Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
16 kwietnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA ZDZISŁAW RACZKOWSKI JANUSZ GÓRZYŃSKI SONDA CZY POLSKA JEST KRAJEM PRAWA?

Sonda Gazety Prawnej - Czy uważasz, że Polska jest krajem prawa? Janusz Górzyński i jego życzenia dla władz.

12% TAK - odpowiada mafijna korporacja prawnicza
88% NIE - odpowiada społeczeństwo
Internetowa sonda GP

Kierując się skalą skorumpowania urzędników, jak i tym wynikiem sondażowym, nietrudno zauważyć, że reformatorzy z PiS podjęli się tytanicznej pracy i jak na razie opornie im to idzie. Mafijne korporacje w togach trzymają się dobrze. Widać, że po pierwszym roku działania nie sprostali swym propagandowym zapowiedziom z kampanii wyborczej, ani też oczekiwaniom społecznym w przedmiocie budowy obywatelskiego państwa prawa, do którego społeczeństwo będzie miało zaufanie.

Trzeba przyznać, że Premier Kazimierz Marcinkiewicz w swym expose słusznie trafił, że najważniejsze jest stosowanie praw, dlatego postulował, że "wymiar sprawiedliwości muszą opuścić ludzie niekompetentni i niejasno powiązani".

Niestety wielu niekompetentnych czy wręcz kompletnych durniów, a nawet wielu jawnych, tajnych i dwupłciowych bandytów nadal dzierży swe Posady i Synekury i pewnie uważają, że PiS, jest OK, bo retoryka schizofrenika, który co innego mówi, a co innego robi nie stanowi zagrożenia dla ich bytu i ciemnych interesów sitw o różnych strukturach i stopniach zarządzania.

Przeto z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku
życzę wszystkim, aby Polska była Polską. Krajem Prawdy, Prawa i Sprawiedliwości. Można mieć nadzieję, że monarchistom i konserwatystom w Sejmie uda się przeprowadzić intronizację Chrystusa-Króla, co w następstwie ułatwi rozumienie spraw publicznych we właściwym porządku moralnym i oderwie nas od wszelkich korzeni z niszczycielskimi rewolucjami, jakie zrodziły niszczące totalitarne systemy.


Panu Ministrowi Sprawiedliwości & Prokuratorowi Generalnemu Zbigniewowi Ziobro życzę, aby Ministerstwo Sprawiedliwości przestało być urzędem pocztowym do spraw przekazywania korespondencji bandytom i psychopatom działającym w terenie i popełniającym czyny, które kwalifikują się jako zbrodnie państwowe.
Jednocześnie życzę Panu, aby Bóg dał Panu vitus niezłomny do przepędzenia wszystkich SBoli działających w MS, PK, i w poniżej tych struktur - działających organach ścigania oraz w wymiarze sprawiedliwości.
Życzę Panu również odwagi i doboru takich współpracowników, którzy mają zdolność czytania pism ze zrozumieniem, a ściganie nadużyć władzy we własnych szeregach będzie zasadą, a nie przypadkiem.

Posłom z PiS życzę służby w prawdzie i w interesie Narodu Polskiego.
Jak na razie, to państwo jest nadal odwrócone do swych obywateli tylnią częścią swego ciała.

Kiedy się obróci?
Myślę, że tylko wtedy gdy powstaną 24 godzinne sądy dyscyplinarne dla urzędników, sędziów, policjantów i prokuratorów, które będą działać poza korporacjami.
Nad stosowaniem i przestrzeganiem praw powinna stanąć Straż Stosowania Ustanowionych Praw i Obywatelski Urząd do Spraw Nadużyć Władzy, bez tych instrumentów wygra zawsze interes korporacyjny fanatyków fałszywie wyznających statolatrię i uważających, że państwo to oni.

Dla przypomnienia podmiotem praw jest Naród, a więc My Naród domagamy się zmiany standardów od "Onych", by działali dla Nas, przy poszanowaniu naszych praw.

Szczęść Boże

Janusz Górzyński


Kolejne strony dokumentujące nieodpowiedzialne zachowania funkcjonariuszy władzy:
Sędziowie - oszuści. W tym dziale przedstawiamy medialne dowody łamania prawa przez sędziów - czyli oszustwa "boskich sędziów". Udowodnione naruszania procedury sądowej, zastraszania świadków, stosowania pozaproceduralnych nacisków na poszkodowanych i inne ich nieetyczne zachowania. Czas spuścić ich "z nieba na ziemię" :-)
Prokuratorzy do zwolnienia od razu - dowody debilizmu prawnego i prokuratorskiego funkcjonariuszy którzy jakimś cudem podobno ukończyli prawo...
Policyjne afery - handel tajnymi informacjami ze śledztw, narkotykami, wymuszenia policyjne, pijani policjanci, policjanci terroryzujący własną rodzinę i świadków...
oszustwa komornicze - pasożytów społeczeństwa, często typowych chamów i nieuków, którzy oszukują właścicieli firm, poszkodowanych i wierzycieli oraz w dupie mają obowiązujące PRAWO
Dokumentujemy tu oszustwa urzędników państwowych takich jak: polityk, wójt, starosta, burmistrz, prezydent, rzecznik - wszelkich kombinatorów na których utrzymanie pracujące całe społeczeństwo, a którzy swoje publiczne stanowisko wykorzystują dla prywaty.
Pomówienia - stan prawny. Prześladowanie dziennikarza i redaktora Zdzisława Raczkowskiego przez skorumpowanych sędziów i prokuratorów podkarpackich.

Krytyka wyroków sądowych nie jest godzeniem w niezawisłość sędziowską. Nadmiar prawa prowadzi do patologii w zarządzaniu państwem - Profesor Bronisław Ziemianin
NYCZ-GATE - taka sobie afera w rzeszowskim sądzie, jedna z setek jakie tam robią, a potem dziwią się, że 90% społeczeństwa nie wierzy w sprawiedliwość...
Biegli dawno już "odbiegli" od prawdy... AFERY
UDOKUMENTOWANE FAKTY POMYŁEK LEKARSKICH

Strona prawdy o polskim sądownictwie.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

A dla odreagowania sympatyczne linki dla poszkodowanych przez schorowane organy sprawiedliwości :-))
10 przykazań dla młodych adeptów prawa, czyli jak działa głupota prawników + modlitwa...
"walczący z wilkami, szeryf z Bieszczad czyli z impotentnymi organami (nie)sprawiedliwości?" takie sobie dywagacje Z. Raczkowskiego
Wilk Zygfryd - CZARNA BIESZCZADZKA RZECZYWISTOŚĆ...

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe
www.aferyprawa.com
Redaktor Naczelny:
mgr inż. ZDZISŁAW RACZKOWSKI

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.