Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
28 września 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA SCHIZOFRENIA SĘDZIÓW

Sprawa Józefa Chmury i udział kontrowersyjnego ministra (nie)sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego już kilka razy poruszaliśmy. 

Teraz przedstawiamy kolejny dowód jak działają psychopaci z Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie tacy jak:
Cezarego Petruszewicz,  Kazimierz Rusin, Grażyna Demko, Andrzej Palacz, Bogumiła Burda i wielu innych... 
Chętnie dopisałbym oszołomów z Sądu Okręgowego w Krośnie: Zbigniewa Dziewulskiego, Piotra Bartnika, Annę Pasterz, czy Stanisławę Starzychowicz... 
Uważają się za bożków. Może tak zamknięte leczenie psychiatryczne?

Chmura Józef                                                          Dębica dnia: 27.10.2008 r.

e.mail: chmuraj1@wp.pl                                                                            

                                                                           Sąd Apelacyjny
                   
                                                        Prezes
                   
                                                        Bogumiła Burda

SKARGA - WNIOSEK - WEZWANIE

Uprzejmie proszę Panią Prezes o wyłączenie z rozpatrywania moich spraw przez SSA Cezarego Petruszewicza bo mnie obraża proszę też o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego co do niego i innych tj. Kazimierz Rusin, Grażyna Demko, Andrzej Palacz. Co do Petruszewicza to obraża mnie w ten sposób że przydziela mi sędziów którzy są skonfliktowani narodowościowo ze mną i wydają stronnicze wyroki. 
Żaden sędzia nie chce się wyłączyć ze spraw na których zarabia Zbigniew Ćwiąkalski i jego spółka oparta na korupcji. Mało tego nawet nie przeprowadza się procedury tylko zamienia Petruszewicz Sędziów bez uznania moich zarzutów. Sędzia Petruszewicz nie ujawnia swojego rodowodu do którego jest zobowiązany jako osoba publiczna. Mało tego nie stosuje się do ślubowania które zobowiązuje go do służby Narodowi Polskiemu. 
Dodatkowo pomawia mnie o fobię i pieniactwo w ściganiu złodziei żydowskich którym on pomaga. To ja jego podejrzewam o przestępstwo art. 118 kk bo nie ujawnia swojego życiorysu według pytań złożonych do wniosku o wyłączenie. Jego rozpatrywanie spraw to szczyt hipokryzji mnie oskarżać o uprzedzenia rasowe? 
Przecież tylko pytam o przyczyny okradania mnie. 

A niewątpliwie sędziego Petruszewicza mogę pozwać o niedotrzymywanie Konstytucji i przez MAFIĘ PAŃSTWOWĄ i zwrot kasy którą on pobiera i żywi się moją krwawicą, również jego współpracownicy będą zwracać KASĘ którą wyłudzili odem nie przy pomocy niby państwa które zawłaszczyli. Solidarność Petruszewicza ze Zbigniewem Ć. który wraz z innymi „profesorami” w najlepsze uprawiają korupcję jest poplecznictwem i o to oskarżam cały Sąd Apelacyjny i uczelnie rzeszowskie. Nie można inaczej nazwać zjawiska w którym osoby powiązane z uczelnią wykorzystują stanowisko do uprawiania nienawiści rasowej i załatwiania wyroków. Zezwolenia rektorów na prowadzenie działalności przez wykładowców to nic innego jak przyzwolenie na korupcję. 
Z ustawy o Szkolnictwie Wyższym wynika że Uczelnia powinna współpracować z przedsiębiorcą. A tu wychodzi że współpracuje tylko i wyłącznie z ubeckimi przedsiębiorcami, tworząc monopole po to by niby doradzać prawnie, a w rzeczywistości po to by załatwić miejsce pracy dla całej rodziny. Przykładem jest tu kancelaria Załuckich której wydaje się że opanowała wszystkie media. Doradza firmie TRANS-POŁUDNIE którą pilotuje też Ćwiąkalski i inne elementy z Ukrainy. Czuję się dotknięty rozpatrywaniem spraw przez Petruszewicza i jego współpracowników a już atakowanie mnie bronią fobii  czy uprzedzeń rasowych jest znieważeniem mnie bo ten Pan nie ma żadnego dowodu na swoje oskarżenia mnie. Jego stanowisko dowodzi że sugeruje bezprawnie co sąd I instancji powinien robić, mało tego nie próbuje wyjaśnić swojego stanowiska. Pewnie po co będzie cokolwiek analizował skoro z góry wie jak powinno być. Stanowisko Pana Petruszewicza dowodzi braku kompetencji do kierowania wydziałem i orzekania. 

Dlatego proszę o zajęcie stanowiska co do jego działalności, życiorysu, powiązań pod rygorem uznania że jego działalność jest popierana przez cały sąd apelacyjny i stanowi statutowe działania władzy państwowej.

Reasumując moją skargę pragnę przypomnieć że nigdzie w Konstytucji nie ma takiego przepisu, który uprawniałby Wasze środowisko niby inteligentów do okradania obywatela na tak szeroką skalę i jeszcze znieważenia. Fakt że reprezentujecie władzę absolutną nie uprawnia Was do okradania obywatela. 

Dla wyjaśnienia to moje podatki w niebagatelnej kwocie około miliona złotych wyniosły Wasze osoby do dyktatury prawa które to ustalacie i egzekwujecie całymi rodzinami. Całość tych Waszych mądrości to FEUDALIZM a nie demokracja. Tylko że w feudalizmie niewolnikowi złodziej zapewniał przeżycie, a dzisiaj Wy nie. Złodziej zapewniał przeżycie a dzisiaj Wy nie. Chłop pańszczyźniany dawał dziesięcinę Wy okradacie mnie 60% z faktur które nie zostały zapłacone z Waszej winy i uczelni. Precyzuję że podejrzewam powiązania korupcyjne na które zezwala i Sąd i Rektor. 

Dla Petruszewicza to radzę o wyjawienie życiorysu tak by sam się wykazał Konstytucyjnymi wartościami, a nie mnie bezprawnie oskarżał. Póki co to on jest władzą która jest krytykowana w mediach a ja mam prawa do informacji i mam poznać środowisko które on reprezentuje. Dopatrzyłem się kilku nazwisk na uczelni i w sądach które sugerują niedopuszczalne powiązania.

 Proszę o zajęcie stanowiska tak by nie było konieczne protestowanie ani proces z udziałem społeczeństwa o zapłatę za znieważenie i zwrot darowizny z której korzystaliście. Uważam że uczelnie które zatrudniają Ćwiąkalskiego powinny być zamknięte. Żadna nie przekazała informacji co do umów z sądami a wspomaganie przestępczości kłóci się z przeznaczeniem, a już wystawienie pseudoautorytetu na Ministrów dobitnie o tym świadczy.

Załączam powiadomienie o przestępstwie, pytania i postanowienie 03.10.2008 r. 

Do wiadomości:
-        
Uniwersytet Rzeszowski
-        
UMCS
-        
UJ w Krakowie

           
                                                                                    z poważaniem

                        
                                                                        Chmura Józef

a oto odpowiedz SSA Bogumiły Burdy z Rzeszowa

Ćwiąkalski Zbigniew - sprawiedliwy czy fałszywy nowy Minister Sprawiedliwości PO - wpadki i przekręty czyli zebrane "haki" na Ćwiąkalskiego.

Podwójna moralność autorytetów władzy typu: Zbigniew Ćwiąkalski, Andrzej Zoll i Andrzej Kalwas.

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" 
 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
  redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI 
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
redakcja@aferyprawa.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.