Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 31-07-2012

ODSUNĄĆ  OD  WŁADZY  DONALDA  TUSKA  I  JEGO  ZŁODZIEJSKĄ  EKIPĘ

Od dawna Donald Tusk i jego banda odpowiedzialna za tragedię w Smoleńsku jawne morderstwo Prezydenta RP i jego małżonki oraz wielu polityków z różnych partii politycznych. Donald Tusk i jego złodziejska ekipa okrada Polskę doprowadzając do ruiny skarb państwa, który obecnie jest zadłużony na sumę 2 bilionów US. Dolar. Wiele instytucji urzędów państwowych działa na zasadzie kredytowania nieboszczyka.

Rząd PO pobiera ogromne kredyty w bankach na całym świecie, kto je spłaci? Spłaci je naiwny naród Polski, który milczy i toleruje bandytów, którzy są bezkarni okradają i mordują Polaków.

Polityka niszczenia rodziny Polskiej, która jest celowo doprowadzana do zniszczenia ekonomicznego i biologicznego, wielu przypadkach zabiera się dzieci, które są wywożone z Polski.

Naród Polski musi usunąć rząd Donalda Tuska używając wszystkich metod konstytucyjnych a jeśli to nie pomoże musimy wziąć przykład z krajów arabskich takich jak Egipt oraz wziąć przykład z Konstytucji Stanów Zjednoczonych gdzie jest napisane władza, która szkodzi narodowi jest szkodliwa i musi być usunięta wszelkimi możliwymi metodami, bo jest zagrożeniem dla narodu, takim zagrożeniem jest rząd Donalda Tuska.
Nie możemy milczeć, kiedy w szpitalach umierają ludzie, bo twierdzi się że nie ma pieniędzy na lekarstwa.
Nie możemy milczeć, kiedy ponad 6 mil. Polaków głoduje i żyje w skrajnej nędzy.
Nie możemy milczeć, kiedy wojsko Polskie i policja jest niedofinansowana, co jest zagrożeniem bezpieczeństwa narodowego.
Nie możemy milczeć, kiedy wymiar sprawiedliwości-niesprawiedliwości to większości zgraja przestępców, która nie broni interesu narodu a chroni interesu lokalnych mafii, mafii panującej PO, PSL, i SLD. Morderstwa polityczne Generała Petelickiego, Generała Papały jest hańbą dla panującej mafii, która twierdzi ze jest rządem Polskim.
ZUS instytucja państwowa, która powinna dbać o interesy społeczne jest przechowalnią 48 tys. kacyków, którzy większości to byli funkcjonariusze służb PRL, żeby ją utrzymać rząd D. Tuska pobiera miliardowe kredyty.

Holokaust narodu Polskiego musi być zakończony, dlatego cały naród Polski powinien usunąć rządząca mafię, która celowo niszczy Polskę i Polaków, większość rządzących to przedstawiciele mniejszości narodowej, która jest bezkarna to potomkowie zaborców, którzy zniewolili Polskę po 1945roku.
Musimy organizować wystąpienia publiczne i doprowadzić do usunięcia Donalda Tuska i jego bandy, która swym celowym działaniem czyni holokaust narodowi Polskiemu. Odpowiedzialni są oni za tragedię smoleńską, dlatego wzywamy wszystkich Polaków do demonstracji publicznych przeciwko Donaldowi Tuskowi i odsunięcie jego bandy od władzy.

Nie milczcie organizujcie się to naród powinien odsunąć mafie rządzącą od władzy.

Dość Niszczenia i Mordowania Polaków. 

Towarzystwo Obrońców Praw Człowieka Dariusz Wernicki

Porozumienie Rawskie   Rafał Lewicki

E-mail  lewicki_rafal@wp.pl

---------------------------------------------------------------------------------

