Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
8 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY Zygmunt Jan Prusiński platforma w objęciach sld Prusiński - GORĄCZKA  PIEKŁA - W IMIENIU OKRADANEGO NARODU POLSKIEGO

Zygmunt Jan Prusiński 

Dożyłem i takich czasów, że w trakcie wyborów katolicy wybierają komunistę na prezydenta miasta, i to od razu w pierwszej turze. Tak było z towarzyszem Kobylińskim Maciejem w Słupsku. Chłopcy z prawicy miast wybrać i zdecydować na jednego kandydata, to od razu na wstępie powalczyli sobie pomiędzy sobą..., no i nie dało się tych „trzech muszkieterów” wsadzić na jeden tron, na jeden tylko fotelik prezydencki w ratuszu. – Jak się nie udało prawicy, to się udało lewicy. I jak w czarnej bajce, wszedł na ten tron zasłużony komunista z PZPR, reprezentujący starą gwardię z SLD. Ale nie o tym chciałem pisać a o psychoanalizie wrednej mowy trawy przez poniektórych „świętych” dziennikarzy.  

Otrzymuję bardzo ważny tekst – artykuł Andrzeja Rejmanna pt. TRUE FACT ZŁODZIEJ STORY”! Cóż tam w nim nie ma, sama sielanka z wybranego ludu, z dodatkiem, „wybranego narodu”!!! W roli głównej: Hanna Gronkiewicz – Waltz, Grzegorz Wójtowicz, Leszek Balcerowicz, Lech Wałęsa i dwaj jego rycerze zakonni: Bagsik i Gąsiorowski. Kolejność jest przypadkowa. Są też i inni nieźle zasłużeni na linii: „Brać ile wlezie”... bo to jest okazja, która może się nie powtórzyć. Przypomina mi się krzykliwe i krzywe hasło przewodniczącego „Solidarności”: „Bierzcie wszystko w swoje ręce”! Chyba powiedział: „Bierzta wszystko w swoje ręce”! Nie wiem, do kogo skierowany był ten okrzyk. Teraz wiem, że nie do narodu. Wszyscy z nich na wysokich stanowiskach państwowych, byli albo  nadal są. Z wyjątkiem oczywiście duetu muzycznego, grajków, aczkolwiek zagrali na wysokiej nucie fałszu w Art. B - pieczołowicie chronieni przez swoich wspólników. Powiem szczerze, brzydzę się takimi ludźmi, i o autorytet tu nie ma w ogóle mowy. Kumple Wałęsy zadbali o wyczyszczenie brudów w brudach, a i tak brudy zostały. Hmm, niezłe towarzystwo jest w tle, proszę czytać to „True fact złodziej story”.  Sejmowa komisja śledcza w sprawie prywatyzacji banków w Polsce jest bardzo, ale to bardzo potrzebna. Zobaczycie, jak wielu będzie uciekać z kraju od niezacnej odpowiedzialności.    

Zajęło mi to kilka dni, żeby rozesłać do przyjaciół i znajomych, a także i do nieznajomych ten tekst Rejmanna. Efekt był różny, najczęściej przemilczany; to byli odbiorcy którzy od razu zaniemówili. Ale byli też i tacy, jak to się mówi, „z byka”. Sławetny Stanowski Rafał przesyła mi w dniu 21 listopada 2006 roku, dokładnie o godzinie 1:29 PM oto taki liścik: 

„Szanowny Panie, Nie wiem w jaki sposób mój adres mailowy trafił do Pana, ale z całą stanowczością i zgodnie z obowiązującym prawem zakazuję Panu przysyłania maili – zwłaszcza tych okropnie antysemickich – na moją skrzynkę mailową ! Proszę też nie wysyłać maili na adres kultura@dziennik.krakow.pl , bo Pana maile nie mają nic wspólnego z informacjami na temat wydarzeń kulturalnych. Jeśli nie zechce się Pan zastosować do mojej prośby, będę musiał skorzystać z obowiązującego prawa, które zabraniają zalewania spamem skrzynek internetowych. Pragnę też poinformować Pana, iż Pana adres trafił u nas na czarną listę i Pana maile będą automatycznie kasowane. Nie oczekuję więc żadnej odpowiedzi od Pana. 
Rafał Stanowski, dziennikarz „Dziennika Polskiego”.

