Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
12 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Polska w okowach mafii - Mafia po trupach, po absolutną władzę! Grzegorz Michalski

Gdyby odpowiedni zapis w Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej pozwalał na utworzenie stanowiska V-ce Prezydenta Polski ----- to nie doszłoby do mordu pod Smoleńskiem.

Był styczeń 2010 roku, kiedy w artykule ,,Polska w okowach mafii” pisałem:

,,Cel organizacji: uśmiercić emerytów, rencistów, zlikwidować służbę zdrowia, stocznie, zamknąć IPN, ocenzurować internet, zwiększyć bezrobocie, podnieść podatki, powoływać nasze komisje śledcze, wytruć tych którzy coś wiedzą, winnych afer uhonorować, zapanować nad Polskim Narodem, wygrać wybory i ogłosić się prezydentem wszystkich Polaków”.
i dalej:

,,W normalnym, demokratycznym kraju rząd PO po takich wyczynach przestałby istnieć, musiałby się podać do dymisji - chyba pora obudzić się z marazmu, bo mafia rozwali państwo od środka, -- a jeszcze trochę, i zdementuje się cały Naród”.

napisałem jeszcze:

,,Ten proces niszczenia polskiej państwowości trwa nieprzerwanie od 1989 roku. Wtedy to w Polsce dokonały się jakby dwie transformacje. Jawna która przekształciła struktury państwa komunistów w instytucje demokracji parlamentarnej, i ta ukryta, która służyła elitom komunistycznym. Milowymi krokami zbliżają się wybory prezydenckie, czy w natłoku tej medialnej, wieloletniej, antypolskiej ,,szczekaniny” w której to mafia ma na celu skołowacenie i doszczętne wypranie mózgów wyborców, szczególnie młodych, i zaprogramowania ich jako głupich i bezwolnych maszynek do głosowania,--- uda się wyzwolić siłę, która uratuje ginącą Polskę?

Gra która się teraz toczy, to gra o samodzielne rządzenie mafii krajem. Szansa Polski jest w rękach mądrych wyborców. Tej szansy nie wolno nam zmarnować, bo bez wygrania PiS, nigdy już nie będzie zadośćuczynienia ofiarom tego nieludzkiego systemu i potępienie ich oprawców. Rana historycznej i moralnej niesprawiedliwości będzie ropiała na naszych sumieniach przez wiele lat.

Pamiętajmy, że czas rządów PO to czas straconych szans, Polska bankrutuje, kraj sięga dna, zadłużenie Polaków wzrasta, kwota przedterminowych zobowiązań wynosi juz ponad 14mld, a tylko w jednym kwartale, kwota ta wzrosła o jedną piątą”.
Kiedy pisałem ten artykuł, był styczeń 2010 roku. Wtedy nawet w najczarniejszym scenariuszu nie pomyślałbym, że już za 3 miesiące dojdzie w Polsce do ogromnej tragedii, do mordu politycznego na niespotykaną skalę w historii powojennej Polski, oraz przyśpieszonych wyborów prezydenckich. GDYBY W POLSCE ISTNIAŁ URZĄD V-CE PREZYDENTA, MAFIA NIE DPOROWADZIŁABY DO MORDERSTWA PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO I TYLU NIEWINNYCH OSÓB.

Takiej kampanii nienawiści, opluwania, ośmieszania, ubliżania przez kilka lat, nie doznał nikt w powojennej Polsce, nawet komunistyczni zbrodniarze!

