Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
2 lipca 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Powstań Polsko skrusz kajdany! Polska w okowach mafii ! Grzegorz Michalski

Imię i nazwisko: Donald Tusk

Miejsce urodzenia: Gdańsk, Polska

Zawód: historyk

Ksywa [y]: Rudy, Donek, Słońce Peru

Organizacja mafijna: Platforma Obywatelska

Funkcja: Ojciec chrzestny

Żołnierze: J. Palikot S. Niesiołowski

Hobby: malowanie kominów

Działalność przestępcza: OMERTA- wszyscy wszystko wiedzą, ale nikt nic nie wie

Organizacje wspomagające: Polskie Stronnictwo Ludowe

W chwili obecnej: Prezes Rady Ministrów

Cel organizacji: uśmiercić emerytów, rencistów, zlikwidować służbę zdrowia, stocznie, zamknąć IPN, ocenzurować internet, zwiększyć bezrobocie, podnieść podatki, powoływać nasze komisje śledcze, wytruć tych którzy coś wiedzą, winnych afer uhonorować, zapanować nad Polskim Narodem, wygrać wybory i ogłosić się prezydentem wszystkich Polaków.

I oto oni, korzystając z uwiarygodnienia danego im przez dawnych działaczy antykomunistycznej opozycji, części hierarchii kościelnej, ogłupionej młodzieży, rozgrabują nasz kraj w majestacie luk prawnych, wyprzedają za psie pieniądze majątek narodowy. Afery FOZZ, starachowicka, afera Rywina, oraz ostatnio głośna afera hazardowa jest dowodem, ------ Polską rzadzi mafia.

Znikają bez śladu szyfranci znający najtajniejsze hasła, szyfry, eliminuje się z gry ekspertów z dziedziny zarządzania jak P. Guły, zakazuje się wyświetlania w polskich kinach ,,łowców skór”, dokument który o mordercach z łódzkiego pogotowia nakręciła Szwecja, atakuje się IPN i żąda jego zamknięcia,-- a gdzie najwyżsi rangą SB-cy których akta są w zastrzeżonym zbiorze IPN. Oszustwa dokonane na stoczniowcach przy sprzedaży stoczni katarskiemu inwestorowi, zakazuje się leczenia chorych chemioterapią szpitalom w których nie pracują wojewódzcy konsultanci onkologii. Morderstwo z zimną krwią wykonane na gen. M. Papale stało się początkiem wielu dziwnych zgonów:

Nikodem S. ksywa ,,Nikoś”-zabity w kwietniu 1998r

Andrzej M. i Piotr G. - zginęli latem 1998 r, pierwszy atak serca, drugi wypadek samochodowy

Kazimierz H. zastępca Nikosia, zmarł na raka przed przesłuchaniem

Rafał K. ksywa ,,Gruby”, zabity strzałem głowę- wrzesień 1998r

Krzysztof W. gangster z Ukrainy, pomagał grubemu-zginął w wypadku1999r

Mieczysław Z. ochroniarz gangu utonął w Egipcie

Jeremiasz B. mieszkał w Wiedniu, powiesił się w więzieniu, maj 2003r

Janusz R. prokurator kupiony przez Nikosia, samobójstwo 2006r

Artur Zirajewski. zatruł się lekami.

Afera hazardowa, którą za wszelką cenę mafia próbuje ukryć, i przeczekać gdyż podobno umaczany jest w tym sam ojciec chrzestny, Donald Tusk, ------ to celowe działanie mafii, która z polskiego społeczeństwa robi idiotów.

W normalnym, demokratycznym kraju rząd po takich wyczynach przestałby istnieć, musiałby się podać do dymisji- chyba pora obudzić się z marazmu, bo mafia rozwali państwo od środka, -- a jeszcze trochę, i zdementuje się cały Naród.

Ten proces niszczenia polskiej państwowości trwa nieprzerwawnie od 1989 roku. Wtedy to w Polsce dokonały się jakby dwie transformacje. Jawna która przekształciła struktury państwa komunistów w instytucje demokracji parlamentarnej, i ta ukryta, która służyła elitom komunistycznym.

Jeden z płk ABW w 2003 roku, który był wieloletnim oficerem SB w rozmowie z prof. Zybertowiczem powiedział cytuję: ,, w Polsce rządzi prywata i układy, panuje korupcja, rządzi złodziejstwo, rozpanoszona jest niekompetencja,- to układ trzyma wszystko”- [ A.Zybertowicz ,,Antyrozwojowe Grupy Interesów”, ARGI. ] Od stycznia 2010 roku obrońcy władzy ludowej mają obniżone emerytury, zaczęła ,,obowiązywać” ustawa dezubekizacyjna, -- w państwie rządzonym przez mafię. Warto jednak zadać pytanie, JAK DLUGO?