No, o mało nie spadłem z krzesełka, i to w XXI wieku ! O, jaka to mądra bestia w tej gorączce piekła, pomyślałem. I kto tu jest wywrotowcem przeciwko prawdzie, jaka iskrzy w temacie Andrzeja Rejmanna. Toż powinien każdy Polak to przeczytać, bezwzględnie tak. Jako naukowiec bez dyplomu – nie jestem magistrem im. Alesandra Kwaśniewskiego vel Stoltzman – spróbuję przeanalizować te mądrości z listu niejakiego Stanowskiego. On dziwi się w dobie techniki i technologii, skąd zdobyłem adres „Dziennika Polskiego” w Krakowie z jego danymi osobowymi. No panie Rafale, chyba nie jest pan przestępcą. Jeśli pan tego nie rozumie to proszę wracać do (kamienia łupanego). I kiedy tam pan dojdzie, to proszę kruszyć ten „kamień”, żeby, żeby zmądrzeć. Straszenie mnie „czarną listą” jest niehumanitarne, i jest pan jakoby spod powłoki zła, w takowej czeluści z czarnych bajek, gdzie wąż się skrada na rajskim drzewie przed prawdą. Ja wiem, że w Polsce prawda jest tak nie lubiana że i nie musi mnie pan lubić, no bo z jakiego powodu: że jestem Polakiem ? Pana atrakcja myślowa, i sam węgiel inteligencji jest niezbicie aktualny w czasach zupełnego omdlenia lub jakby się najadł machorki albo jeszcze gorzej, trawy konopi gdzieś hodowanej do własnych celów. Pisze pan -  że to „złodziejstwo” w milionach dolarów, może sięgają i miliardy - to nie jest  „wydarzeniem kulturalnym”?, a ja mówię że tak, bo załatwili ci wymienieni: Gronkiewicz – Waltz, Wójtowicz, Balcerowicz, Wałęsa, Baksik, Gąsiorowski, i wielu innych z abecadła zapisu przez A. Rejmanna, w bardzo cywilizowany sposób, o dużej kulturze dla swojej kultury. – Czy to nie jest... kultura w kulturalny sposób załatwiona ? – Gdzie pan żyje dziennikarzu Stanowski ? No właśnie, jest pan niby dziennikarzem, a tego rodzaju sprawy pana nie interesują ? Czyżby i pan był „z wybranych” obiboków ? 

Pan Krzysztof Cierpisz w dniu 24 listopada napisał do mnie, że: „Redakcja nie ma prawa blokować nadchodzącej poczty”. Odpisałem mu dwa dni później:

Witam Panie Krzysztofie. Pan źle zrozumiał intencje Rafała Stanowskiego z „Dziennika Polskiego”. Chyba to jest odłam filii krajowej z Londynu, pod tym samym tytułem. Znam ja tamtejsze towarzystwo w Londynie. Facet ów, Stanowski – już po tej treści do mnie, zapisał się, kogo reprezentuje. Andrzej Rejmann mocno dowalił swoim drogocennym artykułem ! Oni się bardzo boją i denerwują, iż naród polski powolutku poznaje prawdę całego sukinsynstwa od roku 1989. Zobacz Pan, jak uciekają z kraju, choćby Kulczyk. Słyszałem i o Millerze. „Baronowie” zostają ujawnieni, a tacy dziennikarze jak Stanowski, który notabene dziwnymi opiewa „CZARNYMI  LISTAMI” w redakcji „Dziennika Polskiego” – czy nie podać tego zjawiska do prokuratury w Krakowie ?, to na pewno coś świadczy o tym, że ta  d e m o k r a c j a  jest skundlona. A mnie jako wolnego twórcy dopinguje do ostrzejszych zapisów. Oczywiście i ja dziwię się, że ktoś w redakcji zabawia się w idiotyzmy ! Proponuję po tym przykładzie zachować się podobnym adwersarzom. – Pozamykajcie się w tych swoich redakcjach od prawdy, tylko od prawdy – o nic was nie proszę... 