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska

aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
  

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Starr
05-01-2015 / 00:43
If you're reading this, you're all set, paernrd! rvslapcjj.com [url=iadnuiik.com]iadnuiik[/url] [link=iwhpzeth.com]iwhpzeth[/link]
~Mashud
23-12-2014 / 11:37
YAY! I loved Ikari Warriors, though i never made past level two, cause.. i relaly" rel="nofollow">qkpjije.com">relaly sucked. But it was a fun game non the less. But i had no idea they moved those guys to KOF. THats awsome! And, the cockroaches in the nintendo.. wow.. thats a new one on me. Bugs live in everything.. even us!? AHHH! *coughs up a spider*
~Roberta
20-12-2014 / 11:40
duqki amcqx beotts ugg style beotts ugg grises jwnef awqhqt Blogger: 5 inch and up - Post a Comment bxxkdjh beotts ugg namur beotts ugg moncler zafxzbb luilp ダウンジャケット モンクレール モンクレー ジャケット uzrdkthz モンクレーダウンコート モンクレー 店舗 jrfudbui
~Miriam
19-12-2014 / 18:43
Call me wind because I am abestuloly blown away.
~szczeart
16-07-2014 / 17:39
Nie zgadzam się z tym kompletnie. Ja nie chcę PIS'u u władzy, bo dopiero wtedy się zacznie. Lepszy 'złodziej' niż 'bandyta'.
~Czesława
28-01-2014 / 02:50
Tak owszem Tusk to złodziej z swoją bandą piesków co i tak jak on notorycznie kłamią , rujnują ,okradają i sprzedaja NASZĄ POLSKĘ !!!!!!!
~prawda
14-08-2012 / 18:50
Jednak kto będzie sądził Tusków-skoro ciężko o uczciwy wymiar sprawiedliwości.Tu się wszystko wycisza ,wycisza,wycisza.Gmatwa -aby kradło się dalej i dalej i dalej
~Bogdan
13-08-2012 / 15:26
Teraz zająć się przestępczą rodziną i przepadek mienia uzyskanego w wyniku przestępstwa-prosta sprawa.
~Reytan
09-08-2012 / 21:41
~Wyznanie Wiary Leminga: Wierzę w jednego Tuska, Ojca Wszech-uwielbianego, Stworzyciela Stadionów i Autostrad, wszystkich dotacji z Unii widzialnych i niewidzialnych. I w jednego Pana Rostowskiego, doradcę Tuska prawdomównego, który z Putina jest zrodzony przed wszystkimi długami. Tusk z Tuska, Europejskość z Europejskości, Fakty prawdziwe z TVNu prawdziwego. Przez Lisa stworzone, mówione. Współistotne Tuskowi, a przez Niego wszystko się stało. On to dla nas lemingów i dla naszego ogłupienia zstąpił z Kremla. I za sprawą Putina Wielkiego przyjął miliardy z Unii i stał się komuchem. Pomógł Grecji również za nas, pod namową Angeli został poklepany i pochwalony. I ponownie wybrany dnia trzeciego, jak oznajmia OBOP. I wstąpił do Rządu; siedzi po prawicy Bronka. I powtórnie przyjdzie w chwale na następną kadencję, a Kurestwu Jego nie będzie końca. Wierzę w pancerną brzozę, Sikorskiego, jej Ożywiciela, który od Tuska i Rostowskiego pochodzi. Który z Tuskiem i Bronkiem wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę który mówił przez Olejnik i Durczoka. Wierzę w jeden, wielki, powszechny i europejski kryzys. Wyznaję brak emerytury na odpuszczenie grzechów. I oczekuję kromki chleba, szklanki wody i nowej edycji Tańca z Gwiazdami w TVN.
~marek777
05-08-2012 / 21:38
„Z A D U C H szmaba” wg działalności ministra Krzysztofa KWIATKOWSKI- ego. cd. do Rafała Krzyształowskiego ze Szczecinka – OFIARA koszalińskich szarlatanów Niepospolitych kryminalnych przestępców w T O G A C H. ***S A M O G W A Ł T - Anny W A L E N C I A K*** w dniu 18-07-2012r - sala Nr 3 Sądu Rejonowego w Koszalinie. **SSR A. Walenciak do spółki, w POROZUMIENIU z **PPR I. Paczkowska - Łabędź został poprzedzony w dniu 17-04-2012r i 27-04-2012r II Kp.787/11/AW Grą w DURNIA z Zygmuntem Cąkała – OFIARA przestępczości zorganizowanej na przesłankach kryminalno - politycznych w której TE pierwsze skrzypce „grał” wójt gminy ŚWIESZYNO mgr inż. Franciszek SZCZEPANIK** oraz jego wspólnik OSZUST do potęgi N-tej - S K R Z Y P E K**. Całość OPERACJI okradania Z. CĄKAŁY z hektarów, kredytów i awanturnictwa matactwem odsetek KONTROLOWAŁA koszalińska – zachodniopomorska mafijna ośmiornica koordynowana przez : Stanisława GAWŁOWSKIEGO – poseł Platformy Obywatelskiej. W dniu 18-07-2012r Sądowe SZAMBO PROCESOWE – kontynuuje tradycje koszalińskiej dziczy magistrów prawa uzbrojonych w IMMUNITETY „widzimisię” pozbawionych logiki rozumowania jako E R Z A T Z P R A WA z insynuacji urojeń własnych prokuratorów i sędziów – od ponad 12 lat. D O W Ó D : O F I A R A NAZISTOWSKIEJ ZBRODNI koszalińskich TOGOWCÓW podpartych M i n i s t e r s t w e m S P R A W I E D L I W O Ś C I w autoryzacji : RYDZAK & REWA & RESIAK z MS oraz Antonina S U W A Ł A od sędziego A. S E R E M E T PG. Robią WAŁA ciągłością tradycji ministerialnych DURNI z obecnego pryncypała – prof. J. G O W I N. Był Kalwas, Ziobro, Ćwiąkalski i Czuma – pośrednik Pana Boga. Zrobili własne interesy i … poszli dalej „usprawniać” RESORT S P R A W I E D L I W O Ś C I. