Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
31 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 01-08-2013

Warszawa prześladowanie niepełnosprawnych przez Hannę Gronkiewicz-Waltz

 W  marcu 2008 r. dotarł do mnie APEL EKONu do MIESZKAŃCÓW URSYNOWA oraz OSIEDLI SADYBA i STEGNY. Jako mieszkaniec długoletni osiedla SADYBA   ( zespołu Spółdzielni Mieszkaniowej ENERGETYKA) z zażenowaniem zaznajomiłem się z treścią tego apelu. Z tego apelu wyzierała żałosna postać Pani PREZYDENT WARSZAWY – HANNY GRONKIEWICZ – WALTZ, która w swoim życiorysie ma kilka istotnych faktów:

1) Jako  PREZES NARODOWEGO  BANKU POLSKIEGO musiała - o tym przyznała się podczas  spotkania w Kościele  św. Stanisława Kostki w Warszawie- stosować  zgodnie z prawem LICHWĘ PAŃSTWOWĄ.

2)Była czynną  uczestniczką Ruchu Katolickiego  ODNOWY W DUCHU ŚWIĘTYM.

3) Startowała na PREZYDENTA RP nie mogąc  porozumieć się  w ramach  kampanii  wyborczej z kręgami  kościelnymi w Komitecie Wyborczym, któremu patronował wielebny ksiądz MAJ.

4)Nie czuła  sympatii do idei zbudowania w Warszawie potencjalnego POMNIKA POLSKICH OFIAR NIEMIECKIEGO OBOZU ZAGŁADY KL. WARSCHAU.

5)Uczestniczyła jako PREZYDENT WARSZAWY w HANIEBNYM SPISKU przeciwko EKONOWI, zatrudniającemu w Warszawie 444 OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE, w tym  258 OSÓB PSYCHICZNIE CHORYCH.

Tymczasem  działalność  EKON-u potrzebna była nie tylko  dla wymienionych  ludzi  młodych i dorosłych, których  los  doświadczył w najgorszej formie, ale także jest i była potrzebna ŚRODOWISKU NATURALNEMU MIASTA ( jako  JEDYNI  w WARSZAWIE odbierali oni  ODPADY BEZPOSŚREDNIO OD MIESZKANCÓW i to  BEZ ŻADNYCH OPŁAT ANI OD NICH, ANI OD SPÓŁDZIELNI).

W ten sposób uczestniczyła  Pani PREZYDENT w obrzydliwym przedsięwzięciu, przy  którym jako ŻARLIWA  KATOLICZKA stanęła po stronie HOMO RAPAX           ( kolejne STADIUM DEGENERACJI LUDZKIEJ PO HOMO ECONOMICUS) czyli CZŁOWIEKU ZACHŁANNYM NIE TYLKO NA PIENIĄDZE), ale głównie na WŁADZĘ, którą sprawowała w tym czasie i sprawuje dotąd w WARSZAWIE – ponad milionowej stolicy jeszcze ciągle KATOLICKIEJ  POLSKI.

            Pani PREZYDENT  ŚWIADOMIE stanęła wówczas po stronie  KREĘGÓW  BIZNESU BUDOWLANEGO ZE ŚWIADOMYM DEPTANIEM  GODNOŚCI  LUDZI DOTKLIWIE PRZEZ LOS POKRZYWDZONYCH.

            Aktualnie w obliczu KLĘSKI PORZĄDKU ŚMIECIOWEGO W POLSCE , ale przede wszystkim w WARSZAWIE, poprzednie działania Pani PREZYDENT są KAPITALNYM ARGUMENTEM ZA ODWOŁANIEM W REFETRENDUM PANI GRONKIEWICZ - WALTZ Z FUNKCJI PREZYDENTA WARSZAWY.