Wysłałem ten artykuł Rejmanna do redaktora Zbigniewa Skowrońskiego do „Kworum”: www.kworum.com.pl , email: redakcja@kworum.com.pl ,
redakcja natychmiast zareagowała i opublikowała na swojej internetowej witrynie. 
W dniu 22 listopada, pod hasłem: Wasze opinie i komentarze, piszę tak:
 

Odczekałem kilkanaście godzin, chciałem dać innym czas do napisania swojej opinii. Zbliża się godzina 20:00, i cisza, czy z wrażenia ? O tak, można z wrażenia zaniemówić... 
Pani HANNO GRONKIEWICZ – WALTZ, czy czytała pani ten artykuł Andrzeja Rejmanna „TRUE FACT ZŁODZIEJ STORY”? Pani Anno, kandydatko na prezydenta Warszawy, ja życzę pani (zajęcia II miejsca) w dniu 26 listopada 2006 roku w niedzielę! 
Ba, ja pragnę najskromniej, żeby pani założono bransoletki, bo zasługuje pani na taki prezent, od, od NARODU ! Pani Anno, niech pani prześle gryps do towarzysza BALCEROWICZA LESZKA  i do tow. WAŁĘSY LECHA, by też się szykowali (na wakacje) do 5-cio gwiazdkowego hotelu o nazwie „ZAKŁAD KARNY”! Gdyby to ode mnie zależało to każdego z was wysłałbym na 44 lata do ciężkich robót. Byście tam nauczyli się szanować prostego człowieka w Polsce. Panie KAZIMIERZU MARCINKIEWICZU, życzę panu zwycięstwa na prezydenta Warszawy ! Na pewno jest pan po czytance mojego listu do pana. Powodzenia.
 

Choć wysłałem także do redaktora Zdzisława Raczkowskiego do „Afery Prawa”: www.aferyprawa.com.pl , email: redakcja@aferyprawa.com.pl , to artykuł ten był już wcześniej opublikowany. Jednak redaktor „odświeżył jakoby i przekazał na stronę główną. Zatem mogłem nadać opinię 21 listopada pod hasłem: Dodaj swoją opinię, piszę: 

POD SĄD NARODOWY – BEZ UDZIAŁU TYCH SĄDÓW ŻYDOWSKICH W IV RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ !!!!! Dziękuję autorowi za tę ogromną analizę informacji. To jest wręcz kryminalna encyklopedia od zarania tej prostytucji politycznej jaka trwa do tej pory w samych li tylko idiotyzmach „nietykalności” złodziei, którzy doprowadzili POLSKĘ i jej NARÓD do totalnej nędzy !!! Aż dziwię się, że jeszcze egzystuje (mój) kraj gospodarczo w wynędzniałej perspektywie. I oto dzięki temu artykułowi, mamy przed sobą „ALFABET KRYMINALNYCH PRZESTĘPSTW”, wręcz zbrodni ekonomicznej przez największych wrogów Państwa Polskiego. 

1.     PANIE PREZYDENCIE LECHU KACZYŃSKI, do roboty !!!

2.     PANIE PREMIERZE JAROSŁAWIE KACZYŃSKI, do roboty !!!

3.     PANIE MINISTRZE SPRAWIEDLIWOŚCI I PROKURATORZE GENERALNY ZBIGNIEWIE ZIOBRO, do roboty !!!

4.     PANIE MINISTRZE SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI LUDWIKU DORNIE, do roboty !!!

5.     PANIE MARSZAŁKU SENATU BOGDANIE BORUSEWICZU, do

     roboty !!!

