rządu bardziej, niż starającym się za wszelką cenę oczyścić z jakiejkolwiek winy Rosjanom?

Mamy wolne pole dla domysłów, ale prawdy nie dowiemy się nigdy. A jeśli nawet przejdziemy tuż obok niej, nie odróżnimy jej w tłumie od kłamstw.
I tylko to jedno jest pewne.

A w każdym normalnym kraju minister, za którego kadencji doszło do tylu katastrof połączonych ze śmiercią ważnych dla państwa osób, nie pełnił by od dawna swej funkcji, lecz stał przed sądem wojskowym.

Gajowy

 I KOLEJNA STYCZNIOWA ROCZNICA ZAMACHU

Zagadka Smoleńskiej mgły związana z zamachem na Prezydenta i najwyższych urzędników RP?

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~wal idus mlaskacza
10-01-2013 / 23:20
cenzuruja zydkii tu,a gdzie sie podzial art.o tym jakmlaskacz do bandytow w gruzji szmuglowal bron,z ktorej bandyci strzelali do ruskich jak do kaczek,a skad pochodzi ziobro zero
~fafrlocxxqm
26-12-2011 / 20:25
~zpanxqky
26-12-2011 / 11:37
~tjsifdnos
25-12-2011 / 09:24
~Janet
25-12-2011 / 01:26
That's really sewhrd! Good to see the logic set out so well.
~MNaleziński
16-01-2011 / 14:08
Zachód Polsce także nie pomoże, bo - podobnie jak z Katyniem podczas wojny i po niej - ważniejsza dla niego jest Rosja, nie zaś Polska. Co do odszkodowań - ileż to by Rosja miała do zapłacenia, gdyby uznano 10% jej winy? To nie są astronomiczne pieniądze!
~Peter
14-01-2011 / 19:42
Rosji nikt nie ruszy. Trzeba Piłsudskiego, to by ich pogonił. A tak na serio, to ja nie mam zaufania do MAK, ale i do komisji Macierewicza rownież go nie mam...sorry, ale tak to widzę. To wszystko jeden wielki różowy elesdi-PO-PiStek. Wszyscy Polskę, czyli Polaków mają tam gdzie Rosja Polskę.
~odcisk
14-01-2011 / 11:45
Gościu, burdel w Polsce ma się dobrze. Natomiast Rosja potraktowała Polskę tak, jak Polska traktuje swoich obywateli.
~gość
14-01-2011 / 11:28
Rosja ma nas tam, gdzie sami jej weszliśmy... pisze na swoim blogu europoseł Janusz Wojciechowski 1. Nawalony jak jak stodoła generał, niezrównoważony psychicznie Pierwszy Pasażer, gamonie za sterami - takie obraz przyczyn smoleńskiej katastrofy przekazała światu Rosja, a świat ten obraz przyjął. W Polsce panował taki burdel, że tupolew nie miał innego wyjścia. Musiał runąć.
~obserwator
14-01-2011 / 10:28
Gdy nie wiadomo o co chodzi - to zznaczy że o kasę :-) dlatego MAK miał prikaz - Rosja musi być niewinna, żeby nie płacić odszkodowań Polaczkom proste. Ponadto już dawno powiedziano: Każdy sądzi po sobie. Jak w Rosji każdy pije, to znaczy że w Polsce też, jak nie da się, nie można odpowiedzieć na pytanie, to pieprzy się dowolne głupoty, jak nie wykonuje się niezbędnych badań technicznych i analiz to znaczy, ze ruscy naukowcy maja już całkiem zlasowane umysły, padły tam instytuty, ...lub NIE NADA