Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 31-12-2014

Można powiedzieć, że z Narodu Polskiego pozostały strzępy.  Przemysław Holocher  

Dr Zbigniew Kękuś - Orędzie Noworoczne


Jego porozrywane kawałki, unoszą się bezładnie na wietrze i nikt właściwie nie jest wstanie powiedzieć, czy połączone na nowo stworzą spójną całość, a nawet jeżeli, to czy tak odtworzony naród będzie trwały? 

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, wieloletnie wyniszczanie i wynarodowianie narodu Polskiego odniosło skutek. Teraz możemy sobie jedynie poopowiadać historię o naszych bohaterskich przodkach, walecznym narodzie, którego już nie ma. Tak – nie ma. No bo, jeżeli jest, to co trzeba jeszcze zrobić aby się obudził? Aby zaatakował z wściekłością swoich ciemiężycieli?

Jak na razie jedynym efektem jest to, że ci którym przykręcana śruba zaczyna za mocno doskwierać i są trochę bardziej zaradni, wyjeżdżają za granicę(absolutnie nie potępiam!), a ci którzy jeszcze jakoś dają radę przełączają z TVN na Polsat i... jakoś to będzie, no czasem może przeklną siarczyście, albo zwyzywają rząd, w barowej dyskusji przy piwie.

Powiecie, ale przecież są manifestacje, protesty, dużo młodych ludzi wychodzi na ulice. Są! pewnie, to cieszy, przecież sam organizowałem wiele z nich, a przede mną organizowali inni i co? I nic. No dobra, protesty są dużo większe niż 10 lat temu. Ale Polska dalej stacza się po równi pochyłej i za niedługo nie będzie już czego ratować. My mamy manifestacje – oni mają telewizje i prasę(w przewadze). My mamy(jak się wydaje) przewagę w internecie - oni mają szkolnictwo .My mamy ideały – oni pieniądze i władzę. My mamy wolę walki o Polskę – oni policję i wojsko. Trochę kiepsko, ale nie beznadziejnie.

Nie beznadziejnie, a to znaczy, że mimo tego całego pesymizmu który bije z tego tekstu jest jeszcze szansa na odzyskanie Polski z rąk plugawców i nie wolno nam tej nadziei porzucać. Nadzieja jest, mimo lat prześladowania i prania mózgów, mimo ich dalszego prania, nie tylko przez media, ale także przez szkołę- gdzie korzysta się z podręczników, w których znajdują się skandaliczne rozdziały, takie jak:”Bym wyznał swoją, polską winę…- Konsekwencje antysemityzmu w Polsce”.

W ciągu najbliższych lat wiele może się zmienić, staniemy przed wieloma wyborami, będziemy wodzeni za nos przez fałszywych proroków, podstawionych przez służby, to będzie nasz sprawdzian. Jeżeli wybierzemy źle, obawiam się, że będzie to koniec. Jeżeli przejrzymy ruchy wroga, jest szansa na odzyskanie Polski. Nie pytajcie mnie jaką drogę wybrać. Analizujmy fakty, patrzmy w przeszłość, módlmy się o mądrość, odstawmy emocje na bok, a przy tym pracujmy nad świadomością najbliższego otoczenia. Wtedy nie powinniśmy się pomylić. A nawet jeżeli? To co możemy więcej zrobić...

Przemysław Holocher

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~marek
30-01-2015 / 18:46
Nazizm nie powstał w Niemczech w rok, ale przez wiele lat finansowany był przez różne grupy wpływów. Również tak jak i teraz z przymykaniem na to oczu przez opinie publiczną. Jak się to skończyło dla milionów ludzi chyba większość z nas wie. Masowe groby na Ukrainie to tylko jeden z przykładów. Może na samym końcu gdy neonaziści będą już za bardzo problematyczni i spełnią swoją rolę, padnie rozkaz bombardowania Ukrainy tak jak teraz w Syrii w związku z kolejnymi ‘terrorystami’ i koniecznością obalenia ‘złego’ Assada. Mam jednak wrażenie, że ten konflikt wcale nie ma być zakończony. Cały czas słyszymy o ciągnących się walkach oddziałów które same sobie wydają rozkazy nie podlegając Kijowowi. USA wspiera zbrojnie i finansowo Ukraińskie siły zbrojne. Przykładem może być tutaj chociażby relacja Pawła Gubariewa który wraz ze zwolennikami przyłączenia do Rosji Donbasu, zajął budynki administracji Doniecka i ogłosił się “gubernatorem ludowym. Gubariew był członkiem organizacji “Rosyjska Jedność Narodowej a następnie radnym Postępowej Partii Socjalistycznej Ukrainy.
~waldizzagranicy
03-01-2015 / 19:33
on ty glabie znowu wypisujesz te swoje urojenia,nie czekaj 2016 zapie...............laj tam i slupy wkopuj graniczne.gdy prezio kalkschtein dorwie sie do koryta to kekusiowate jude beda ministry
~0n
03-01-2015 / 09:18
mam nadzieję, ze w 2O16r w maju Wielka Rosja będzie graniczyć jak dawniej z wielkimi Niemcami. dowodzi tego sprzedaż obcym ziemi P0lskiej - jeszcze. Oraz inwazja wojsk USA
~K0M0R0WSKI
02-01-2015 / 21:27
he he he . Jak był dyrektorem w Banku Wrocławskim w układzie central było super a teraz zieje.