Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
24 lipca 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 21-11-2012

Zamach terrorystyczny :-) na polski sejm - brudne zagrania spec-służb czy realne zagrożenie terroryzmem ?!?

“ten zamach miał wstrząsnąć Polską..” – o co tak naprawdę chodzi?

W obliczu informacji, do których dotarłem, rodzi się poważne pytanie, czy dzisiejsza “afera” z zamachem na polskie władze nie jest próbą podporządkowania i zmiany kształtu ABW, bądź rozgrywkami wewnątrz tej tajnej służby. Musimy pamiętać, że większość tajniaków z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego nie przeszła weryfikacji pod kątem procesu lustracyjnego. Dlaczego ABW podczas konferencji wykorzystuje to wydarzenie do uprawiania polityki? Służby specjalne Rzeczypospolitej powinny być bezstronne politycznie, zwłaszcza w tak poważnych sprawach!
Dlaczego ABW kłamie, że “polski Breivik” był profesjonalistą, jak na załączonych filmikach detonacji, i ze stylu jego działalności – wynika że to czysty amator, tzw “bosy siurek” a nie żaden spec od materiałów wybuchowych? No i ewidentna dezinformacja w sprawie wielkości ładunku. Ładunek miał mieć 4 (słownie: cztery) tony! Czym on by to, fizycznie, przetransportował ze swojej “bazy” gdzieś na pustkowiu do ścisłego centrum Warszawy? Musiałby mieć do tego sporą ciężarówkę. Jakie (p)osły, taki zamach, buhahahaha!! :D Można by z tego lać ze śmiechu i robić ośmieszające tych idiotów internetowe memy (komixy, demotywatory, suchary), ale mi nie jest za bardzo do śmiechu..
Szczegóły techniczne, niejasności – poniżej.

Zamach terrorystyczny na polski sejm – Wstęp:

Od rana Polska ma nową “aferę”: zamach na polski sejm czy na polskie władze.
Co ja, Jarek Kefir – sądzę o “terrorystach”? Otóż “nie wierzę” w żadne ugrupowania terrorystyczne które tylko czyhają na “demokratycznie wybrane władze” i za wszelką cenę chcą nam przeszkodzić w oglądaniu ‘Klanu’ i ‘M jak miłość’, poprzedzonych reklamami szczepionek i żywności transgenicznej. W tym względzie jestem całkowitym “ateistą”. Za to wiem, kto jest tak naprawdę terrorystą na naszym globie. Prawdziwi terroryści czyniący prawdziwe zło, to: Mossad, CIA, ABW, FSB, MI5. To u nich należy szukać źródeł wszelkiego zła, a także inspiracji wszelkich zamachów, a nie wśród jakichś “wariatów” czy też “terrorystów” wziętych z Afganistanu, Palestyny, marsa, kosmosu itp. Nie sztuka puścić w TV plotkę, że miał być zamach na polskie władze, nagrać wcześniej kilka eksplozji i pod osobę rzekomego “zamachowca” podstawić osobę z wypranym mózgiem. 
Służby specjalne, armie, elity władzy – czyli ci prawdziwi, realni terroryści
– mają ten scenariusz doprowadzony do perfekcji.
Dzisiejsze opowieści polityków, władz, elit – o “terrorystach”, którzy np za pomocą scyzoryków porywają samoloty i dokonują ataku na WTC – przypominają mi średniowieczne bajki i baśnie o krasnoludkach, elfach, gnomach czy smokach. Sorry, ale ja w to zwyczajnie nie wierzę..
Po co służby specjalne, elity, organizują takie “fałszywe” zamachy, winę zrzucając potem na niepopularne grupy społeczne – narodowców, ekologów, patriotów, przeciwników Izraela i USA, przeciwników korporacji i banków, antyglobalistów, anarchistów? Zazwyczaj organizuje się je po to, by wymusić na społeczeństwie np ograniczenie praw i wolności obywatelskich, wprowadzenie cenzury, aresztowania opozycji i dysydentów, wprowadzenie stanu wyjątkowego czy wojennego i inne tego typu regulacje, uderzające w zwykłych ludzi, a nie w urojonych “terrorystów”. Tak postępował Adolf Hitler (prowokacja gliwicka, podpalenie Reichstagu), takim fałszywym zamachem było WTC 9/11, po którym praktycznie zniesiono konstytucję USA i ponownie skolonizowano Bliski Wschód. Zabierając tamtym narodom bogactwa naturalne, ziemie, pozostawiając tam 10 milionów trupów – ofiar “wojny z terroryzmem” (szacunki niezależnych mediów).