Milowymi krokami zbliżają się wybory prezydenckie, czy w natłoku tej medialnej, wieloletniej, antypolskiej ,,szczekaniny” w której to mafia ma na celu skołowacenie i doszczętne wypranie mózgów wyborców, szczególnie młodych, i zaprogramowania ich jako głupich i bezwolnych maszynek do głosowania, uda się wyzwolić siłę która, uratuje ginącą Polskę? A czy Kongres Polonii Amerykańskiej, który wiele ostatnio stracił w oczach Polonii – podniesie się z kolan? Wątpię, skoro w tak tragicznej dla Polski chwilach milczy, udając, że nic się nie dzieje! Taka postawa KPA każe mi zastanowić się, czy prezes F. Spula ma cokolwiek wspólnego z Polską?

Mam ogromną nadzieję, że nie wszystkich udało się zmęczyć, skołowacić i zniechęcić!!

Gra która się teraz toczy, to gra o samodzielne rządzenie mafii krajem. Szansa Polski jest w rękach mądrych wyborców. Tej szansy nie wolno nam zmarnować, bo bez wygrania PiS, nigdy już nie Bedzie zadośćuczynienia ofiarom tego nieludzkiego systemu i potępienie ich oprawców. Rana historycznej i moralnej niesprawiedliwości będzie ropiała na naszych sumieniach przez wiele lat. Jeśli ten proces nie zostanie dokończony to nigdy nie będzie możliwe, odbudowanie społecznego zaufania i wiara w rządzących. Pamiętajmy, gdy PiS obejmował władzę, to w ciągu roku przestępczość spadła o 18%, a to oznaczało bezpieczne państwo. Dziś nikt o zdrowych zmysłach nie może temu zaprzeczyć. A więc, nadchodzi czas na sprawdzian, NIE POZWÓLMY, ABY ZIŚCIŁO SIĘ MARZENIE MICHNIKA, O SILNYM BLOKU OŚWIECONEJ LEWICY Z DZIAŁACZAMI PZPR. Musimy wygrac walkę o narodową tożsamość, jeszcze jeden zryw herosów tamtych czasów w imię wartości które były i nadal są dla Polaków ważne. Prawo i Sprawiedliwość, tak jak Polska i pierwsza Solidarność. Czy Polskę nie stać aby raz na zawsze skończyć z ludźmi PZPR, SLD?

Wierzę, że w pomagdalenkowym niezlustrowanym mediom, prasie radio i telewizji nie udało się odkazić polskich mózgów z takich pojęć jak Bóg, Honor i Ojczyzna

Pamiętajmy, że czas rządów PO to czas straconych szans, Polska bankrutuje, kraj sięga dna, zadłużenie Polaków wzrasta, kwota przedterminowych zobowiązań wynosi juz ponad 14mld, a tylko w jednym kwartale, kwota ta wzrosła o jedną piątą. Zgodnie z niepisanym prawem mafii, PO zostawiło swych ,,poddanych” na lodzie,-- obcy zabierają komunalne kamienice i oddają niemieckim przesiedleńcom. Nie wszystko jednak jest tak złe. PO ma dla swych ,,poddanych” noworoczny cud. NFZ wyda na leczenie w tym roku o miliard zł mniej jak w 2009, czyli jak zapowiada E. Kopacz, będzie mniej, ale usługi będą wyższe, lekarstwa ,,tańsze” -- i jak tu nie współpracować z mafią. Odmowa leczenia, i dofinansowania służby zdrowia czyli ,,likwidacja” najsłabszych jak emeryci, renciści to mord na Polskim Narodzie. Hitler i Stalin też robili czystki w swoich społeczeństwach, sprawą powinien zająć się międzynarodowy Trybunał w Hadze. A gdzie realizacja zapowiedzi jednego z cudów wyborczych -,, będą Was leczyć uśmiechnięci i dobrze zarabiający lekarze, a służba zdrowia, będzie wzorem do naśladowania”- pamiętacie? czy ten cud jeszcze obowiązuje mafię. Oby tylko państwa unijne nie wzięły sobie tego do serca.

Wzywam wszystkich Polskich Patriotów na ziemi amerykańskiej, powstańcie, ratujcie ginący kraj, ginącą Polskę!! Czas miłości się skończył, nadszedł najwyższy czas aby Polacy, Polonia na całym Świecie powiedzieli NIE, DOŚĆ RZĄDÓW MAFII. Za obecną sytuację odpowiada nie kto inny, jak tylko PO.

Warto byłoby się jeszcze zastanowić, czy ten cyrk na ul Wiejskiej nie przerobić natychmiast na muzeum politycznego idiotyzmu, przecież tam jawnie kradnie się pieniądze kabaretom.

Grzegorz Michalski

Były członek ZR Wlkp NSZZ S- pierwszej Solidarności

01-09-2010

Donek ,,mordo Ty nasza” - dziękujemy ci Tusku, że jesteś....

Gaśnie Słońce Peru


Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Aborter
14-01-2010 / 00:00
@prokreator: Twoja pewność siebie jest twoim złudzeniem.