Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Szykować Kałachy !!! Marek Chrapan

Swego czasu dzwoniący słuchacz audycji w Radiu Maryja określił wszystkie ekipy "rządzące" Krajem od 20 lat, wszystkich "parlamentarzystów" i cały ten 20-letni okres jako NIEODPOWIEDZIALNY - wykazując działalność WSZYSTKICH osób publicznych bez żadnej odpowiedzialności za swoje czyny nawet te zbrodnicze, postawy nie licujące się w żaden sposób z "osobą publiczną", decyzje nawet te najgorsze na szkodę Narodu, Kraju, Państwa.

Ja co do tego od dawna pozbyłem się złudzeń, ale dla tych którzy jeszcze mają "bielma na oczach" i pijarowski galimatias w głowach sugeruję przyjrzeć się tylko sprawie "senatora" K. Piesiewicza. Wszystkie "opcje" polityczne łącznie z PiSem tak "dbającym" pijarowskim pustosłowiem o "zasady" moralne, opowiedział się przeciwko odebraniu immunitetu i postawieniu "senatora" tak jak każdego innego obywatela, przed sąd.
Po nagłośnieniu przez prokuraturę w mediach zaczynają z pokrętną, zakłamaną obłudą twierdzić że "oni nie mieli pełnej informacji" mimo że prokuratura udostępniała "senatorom" już wówczas do wglądu wszystkie akta. Zwykły obywatel dawno odsiadywałby kilkuletni wyrok, ale szajki bandyckiego układu z Magdalenki swojego nie pozwolą posadzić, bo przecież on jest "zasłużonym", jego przeszłośc jest "wzorowa", a więc jest następnym "autorytetem" typu "Bolków", "Olków", "Alków", Gieremków, Michników czy Kuroniów serwujących zupki dla wygłodzonych ludzi zamiast pracy i zarobku na własne wyżywienie zapracowanego godnie jak przystało na pełnoprawnych obywateli środkowoeuropejskiego Państwa końca XX i początku XXI wieku.

Słuchacz tak stawiający sprawę "nieodpowiedzialności" chyba nie do końca rozumiał sytuację do której doprowadzono Polskę po roku 1989. Bo wiedziałby że to nie "nieodpowiedzialność" a celowe działanie mające na celu z jednej strony zniszczyć konkurencyjną dla "zachodu" gospodarkę, z drugiej upodlić Naród Polski, sprowadzić do tzw. "parteru" pod manipulacyjnie załganym propagandowo pozorem "przywrócenia wartości pracy" - jakoś nie było i wówczas problemów z "dowartościowaniem" pracy na eksporcie, ani z wydajnością, ani dyscypliną pracowniczą.
A do manipulowania byli "transformatorzy ustrojowi" dobrze przygotowani przez KGB/GRU/MI-ileśtam itd do społu z Mossadem. Do dzisiaj jeszcze KGBowscy propagandziści działają w publicznych "polskich" mediach jak np. wypowiedź w TV-Info agenta "Alka" kiedyś udającego "prezydenta" RP o gospodarczych kontaktach z Ukrainą : " Nie udało się doprowadzić do budowy rurociągu Odesa - Brody, ale za to mamy wspólne Euro 2012" - manipulacja typowo KGBowska. Porównywanie parudniowych igrzysk nie dających produkcyjnych stanowisk pracy z rurociągiem ze stałym zyskiem za tranzyt i stymulującym rozwój kilku przemysłów gospodarczych generujących stałe produkcyjne miejsca pracy, stałe podatki, składki ubezpieczeniowe których brakuje w Państwie - w oczach ludzi nie poddających się manipulacji wygląda na perfidna, z premedytacją drwinę ze słuchaczy, a dziennikarz prowadzący program (minęła dwudziesta) "ani B, ani Me, ani kukuryku" (wg "klasyka" kapusiostwa).

Podobną manipulację w radiu słyszałem dzisiaj rano, tyle że o "przeciwnej opcji", PiSie - takiej samej klice z tego samego pnia, bandyckiego układu z Magdalenki - jak to PiS jest "przygotowany" do rządzenia, najlepiej od 1939 roku, na ilu to "panelach" został przygotowany "program" (jakbyśmy nie pamiętali roku 2005 i co z tamtych podobnych zapowiedzi zrealizowano - owszem, zrealizowano, nie zapowiadane wcześniej zamykanie do więzień ludzi o rzeczywiście patriotycznym nastawieniu). Pijarowską propagandę PiSu najcelniej skwitował Piotr Lisiewicz w "Gazecie Polskiej" że zamiast słuchać o "kosmicznych" projektach delegaci lepiej by zrobili -część tak zrobiła, a inna część udała się pospołu z SLD do knajpy "Słodownia" Grażyny Kulczyk gdzie pieczętowali koalicję - udając się z Jego "Naszością" pod most w celu opróżnienia kilku butelek. Dla Polski i Polaków efekt o wiele korzystniejszy, mniej fałszu, zakłamanej propagandy (po butelce raczej mówi się prawdę), włazid...kiego lizusostwa i mniejsze koszty.
Redaktorowi Lisiewiczowi PiSowski "pijar" na spędzie w Poznaniu nasunął też celne porównanie - tworzenie takiego pijaru z hodowlą konopi indyjskich. Jedno i drugie otumania ludzi, ale redaktor nie może zrozumieć dlaczego za hodowlę konopi idzie się za kraty nawet do 10 lat a za uprawianie takiego pijaru nie, mimo że to pijar jest o wiele groźniejszy bo kilkadziesiąt krotnie więcej ludzi otumania i uprawiany przez większe gangi na czele których m.in. stoją bossowie Herr D. Thusk, Adon J. Kaczyński itp... ?