Na onecie czytamy: “Ten zamach miał wstrząsnąć Polską. Mieszkaniec Krakowa planował zamach na prezydenta, rząd oraz Sejm. Był tak zdeterminowany, że najprawdopodobniej był nawet gotów zginąć. Zatrzymano go 9 listopada. Ładunek, który zamierzał zdetonować miał mieć 4 tony. Tłem planowanego zamachu były motywy o charakterze nacjonalistycznym, ksenofobicznym i antysemickim.

Kupa śmiechu z przewagą kupy..

To jest zamach na miarę naszych potrzeb i możliwości!
Jakie (p)osły, taki zamach!

—————————————————————————————————————

Szczegóły techniczne i niejasności – cała sprawa “śmierdzi”, a Tusk teraz pojedzie po Polakach po pełnej kurwie (przepraszam za soczyste słownictwo):

Cytuję: “Też sądzę że jest to jakaś Stalinowska mistyfikacja aby Polaków więzić i niszczyć.
Seria bajek:

Jeden facet produkuje materiały, przeprowadza próby, udziela się na forum, jedzie do Wa-wy oglądać miejsce, gromadzi naboje, kamuflaże, kaski, rejestracje, zbiera ludzi. Bardziej bajarz hobbysta niż profesjonalista mogący coś zrobić profesjonalnie.
Produkował Heksogen, Trotyl, Pentryt, Proch. Po co 4 materiały. Produkcja 3 pierwszych jest bardzo skomplikowana, trzeba materiały, aparaturę, czas. Wystarczyła by produkcja 1 z nich.
Próbny wybuch 250 kg. Skąd by wziął na to pieniądze. Jeden pocisk wojsko płaci kilka tys zł? Tak duży wybuch było by słychać z 20km więc by został złapany wcześniej.
Materiały zbyt drogie jak na wysadzenie w samochodzie odległym od budynku. Tak drogie materiały mogły by kruszyć mury ale gdy są przyłożone do ścian. W oddalonym samochodzie to strata.
Fałszywe testy. Heksogen, TNT i Pentyt to profesjonalne materiały ale bardzo drogie. Mają sens jedynie do kruszenia twardych skał, ścian lub niszczenia metali. Gdyby więc te materiały testował to robił by to na tych twardych materiałach mocując np walec o wielkości szklanki (250 Gram) do blachy o grubości 10 mm i oglądając czy jest dziura ładnie równa. Na filmikach jest co innego, tam się bawią dzieci.”

Kopia z http://polskosc.blog.onet.pl/2012/11/20/jakie-posly-taki-zamach/

—————————————————————————————————————

Były szef jednostki GROM, Generał Polko: możliwa gra interesów służb specjalnych:

” Były szef GROM zaznacza, że nie jest wykluczone, że w tym przypadku mamy do czynienia z jakąś grą medialną. ‘Wszystkie media zajmują się potencjalnym zamachem. Warto zauważyć, że czasem takie działania są wynikiem interesów służb specjalnych. One uzasadniając swoją rację bytu często podkręcają takie informacje. One być może chcą ugrać coś dla siebie. Mam nadzieję, że tak nie jest. Liczę na to, że cała sprawa zostanie wyjaśniona’ – wskazuje Polko. Zaznacza, że ‘obecne działania wydają się szkodliwe’.”

—————————————————————————————————————

Dlaczego tak wielki nacisk kładzie się na walkę z antysemityzmem? Czy nie jest to aby kolejne “urojone” zagrożenie wciskane nam przez media?

