Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
22 stycznia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 14-07-2011

Żłób jest NASZ !!! wyścig po mandaty posłów i senatorów... tymczasem kraj opanowały hordy windykatorów , egzekutorów , komorników , funduszy sekurytyzacyjnych  i pokrewnych SWOŁOCZY 

...w ubieganiu się o mandaty parlamentarne - bez znaczenie kiedy - jedyny cel przyświeca " gońszczykom ".... Dostać się do żłoba !

 

..." Bomba w górę "!.. Ruszyli , rozpoczął się sezonowy ( 4 letni ) wyścig po mandaty posłów i senatorów... Popatruję sobie na ten proceder z niesmakiem i obrzydzeniem... Słyszę łamanie kciuków wpatrzonych w tv.... "Niech w końcu , Prezydent  ,Trybunał Konstytucyjny zakończą - bez znaczenia jak - podejmowanie decyzji o tym czy już możemy liczyć dni do złożenia ślubowania i rozpoczęcia żniw " ... Liczenia kasy wpływającej nam na konto , liczenia diet z delegacji zagranicznych , eksploatacji samochodu i ect... Kto może da nawet......... za "mandatowe miejsce " , jeśli jest poza listą to .. senator - jak TK czegoś nie pomiesza - Ci z poza decyzji  " bandy czworga " układają się w komitety wyborcze , by "sposobem " wydymać tych pierwszych - uprzywilejowanych  przynależnością - ....... Nie sądzę , bym był odosobniony w poglądzie !

MANDATY  DLA  NAS...  CH........ DLA WAS ! ! !

Niestety jestem w przerażającej większości tych co już nie wierzą , że udział w wyborach coś zmieni !!! Z przedwyborczych napomknięć czołowych partii wynika , że będziemy zmuszni oglądać obrazki pt.. Oni są niedobrzy , my lepsi ! Oni załatwili   Wam drożyznę , My damy Wam po ryju ( świńskim - na zupę ) , jeśli nie chcesz czegoś to głosuj przeciwko IM na NAS... I tak do ciszy wyborczej.........

Fajna ta demokracja.. jeśli nie chcesz by Ci dali w pysk to głosuj na tych co Ci skopią dupę..

A ja naiwny dureń , zapytam ... A PROGRAM ???

A może , ktoś by się zająkną o programie , który będzie realizował jako poseł- senator  , konkretne ugrupowanie , w momencie  objęcia   mandatu... Co NAM przyrzeka , gdy po zagłosowaniu przez nas na niego , będzie miał szansę wnioskowania o zmianę już istniejących ustaw lub powołania nowych... Czy wzorem obecnych piastujących mandaty stwierdzi , że nią miał na nic wpływu...

NO CO CWANIAKU - KANDYDACIE , ( PARTIO, KOMITECIE WYBORCZYM ).. CO OBIECUJESZ ?????????????

Czy wiesz , że w naszym kraju , żyje w NĘDZY ponad 3 miliony Polaków? - co zrobisz dla nich ?.. 300 tys. bezdomnych ( setkami zamarzających na mrozie ), a miejsc w noclegowniach 120 tys..- co zrobisz dla nich ?

Czy wiesz , że na "czarnych listach" typu  BIK i innych jest ponad 6 milionów rodaków ( skazani na szarą strefę ) - co zrobisz dla nich ? - poprawisz ustawę o upadłości konsumenckiej osób fizycznych ?

http://legionista.nowyekran.pl/post/13415,za-judaszowe-srebrniki-poslowie-rp

Czy wiesz , że w  więzieniach siedzi ponad 82 tys. skazanych , z czego połowa za niegroźnie społecznie przestępstwa albo za drobne naruszenia prawa , - co zrobisz dla nich ? Amnestii nie było za rządów obecnej demokracji ? Oczekujących na odbycie kary pozbawienia wolności jest ok. 50 tys. Polaków , czekają latami więc czy są aż tak groźni ?- co zrobisz dla nich ?

Czy wiesz , że prowadzenie działalności gospodarczej w RP jest większym ryzykiem jak bycie saperem... Urzędnik - CHAM - jak zechce to załatwi ciebie na całe życie , szczególnie w świetle ostatniego orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego o nieprzedawnieniu zobowiązań do Skarbu Państwa..??? - co zrobisz dla nich ?

Czy wiesz , że zaufanie do polskiego aparatu wymiaru sprawiedliwości wynosi SZEŚĆ procent ?- co zrobisz z tym problemem ?

http://legionista.nowyekran.pl/post/19672,goly-sedzia-sadu-rejonowego-w-o

Czy wiesz , że POLSKA jest krajem kwitnącej - w majestacie prawa - LICHWY ??? co zrobisz dla nas ?

http://legionista.nowyekran.pl/post/19991,4000-polskiej-sprawiedliwosci

Czy wiesz , że tylko w Polsce odpowiada się za długi przodka , nawet jak się go nie znało , albo nie wiedziało o jego zobowiązaniach ?? - co zrobisz dla setek tysięcy tych , którzy odziedziczyli dług ? , art. 1015 kc !

http://www.sklepowicz.pl/blog/?p=225

Czy wiesz , że w Polsce funkcjonuje system poboru podatków - memoriałowy  , a nie kasowy ? Tzn .. , że płacisz zaliczkę na podatek dochodowy ( do 20 każdego m-ca ) , a VAT do ( 25 każdego m-ca ) , choć powszechną praktyką jest dawanie towaru lub usługi na tzw. termin... czasami do 6 miesięcy... Z czego zapłacić ? - z kredytu ? - umniejszając zysk.. A biorca towaru lub usługi wlicza sobie w bilans koszt i odbiera "nadpłacony" VAT ??? - co obiecujesz zrobić z tym haniebnym procederem ?