Na to pytanie odpowiem Redaktorowi ja, bo w "naszym" stworzonym po 1989 roku "demokratycznym" państwie prawo jest tak skonstruowane żeby do więzienia szli zwykli ludzie a nie wybrańcy którzy sami się wybrali w Magdalence niezależnie czy uprawiają pijar czy konopie - patrz Piesiewicz.
A będzie tak dopóty, dopóki nie chwycimy za "Kałachy" i nie zagonimy cały ten bandycki układ podzielony na szajki za kraty, zasieki do odbudowy chociaż części tego co zniszczyli. -
Szykować Kałachy !!!

i jeszcze jeden temat:
Co przyniosła Polsce wczorajsza wizyta szafa NATO ? - Potwierdzenie ze w przypadku gdyby Rosja np. tylko pułkiem czołgów wtargnęła do Polski ze strony Kaliningradu, Polska w ciągu tygodnia zostałaby nową gubernią rosyjską.
Polskiej armii w praktyce nie ma, bo przecież nie można nazwać armią wyselekcjonowanych wybrańców do "pospolitego ruszenia" w którym decyzje podejmuje ten który wstanie z łóżka lewą nogą lub w tym dniu ma mocniejszy (nie zachrypnięty) głos, a i tak jego rozkazy wykonuje tylko on sam (właśnie pokazuje to "elitarna" jednostka "Grom").
A nasz "sojusznik" NATO nie jest w najmniejszym stopniu zainteresowany tworzeniem jakiejś strategii obronnej dla "strefy buforowej" jaką jest Polska. Wczorajsze wystąpienie Rosmunssena dało do zrozumienia że Polska jako "strefa buforowa" dalej pozostanie taka strefą nawet jeżeli np. znajdzie się pod wpływem Rosji. Dla NATO ważniejszym jest brak sprzeciwu Rosji przeciwko wojnie w Afganistanie, Iraku itd... a nie realna obrona państw z byłego bloku komuszego. A my jesteśmy NATO potrzebni jedynie do udziału w wojnach dla "legitymizacji" tych działań.

Swoją drogą : na jakiej podstawie prawnej Polskie Wojsko brało udział w wojnie Irackiej i bierze w charakterze agresora w wojnie Afgańskiej ? Że to udział w wojnie a nie "stabilizacji" jest faktem bezspornym !
TO ZNACZY ŻE "RZĄDY" POLSKIE B E Z K A R N I E Z PREMEDYTACJĄ, KONSEKWENTNIE ŁAMIĄ KONSTYTUCJĘ RP.
I żaden Urząd, żadna instytucja powołana do przestrzegania konstytucji, prawa w państwie nie reaguje na jaskrawe gwałcenie zapisów konstytucyjnych.
Stworzono nowe stanowisko "niezależnego" od polityki "Prokuratora Generalnego", może on jako Urząd jednoznacznie powołany do nadzoru nad przestrzeganiem prawa zadecyduje o postawieniu zarzutów lub przesłaniu sprawy przed Trybunał Konstytucyjny odpowiedzialnym za łamanie Ustawy Zasadniczej RP.
Na niezależnego Prokuratora Generalnego czeka więcej tego typu spraw, jak choćby działalności transformatora na grunt polski działań w stylu amerykańskim sprzed ok. 250 lat - "pierwszy milion trzeba ukraść", J. K. Bieleckiego, - szefującego Pekao SA związanego z grupą UniCredit piorąca mafijne pieniądze, mającej udział w destabilizacji polskiego systemu walutowego i gospodarczego przy pomocy tzw. "opcji walutowych" czy też tzw. "projektu Chopin" - sprzedaży po skandalicznie niskiej cenie jednej ze spółek należącej do Pekao SA w wyniku czego Polska stracił co najmniej ok.1,5 mld. (WiEcej w Gazecie Polskiej z 10.03) A J.K. Bielecki jak przystało na "transformatora" transformującego z Polski wszystko co się da awansował na szefa komitetu doradczego "premiera".
No cóż, jeszcze coś niecoś zostało w Polsce do wytransferowania.
Nie sądzę by "niezależny" Prokurator Generalny wszczął śledztwa chociażby w wyżej opisanych sprawach, a nawet gdyby to i tak "niezależne" sądy zatuszują wszystko.
Dlatego My, zwykli ludzie, musimy wziąć "sprawy w swoje ręce" a więc siłą zagnać "rządzące" bandyctwo za zasieki, kraty by nie przeszkadzało stworzyć PRAWA powszechnie rozumianego o ustanowić rzeczywiście wolne Państwo Polskie !
SZYKOWAĆ "KAŁACHY" !!!