Zobacz też wpis: Izrael największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa i pokoju na świecie

i:

Syjonizm, czyli izraelska odmiana faszyzmu (szowinizmu) – zbiór filmów dokumentalnych, których prawdopodobnie nie widziałeś

—————————————————————————————————————

Cytuję: “Już dawno to przewidzieliśmy, że musi do tego dojść. Moim zdaniem dzisiejsze rewelacje na temat udaremnionego „zamachu terrorystycznego” są wstępem do przygotowanego od dawna zamordyzmu w Polsce. Panująca junta w ten sposób chce zabezpieczyć swoje tyły na wypadek kolejnych demonstracji, które mogły by doprowadzić do jej obalenia. Typowe działanie totalitarystów – sztucznie wywołana prowokacja – zagrożenie, na które przygotowano już gotowe „rozwiązania”. Problem – reakcja – rozwiązanie: tak zawsze, z nielicznymi wyjątkami działały i działają władze, które nie mają poparcia społecznego.
„Zamach terrorystyczny” to wygodne rozwiązanie dla tych, którzy chcą dokonać czystek w opozycji i czy zmienić demokratyczne społeczeństwo w totalitarny koszmar. Tak stało się w nazistowskich Niemczech, tak działo się w sowieckiej Rosji, tak teraz jest w syjonistycznych USA.

Co czytamy w doniesieniach?

„Mężczyzna kilkukrotnie przyjeżdżał do stolicy na rekonesans; miał sprawdzać miejsca wokół polskiego parlamentu, a także okolice, gdzie 11 listopada miał przechodzić marsz prowadzony przez Bronisława Komorowskiego.”

Na ten problem jest rozwiązanie – całkowita blokada okolic Sejmu i Pałacu Prezydenckiego. Blokada była by wygodna dla władz – zbyt dużo było tam ostatnio protestów, a posłowie w Sejmie, którzy zatwierdzają kolejne niegodziwe ustawy, nie mogli spokojnie wykonywać zleconych przez elity zadań. (zobacz, cytuję: “Zbrodniarze w Sejmie zatwierdzają kolejną ludobójczą ustawę” – szkodliwa żywność modyfikowana genetycznie).
Zablokuje się też pewnie otoczenie Premiera i wszelkich instytucji rządowych. Nastąpią aresztowania, rewizje i blokada niezależnych mediów. Niewykluczone, że zamachowiec okaże się antysemitą. Już wiemy, że jest rolnikiem, a więc atak z pewnością pójdzie na środowiska przeciwne wprowadzeniu GMO do Polski. Założę się, że Jadwiga Łopata, Sir Julian Rose i cała Koalicja Przeciw GMO są już w gronie podejrzanych. A może w Stryszowie jest baza produkcji bomb, a nie nagrodzone międzynarodowymi wyróżnieniami gospodarstwo ekologiczne?

Przypomnijmy kim jest Breivik i jak działał (Nowe fakty na temat zamachu w Oslo):

Jak podaje Gajowy Marucha, prowadzący kanał pierwszy telewizji rosyjskiej Maksim Szewczenko ujawnił, że:

  • Andreas Breivik jest Żydem po matce.

  • Krótko przed zamachem kontaktował się ze służbami specjalnymi w Izraelu

Oczywiście spotkało się to z ostrymi protestami środowisk żydowskich. Natomiast prasa norweska i brytyjska podaje, że:

  • Breivik był członkiem Loży Masońskiej Św. Olafa o stopniu 7 z 11. „Ryt Szwedzki” stosuje nadzwyczajną tajność i przyjmuje wyłącznie żydów-chrześcijan.

(…)

Oficjalne media wciąż jednak ukrywają, że zamachowiec nie był sam. Rosyjskie Novosti na podstawie norweskiej gazety VG zamieściły zeznania ocalałych z masakry młodych ludzi. Okazuje się, że:

  • Strzały dochodziły z dwóch różnych części wyspy. Alexander Stavdal jest przekonany, że było dwóch zamachowców.

  • Anonimowa 16 latka zauważyła, że zamachowcy się bardzo spieszyli, jednak dobijali jeszcze żyjące ofiary.

Wygląda na to, że zamachowcy mieli plan zabicia pewnej ilości ludzi w tym dniu.