Wieloletnia mafijna ,,polityka miłości” rodem z rynsztoka przy całkowitej aprobacie ojca chrzestnego ,,Słoneczka Peru, Tuska” i kilku żołnierzy, miała jeden, jedyny cel. Tym celem było przygotować Polaków, na wyeliminowanie z życia politycznego Prezydenta RP i zdobyć władzę absolutną. Służby specjalne Polski i Rosji precyzyjnie niczym atomowy zegar opracowały, i skutecznie kontrolowały operację połączoną z obelgami PiS, i eliminacją Prezydenta RP, czekając na odpowiedni moment. Do tej operacji wciągnięto bojówki PO, młodych Polaków, a przyglądała się temu połowa Polski, Europa i Świat. Wybranym momentem uderzenia jak na ironię losu, stała się 69 rocznica ludobójstwa w Katyniu, oraz celowe pominięcie uczestnictwa w uroczystości śp. Prezydenta RP L. Kaczyńskiego. Wcześniejszy lot Tuska do Smoleńska jest niczym innym jak 100% potwierdzeniem jego winy, zmowy w spisku oraz odpowiedzialności za dokonaną zbrodnie. Ojciec Chrzestny mafii [Tusk i świta] swym celowym, i cynicznym, działaniem doprowadzili do tego, że lot śp. Lecha Kaczyńskiego potraktowano jak wycieczkę krajoznawczą, łamiąc wszelkie procedury bezpieczeństwa. Fakt, że zginęły osoby towarzyszące był ,,wypadkiem przy pracy” który tylko zadziałał na korzyść mafii, utwierdzając Świat w przekonaniu o katastrofie. Gdyby zginął tylko Prezydent RP, dziś po Tusku i jego żołnierzach nie byłoby śladu. Operacje unicestwienia Prezydenta RP + 95 osób przeprowadzono perfekcyjnie. Przy absolutnym poklasku i pomocy antypolskich mediów, słowo zamach zostało wymazane z polskiego słownictwa. Perfekcyjnie także zdołano doprowadzić młodych Polaków, do obsesji połączonej z fanatyzmem przeciwko PiS. Operacja tajnych służb oraz kilkuletnie pranie młodych mózgów podzieliło Polskę równo na pół. Działania tajnych służb w fizycznej likwidacji opozycji do złudzenia przypomniały mi rok 1981 i moją działalność w ZR Wlkp NSZZ Solidarność. Wtedy często nękano kraj wyłączeniami prądu czy sieci telekomunikacyjnej. ,,Oswajono” NSZZ Solidarność z wyłączeniami. Kiedy przed atakiem [ stan wojenny ] kolejny raz wyłączono prąd i telefony, obradująca w tym czasie KK w dniach 10-12 grudnia 1981 roku, potraktowała to jako kolejną szykanę związku przez komunistyczny reżym. Z nowszych dziejów wypadałoby przypomnieć eksplozję gazu w aucie żony Sikorskiego, bodajże w grudniu 2009 roku i natychmiastowe głosy o zamachu takich gazet jak, Polityka czy portalu internetowego Fakt.pl. Mafia morduje idąc po trupach po władzę, ale też wynagradza – Ci, którzy mają na rękach krew, na ustach obelgi, kłamstwa, oszustwa, obietnice wyborcze bez pokrycia, piastują dziś w k[raju] nad Wisłą najwyższe stanowiska.

http://www.youtube.com/watch?v=qMyrJlT71Uw

Wniosek.

Polacy popełnili samobójstwo wybierając Komorowskiego.

Oszust Komorowski jest za podniesieniem wieku emerytalnego i urynkowieniem Polski, głosowaliście przeciwko szkance mleka dla dzieci w szkole, głosowaliście przeciwko dofinansowaniu szkół dla niewidomych, bo on tak głosował. Jak sobie pościeliliście tak się teraz wyśpicie.

Komorowski naobiecywał ogłupiałym wyborcom gruszki na wierzbie, a już wkrótce wystawi Wam rachunek, który będzie bardzo wysoki. Wygląda na to, że obietnice wyborcze tego oszusta mogłyby dojść do 35 mld zł, tak twierdzą ekonomiści.

Tymczasem zadłużenie Polski przekracza 230% produktu krajowego brutto, a oficjalne zadłużenie skarbu państwa było w kwietniu br około 650 mld zł, czyli prawie 20,000 na osobę i stale rośnie. Oszustwo wyborcze już pęcznieje i zacznie rozłazić się po wyborcach. Zaczyna się podnosząc podatek VAT o jeden punkt procentowy. Jest to kolejne oszustwo ojca chrzestnego mafii bo znika stawka zerowa. Jeszcze chwila a zdrożeją wszystkie artykuły, stracą na tym najbiedniejsi.

