Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
16 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Politycy PO: Mirosław Drzewiecki nie pełni funkcji, jednak na łódzkiej witrynie PO pełni funkcje wiceprzewodniczącego - dowód kłamstwa PO? Filip Stankiewicz

Kilkakrotnie słyszałem wypowiedzi polityków PO, że były minister sportu Mirosław Drzewiecki nie pełni w ich partii żadnej funkcji. Chociażby z ust posła Karpiniuka, na przykład w programie TVN "Teraz My" w dniu 22 lutego 2010. Tymczasem według oficjalnej strony PO jest to kłamstwo. Pan Mirosław Drzewiecki figuruje na niej jako wiceprzewodniczący Regionu Łódzkiego PO. Trzeba zatem zadać pytanie, czy informacja podana na witrynie www.lodzki.platforma.org jest prawdziwa?

Jeśli jest nieprawdziwa, to brak było aktualizacji strony. To się zdarza, ale w przypadku osoby podejrzewanej o korupcję, którą kompromitują bliskie związki z biznesmenem prowadzącym niejasne interesy, jest to ogromny brak profesjonalizmu, albo taki dyskretny sygnał do innych członków PO - "Miro musi na chwilę zniknąć, ale niedługo wróci, więc nie ma sensu zmieniać strony".

Jednak jeszcze gorzej, jeśli informacja o dalszym pełnieniu przez Drzewieckiego funkcji jest prawdziwa. To by oznaczało, że politycy PO bezczelnie okłamują opinię publiczną, mimo świadomości, że każdy może to sprawdzić w internecie i zajmie to chwilę. Oznaczałoby to postępującą degenerację demokracji - bo przecież opiera się ona na decyzjach wyborczych dobrze poinformowanej opinii publicznej. Oczywiście kłamstwo w polityce występuje, jednak dotąd nie pojawiało się w sprawach łatwych do sprawdzenia. Dlatego konieczne jest uzyskanie oficjalnej odpowiedzi na pytanie czy Pan Drzewiecki pełni funkcję w PO. Zdaję sobie sprawę, że politycy PO mogą zignorować mój tekst, ale wystarczy aktywność dziennikarzy na konferencji prasowej premiera lub innego polityka PO - zapytanie czy Pan Drzewiecki pełni funkcję wiceprzewodniczącego Regionu PO, jeśli nie to dlaczego tak długo widnieje na witrynie PO, a jeśli tak to czy poseł Karpiniuk poniesie jakieś konsekwencje publicznego okłamywania obywateli?

Filip Stankiewicz

Źródło:
Łódzka platforma - władze zarządu Mirosław Drzewiecki Wiceprzewodniczący

dla AP źródło: PO: Drzewiecki nie pełni funkcji.
Witryna PO: to kłamstwo

Uchwała Kongresu Okręgu Gdańskiego PiS – z inicjatywy Filipa Stankiewicza

Oto treść uchwały:

"Kongres Okręgu Gdańskiego Prawa i Sprawiedliwości apeluje do rządu premiera Donalda Tuska oraz władz samorządowych województwa pomorskiego o podjęcie działań sprzyjających rozwojowi gospodarczemu i tym samym wzrostowi ilości miejsc pracy. Bezrobocie po upływie dwóch lat rządów Donalda Tuska rośnie w całym kraju, ale w województwie pomorskim rośnie w znacznie szybszym tempie. Jeszcze pod koniec 2008 roku bezrobocie na Pomorzu było o ponad 1% mniejsze od średniej ogólnopolskiej, pod koniec 2009 roku przekroczyło poziom krajowy i wyniosło 12%.

Szczególnie zwracamy uwagę władz na zanikającą gospodarkę morską. Należy zatrzymać ten groźny proces, doprowadzić do rozwoju rybołówstwa, wyspecjalizowanej produkcji stoczniowej, rozwoju infrastruktury dzięki której rozwiną się nasze porty. Do osiągnięcia tego celu konieczna jest również bardziej stanowcza postawa wobec Unii Europejskiej regulującej naszą gospodarkę, której decyzje miały duży wpływ zwłaszcza na rybołówstwo i przemysł stoczniowy".

Filip Stankiewicz

POLITYKA Z PREMIEREM TUSKIEM W TLE - lutowy cykl Filip Stankiewicz

POLITYKA Z MATACZĄCĄ PLATFORMĄ W TLE - lutowy cykl krytyczny Filip Stankiewicz

Polska pod rządami Tuska znaczy mniej niż Bangladesz... cykl krytyczno - informacyjny Filipa Stankiewicza

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~iukvgrjrntv
12-03-2012 / 01:29
~Edmilson
04-03-2012 / 07:38
Włączyłem na chwilę w przerwie w pracy i załapałem się jak pluł na Kamińskiego i PiS.Nie pamiętam dokładnie ale leciało to chyba tak:"Imperialistyczne świnie z PiS i burżuazyjne psoizny radiomaryjne zapłaciły bandzie tego wywrotowca Kamińskiego by zorganizował i dokonał przewrotu w naszej socjalistycznej, dynamicznie rozwijającej się ojczyźnie. Ale MY, nie szczędząc sił, dniem i nocą pracując dla dobra socjalistycznej Polski - przy budowie dwf3ch wielkich projektf3w: orlika i stadionu, zdusimy w zarodku tę imperialną ruchawkę, wychodząc z tego wzmocnieni i zwarci jak nigdy dotąd. Rękę podniesioną na nasz wspf3lny najjaśniejszy RZĄD TUSKOWY - ostoję dobrobytu, zdrowia i sił naszego narodu - obetniemy bez litości, by jeszcze lepiej, jeszcze szybciej i jeszcze piękniej kwitła nasza Polska Socjalistyczna Republika Ludowa o nazwie IIIRP..."czy coś w tym guścieDalej wyłączyłem, bo nie dałem rady słuchać i zabrałem się znowu za robotę, no bo ktoś musi harować, by bawić na cmentarzach i stacjach benzynowych przy whyskaczu mf3gł się ktoś.
~anya
28-02-2010 / 00:00
Co z tego ze ujawnia skoro nic z tym nie robi..