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 18-07-2012r - Marek Krasnopolski – emerytowany oficer policji państwowej, ekspert kryminalistyki. Spełniający od roku 2000 Konstytucyjny Obywatelski Obowiązek Udzielania Obowiązku POMOCY OFIAROM PRZEMOCY w Rodzinie. W stanie NARUSZENIA ***Racji Stanu Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej *** sprowadzonych do poziomu rolki papieru toaletowego przez : ***SSR Anna W A L E N C I A K*** rozpoczęła GRĘ w Durnia ze swoją ofiarą. NIEPOCZYTALNOŚĆ umysłowa ? psychiczna choroba sędziego ?! czy polityczno - kryminalna działalność " GOSPODARCZA " koszalińskiej prokuratorsko-sędziowskiej dziczy magistrów prawa jak przystało na prywatny folwark pod szyldem Ministerstwa Sprawiedliwości wg wytycznych jakie A S Krzysztof K W I A T K O W S K I pozostawił po „USPRAWNIANIU” Ministerstwa SPRAWIEDLIWOŚCI - patrz dz. „FAKT” z dnia 16-10-2009r . WYTYCZNE : Udaremniać OFIAROM PRZEMOCY czynności procesowe. Zgodnie z zastosowaną koszalińską technologią sądową. SSR A. WALENCIAK rozpoczęła przewód sądowy „powtórką SZWINDLU” przez użycie „sprawdzonego” scenariusza sprawy VIII K. 945/03/KK SR K-lin, gdzie OFIARĘ napadu trójki pijanych bandytów : Jerzy Bylicki & Elżbieta Bartkowska vel Bylicka & Agnieszka KOZIOROWSKA – córka Elżbiety Bartkowskiej – konkubiny nałogowego alkoholika (ALK. 16/96 SR K-lin) z objawami schizofrenii maniakalnej -seksualnego zboczeńca (zoo i pedofil) – przerabiano na sprawcę napadu - M. KRASNOPOLSKI. Na wyżyny Niepoczytalności umysłowej w tamtym czasie WYSZEDŁ V Wydział Karny Odwoławczy (SO K-lin PREZES SSO J. SKIBICKI) pod przewodniczącym** felczer I. Jóźwiak. awansowany na - śledczego **UB-e, następnie awansowany* na SSO. Jego wspólnikami w procesowym SZWINDLU GRĄ w DURNIA byli : SSO A. Jaracz, M. Mazur, G. Polewiak, B. Lewandowski, R. Rzepecka - Gawrysiak i I N N I. SSR A.WALENCIAK tą samą metodą usiłowała przygotować swoją „procesową ślizgawkę” pod nieobecność prokuratora. Tak jak w sprawie VIII K. 945/03/KK SSR Katarzyna Krystowczyk udaremniała nagrywanie rozprawy. Tak też ślizgacz SSR A. WALENCIAK usiłowała poprowadzić przedmiotowy SZWINDEL procesowy bez rejestracji na taśmie audio – video. N I E wyraziła zgody na rejestracje przewodu sądowego przy udziale dziennikarza śledczego aferyprawa.eu. Zgodnie z oczekiwaniami SSR A. WALENCIAK przy udziale protokolanta sfałszowała protokół sądowy sprawy II K. 343/12/AW z dnia 18-07-2012r. Co sobie ubzdurała SSR A. Walenciak i jej wspólnicy : SSR J. Sroczyński & PPR T. BODO, SSR S. Wróbel, G. RUDY, M. Wiśniewska, K. Krystowczyk i cała reszta sędziowsko - prokuratorskiej przestępczej zgrai. Taki przebieg SZWINDLU jaki się odbył w dniu 18-07-2012r miał zapewnić wiarygodność wystawionej przez B. Bretner opinii psychiatrycznej. Stary oszust (wiadome od roku 2002) – Ofiara ponad 30-letniej Przemocy w Rodzinie – sprawca Jerzy BYLICKI - NA ZLECENIE SUPER DURNIA SSR T. KRZEMIANOWSKI - przerobiona przez lekarskiego matołka Barbara BRETNER na osobnika z zespołem paranoidalnym – Jedyny ŻYWICIEL RODZINY - Matka samotnie wychowująca dzieci – patrz operacja „TOYOTA”. SSR A. WALENCIAK dokonała SAMOGWAŁTU na samej SOBIE. Procesowo obnażyła się jako pospolity cwaniaczek. GÓWNIARZ z IMMUNITETEM, który w miejsce SZTUKI .PRAWA i Jego zasad. Logiki rozumowania. Dochodzenia i dowodzenia prawdy materialnej. Racji Stanu Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski oraz zwykłej ludzkiej rzetelności i uczciwości U D O W O D N I Ł, że jest osobą bez honoru i godności. WALENCIAK J E S T B E Z T W A R Z Y. *PRAWDA * HONOR * WOLNOŚĆ * Pozostaję wierny przysiędze służyć Polsce, Narodowi i Ludziom Mimo przeciwnego wiatru kierunku NIE zmienię. KTO otarł się o śmierć NIE boi się żyć. Marek Krasnopolski.