Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 13-03-2011

Podsumowanie nierządów Donalda Tuska - LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ !!! 

Już dość tych bzdur o naprawianiu państwa Polskiego, już dość obietnic, które jak zwykle stale są tylko kiełbasą wyborczą. Tu wcale nie trzeba być politykiem czy znanym salonowym blogierem, by wiedzieć, że w Polsce bardzo źle się dzieje, że w dalszym ciągu trwa bezkarne okradanie państwa Polskiego przez nierządy kłamcy Tuska. 
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, że jesienne wybory coś zmienią w tej zruj...nowanej Polsce, to się myli, jeszcze trzeba wielu pokoleń by Polska gospodarka wyszła na prostą. Teraz najważniejszą sprawą jest to, aby pozbyć się jak najszybciej nierządu PO-PSL, kłamcy tuska, trzeba działać już! teraz wiosną! Ludzie obudźcie się ! zacznijcie w końcu myśleć, przestańcie wierzyć w te parlamentarne bzdury, w te kłamstwa o ratowaniu i naprawie gospodarki Polskiej. 
Dopóki Polska będzie pod nierządami PO i UE, to nie ma mowy o jakichkolwiek zmianach politycznych i gospodarczych w Polsce. To Unia Europejska nam stale dyktuje co i jak mamy robić, to Unia Europejska ewidentnie działa na szkodę całej gospodarki Polskiej, oczywiście przy współudziale z nierządem PO kłamcy Tuska. Ten nierząd, przez 4 lata swej kadencji, nie zrobił kompletnie NIC! a obietnice które składane były w trakcie wyborów, stały się tylko zwykłą zzieleniałą kiełbasą wyborczą. 

Ten nierząd PO kłamcy Tuska, doprowadził do destrukcji całej gospodarki Polskiej i do ponad 20% bezrobocia!! POlikwidowano wielkie zakłady pracy, gdzie tysiące ludzi straciło pracę a bezrobocie wzrasta w zastraszającym tempie. Dzisiaj ten sam nierząd PO kłamcy Tuska, serwuje nam kolejne już drastyczne podwyżki, a min finansów Rostowski jak zwykle obłudnie kłamie w temacie deficytu narodowego, sięgając po kasę, jak zwykle do kieszeni najuboższych. Ten sam nierząd i POsłowie, dali sobie podwyżki po (500 zł) do i tak już bardzo wysokich uposażeń a nam zwykłym ludziom karze zaciskać pasa, bo trzeba oszczędzać. Tak wygląda polityka nierządu PO kłamcy Tuska, a za nieudolne działanie tego nierządu, płacimy My ! My zwykli szarzy obywatele Polski. Już najwyższy czas wziąć sprawy w swoje ręce, nie czekając do wyborów jesiennych, które i tak nic nie zmienią, tu trzeba działać już teraz na wiosnę i to bardzo ostro, trzeba ratować Polskę dopóki jeszcze jest co ratować!! Ludzie!! już dość biadolenia i pustych obietnic bez pokrycia, już dość politycznej walki o stołki!! Trzeba zacząć działać ! Musimy zrobić wszystko żeby PiS wygrał te wybory, a Jarosław Kaczyński został premierem Polski!! JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA!!!

