Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
28 września 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 18-12-2011

O tym co robi Jadwiga Łopata jest głośniej w USA niż w Polsce!

http://www.naturalnews.com/ 034429_Poland_GMOs_festival. html

Ja zrobiłem co mogłem przy mich skromnych możliwościach:
www.livestream.com/ monitorpolski

 

Jadwiga Łopata przeciwko zmutowanej kukurydzy typu MON 810. Ten genetyczny potwór jest zdaniem ekolog ze Stryszowa zagrożeniem dla polskich upraw i naszego zdrowia. Jadwiga Łopata, założycielka Międzynarodowej Koalicji Dla Ochrony Polskiej Wsi, laureatka ekologicznego Nobla – nagrody Goldmana, rusza z kolejną krucjatą. Chce przekonać rząd polski, że uprawy zmodyfikowanej kukurydzy zagrażają naszemu życiu i zdrowiu, a przede wszystkim zdrowym produktom polskiej wsi.

Zdaniem Edyty Jaroszewskiej-Nowak, GMO jest zagrożeniem nie tylko dla konsumenta, ale i dla całego polskiego rolnictwa: dla rolników tradycyjnych, dla gospodarstw rodzinnych i dla upraw ekologicznych. Pikietujący zapowiadają, że nie odejdą spod ministerstwa, dopóki Polska nie zapewni, że nie będzie żywności modyfikowanej genetycznie. Celem akcji jest też wycofanie z polskich gospodarstw kukurydzy typu MON 810. "W ubiegłym roku obsiano w Polsce tą kukurydzą trzy tysiące hektarów gruntów. Nie chcemy dopuścić do powiększenia tego obszaru, bo zmodyfikowana kukurydza zanieczyści także sąsiednie pola" - uważa Jadwiga Łopata.

Polecamy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Sprawy tematyczne poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Chris
23-12-2014 / 11:43
Looks like you managed to hit all the right" rel="nofollow">exekvgo.com"> palces in such a short time! The Wawel is amazing...by fluke I was there the day JP2 died, and able to pray by that altar in the crypt. Intensely moving.
~Adam
19-12-2014 / 19:10
Do mnie Pokrywka przemawia.Minarałf3w factnkzyie mamy dużo w jedzeniu i piciu.Brakuje niestety takich mikroelementf3w jak jod czy krzem lub magnezSą nam niezbędne do życia a ciężko z tym w jedzeniu.Niepasuje mi ten biorezonans.Zajmuje sie elektroniką i nie potrafie sobie wyobrazić jak położenie na blaszce tabletki witaminy czy jakiejś innej prf3bki może generować w niej napięcie określonej częstotliwości.Maszyna potrafi mierzyć częstotliwość tylko do 160kHz chyli bardzo małą.Jeśli jakieś substancje generują dookoła siebie jakieś pole elektromagnetyczne to po pierwsze powinny być raczej żywe a po 2 ta częstotliwość będzie raczej bardzo wysoka rzędo GHz.Ponadto natężenie pola będzie raczej bardzo małe i taka blacha by tego napewno nie wychwyciła. bardziej wychwyci zakłf3cenia z komputera czy radio na falach długich.Wydaje mi sie że biorezonanc to oszustwo a zmina pisku z bicoma jast załatwiana przez mocniejsze dociśnięcie do skf3ry tej sondy. pisk jest tym wyższy im większy prąd płynie przez sonde, czyli jaks mocniejszy docisk.Bikom może działać leczniczo na zasadzie zappera, czyli generatora częstotliwości.jeśli przepuszczamy przez ciało prąd o jakiejś częstotliwość to możliwe że od tego zdycha zaraza w ciele.Jednak badanie jaka to zaraza to raczej wielka ściema, kobita wypytuje co komu dolega i tak przyciska sonde żeby piszczała kiedy chce.Pytanie do MARIUSZA DĄBROWSKIEGO:Czy jak maszyna piszczała wyżej nie czułeś że sonde przyciska baba mocniej?p.s.też przymierzam sie do sprzedawania wytwornicy wody redox generator wodoru z elektrolizy już zdobiłem dla siebie.
~Kwak
20-12-2011 / 11:37
Jadwiga napierdzielaj!!! Ja jestem z Tobą...
~walt
20-12-2011 / 02:17
Niemcy juz dowiedli ze GMO jest zagrozeniem dla innych roslin i zycia, wiec zaskarzyli unie i postanowienie sadu bylo na korzysc Niemiec. Pozdrawiam.