Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
5 października 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA JUSTITIA - NIELEGALNA ORGANIZACJA SKORUMPOWANYCH SĘDZIÓW

JUSTITIA - NIELEGALNĄ ORGANIZACJĄ SĘDZIÓW - list otwarty do Prezydenta RP.

Szanowny Panie Prezydencie,

Zwracamy się do Pana jako osoby stojącej na straży Konstytucji o rozwiązanie nielegalnej i dywersyjnej organizacji sędziów Justitia.
Pismo nasze ma codzienne dowody wynaturzenia i łamania prawa przez sędziów.

Ludzie ci zamiast być wzorem przestrzegania prawa, w rzeczywistości stoją ponad nim. Korzystając z immunitetu i państwowego aparatu przemocy, wraz z prokuraturą dokonują aktów rozboju. Arogancja ich jest tak wielka, że zawiązali organizację mającą wspierać ich przestępcze dążenia.
Zgodnie z artykułem 178 punkt 3 Konstytucji, sędziowie nie mogą należeć do związku zawodowego ani partii politycznej.

Organizacja Justitia spełnia wszelkie kryteria związku zawodowego. Jednym z wielu tego dowodów jest fakt reprezentowania sędziów w negocjacjach płacowych. Trudno wyobrazić sobie żeby sędziowie nie znali najwyższego prawa Rzeczpospolitej. Zgodnie z tym samym artykułem Konstytucji sędziowie podlegają tylko Konstytucji i ustawom. Z uprzywilejowaną pozycją społeczną powinna łączyć się odpowiedzialność.

Fakt otwartego łamania konstytucji przez sędziów powinien skutkować natychmiastowym zwolnieniem ich z urzędu. Poza tym sędziów w Polsce jest za dużo a za mało pracują - średnio 2-3 dni w tygodniu.
W celu uzasadnienia swojego istnienia często sztucznie tworzą oni procesy sądowe niszczące życie niewinnych ludzi.

Zwolnienie dużej części sędziów podniesie poziom ich pracy co będzie korzystne dla społeczeństwa.

Afery Prawa.

KOLEJNY DOWÓD NIEETYKI SĘDZIÓW KROŚNIEŃSKICH:
sędziego, przewodniczącego wydz. karnego ARKADIUSZA TROJANOWSKIEGO
- niby etycznego należącego do ślepej za to wojującej mieczem IUSTITIA?

Polski wymiar sprawiedliwości – przestępcza organizacja psychopatów

Justitia bierze udział w negocjacjach płacowych

Kolejne strony dokumentują stale uzupełniane cykle nieodpowiedzialnego zachowania się funkcjonariuszy władzy i urzędników państwowych.
Sędziowie - oszuści. W tym dziale przedstawiamy medialne dowody łamania prawa przez sędziów - czyli oszustwa "boskich sędziów". Udowodnione naruszania procedury sądowej, zastraszania świadków, stosowania pozaproceduralnych nacisków na poszkodowanych i inne ich nieetyczne zachowania. Czas spuścić ich "z nieba na ziemię" :-)
Prokuratorzy - czyli tzw. "odpady prawnicze", śmiecie, najczęściej nieetyczni i nie dokształceni funkcjonariusze władzy. Aktualizacja na rok 2008.
Adwokaci - czyli mecenasi chałtury prawniczej, a tak naprawdę to jedyni usługodawcy którzy nie ponoszą odpowiedzialności za odstawiane fuszerki typowi pasożyci społeczeństwa
Oszustwa polityków - przekręty i wpadki znanych "mniej lub więcej" polityków, czyli urzędników państwowych oszukujących i pasożytujących na narodzie - stale uzupełniany cykl: POLITYKA WŁADZA PIENIĄDZ
Policyjne afery 2008 - handel tajnymi informacjami ze śledztw, narkotykami, wymuszenia policyjne, pijani policjanci, policjanci terroryzujący własną rodzinę i świadków... - słowem "psie przękręty".
oszustwa komornicze - pasożytów społeczeństwa, często typowych chamów i nieuków, którzy oszukują właścicieli firm, poszkodowanych i wierzycieli oraz w dupie mają obowiązujące PRAWO
Urzędnicy państwowi i ich matactwa 2007 - dokumentujemy tu oszustwa urzędników państwowych takich jak: polityk, wójt, starosta, burmistrz, prezydent, rzecznik - wszelkich kombinatorów na których utrzymanie pracujące całe społeczeństwo, a którzy swoje publiczne stanowisko wykorzystują dla swojej prywaty i zysku.
UDOKUMENTOWANE FAKTY POMYŁEK LEKARSKICH
Psychiatryczne przekręty pseudo-biegłych udających lekarzy - aktualny stale uzupełniany cykl przedstawiający typowych schizofreników, decydujących o zdrowiu i majątkach ludzi, którzy bez wiedzy za to za kasę wydają opinie niezgodne z prawdą i nie mające nic z fachowością...
Aferzyści - czyli wszelkiej maści kombinatorzy grający rolę biznesmenów, politycy mający dojście do tajnych informacji i wiedzy
Media manipulują, osądzają i są sądzone - wpadki sądowe, wyroki skazujące na dziennikarzy za nierzetelność, pomówienie, wprowadzenie w błąd społeczeństwa.
Poseł to ma klawe życie :-)
Dziennikarz - to zawód podwyższonego ryzyka.

Krytyka wyroków sądowych nie jest godzeniem w niezawisłość sędziowską. Nadmiar prawa prowadzi do patologii w zarządzaniu państwem - Profesor Bronisław Ziemianin
Strasburg - wyroki Trybunału - ukarana Polska i polskie sądy za wydane wyroki naruszające prawo - efekty skorumpowania polskich sędziów.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Emilia Cenacewicz, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu niejawnych sympatyków AP

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~fght
03-02-2013 / 20:10
www.demokracjajuzbyla.republika.pl/1.html przeczytaj jak sędziowie łamią konstytucje dokonując interpretacji prawa. Ich interpretacje są nielegalne a władze wykorzystują do swojego nielegalnego procederu