Marek Chrapan

Marek Chrapan

marek.chrapan@hotmail.com

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Nour
23-12-2014 / 13:34
I've been looking for a ring like that for ages, I'd wear it with my YSL rings and my Avi & lena ring.. and all the clotehs" rel="nofollow">wartrzevwj.com">clotehs i normally wear, torn t-shirts and worn jeans, but it would give a nice little mixture of femininity and edge to the look!
~Sartaaj
19-12-2014 / 22:42
Thank you so much Bev for the chance to win, love today's card, she is one of my fauivrote images and she looks beautiful on those fabulous step cards! Crafty hugs, Anne x
~Krzysztof Galla
30-03-2010 / 00:00
Co ty, zakochałeś się w gównie naszego poety Z.J. Prusińskiego ?
~Autor Z.J.P.
20-03-2010 / 00:00
APEL !___ Bardzo Ważna Sprawa dla Polaków !___ Otrzymałem List od Klaudiusza Wesołego. Przekazujcie jego treść listu dalej. Jest to pierwsza oficjalna Telewizja Internetowa dla Narodu Polskiego. Nawet przekazujcie po 2 złote - jest nas Polaków w Polsce 30 milionów i 15 milionów poza krajem. - Czy możemy, my, Polacy mieć swoją telewizję ? Pomagajmy Swoim a nie Okupantom Polski !!! Zygmunt Jan Prusiński 19 Marca 2010 r. Ps. Bardzo chętnie podejmę się Społecznej Pracy Twórczej i założę w Naszej Narodowej Telewizji dział pt. KULTURA to pierwsze Słowo ! O tym w tej chwili nie wiedzą redaktorzy TVG-9, dopiero pisząc ten Apel, wpadłem na ten pomysł... _____*****_____ Moja niezależna telewizja internetowa--- www.tvg9.cba.pl_____________ staje się forum przekazywania i wymiany niezależnej myśli. Na razie jest niszowa i raczej prymitywna, ale uważam, że warto ją rozwijać. W tym celu mógłbym składać aplikacje o granty lub szukać możnego sponsora. Wolę jednak żebrać. Jałmużnę na TVG-9 można przesłać na moje konto z dopiskiem "TVG-9" Klaudiusz Wesolek - LUKAS BANK nr rachunku 35 1940 1076 4765 1829 0000 0000 swift code LUBWPLPR Bóg Zapłać___ ...Klaudiusz Wesołek żebrak www.tvg9.cba.pl
~Autor Z.J.P.
20-03-2010 / 00:00
Witaj Waleczny Klaudiuszu ! Tyle co mogłem od siebie, przekazałem do wszystkich kogo mam na Poczcie... Jest już założona Twoja "ODEZWA ŻEBRAKA" na mojej autorskiej Stronie "Biały Blues Poezji" jako Korespondent Wojenny w Salonie 24. Takowoż przekazałem na gościnnej Stronie "Zaprasza net" u redaktora Artura Łobody. Ze względu że mnie "wykruszono" z AFER PRAWA - nie wiem o co chodzi Zdzisławowi Raczkowskiemu, (5 lat tam pisałem i współpracowałem z AP), to puściłem pod poszczególne artykuły na AP w komentarzach. Drogi Klaudiuszu, chyba wybiorę się do Gdańska i porozmawiamy o Polsce... Oddany Sprawie - Zygmunt Jan Prusiński Ustka. 20 Marca 2010 r. Ps. Pozdrowienia dla Rafała Kobylańskiego ! Ps. Kwotę od siebie będę wysyłał zawsze po minionym miesiącu. Mam taką drobną wpłatę w banku, jako Młody Rencista !
~anonim
16-03-2010 / 00:00
Komentuje: 2010-03-16 my mamy kasę władzę, sady a WY? Mylisz się, został ci ino sznur ;)
~anonim
16-03-2010 / 00:00
Szykować kałachy!
~jolanta
15-03-2010 / 00:00
zorganizujmy jedną wielką ogólnopolską manifestację przeciwko bezprawiu z udziałem wszystkich organizacji i stowarzyszeń, wszystkich pokrzywdzonych i wszystkich Polaków