Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
26 września 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA

Wniosek o nadzór na sprawami sądowymi ze względu na podejrzenie udziału w zorganizowanej przestępczości.

Bogdan Goczyński                   dnia 10 września 2008r. 

Sz.P.

Prezes Sądu Najwyższego
pl. Krasińskich 2/4/6
00-207 Warszawa

 

Dotyczy: Prośba o nadzór na sprawami sądowymi ze względu na podejrzenie udziału zorganizowanej przestępczości.

Sprawa w Sądzie Okręgowym w Warszawie; sygn. akt: IVC 2888/05.

Sprawa w Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach; sygn. akt: OPM16/07.

Sprawa w Sądzie Rejonowym w Pruszkowie, sygn. akt: VK 335/06, sygn. akt sprawy apelacyjnej w Sądzie Okręgowym w Warszawie II instancji; IX k.a.  773/08.

Sprawa w sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach; sygn. akt: IIk 856/07.  

Niniejszym pismo jest kontynuacją mojego pisma z dnia 21 września 2007r. gdzie prosiłem  o nadzór nad wymienionymi sprawami. Pisałem wówczas dowodach na zorganizowaną przestępczość w wymienionych sądach. Obecnie dowodów takich jest więcej. Ponawiam wcześniejszą prośbę o nadzór.

Od trzech lat sądy Okręgowy w Warszawie i Rejonowy w Tarnowskich Górach, uniemożliwiają mi kontakt z moimi małoletnimi dziećmi mimo prawomocnego postanowienia Sądu Apelacyjnego. Najnowszym przykładem jest odmowa wydania tytułu wykonawczego do postanowienia Sądu Apelacyjnego o kontaktach i sztuczne opóźnianie rozpatrzenia wniosku o przyjazd córek do mnie na wakacje. Wniosek ten złożyłem 21 maja br. i do końca sierpnia był on przesyłany między sądami w Warszawie i w Tarnowskich Górach, tak aby upłynęły wakacje i sprawa stała się nieaktualna. Towarzyszy temu uniemożliwianie przesłuchania świadków, tolerowanie ewidentnie fałszywych zeznań i fałszywych opinii biegłych dla uzyskania wyroków skazujących w sprawach karnych.

W celu apelacji musiałem skorzystać z badania wariograficznego aby wykazać swoją niewinność. Trudno sobie wyobrazić, aby szereg prokuratorów i sędziów w trzech sądach, nie potrafiło odróżnić prawdy od prymitywnego kłamstwa.

Jednocześnie ma miejsce egzekucja komornicza sztucznie stworzonego długu wskutek arbitralnego ustalenia alimentów. Dług ten, według komornika, wynosi obecnie ponad 200 000 zł. Postanowienie o alimentach w wysokości 7 tys. zł miesięcznie zostało wydane przez sędzię Dorotę Kącką, z Sądu Okręgowego w Warszawie na posiedzeniu niejawnym bez jakiejkolwiek weryfikacji stanu faktycznego. Owa sędzia, w innej sprawie, została publicznie oskarżona o korupcję przez Gazetę Polską. Dowody w aktach mojej sprawy wskazują, że ma ona w swych działaniach wsparcie przewodniczącego wydziału. Zachowanie się innych sędziów w tej sprawie, w tym uniemożliwianie przesłuchania świadków i sabotowanie postanowienia o kontaktach z dziećmi, poddają w wątpliwość rzetelność procesu.

Także w sprawie karnej w sądzie w Tarnowskich Górach, przy ewidentnie fałszywych oskarżeniach, utrudniano mi apelację od wyroku skazującego.

Fakty powyższe potwierdzają moją tezę o zorganizowanej przestępczości.

Rozprawa rozwodowa odbędzie się o 15 września w Sądzie Okręgowym w Warszawie Wydział IVC o godzinie  9:00 a rozprawa apelacyjna w sprawie karnej jest wyznaczona na 7 listopada 2008r godz. 11:30 w Sądzie Okręgowym w Warszawie, Wydział Karny Odwoławczy.

Termin rozprawy apelacyjnej od wyroku Sądu w Tarnowskich Górach nie jest mi jeszcze znany.

Pozostaję w nadziei, że kwestia ta zostanie potraktowana poważnie. 

Bogdan Goczyński

 

W załączeniu: kopia ekspertyzy z badania wariograficznego.

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" 
 
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
  redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI 
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm  - Polska
redakcja@aferyprawa.com 
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~NBA Canotte 2016
14-05-2016 / 09:06
www.2016nbacanotte.com/ NBA Canotte 2016 www.lefenil.fr/ Chaussures NIKE www.icefandom.com/ NHL Jerseys www.06annonces.fr/ Nike Air Max pas chers www.computer-slave.fr/ Nike Air Max pas cher www.3610.fr/ Chaussures Nike Air Max 90 www.vitameen.fr Nike Air Jordan