Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA PROKURATORÓW W SPRAWIE OLEWNIKA

APEL WŁODZIMIERZA OLEWNIKA do osób, które mają wpływ na kształtowanie praworządności w Polsce.

Za pośrednictwem:
- Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Lecha Kaczyńskiego,
Prezesa Rady Ministrów RP Pana Donalda Tuska,
Marszałka Senatu RP Pana Bogdana Borusewicza,
Marszałka Sejmu RP Pana Bronisława Komorowskiego,
Rzecznika Praw Obywatelskich Pana Janusza Kochanowskiego,
Prezesów partii politycznych i szefów klubów parlamentarnych:
Pana Jarosława Kaczyńskiego, Pana Zbigniewa Chlebowskiego,
Pana Przemysława Gosiewskiego, Pana Waldemara Pawlaka,
Pana Grzegorza Napieralskiego, Pana Romana Giertycha, Pana Andrzeja Leppera,
Posłów: Pani Beaty Kempy, Pana Zbigniewa Girzyńskiego,
Pana Jarosława Gowina, Pana Zbigniewa Ziobry, Pana Wojciecha Jasińskiego, Pana Mirosława Kołakiewicza, Pana Andrzeja Nowakowskiego, Pana Grzegorza Schetyny, Pana Marka Biernackiego, Pana Eugeniusza Kłopotka, Pana Wojciecha Olejniczaka.

Szanowni Państwo!

Od siedmiu lat prowadzę walkę o wyjaśnienie prawdy o uprowadzeniu i zamordowaniu mojego Syna w niespotykanych w tych czasach okolicznościach. Podejrzewam, że w uprowadzenie zamieszane są osoby związane z organami wymiaru sprawiedliwości a być może organami władzy państwowej w Polsce. Świadczy o tym między innymi zachowanie prokuratora krajowego Marka Staszaka w programie "Teraz My", emitowanym w dniu 29.09.2008 r., w stosunku do mojej córki Danuty jak i do mnie oraz późniejsze jego wypowiedzi w mediach, w których kłamie, że naruszyłem nietykalność cielesną prokuratora. Ponadto w audycji RMF FM w dniu 7.10.2008 r. podawana była informacja uzyskana od prokuratury, że Włodzimierz Olewnik nie uniknie sankcji za naruszenie nietykalności cielesnej prokuratora oraz, że winny być wzięte pod lupę dotychczasowe interesy firmy Olewnik.
Uważam to za zastraszanie mnie jak również za pastwienie się i maltretowanie psychiczne.

Ponadto trudności jakie stwarza prokurator Staszak w odtajnieniu akt sprawy powodują moim zdaniem podejrzenie, że mataczy i ukrywa dowody. Pragnę nadmienić, że w czasie prowadzenia śledztwa po uprowadzeniu śp. Krzysztofa prokurator krajowy Marek Staszak pełnił funkcję zastępcy Prokuratora Krajowego i jak sądzę, sprawę znał. Z tego właśnie powodu zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie mnie w walce o praworządność w Polsce nie tylko w moim przypadku ale i podobnych, których są setki a może i tysiące, a szczególnie dla tych, które mogą zdarzyć się w przyszłości, czyli walkę o bezpieczeństwo i praworządność dla przyszłych pokoleń.

Szanowni politycy oraz obrońcy praw człowieka!

To, co wydarzyło się w dniu 10 września 2008 r. w Prokuraturze Krajowej w Gdańsku, kiedy to dostałem przyzwolenie na wgląd do utajnionych akt w sprawie uprowadzenia i zamordowania mojego syna Krzysztofa, przekracza wszelkie granice postępowania z człowiekiem i uszanowania jego godności.
W aktach tych znalazłem to, co podejrzewałem od samego początku tj. obraz przyzwolenia organów ścigania na mord mojego syna i obraz kompletnego braku zainteresowania tych organów do zapobieżenia śmierci Krzysztofa.
Byłem tym wstrząśnięty i zrozpaczony.
Przecież jestem ojcem Krzysztofa!

Prokurator swym zachowaniem i postawą spowodowała moja niekontrolowana reakcję. Zbliżyłem się do niego i wykrzyknąłem: Czy wie Pan, co Pan mówi!?
Incydent ten miał miejsce w chwili, gdy prosiłem Pana prokuratora o wyjaśnienie rażącej kwestii zawartej w jednym z dokumentów. Niezależnie od moich przeżyć, przepraszam za to zachowanie. Jednakże prokurator rangi krajowej jako profesjonalista powinien przewidzieć,
które elementy akt mogą wstrząsnąć i jak przygotować na to osobę bezpośrednio zainteresowaną sprawą. Przecież w podobnych sytuacjach nie raz dochodziło do incydentów, a nawet tragedii.
Prokurator wolał jednak przyjąć postawę lekceważącą i prowokującą.

I co w moim przypadku czynią funkcjonariusze prokuratury? Mają okazję ofiarę w kata poprzez publiczne ogłoszenie że Olewnik pobił prokuratora!
To daje im kolejny pretekst do stawiania zarzutu po nieudanych próbach manipulowania córki Danuty i moich dwóch zięciów w czyn uprowadzenia Krzysztofa i postawienia im zarzutów oraz twierdzenia, że rodzina jest winna tego co się stało.
Muszę w tej chwili stwierdzić, że jestem wielkim przegranym bowiem straciłem syna oraz, że będę jeszcze większym przegranym jeżeli nie będę dociekał prawdy, której odkrycie będzie możliwe tylko wtedy, gdy przyjdą mi z pomocą ludzie mający wpływ na praworządność i wymiar sprawiedliwości w Polsce.

Wobec powyższego apeluję o pomoc!

Włodzimierz Olewnik
www.olewnikfundacja .pl
fko@olewnikfundacja .pl

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.