Czy wiesz , że dzisiaj CHF przekroczył 3,40zł  ...  i idzie dalej do góry , a kredytobiorcy ( hipoteczni ) umierają ze strachu ??? co zrobisz z tym fantem ?

http://legionista.nowyekran.pl/post/17162,czy-zbiorowa-mogila-dla-700-tys-polakow

Czy wiesz , że NASZ kraj opanowały hordy windykatorów , egzekutorów , komorników , funduszy sekurytyzacyjnych  i pokrewnych SWOŁOCZY , którzy mają za jedyny cel ZGNOIĆ , WDEPTAĆ W ZIEMIĘ , UNICESTWIĆ , OGRABIĆ , UPODLIĆ sól tej ziemi P O L A K Ó W ! ! !  - co zrobisz w tej sprawie ?

Czy wiesz , że w akcji ograbiania polaków z majątku nieruchomego biorą udział NOTARIUSZE ??? Osoby do których przywykło się mieć zaufanie ? - co zrobisz w tej materii ?

Czy wiesz , że lekarstwa refundowane przez NFZ są najdroższe w Europie ? - co zrobisz z tą patologią ?

Mam jeszcze kandydacie na mandat parlamentarny wiele pytań do ciebie.. Choć wiem  , że i tak na powyższe i na te  nie zadane nie masz i miał nie będziesz odpowiedzi.. Osaczą ciebie , wystraszą , zaszantażują... i poddasz się...

TO PO CHOLERĘ SIĘ PCHASZ ??? PO CO CHCESZ ZROBIĆ Z SIEBIE KOLEJNEGO IDIOTĘ ?

NIE ŻAL CI POLSKI  I JEJ OBYWATELI ???

..... jeśli masz " jaja " i obiecujesz , że zawalczysz !   MASZ MÓJ GŁOS !!!!!!!!!!

za http://legionista.nowyekran.pl/post/20366,zlob-jest-nasz

Tematy  w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników  

 

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Peter
19-07-2011 / 23:19
Także straciłem wiarę, że wybory cokolwiek zmienią. Mam dosyć tej "fasadowej demokracji". Jeśli pójdę głosować, to nie dam się omamić tym wszystkim szujom, co zewsząd wciskają kit, że: "głos oddany na niszową partyjkę to głos stracony" i będę glosował na JKM... oczywiście, jeśli w ogóle pójdę.
~Syriusz
15-07-2011 / 17:43
Czy wiesz jacy oni są biedni? Nie mają już nic oprócz patologicznej chęci władzy. Biedni niewolnicy którzy dla przemijającego blichtru tego świata jakim jest mamona, poświęcili swoje dusze, wolność. Umrą tak jak ty i ja i goli pójdą na tamtą stronę ale z jakim sumieniem ? A jaka pamięć po nich zostanie. Ja chcę żeby zapamietał mnie Bóg Jestem wolny, goły i wesoły, żyje na poziomie na jaki mnie stać, Nie boję się windykatorów, banków. Kiedy inni zabijają się dla lepszego bytu, leżę w trawie. Mam czas zachwycać się dziełem Boga za darmo.Swoje czipy, szczepionki, klimaty, kłamstwa niech se wsadza w swoją d...Nie potrafią na szczęście zabić duszy. Tylko wtedy jesteś wolny i niebezpieczny, wiec cię karmią, strachem, nienawiścią, reklamą. Dorównaj, dorownaj!!! Komu ?
~obserwator
15-07-2011 / 11:14
TOTALITARYZM PAŃSTWOWY A WOLNOŚĆ SŁOWA - wywiad z Sakiewiczem vod.gazetapolska.pl/268-tydzien-sakiewicza-gociek-swietlik
~pajac
15-07-2011 / 10:24
Politycy robią z wyborców wariatów, doskonale wiedzą jak ustawiać się na listach, nie dopuszczą nikogo z obecnych posłów, aby znalazł się w pierwszej piątce, wyjątek może stanowić ta osoba, która w czasie ostatniej kadencji zaprzestała lizać (...) I sekretarzowi danej partii. Jeżeli ktoś mówi, że są to wybory demokratyczne, to naprawdę robi z wyborców idiotów, a niektórzy idioci w to kłamstwo wierzą i zrobią tak jak idioci i każą. Ba nawet będą zadawać pytania kandydującym idiotą, wiedząc, że nigdy nie otrzymają odpowiedzi. Pozdrowienia od IDIOTY