6.     PANIE MARSZAŁKU SEJMU MARKU JURKU, do roboty !!!

7.     SENATOROWIE SENATU I POSŁOWIE SEJMU, do roboty !!!  

W IMIENIU OKRADZIONEGO NARODU (z życia podstawowego), dość jałmużny propagandowej !!! Dość brudu i kłamstw, MY CHCEMY ŻYĆ Z HONOREM ! MY CHCEMY ŻYĆ Z DUMĄ BYCIA POLAKAMI, a nie  żebrakami jak dotąd taką rolę nam dano ! WSZYSCY WINNI powinni być ukarani najsurowszym wyrokiem, dożywotnią karą więzienia !!! Przypominam „aferę mięsną” w okresie PRL, iż najgłówniejszy oskarżony za kradzież mięsa i wędlin otrzymał karę śmierci !!! W IMIENIU NARODU POLSKIEGO W KRAJU I POLONII W DIASPORZE, dajcie przykład dla naszych przyszłych pokoleń, że RZECZPOSPOLITA POLSKA JEST KRAJEM PRAWA, CYWILIZACJI I KULTURY ! Zapraszam nie tylko do dyskusji, ale do najliczniejszych protestów do najwyższych władz IV RP w powyższej sprawie. A autorowi osobiście składam najgłębsze uznanie. Dziękuję. 

26.11.2006 – Ustka. 

Ps. Kiedy pisałem wczoraj ten tekst, z tyłu za plecami słuchałem z telewizora wyniki wyborcze z Warszawy.

I jak to zrozumieć, że zło zwycięża dobro. Bo dla mnie Anna Gronkiewicz Waltz - to zło, a Kazimierz Marcinkiewicz - to dobro. Czy stołeczna Warszawa jest już dawno okupowana przez żydów ? Czy zamieszkali w stolicy Polacy mają jakąś świadomość, że wybierają (wrogich sobie) okupantów, tak jak podobnie było to w minionym okresie w PRL ! - Gdzie jesteś Romanie Dmowski ? Polska nam dziczeje... !

NAUCZYCIEL SPOD PARASOLA BEZPIEKI

ŚWIĘCI APOSTOŁOWIE, A NARÓD NA BOSAKA Z TORBAMI... 

CZY PRASA W POLSCE JEST WOLNA

JASKÓŁKA ZE SZPONAMI ORŁA

KOMUNISTYCZNA  PRZYWARA, TO  ZIELONI

 Motto: Polacy to stado baranów - powiedział Adam Michnik w australijskiej telewizji -  A TO TEN, OD BARANÓW! 
 ROZTAŃCZONE  BAŁWOCHWALSTWO

Błazny i judasze

"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum” 

LIST OTWARTY - PONAGLENIE!  Prezydencie III RP!  POUCZENIE PREZYDENTA.  Do mediów w kraju i za granica...

LIST OTWARTY DO SENATORA STEFANA NIESIOŁOWSKIEGO
POTYCZKI W ŚWIECIE LITERACKIM NA EMIGRACJI

WIERSZEM DO JANA PAWŁA II Zygmunt Jan Prusiński
OJCIEC KSIĘŻYCA I GWIAZD - Jan Paweł II WIELKI - Zygmunt Jan Prusiński

Zygmunt Jan Prusiński... tak trochę z jego twórczości żyjącej niespokojną codziennością...

Zygmunt Jan Prusiński... jest taki patriotyczny, nieustraszony, walczący poeta...

Podobne tematy znajdziesz w dziale dla inteligentnych:  
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia

 SĄDY   PROKURATURA  ADWOKATURA
 POLITYKA  PRAWO  INTERWENCJE - sprawy czytelników
i wiele innych w kolejnych w działach czasopisma "AFERY PRAWA"

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe 
www.aferyprawa.com  
Redaktor Naczelny:
mgr inż.  ZDZISŁAW RACZKOWSKI

    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Rileigh
05-01-2015 / 07:36
AFAICT you've coevred all the bases with this answer! pgompbtn.com [url=ftfwkr.com]ftfwkr[/url] [link=zizdyrfz.com]zizdyrfz[/link]
~Putra
20-12-2014 / 20:51
Hi Katy - you are an organisey queen! How fisatntac was that??? Seriously exciting - many many thanks.Huge cheers for your winners - the giveaway of all giveaways. Hurray!Think I'm trying to be too fancy with picking a winner - we're getting the dog involved. Oh dear. It's had a few, er, teething problems shall we say.Emma