Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
28 września 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 01-06-2012

 • Bojkotujemy portal Salon24 który cenzuruje -

  W związku z cenzurą i prewencyjnym, nieuzasadnionym banowaniem na portalu Salon24 zawieszam tam swoją działalność i WZYWAM WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI DO SOLIDARNEGO BOJKOTU TEGO MIEJSCA ! 
  Zapraszam też do zapoznania się z moim przeniesionym w niezależne miejsce blogiem  Pokój z kulą w głowie .

  Trudno nie zauważyć, że w ciągu ostatnich tygodni Salon24 osiągnął tzw. "masę krytyczną". Lekceważące traktowanie blogerów i komentatorów przez Administrację, ich zwijanie, banowanie notek i to zarówno autorów tych  pomniejszych jak i znanych, musiało doprowadzić w rezultacie do tego, co aktualnie ma tu miejsce. Apogeum miało miejsce wczoraj. 
  Jak wiemy, po umieszczeniu kłamliwej notki Jana Osieckiego i nieudolnej reakcji na nią  Igora Janke, znaczna grupa ludzi postanowiła zakończyć blogowanie na portalu lub zawiesić swoją aktywność. Wcale mnie to nie dziwi, gdyż sam jestem zniesmaczony tym, co zaszło i też ograniczę swoje "pisanie".

  Zastanawia mnie jednak fakt, że ma to miejsce akurat teraz, przed "igrzyskami", gdy wszystkie przekaziory wmawiają nam, że mamy sie cieszyć i być gościnni, bo to najważniejsze ...... gdy media przekazują nam przekłamany obraz rzeczywistości i pieją z zachwytu nad "sukcesem organizacyjnym" polskiego nie-rządu. Nie ulega wątpliwości, że z założenia ta "impreza" ma być wykorzystana propagandowo i ma przykryć jego wszelkie dotychczasowe niepowodzenia i nieudolność. 
  Przykryć Smoleńsk, pseudoreformę emerytalną, bałagan na kolei, bajzel w "służbie" zdrowia, protesty Solidarności i wiele innych spraw drażliwych społecznie.

    Czy to, co ma ostatnio miejsce na S24, nie jest przypadkiem celowym działaniem mającym osłabić siłę  przekazu tego miejsca? 
  Czy nie jest celowym i przemyślanym działaniem pozbycie się ludzi niewygodnych, ośmielających sie pisać prawdę o istotnych dla Polski sprawach akurat w tej chwili ? 
  Jak można było do tego dopuścić Panie Igorze ? 
  Jak można było dopuścić do odejścia Aleksandra Ściosa, KANO, Teresy Bochwic i wielu innych świetnych blogerów? 
  I jak Pan ma zamiar teraz to odkręcić, gdyż pańska  reakcja wyrażona we wczorajszej notce, nie jest jak Pan doskonale wie, wystarczająca ?
   

  CO PAN ZROBI DALEJ, Z TYM CO ZASZŁO PANIE IGORZE ?  
  Legionnaire

  "Tolerować nie znaczy zapomnieć, że to co tolerujemy na nic więcej nie zasługuje"
  Nicolás Gómez Dávila

  Polecam sprawy poruszane w działach:
  SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
  POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

  Tematy w dziale dla inteligentnych:
  ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

  "AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

  uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
  afery@poczta.fm
  - Polska
  aferyprawa@gmail.com

  Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

  WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
  Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
  1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
  2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

   

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~szczera
05-06-2012 / 22:51
Jeśli mam być szczera, to Ejoba tez nie lepsza, a jeszcze bardziej tchórzliwa
~ciociababcia
03-06-2012 / 16:17
~redaktor - Ja tam cenię bardzo portal salon24... wynika z tego, że często odwiedzasz salon24.pl. Tym samym powinieneś już trafić na ukrywane artykuły Aleksandra Ściosa, KaNo (prof.Nowaczyk) i wielu innych rzetelnych blogerów. Pozdrawiam i życzę powodzenia w wyszukiwaniu ukrytych notek. O komentarzach można wiele powiedzieć, nie tylko kłamliwe czy ordynarne są usuwane, po prostu niewygodne dla linii przyjętej dla salonu24.pl, Pozdrawiam, a co myślę?...
~redaktor
03-06-2012 / 08:07
To ja nie rozumiem. Powyższy tekst jest o cenzurze, a gdy czytam okazuje się, że pretensje są do Igora Janke, że nie zdjął jakiegoś kłamliwego artykułu. Więc o co chodzi? No i kto to ma oceniać, że coś jest kłamliwe. Ja tam cenię bardzo portal salon24. Wysoka jakość i kultura. Chamstwo jest eliminowane.
~ciociababcia
02-06-2012 / 15:07
Panowie, przede wszystkim witam na wolnym portalu! Ja to zrobiłam już dawno. Ale... lepiej późno niż wcale. :)))
~Alex
01-06-2012 / 20:50
Bojkotujemy. Również Nowy Ekran, który tez " trzęsie" portkami. Nie po drodze nam z tchórzami.