Tak więc afera z Breivikiem ma charakter międzynarodowy, podobnie jak Smoleńsk 2010. Podobnie i w Polsce, jest duże prawdopodobieństwo, że mamy do czynienia z operacją fałszywej flagi. Trudno uwierzyć by jakiś student, który ma wykłady i egzaminy na głowie zawracał sobie głowę przygotowywaniem bomb. Takie durnoty to można wciskać dzieciom, nie dorosłym obywatelom – ale widać nas za takich mają. Potrzebny był tylko pretekst, który stworzono.

Zamach na WTC, który jak już wiadomo zorganizowany był i przeprowadzony przez „Mossad we współpracy z czynnikami CIA” (b. prezydent Włoch F. Cossiga w Corierre della Sera z 30.11.2007), poskutkował tym, że USA z Konstytucji zostały tylko poszarpane resztki.
 Kreowane „zamachy terrorystyczne” – bo nie sądzę by to był koniec, będą powodem do likwidacji wielu niewygodnych ludzi i znacznego zaostrzenia inwigilacji i zamordyzmu w Polsce.
Ale to wszystko nie idzie z Polski, która jest ważnym celem ich ataków, z jej zasobami naturalnymi i lokalizacją.
Ci, którzy organizują tego typu prowokacje są międzynarodowymi terrorystami i możemy ich już łatwo zidentyfikować. Daje im się ordery i nagrody w postaci tzw. bailoutów, które są czystym rabunkiem na całych narodach. Ludzie to widzą, zmniejszenia ilości ludzi na Ziemi.

Nie dajmy się oszukać, że w Polsce działają indywidualni terroryści. Nie zamykajmy oczu na to co się dzieje w Sejmie RP, że prowadzona jest tam działalność kryminalna poprzez wprowadzanie szkodliwych dla ludzi ustaw.
Ponad 100,000 uczestników Marszu Niepodległości nie daje spać bandziorom udającym polityków, sędziów, prokuratorów czy i medialnych guru. Oni tak łatwo nie oddadzą stołków, bo wiedzą, że jeśli tylko popuszczą, to społeczeństwo powiesi ich na latarniach – jak się tylko zorientuje jaka jest prawda o ich manipulacjach i kłamstwach. Zresztą wiele ludzi już wie – internet, który stworzono na potrzebę inwigilacji zadziałał w sposób nieprzewidziany i nawet blokada przez YouTube nie zatrzyma wycieku prawdy.”

źródło

—————————————————————————————————————

Jeśli uważasz, że przesadzam – obejrzyj film dokumentalny “Doktryna szoku” – o manipulowaniu narodami za pomocą sztucznie wzniecanego strachu:

“Dokumentalna ilustracja ważnej książki Naomi Klein przekonująco opowiada o praniu mózgów neoliberalną ideologią i programowaniu ich na nowo prowokowaniem kryzysów”:

—————————————————————————————————————

Cytuję: “Po obejrzeniu konferencji prokuratury i ABW w sprawie “udaremnienia zamachu na organa państwa” poczułem niesmak i zażenowanie. Zbyt wyraźnie wyłaziły bowiem z wypowiedzi prokuratorów intencje polityczne i propagandowe. Za bardzo przypominało to działania władz naszych wschodnich sąsiadów, które w taki właśnie sposób, strasząc zamachami, pacyfikują opozycję. Stawiam więc kilka otwartych pytań:

1. Dlaczego nie załatwiono sprawy odpowiednio do rangi, czyli najpierw informując organa państwowe, potem odpowiednie komisje sejmowe a także przedstawicieli opozycji? Zamiast tego urządzono show w którym nie zrezygnowano nawet z relacjonowania podróży jednego z prokuratorów z Krakowa do Warszawy.