Ekonomiczny cud i prosperita nad Wisłą to fikcja. Kiedy zabraknie funduszy zaczną porzyczać, dług będzie rósł. Zafundują nam drugą Grecję i zaczną sprzedawać polska ziemię.

Warto w tym miejscu przypomnieć obietnice mafii, by podczas buntu iść na Warszawę z wypisanymi obietnicami i dobrym snajperem, bo ,,jaki prezydent taki snajper” –prawda?

1- 1000 km dróg w ciągu 500 dni

2 -Powołanie Rady Zdrowia Publicznego, po co jedną można wiele-Płosk 6-23

3- Wyjdziemy z Afganistanu, na posiedzeniu RBN 6-24

4 -Zniżki dla sudentów, wiec wyborczy 6-29

5- Nie będzie prywatyzacji lasów, KZL Jabłonna 6-16

6- Rozbudowa Inrastruktury, zbudujemy wiele, Włocławek 6-25

7- Nie ma potrzeby podnoszenia wieku emerytalnego- debata prezydencka 6-27

8- Utrzymanie systemu KRUS, na spotkaniu Kółek i Organizacji Rolniczych, Warszawa 6-30

9- Nie wolno zakazać stosowania metody in vitro

10--Emerytury Służb Mundurowych ,, Ten system może być zmieniony ze względu na profesjonalizacje sił zbrojnych ale tylko na zasadach że nowo wstępujący akceptują nowe reguły”

11- Będę bronił dopłat do polskich rolników

12 -Powołam Forum Środowisk Wiejskich, Warszawa 6-29

13- Bezpośrednie wybory radnych, ,, będę proponował zacząc od samorządu, decydować się na wybory radnych nie na zasadzie konkurencji, ale na zasadzie konkurencji człowiek- człowiek”—Koszalin 7-1-2010

Jak z tego wynika w Polsce aby osiągnąć sukces, wygrac wybory i zawładnąć całkowicie Polską, należy uprawiać politykę agresywną, ubliżać, opluwać, szydzić z prezydenta i jego otoczenia, kłamać i oszukiwać. Należy przychodzić na konferencje z świńskim ryjem i sztucznym penisem. Doprowadzić do morderstwa czołowych polityków wysyłając ich do Smoleńska na rocznicę mordu w Katyniu.

Już lada moment może się okazać, że rząd zostanie zmuszony do zrównania wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn i nawet podniesienia go, tak jak w Niemczech do 67-68 lat.

Komisja Europejska będzie naciskać na kraje europejskie, by takie rozwiązania zastosowały u siebie. A jeśli nie zostaną wprowadzone w życie, zgodnie z obietnicami??

Polska straci wiarygodność kredytową, odsetki pójdą w górę, i zaczniemy się zadłużać.

Aby wygrać wybory, ogłupić wyborców obiecuje się gruszki na wierzbie, ulgi dla studentów, podwyżki dla nauczycieli czy pozostawienie wieku emerytalnego w spokoju.

Nie tędy droga oszuści. Bolek [Wałęsa] obiecał drugą Japonię a wyszło, że Japonia przyszła do Bolka, a ludzie grzebią po śmietnikach. Słońce Peru [Tusk] obiecał drugą Irlandię, Irlandia nie przyszła a im żyje się lepiej. Teraz po opanowaniu Polski nic nie stoi na przeszkodzie, aby im żyło się lepiej a Polska zamieniła się w Grecję.

Zbliża się 30 rocznica sierpnia i powstania pierwszej Solidarnośći. Mówi się, że historia lubi się powtarzać, raz jako tragedia, raz jako farsa, ale lubi.—bo jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

Grzegorz Michalski

były członek ZR Wlkp NSZZ S, pierwszej Solidarności

www.zolnierzesolidarnosci.webs.com

sierpień-05-2010

Do wiadomości;
Janusz Śniadek
Jarosław Kaczyński
Antoni Macierewicz
Niezależne portale internetowe
Żołnierze Solidarności

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~ren
26-08-2010 / 00:00
Tu się zgodzę z poprzednikiem. PIS i PO /wraz z SLD i PSL/ to jedna banda antypolaków.