Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
23 kwietnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA WARSZAWSKIEJ OŚMIORNICY PO Warszawska Gazeta - Ratujmy Polskę przed partyjno-urzędniczą mafią z PO!

Ośmiornica w Wesołej ( dzielnica W-wy) pokazała na co ją stać. Miejscowa Platforma Obywatelska, zabetonowana w fotelu burmistrza i na stołkach radnych, brutalnie zawłaszcza prywatne mienie, fałszuje dokumenty, poświadcza nieprawdę, wreszcie odmawia wykonania prawomocnego wyroku sądu.

Jacek Wojciechowicz po kompromitacji z bezprawnym łączeniem mandatu posła z posadą burmistrza Wesołej „karnie” awansował na zastępcę prezydenta Warszawy, zwalniając miejsce partyjnemu kumplowi. Czyż można się, zatem dziwić, że burmistrz Wesołej czuje się bezpiecznie, niszcząc państwo i nie respektując wyroku sądu.

Dosyć! Tak być w Polsce nie może!

Zgodnie z zapowiedzią skierowaliśmy wniosek do Premiera Rządu RP o zaprowadzenie porządku prawnego w dzielnicy Wesoła. Kopię reprodukujemy obok. Wiadomo, że sporo wody upłynie w Wiśle, zanim Premierowi dane będzie osobiście zapoznać się z naszym wnioskiem i z bezprawiem w Wesołej. Partia - różne ludki z kancelarii i zasłużeni działacze - zrobią wszystko by swemu szefowi nie dać szansy na spełnianie jego obietnic, na realizowanie programu odnowy państwa, na deklarowaną osobiście przez premiera walkę z korupcją.

Będziemy więc udawać się do Premiera przy każdej okazji. Na każdej konferencji prasowej Premiera, sprawa będzie podawana do wiadomości, wniosek będzie wręczony. W sprawie anarchii w Wesołej będziemy żądać interpelacji od znanych posłów – zarówno z koalicji rządowej, jak i z opozycji. Zwrócimy się do autorytetów i do wszystkich ludzi poważnie zainteresowanych państwem i prawem. W każdym numerze „Warszawskiej” znajdziesz Szanowny i Drogi Czytelniku, relację z tego odcinka frontu.

Nie spodziewamy się szybkiego sukcesu –zbóje są dobrze zorganizowani, w Wesołej wynurzył się tylko szczyt góry lodowej, czy raczej grzbiecisko głęboko zanurzonej ośmiornicy… Więc wspierajcie nas, bądźcie z nami! Dziś Wesoła -jutro Ochota, Szmulki, Żoliborz, Siekierki, Mokotów… Już mamy sygnał o podobnym bezprawiu władz z Komorowa.

Trzymajmy się razem aż do zwycięstwa! Aż obecna administracja pozbędzie się przynajmniej tych łobuzów, którzy otwarcie łamią prawo, aż Premier okaże się prawdziwym mężem stanu, godnym kandydatem na prezydenta wszystkich Polaków ,a nie tylko cwaniaków i zbójów z jakiejś platformy.

Kto odpowiada za bezprawie w Wesołej:

Jacek Wojciechowicz b. burmistrz Wesołej i poseł w jednym wbrew prawu. Obecnie z- ca Prezydenta Warszawy. – Przewodniczący PO w Wesołej. To on, będąc burmistrzem, zdecydował o zajęciu prywatnej nieruchomości pod przystanek ZTM. Bezprawną decyzję wykonał jego ówczesny zastępca – Edward Kłos, obecny burmistrz Wesołej i zastępca przewodniczącego PO – Wesoła. To on odmawia wykonania wyroku sądu. Z kolei zastępca obecnego burmistrza Marian Mahor – to p.o. sekretarz tejże partii. Drugim wiceprzewodniczącym PO Wesoła, jest pani Ligia Krajewska – wiceprzewodnicząca Rady Warszawy. To ta pani referowała Wojewodzie obywatelską skargę na bezprawie w Wesołej oraz skierowała ją do komisji rewizyjnej, gdzie sprawa utonęła bez wieści.

Treść listu otwartego do Premiera

Źródło: Warszawska Gazeta mapa W-wy z objętą anarchią władzy dzielnicą Wesoła.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Coperfield
24-12-2014 / 10:25
Mighty useful. Make no mistake, I apteicrape" rel="nofollow">wqhwxlkxk.com">apteicrape it.