Tak i tylko tak panowie i panie rozpoczyna się prawie każda rozmowa z lemingiem, zwanym dalej Platfonus TęPOgłowy. Ten okaz ostatnio bardzo popularny w naszych wielkich i trochę mniejszych miastach też. Zamieszkuje przeważnie duże metropolie, ale i w małej mieścinie przy odrobinie szczęścia można „onego” spotkać. POznamy go po tępym wyrazie twarzy i zaciętej minie w odpowiedzi na naszą deklarację, iż jesteśmy za PiS. Po czym następuje cięta, lecz krótka riposta „Nienawidzę, nienawidzę Kaczyńskiego!!!!” Tym samym udowadnia, że myśli a to już coś, myśli inaczej niż większość zwana mniejszością. Czyni coś, czego żaden rozsądny i moralnie poprawny człowiek nie jest w stanie pojąć, coś, co pozwala określić tego osobnika, jako postać człekoPOdobną. Ma” to coś” uczucia, no bo nienawidzi, myśli prawie samodzielnie(za TVN i GW), też coś. To wszystko sprawia, że Platfonus Tępogłowy jest jedynym w swoim rodzaju zwierzęciem ludzko POdobnym, taką prawie małpą, z całym szacunkiem dla małp. Wyżej wymieniony osobnik jest odporny na siłę argumentów, lecz poddaje się argumentowi siły, siły intelektu swojego kontr rozmówcy. Wystarczy tylko zapytać takiego osobnika o przykłady, które pozwalają mu na tak ludzki-nieludzki odruch nienawidzenia, a zmienia barwę prawie jak kameleon, jego twarz się czerwieni ze złości i nienawiści, że ktoś dostrzegł płytkość „onego” intelektu, lub wręcz jego brak. Bo to nie jest nic innego jak zezwierzęcenie wyżej wymienionego egzemplarza ludzkiego, spowodowane bezkrytyczną wręcz ufnością w obietnice dyrektora ZOO, w jego dobre, uczciwe intencje. On wmówił „onym”, że bezwarunkowy odruch nienawidzenia jest czymś wręcz pożądanym, poprawnym, tylko zapomniał o jednym, że głodny Platfonus TęPOgłowy staje się niebezpieczny dla swojego otoczenia, najbliższego otoczenia. Dlatego realnym jest to, że lemingi w najbliższym czasie zjedzą dyrektora, a swoją uwagę i zainteresowanie skierują w stronę tego, kto da więcej, pieniędzy, władzy, stołków……

Podsumowanie nierządów tuska!!!
T.U.S.K.= Tepy Ulegly Sowiecki Kapus
T.U.S.K.= Teraz Uslyszycie Stek Klamstw
T.U.S.K.= Tragiczny Upadek Skorumpowanych Kolesi!!!
TYLKO PIS –Czego dokonał ? Koniec propagandy PO-SLD !

