Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA TEMIDA NOWE PRAWA SĄD KARNY BEZKARNY

Temida po nowemu w Słupsku czyli rządzą karniści - Jerzy Izdebski

Trochę zmian w 2006 roku w Sądzie Rejonowym w Słupsku. Od początku stycznia fotel prezesa sądu zajmuje sędzia Krzysztof Ciemnoczołowski, dotychczasowy wiceprezes, który rozstrzyga sprawy karne, a w todze sędziowskiej chodzi już od dziesięciu lat. Wcześniej przez sześć lat był prokuratorem. Poprzedniczka nowego prezesa, sędzi Małgorzata Buko, została oddelegowana do sekcji rodzinnej wydziału cywilnego Sądu Okręgowego w Słupsku. Wszystko wskazuje na to, że na stanowiskach prezesów w tej kadencji przewagę będą mieli karniści.


Wolny na razie fotel wiceprezesa czeka na sędzię Klaudię Łozyk. Młoda karnistka ma duże szanse na poparcie Kolegium Sędziowskiego, ale stanowisko obejmie dopiero po nominacji ministra. Sędzia połączy nowe obowiązki z obecną funkcją przewodniczącej wydziału.

Dla przypomnienia: od pół roku urzędującym już wiceprezesem jest cywilista Piotr Bordakiewicz.
"Glos Slupski " 9.1.2006.

 
Klaudia sądzila Zygmunta Jana Prusińskiego, przewodniczącego POLSKIEJ PARTII BIEDNYCH (PPB) za handel na promenadzie. Na rozprawie ukarała byłego posła KPN i lidera PPB, Ryszarda Bogusza za to, że nie chcial się cofnąć do tyłu na sali (zatłoczonej po brzegi) i mnie za to, ze zwróciłem jej uwagę, że mówi za cicho i że maszyna przeszkadza w słuchaniu tego co mówi. Skazala mnie na 500.00 zł kary. Gdy sie odwolalem od zaplaty (nie majac wówczas żadnego dochodu ani pracy, jako Radny/czlonek Komisji do Zwalczania Bezrobocia w Starostwie Powiatowym) w Słupsku, Ciemnoczołowski skazal mnie na areszt 3 dni.
 
Wymienieni sędziowie są przykładem niekompetencji, nienawiści do porządku i sprawiedliwości, przykladami bezkarności urzędników w postkomunistycznej Polsce.
 
Państwo, które sądzi bezrobotnych Polaków za to, że starają się zarobić pieniądze podejmując nadające się okazje w legalny sposób, a jednocześnie pozwala w  tym samym miejscu obcokrajowcom (Peruwiańczycy) dzień w dzień zarabiać bez placenia żadnych podatków - bardzo dobre dochody - jest państwem faszystowskim, represyjnym. Taka byla Polska SLD. Obowiązkiem każdego obywatela jest przeciwstawienie się takiemu "państwu". Obowiązkiem naszym jest przeciwstawienie się proponowanym awansom skorumpowanych urzędników państwowych.
 
Uważam, że osoby uczestniczące w tej sprawie, czy to jako uczestnicy rozprawy, czy obserwatorzy, czy sympatycy manifestacji POLSKIEJ PARTII BIEDNYCH, pod moimi hasłami: Wolność - Praca - Sprawiedliwość, powinni wystapić na piśmie do Ministara Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro-a  z wnioskiem o ........
 
Jerzy Izdebski
Lider PPB - Londyn
 
Można się ze mną kontaktowć telefonicznie w tej sprawie 0044(0)2072491253 i przez e-mail: Jerzy Izdebski suermova@hotmail.com

Podobne tematy znajdziesz w dziale: 
 ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia
i wiele innych w kolejnych działach czasopisma "AFERY PRAWA":
   SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe 
www.aferyprawa.com  
Redaktor Naczelny:
mgr inż.  ZDZISŁAW RACZKOWSKI

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
 

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.