2. Dlaczego konferencja prokuratury miała tak szołmeński charakter? Te prezentacje próbnych wybuchów, natychmiastowe dostarczenie materiałów, w tym zdjęć, te wyuczone frazy o “nacjonalistycznym i ksenofobicznym” motywie potencjalnego zamachowca, który nienawidzi “pana prezydenta i pana premiera” nie sprawiały wrażenia chłodnego profesjonalizmu. Podobnie jak roześmiane chwilami buzie prokuratorów. Rodzi to duży to kontrast z postawą prokuratorów w innych sprawach, choćby smoleńskiej czy zabójstwa w łódzkim biurze PiS. (nie jestem zwolennikiem PiS – przyp. Jarek Kefir, autor bloga Kefir 2010 na wordpress)

3. Dlaczego od razu skorzystano z okazji by wpłynąć na ustawowe regulacje dotyczące kształtu ABW? Czy to było odpowiednie miejsce by apelować o pozostawienie Agencji w dotychczasowym kształcie? Bo jeśli to tak ważne, to rodzi się pytanie: czy ABW nie uznała iż podkręcając tę sprawę może coś ugrać? I mamy już informacje o podstawionych agentach ABW, których “werbował” potencjalny zamachowiec. Warto też pytać kto, kiedy i kogo informował o sprawie? Dlaczego rzecznik SLD pan Dariusz Joński stwierdził na antenie TVP Info iż już wczoraj “miał telefony”, wiedział, że coś takiego się wydarzy?

4. Czy są już gotowe akty prawne mające “odpowiedzieć na zagrożenie”, a w rzeczywistości jeszcze ograniczyć wolności obywatelskie? Patrzmy uważnie…

5.No i na koniec: jeśli możliwe są przygotowania do zamachu w Polsce, to dlaczego mają być niemożliwe w Rosji czy gdzieś w kręgach postsowieckich służb w Polsce? Jeśli ktoś może chcieć zabić Bronisława Komorowskiego, to może chciał zabić także śp. Lecha Kaczyńskiego?”

źródło

Kolejna sprawa – na filmikach nagrywanych przez samego “zamachowca” Brunona Kwietnia z próbnych detonacji (prezentowanych przez prokuraturę) przez chwilę “miga” data.. 25 listopada 2000 roku. Datę tę widać podczas transmisji konferencji prokuratury zarówno w TVN 24 i w TVP 3.
Wynika z tego, że jedna z próbnych detonacji odbyła się 12 lat temu.
Wniosek 1: po co ABW prezentuje starocie sprzed 12 lat, skoro przecież on dokonywał gigantycznych detonacji całkiem niedawno? Czy próbowano “upchnąć” materiał dowodowy na antenę TV na siłę, by ładnie się prezentowało?
Wniosek 2: ten koleś (Brunon Kwiecień) po prostu od lat zabawiał się w petardy, kapiszony i inne tego typu, czysto hobbystyczne sprawy. On żadnym zawodowcem nie był, jak już napisałem powyżej – tak się bawią dzieci!
Wniosek 3: szaleniec detonuje potężne ładunki, które wytwarzają falę akustyczną o zasięgu ponad 20 kilometrów w gęsto zaludnionej Małopolsce i nikt poza tajniakami tego nie zauważa?

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~noragaro
18-05-2013 / 11:03
wonderfull www.bromo-tour.com/
~Peter
26-11-2012 / 17:57
une się Polską bawią, a Polacy siedzący całymi dniami przed teleekranem ("Rok 1984" G.O.) są zahipnotyzowani i tak im jest narazie dobrze.
~p7bo
24-11-2012 / 11:26
~gość
21-11-2012 / 23:46
Może to sam prokurator Mariusz Krason z Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie zorganizował ten zamach. To na pewno "obcy" Gęba prosto z Mosadu. ZYDOWSKIEGO POCHODZENIA z tak rasową gębą nie może się wyprzeć.
~kazek
21-11-2012 / 21:23
Tu chodzi o dyktaturę pseudo rządu.Produkt uboczny typu Stalinowskiego z emblematami postąpień faszystowskich specsłużb.Pt.jak polaków skończyć -odpowiem ,nikomu się to nie udało i nie uda.
~patriota
21-11-2012 / 14:59
chyba Tusk sam zaplanował na siebie ten zamach ponieważ jego popularność spada jak też PO tonie, tak więc plebs trzeba zająć nowym tematem ponieważ nie wiadomo co robić z PSL...