Jednocześnie przypominam, że PANI Prezydent WARSZAWY jako CZŁONEK PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ŚWIADOMIE ŁAMAŁA KARTĘ PRAW PODSTAWOWYCH UNII EUROPEJSKIEJ, uchwaloną w grudniu  2007r. w następujących  artykułach:

Art.1 GODNOŚĆ CZŁOWIEKA

Art. 20 RÓWNOŚĆ WOBEC PRAWA

Art. 21 NIEDYSKRYMINACJA

Art.26 INTEGRACJA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Art. 37 OCHRONA ŚRODOWISKA

Reasumując :

Ponieważ nie  zrealizowała PANI PREZYDENT WARSZAWY, STOLICY PAŃSTWA CZŁONKOWSKIEGO  UNII EUROPEJSKIEJ MOJEGO ZADANIA USZANOWANIA POPRZEDNIEJ DZIAŁALNOŚCI  EKONu w WARSZAWIE i DOPROWADZIŁA ŚWIADOMIE  DO JEGO LIKWIDACJI nie widzę potrzeby ani warunków do obrony PANI PREZYDENT PRZED PEŁNĄ KOMPROMITACJĄ i DEGRADACJĄ.  

Zbigniew Dmochowski

Więcej:

Zawiadomienie Prezydent Miasta Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz o zgromadzeniu publicznym 24.07.2013r.przed Zarządem Getin Banku –Getin Noble Banku SA
ŚMIECIOWE ZŁODZIEJSTWO W WARSZAWIE - ZASKARŻONE - referendum w sprawie odwołanie żydówki Hanny Gronkiewicz-Waltz 
Arogancka Gronkiewicz-Waltz nie będzie rozmawiać z poszkodowanymi kupcami zamurowanymi w podziemiach Dworca Centralnego.
Pogarda dla plebsu - wydarzenia w KDT scenariusz: marszałek Niesiołowski, Hanna Gronkiewicz-Waltz...
Trybunał Konstytucyjny - czy sędziowie TK nie za często mieszają się do polityki? - co dalej z żydówką Gronkiewicz-Waltz?
Wybrańcy narodu olali swoje obowiązki - ponad 280 radnych, wójtów, burmistrzów, starostów oraz prezydentów miast ( w tym Hanna Gronkiewicz Waltz ) powinno stracić swoje mandaty, ponieważ nie złożyli na czas oświadczeń majątkowych.
Gronkiewicz-Walc - "syrenka" z platformy kameleonów prezentuje program na wybory. ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY o przestępstwie Hanny Gronkiewicz-Waltz
Milionowe bankowe przekręty pod ochroną Leszeka Balcerowicza i Hanny Gronkiewicz-Waltz, czyli Bolek i operacje Art B z cyklu "niebezpieczne tematy: polityka, pieniądz i władza...
Wybory 2006 na prezydenta Warszawy - mamy kolejną turę wyborów. Walczy Kazimierz Marcinkiewicz z żydówką Hanną Gronkiewicz-Waltz.
Hanna Gronkiewicz-Waltz rusza do boju o warszawski ratusz i już czytamy kolejne pierdoły Hanki-żydówki. Stolica pod jej rządami ma być: przejezdna, przyjazna dla obywateli i otwarta dla inwestorów - czyli mamy kolejny kit PO dla wyborców.
Niesiołowski Stefan, Komorowski Bronisław, Donald Tusk, Piskorski Paweł, Gronkiewicz Waltz, Pitera Julia - frustraci z tonącej Platformy Obywatelskiej

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~marek777
22-08-2013 / 09:43
*** www.marek777pl.tl >>>POLSKA fikcja trwania. POLSKA filozofia społeczna. "Konia NIE zrobić w konia ?! ( w prokuraturze, sądzie, na policji, w urzędzie ... a nawet w SEJMIE !!! i przez RZĄD !!!) to KAŻDY dzień stracony !! malarz - alpinista kominów elektrociepłowni Donald TUSK - a rzucił Obywatelom Rzeczpospolitej Polski groźbę i wyzwanie : cit. " ... NIE oddam Polski bez walki !! ..." patrz : www.youtube.com/watch?v=T7rrKNRuCas; www.youtube.com/watch?v=KO9jApqttXI ; >> TUSK-a realizuje Doktrynę APELU BERMANA z kwietnia 1945 roku > APEL do ŻYDÓW ... likwidacja biologiczna Polaków ...