Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 20-08-2011

Źródło Alert Box - Podpisz petycję
( http://alert-box.org )

Szanowni Państwo,

Poniżej zamieściliśmy informacje z frontu walki o Polskę i Europę wolną od GMO:

1. Zapraszamy do galerii “OCALIĆ POLSKIE NASIONA“. TERMIN KONKURSU PROMUJĄCEGO AKCJĘ “OCALIĆ POLSKIE NASIONA” ZOSTAŁ PRZESUNIĘTY NA 21 sierpnia. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

2. Wczoraj dzwonił do nas LAUREAT OSKARA, Pan JAN A.P. KACZMAREK. Przekazał nam, że jest po rozmowie z Prezydentem i wierzy iż zawetuje on ustawę o nasiennictwie. Pan Jan podpisał APEL, współpracujemy z nim od dawna, jest też członkiem Koalicji “POLSKA WOLNA OD GMO” a swój międzynarodowy festiwal Transatlantyk otworzył WIELKIM BĘBNIENIEM PRZECIW GMO! Festiwal Transatlantyk to jedna z największych filmowych imprez organizowanych w Polsce.

‘…Problemy ekologii to jeden z głównych nurtów Transatlantyku. – Sam jestem przeciwnikiem GMO – mówił podczas konferencji prasowej dyrektor festiwalu Jan A.P. Kaczmarek.
Więcej tutaj.

‘… Genetycznie modyfikowana żywność stanowi jedno z większych zagrożeń dla świata. Niezależne badania dowodzą katastrofalnego wpływu GMO na zdrowie zwierząt, na których prowadzono doświadczenia. Nie ma powodu sądzić, że zdrowie ludzi nie ulegnie podobnej dewastacji… – powiedział Jan A.P. Kaczmarek podczas konferencji prasowej pt. ‘ARTYŚCI DLA POLSKI WOLNEJ OD GMO. Tradycyjna i ekologiczna żywność zamiast GMO’ zorganizowanej przez Międzynarodową Koalicję dla Ochrony polskiej Wsi – ICPPC w 2009 roku w Warszawie. więcej tutaj.

3. Zdobyliśmy szturmem Belweder i wymusiliśmy od organizatorów kilka zaproszeń dla naszych przedstawicieli na dzisiejsze spotkanie z Prezydentem. Jadwiga ‘oddała’ swoje zaproszenie rolnikom bowiem wyraźnie media ‘urabiają’ opinię, że to tylko ekolodzy są przeciw GMO. W składzie naszej reprezentacji są rolnicy, przedsiębiorcy, oraz niezależny ekspert.

4. Dzisiaj (sobota 20 sierpnia) na rynku w Toruniu jest protest przeciw GMO. ‘Motorem napędowym’ tej akcji jest Hiszpan, który zakłada gospodarstwo ekologiczne w Polsce. Powiedział nam, że jest zaskoczony tak małym udziałem Polaków w protestach i że Polacy nie wiedzą jak niebezpieczne są uprawy GMO. Nawołuje do szerokiego udziału w akcjach edukacyjno-protestacyjnych zanim będzie za późno. W pełni popieramy jego stanowisko i również prosimy Państwa do aktywnego udziału w działaniach, które doprowadzą do CAŁKOWITEGO ZAKAZU UPRAW GMO W POLSCE. Doprowadzenie do odrzucenia ustawy to tylko jeden etap walki.

5. Zobacz co działo się pod Pałacem Prezydenckim w środę 17 sierpnia:

Zobacz co działo się 13.08.2011:

PSL - Partia Sprzedająca Ludowców


Z poważaniem,
Jadwiga Łopata, laureatka nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel)
Sir Julian Rose, prezes
==========================
ICPPC – International Coalition to Protect the Polish Countryside,
Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi

Źródło Alert Box - Podpisz petycję
( http://alert-box.org )

falcon

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~sak debica
26-08-2011 / 21:07
10 razy pruby wpisania i ube blokuje
~IRlAandczyk
22-08-2011 / 23:22
jaki naród taki rząd. Polacy zasłużyli sobie na takie rządy.
~Peter
21-08-2011 / 12:24
GMO jest dobre i służy depopulacji. Klub Rzymski zakłada dla Polski do 15mln mieszkańców, a na świecie nie więcej niż 800mln. Produkcja żywności, to broń skuteczniejsza niż nuklearna. Zastanawiam się kiedy te_kanalie zabronią sadzenia ziemniaków, marchwi, uprawy ogródków działkowych, pod sankcjami, jak za uprawę konkurencyjną - narkotyków??
~mac
20-08-2011 / 13:25
Zapomniałem jeszcze o zbrodniarze.com
~mac
20-08-2011 / 13:16
Gdyby ktoś się zastanawiał w jakim kierunku to zmierza to dodam: ekobuddyzm.pl/2011/08/wikileaks-nacisk-w-sprawie-gmo-priorytetem-dyp Wykład dziennikarza śledczego na temat psychologii wewnętrznej obecnego doradcy Obamy. Co takiego stworzył i do czego dąży. symetrix.pl/Aktualnosci/Rozne/Ecoscience-plan-globalnej-eksterminacj