Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
29 września 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Katyń polskich rodzin Rafał Dobrowolski

Niedawno w Krakowie Porozumienie Rawskie pożegnało Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego wraz z małżonką . Gdy słuchałem Biskupa Krakowskiego i Gości, którzy zabrali głos w pożegnaniu Pana Prezydenta, wspominali oni Katyń, a ludzie zebrani w okół Bazyliki mówili, że to Katyń II. Na myśl przyszło mi takie skojarzenie, że ojcowie ci, którzy po rozpadzie związku chcą mieć wpływ na wychowanie własnego potomstwa, mają Katyń III.

Pan Prezydent miał nam zorganizować w Pałacu Prezydenckim konferencje prasową i był zainteresowany problemem ojców w Polsce. Nie ma Pana Prezydenta a nasze problemy, nasz Katyń III, pozostały. Myślę, że po bólu, który pozostanie z nami na zawsze, ludzie związani z obozem Pana Prezydenta pomogą nam z uporządkowaniem pozostałości po PRL.

Zastanawiało mnie osobiście czemu w narodzie katolickim takim jak Polska, czego ja miałem zawsze świadomość, a tym niedowiarkom podam za przykład osiem ostatnich dni, jest jaszcze taka niesprawiedliwość. Jak długo polski ojciec będzie traktowany jak przysłowiowe piąte koło u wozu. Konstytucja RP gwarantuje nam prawo do wychowania dzieci zgodnie z własną wiarą i przekonaniem. A co mamy – wiemy. Gdy wspominamy to na komisji Sejmowej, zabiera się nam głos. Sędziowie rodzinni i ich środowiska zakazują nam wyrażania tego co myślimy, na ulicach, przed sądami. Nikt nie zadał sobie nawet trudu żeby nas ojców zapytać czemu robimy to na ulicy. Odpowiem, że na sali sądowej nikt nie pyta czy chcemy wychowywać własne dzieci. Dodam więcej, nawet dzieci nie są pytane czy chcą być z własnym ojcem.

Po co stworzone zostały twory takie jak RDKD i wydawane są opinie na temat ojca po piętnastu minutach pseudo badania? Zakazują mu wychowywania własnego dziecka, mimo, że nigdzie na świecie nie ma takich RDKD i sądów rodzinnych, chyba że na wschód od Polski. Tylko zastanawia mnie fakt, że naród w referendum poparł nasze wiście do UE. Jak długo polscy politycy będą polskiemu ojcu fundować taki Katyń?

Wracając do smutnych uroczystości pożegnania Pana Prezydenta, myślę że skoro o Katyniu świat mówi dopiero po takiej tragedii i politycy wszystkich opcji politycznych zrozumieli o czym mówił nasz Prezydent, to niedługo i nasz Katyń się skończy.

Tak nam dopomóż Bóg.

Rafał Dobrowolski

Przewodniczący Porozumienia Rawskiego

przy Biurze Senatora Grzegorza Wojciechowskiego

Rawa Mazowiecka 19 kwietnia 2010

Linki do publikacji na pokrewne tematy

Porozumienie Rawskie.

Łódź 24 marca 2010. Kolejna pikieta Porozumienia Rawskiego. Współpraca i opieka naprzemienna przeciw rozbijaniu rodzin.

Rzeczywiste oblicze polityki prorodzinnej.

Przyjazne państwo – dla kogo? Wystąpienie ojców z Porozumienia Rawskiego w Komisji Sejmowej w sprawie opieki naprzemiennej.

Stop przemocy Państwa. Dzieci są nasze.

Ojcowie przeciwko sądownictwu.

Rozmowa z przewodniczącym komisji sejmowej „Przyjazne Państwo”

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.