CZAS NA FAKTY z okresu zaledwie niespełna dwóch lat rządu PIS ! Wymiernym efektem rządów Prawa i Sprawiedliwości i działalności Jarosława Kaczyńskiego były daleko idące pozytywne zmiany w państwie, zarówno w gospodarce, jak i w innych dziedzinach życia społeczno-politycznego.
1)W polityce zagranicznej realizował wizję wolnej, niepodległej Polski, członka Europy ojczyzn, solidarnej społecznie.
2)W kraju produkt krajowy brutto w czasie jego rządów przyrastał rocznie o ponad 6%, produkcja przemysłowa o ponad 10%, inwestycje o 20%, produkcja budowlana o ponad 60%. W okresie 2005-2007 powstało 1,2 mln miejsc pracy w kraju i spadło bezrobocie z ponad 3 mln osób w 2005 do ca 1 mln 100 tys. w 2008. Inflacja była niska a złoty stabilny.
3)Zmniejszono deficyt finansów publicznych z około 4 proc. PKB do w 2006 do około 3 proc. PKB w 2007. Cena benzyny spadła z ok. 4,30 zł do 3,70 zł. Ponadto Kaczyński zlikwidował podatek od spadków i darowizn, zmniejszył podatek dochodowy od osób fizycznych, obniżył o ponad połowę składkę rentową, dzięki czemu wzrosły pensje pracownicze, podniósł zaś znacząco najniższą płacę.
4)Przeprowadził zmianę ustawy o radiofonii i telewizji, zmienił skład Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, dotychczas praktycznie w 100 proc. eseldowski, co doprowadziło do wybrania znanych dziennikarzy do zarządów mediów publicznych i wyrazistych zmian w programach.
5)W ramach funduszy strukturalnych i Funduszu Spójności uzyskał 67,3 mld euro na lata 2007 – 2013. ( za które obecnie są budowane m.in. drogi ).
6)Wprowadził w ramach polityki prorodzinnej nieznane w Polsce a powszechne w Europie Zachodniej odpisy od podatku na każde dziecko, wydłużył urlopy macierzyńskie, wprowadził też krytykowane przez opozycję tzw. becikowe, czyli zapomogę z tytułu urodzenia dziecka, co po dwóch latach zahamowało ujemny przyrost naturalny notowany od 2000 roku; na dożywianie dzieci przeznaczył 500 mln zł rocznie.
7)Zainicjował politykę bezpieczeństwa energetycznego przez poszukiwanie niezależnych źródeł energii w kraju i zagranicą. Sprzeciwiał się budowie gazociągu północnego z Niemiec do Rosji, zainicjował budowę gazoportu.
8)Wprowadził mechanizmy konkurencji w telefonii komórkowej, spadły o połowę ceny dostępu do internetu i ceny usług telefonicznych. Stworzył Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciw monopolom.
9)Powołał Centralne Biuro Antykorupcyjne, które zajęło się skutecznym ściganiem korupcji i które stało się solą w oku SLD i rządzącej obecnie Platformy Obywatelskiej.
10)Wprowadził sądy 24-godzinne, powołał Krajową Szkołę Sędziów i Prokuratorów. Po dwóch latach rządów PiS przestępczość kryminalna spadła o 18 proc.
11)Odpolitycznił administrację rządową, wprowadzając ustawę o służbie cywilnej i państwowym zasobie kadrowym.
12)Dokonał likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych, powołał nowe służby specjalne. Rozpoczął restrukturyzację polskich sił zbrojnych.
13)Przeprowadził ustawową lustrację, zahamowaną przez sprzeciw zainteresowanych (PO-SLD). Wzmocnił pozycję Instytutu Pamięci Narodowej.
14)Nakłady na ochronę zdrowia wzrosły o ponad 10 mld zł, tj. o 26%, a niedopłacanym latami pracownikom tej branży podniesiono wynagrodzenia o blisko jedną trzecią.
15)Uwłaszczył Polaków poprzez umożliwienie wykupu mieszkań za przysłowiową złotówkę,co rząd PO zawet
16)Za rządów PiS 86% Polaków deklarowało, że czują się szczęśliwi, a ponad 60% twierdziło, że żyje się im dostatnio.
Rząd PO zobowiązał się do wprowadzenia w 2012r podatku katastralnego w wysokości 1% wartości rynkowej posiadanej nieruchomości. Te pieniądze maja pokryć dług 300mld PLN spowodowany przez PO w ciągu ostatnich 4 lat ich rządów!! Jeżeli masz dom za 500tys złotych to corocznie będziesz płacił 5tys złotych podatku katastralnego!! Będziesz płacił prawie 500zlotych miesięcznie, na pokrycie długów spowodowanych przez Platformie!! W tej chwili w Polsce jest intensywnie przygotowywany tzw !!kataster!! czyli spis stanu posiadania każdego Polaka, jak to skończą, po spisie powszechnym 2012 i wprowadza do centrum informatycznego budowanego pod Warszawa – wszyscy będziemy płacić ile nam Platforma
zaśpiewa! Wszystko to jest przygotowywane w tajemnicy, żeby zmanipulować kolejny raz społeczeństwo. Ten scenariusz nastąpi jeżeli Platforma wygra wybory 2011r.

