Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
15 kwietnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA ZYGMUNT HADUCH ZWIĄZEK POLAKÓE I PRZYJACIÓŁ POLSKI W MEKSYKU APEL DAJMY SZANSZE RZĄDOWI BÓG HONOR OJCZYZNA

ZWIĄZEK POLAKÓW - APEL DO POLAKÓW W KRAJU I POZA JEJ GRANICAMI

RODACY,

Wieści jakie docierają z Polski są coraz tragiczniejsze. Jak się tam pojedzie i przyglądnie wszystkiemu z bliska to widać że jedni usiłują rządzić a drudzy udają, że są w opozycji tylko, że nie w tak istotnych sprawach dla polskiej racji stanu jak np. zadania odszkodowań przez organizacje żydowskie lub tragiczna polska polityka zagraniczna.

Przykładem tego ostatniego jest, cytuje za Profesorem Jerzym Robertem Nowakiem mówiącym o anonimowej publikacji polskiego MSZ, że to ... to nie tylko kompromitacja MSZ, lecz coś dużo gorszego - wyraz świadomego sabotowania obrony polskich interesów, cynicznego działania na korzyść przeciwników Polski. ../Patrz artykuł "Gorzej niż kompromitacja"/.
Obsady polskich placówek dyplomatycznych dokonuje się od dawna przez ludzi "namaszczonych przez salon" i nie widać zmian w tym systemie. Jeżeli pojawi się jakiś kandydat który już udowodnił swoje niezaprzeczalne kwalifikacje w dyplomacji jak np. Prof. dr hab Zdzislaw Ryn były Ambasador RP w Chile i Boliwii (1991-1996), odznaczony na koniec kadencji Krzyżem Wielkim Orderu Zasługi Chile, Dr h.c. Universidad Cientifica del Sur w Limie to "salon" atakuje go niewybrednie pisząc że gloryfikował Pinocheta. Trochę logiki, czy urzędujący Prezydent Chile odznaczałby tak
wysokim wyróżnieniem kogoś kto byłby za byłym dyktatorem?
Prof Ryn, specjalista w psychiatrii, owszem badał przypadek Pinocheta jako szczególny przypadek psychiatryczny.

Seksafera goni inne skandale i dokonuje się to wszystko na naszych oczach, towarzyszy temu chichot wrogów Polski (tych z zewnątrz i "patriotów" mieszkających w Polsce) i wstyd za naszych pożal się boże polityków którzy nie są świadomi różnicy pomiędzy "sprawowaniem władzy" czyli napawaniem się zdobytym stanowiskiem a rzetelnym wykonywaniem obowiązków jakie nałożyli na nich wyborcy.
Andrzej Stasiuk proponuje zakontraktować do rządzenia Polską Finów lub Chińczyków /NEWSWEEK 31.12 2006/. Nie ma czasu czekać aż politycy w Polsce zaprzepaszczą Ojczyznę wcześniej niż naucza się patriotyzmu.

Brutalne ataki na Kościół są wyrazem świadomości wrogów, że jest to jedyny bastion polskości, patriotyzmu i siła łącząca Polaków, rozbicie jedności kościoła jest celem pogrobowców komunizmu.
"Polowanie na czarownice", straszak w postaci teczek IPN, brak jakichkolwiek walorów nie mówiąc o świętościach, upadek etyki dziennikarskiej jakiego nie pamiętam nigdy, zjawiska patologiczne w Polsce sięgają dna. Dlatego cennym jest każdy glos rozsądku, każde działanie którego jedynym celem jest dobro Ojczyzny.
Jakie jest wyjście z tego kryzysu w Polsce?
Jesteśmy przerażeni, my Polacy mieszkający krócej lub dłużej za granica.


PATRIOCI W POLSCE I POZA JEJ GRANICAMI,

Dajmy szanse rządom braci Kaczynskich, pomóżmy im. Mają bardzo trudne zadanie w postaci zorganizowanej, wrogiej Polsce grupie postkomunistów. To ich działania próbują rozbić jedność Polaków, "dziel i rządź" to ich dewiza. Poróżnić Polaków miedzy sobą, napuścić tych w kraju na tych co ze swojej lub nie woli musza tuląc się po świecie, jątrzyć w kościele który może odegrać rolę integracyjną, pisać brudne paszkwile, obrzucać błotem tych co nie są zintegrowani z "salonem" - oto krotka lista metod wrogów Polski.
Media są w ich rękach lub na ich usługach.
Przykłady; Pisze Prof. Rafal Broda ... dla jednego upadającego polityka dwie telewizje dały prawie pół godziny czasu antenowego...,,, dla polityka który przez długie lata uczestniczył w psuciu tego wszystkiego, co dzisiaj w Polsce trzeba naprawiać...
Z faktu odwołania Jacka Perlina z placówki dyplomatycznej Gazeta Wyborcza podnosi do rangi skandalu /Patrz artykuł "Czy Kobylański rządzi polska dyplomacja" GW 1 luty 2007/.

Wnioski są proste; Perlin jest namaszczony przez „salon” i salonowa gazeta protestuje przeciwko decyzji MSZ, bo nie „salon” rozdaje karty. Przy okazji znów wyciąga się Kobylańskiego, patriotę zasłużonego w dziele integracji Polonii Latynoamerykańskiej i orędownika integracji Polonii z Ojczyzna. To jest właśnie nie w smak tym którym wymyka się kontrola nad rządzącymi.
A popatrzmy kto jest autorem kolejnego ataku na na Polonie południowo - amerykańską, Mikolaj Lizut, autor brudnego i kłamliwego paszkwilu na Jana Kobylańskiego, pseudo- dziennikarz bez cienia godności i etyki dziennikarskiej.

BRACIA EMIGRANCI


Musimy bronić się sami. Przeciwnicy integracji Polonii z Ojczyzna chcą nas wyeliminować wprowadzając Kartę Polaka i pojecie Polaka Zagranicznego, które odbiera nam niezbywalne prawa zagwarantowane w Konstytucji.
Jedynie słuszna ustawa owi że; ... „obywatel polski posiadający równocześnie obywatelstwo innego państwa ma wobec Rzeczpospolitej Polskiej takie same prawa i obowiązki, jak osoba posiadająca wyłącznie obywatelstwo polskie”.
Chce się doprowadzić do rewizji tych oczywistych praw. Integrator działań organizacji polskich w Ameryce Łacińskiej Pan Jan Kobylański jest zajadle atakowany przez media w Polsce bo chce sięgnąć dalej, połączyć w działaniu Polonie obu Ameryk. W wielu sprawach to już się udało. Polonia może mówić jednym głosem dla dobra wszystkich
prawdziwych Polaków i Patriotów. My emigranci polscy powinniśmy mięć naszych przedstawicieli w Sejmie i w Senacie, wybranych spośród nas i znających nasze problemy.
Proszę traktować ten Apel jako dzwon bijący larum dla Ojczyzny Jej Honoru i przyszłości, apel do powrotu do wartości jakie nasi przodkowie wyszywali na sztandarach;

BÓG, HONOR I OJCZYZNA.

Zygmunt Haduch
Związek Polaków i Przyjaciół Polski w Meksyku

Dr. Zygmunt Haduch Suski PATRIOCI, Dajmy szansę rządom ...

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Wilk Zygfryd - CZARNA BIESZCZADZKA RZECZYWISTOŚĆ...
Polecam sprawy poruszane w działach:

SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.