Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Przestępstwo wyłudzenia nienależnej kasy na staruszce przez HSBC Credit bank - z cyklu jak banki rolują pożyczkobiorców

Mąż P. Brygidy zawarł umowę z której jasno powinno wynikać (czytając pismo zamieszczone poniżej), że "kwota wszystkich kosztów to 1.305,34zł" i zostało to podzielone na spłatę - 36 rat po 119,25zł (tj. od 20.07.06 r. do 20.06.09 r. jako ostatnia rata kredytu)
I TAKA UMOWA POWINNA BYĆ ŚWIĘTA I OBOWIĄZYWAĆ ZARÓWNO BANK - W KOŃCU SAM CYROGRAF SOBIE TEŻ WYSTAWIŁ - JAK I POŻYCZKOBIORCĘ.

Tak los chciał, że mąż P. Brygidy zmarł 09.06.2008 r. (akt zgonu został przekazany do banku) i od tej pory ona spłacała kolejne raty do chwili spłacenia ostatniej tj. w dniu 18.06.09r.
Jakież było jej zdziwienie, kiedy jej zmarły mąż (niestety nie na adres grobu) dostał z banku pismo, że pomimo spłaty całego kredytu z odsetkami oraz dodatkowymi kosztami zgodnie z podpisaną umową, bank chce od niego wyłudzić kolejne opłaty - chyba na te kilkusettysięczne premie prezesów? - w kwocie 170.16zł

Pani Brygida pisze pismo informacyjne do banku, gdzie domaga się wyjaśnienia skąd wzięła się kolejna "nadliczbowa rata".
NA TO PISMO DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE OTRZYMUJE ODPOWIEDZI. Za to jej od roku nieżyjący mąż dostaje kolejny pismo od niekumatego urzędnika bankowego Pawła Lemańczyka.
Bez wątpienia to pismo jest dowodem przestępczej działalności banku i próbą oszustwa oraz wyłudzenia kasy pod pretekstem cyt: ostatnia rata może być inna niż rat spłaconych dotychczas, gdyż ostatnia rata korygująca? pozwala na całkowite rozliczenie Państwa zobowiązania wobec banku. - i tu mamy dowód, że żydowski bank HSBC Credit dolicza sobie "z sufitu" od zmarłego tym razem wiekszą kwotę 269,70zł - oczywiście w żaden sposób nie uzasadnia kolejnej próby wyłudzenia, po co, wszak sędzia, kolejny idiota z urzędu i tak przyklepie każde oszustwo bankowe bez weryfikacji papierków, ponieważ nawet jakby cokolwiek chciał sprawdzić to i tak nie ma "zielonego pojęcia" o księgowaniu itp. a więc jest całkowitym ignorantem w sprawach które ma rozpatrzeć.

Pani Brygida pisze kolejne pismo o wyjaśnienie sprawy, na które oczywiście nikt nie odpowiada, za to kolejny niekumaty urzędnik bankowy - Renata Jargoła domaga się od P. Brygidy stwierdzenia nabycia spadku - żeby ją naciągnąć na kolejne opłaty i koszty?

Tutaj mamy typowy mały przykład (ponieważ kredyt jest niewielki) oszukiwania ludzi i wyłudzania różnych dodatkowych kwot - nagminnie stosowany przez żydowskich bankowców. Do redakcji przychodzą dokumenty oszukiwania firm przez banki na kwoty setek tysięcy złotych w podobnym stylu celem ich przejęcia. Takie działanie nazywa się tzw. "twórczą księgowością" i stosowane jest przez różne organizacje przestępcze oraz oczywiście przez banki ponieważ Rząd od dawna nie ma nad nimi kontroli.

Poruszamy ten drobny przykład bankowego wyłudzania, żeby kolejny raz zwrócić uwagę czytelników na tzw. prywatyzacyjne oszustwo dokonane przez żydowski rząd UW (dzisiaj ci ludzie są w PO) polegające na okradzeniu Polaków i przekazaniu m.in. polskich banków pod wpływy żydowskich bankierów. Tym samym corocznie miliardy złotych wypływają z kraju.

Należało też zwrócić uwagę czytelnikom AP na kolejny (oprócz numeru na ocieplenie) globalny przekręt wytworzony sztucznie przez żydowskich bankierów zwanym "kryzysem" który zaczął się w USA i polegał na okradaniu całego narodu z kasy a następnie zrobienie z ludzi niewolników. To że Amerykanie są niewykształconymi idiotami zajmującymi się wyłącznie pierdołami od dawna piszemy w AP. Smutne jednak, że ten kiedyś potężny i dumny naród został tak naiwnie zniewolony...
Mamy jednak nadzieję, że Polacy w końcu otrzeźwieją i wezmą władzę w swoje ręce - oczywiście zaczynając od banków - wszak kto ma kasę to ma władzę :-)

AP

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.