Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 13-08-2019

Petycja w sprawie obrony uczuć religijnych oraz poszanowania symboli państwowych

Adresat/Adresaci petycji:
Pani Premier - Minister Sprawiedliwości - Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Szanowna Pani Premier!

Szanowni Panowie Ministrowie!

W związku z coraz częstszym publicznym obrażaniem najwyższych wartości jakimi są wiara i patriotyzm wnoszę o zmianę prawa kodeksu karnego i zaostrzenia kar za takie przestępstwo do bezwzględnego pozbawienia wolnosci od 3 do 5 lat.

Obecne przepisy jak widać są niewystarczające, zbyt łagodne. Dlatego co chwilę słyszymy o pseudo sztuce oraz o pseudoartystach którzy obrażają katolików i to co Polskie, obrażają prawdziwych patriotów, dla których te wartości są cenniejsze nawet od własnego życia. Tylko stanowcze i bezwzględne zaostrzenie prawa w znacznym stopniu ograniczy przykre i niedopuszczalne zjawiska i nie pozwoli obrażać, niszczyć, opluwać, wyszydzać uczucia religijne oraz znieważać, niszczyć, uszkadzać lub usuwać godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy. Tej samej karze podlegać powinna osoba, która narusza przepisy o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej.” Prawo to powinno obejmować wszystkich, bez względu na obywatelstwo i narodowość oraz wszystkich tych, którzy namawiają bądź pozwalają na tego typu przestępstwo.

Ważne jest dla mnie dobro mojej rodziny, dzieci, Ojczyzny i narodu, dlatego składam mój podpis pod zmianą przepisów w tej tak ważnej dla narodu Polskiego sprawie.

Z poważaniem,
/podpis/

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.eu redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.