Kampania w 2007 roku w ramach "Porozumienia 21 Października", prowadzona była jako jedna z największych ofensyw wojny ideologicznej, prowadzonej przeciwko Polsce i Polakom, przez siły wspierane przez zachodnie instytucje finansowo gospodarcze zainteresowane eksploatacją polskiego potencjału gospodarczego i polskich zasobów ludzkich oraz surowcowych. Wojna ta trwa od okresu przed i po Okrągłym Stole, który był organizowany pod takie rozwiązania systemowe, które miały Polskę włączyć do strefy neokolonialnej zależności od Zachodu i jego mafijnych struktur finansowo gospodarczych.
Aby taki plan wojny zrealizować, należy podjąć kroki przygotowawcze w postaci ulokowania w strukturach państwa i mediach, odpowiednio dużą liczbę agentów wpływu, innych, np. dziennikarzy przekupić intratnymi uposażeniami i rozpocząć etap demoralizacji społeczeństwa, bo tylko zdemoralizowani ludzie, pozbawieni kręgosłupa moralnego, są zdolni przyjmować wtłaczane im kłamstwa i dają się manipulować politycznym i medialnym propagandystom. Okres demoralizacji, to okres około 15-20 lat, w którym wyrasta jedno pokolenie obywateli niszczonego państwa.
W 2007 roku(17 lat) już takie pokolenie było gotowe i dlatego podjęto ofensywę z jego udziałem, która doskonale się sprawdziła, i dlatego to, do najmłodszych wyborców skierowano cały wysiłek propagandowo reklamowy.
Po 2007 roku rozpoczęto realizować następny etap tej wojny, czyli okres destabilizacji, skłócania wszystkich ze wszystkimi i niszczenie wszelkiej opozycji dla agresorów - bracia Kaczyńscy i PiS (władza krajowa jest wspólnikiem agresorów).
Następnym etapem jest fizyczna eliminacja przeciwników, czego byliśmy i jesteśmy świadkami, by potem umęczonemu społeczeństwu wmówić, że tylko ta władza może im zapewnić stabilizację i by fizyczną eliminację przeciwników, społeczeństwo(większość wyborcza) przyjęło jako mniejsze zło, a nawet, by czuło za to do władzy pewien rodzaj wdzięczności.
Jednym słowem- WOJNA Z NARODEM TRWA! Do ostatniego dolara, euro, czy złotówki, którą będą mogli z Polski i z Polaków wydusić.

POLSKA ZIELONĄ WYSPĄ - ŚWIAT W/G TUSKA Co dla Polski zrobiła PO? PROSZĘ PRZECZYTAĆ:

1. Świnoujście zablokowane przez NordStream,
2. Koleje rozwalone (3 wagonowe składy na święta bo nie ma kasy na remonty a jest kasa na kolejne zarządy spółek PKP...),
3. 5 katastrof lotniczych w których zginęła elita armii oraz prezydent z małżonką,
4. Nieudana profesjonalizacja wojska ( 20% obsady NSR i jeden szeregowy na 3 dowódców!)
5. Nieudolna akcja przeciwpowodziowa (wały przerywane w setkach miejsc bo Zarząd Wód nie może przejść się po wałach i załatać lisich nor!)
6. TiR stoją w Rosji, bo rząd "zapomniał" przedłużyć z ruskimi umowę - za to zajmuje się pluciem na PiS - PiS wszystkiemu winien mimo że od 4 lat nie rządzi,
7. Ukradli nam emerytury (OFE),
8. Podnieśli podatki (a obiecywali że obniżą - PiS obniżył a taki niby PiS zły), reformy służby zdrowia nie ma - Kopacz szykuje ją od 4 lat...
9. Za wszystko winna opozycja,
10. Chwalą się budową dróg za kasę z UE, którą wynegocjował poprzedni rząd,
11. Program modernizacji linii kolejowych nie udał się,
12. Zadłużenie wzrosło o 43% w ciągu 4 lat!
13. W celu łatania dziury budżetowej wyprzedaje się perełki w stylu KGHM - przynoszące krociowe zyski,
14. Afera hazardowa - vice szef PO spotyka się z biznesmenami na cmentarzu (nekrofilia jest karana...),
15. Premier jeździ na narty i nie reaguje na kłamliwe oskarżenia Rosji pod adresem polskich oficerów(raport MAK),
16. Rzecznik rządu otrzymuje dochody od niemieckiego biznesmena ( mieszka w należącej do Niemca willi, nic za to nie płacąc... komu ten pan służy?),
17. Za poparcie PO w wyborach w 2007 roku Gronkiewicz Waltz dofinansowała stadion piłkarski Legii należący do TVN za ok 400 mln PLN,
18. Za PiS udało się wygrać konkurs na organizacje Euro 2012 , rząd wnuczka wermachtowca przegrał rywalizacje o EXPO oraz o Instytut Technologiczny...
19. Rozstrzygają jakieś tam przetargi na drogi ale żadna nie będzie (a taka była obietnica ryżego w 2007) gotowa na Euro 2012...
20. PO buduje najdroższe drogi na świecie-cena za kilometr w nizinnej Polsce wyższa niż w górzystej Chorwacji...
21. Gdyby nie weto prezydenta L.Kaczyńskiego to w 2008 roku PO wprowadziłoby nas do strefy sztywnego kursu euro i w czasie kryzysu padłby nasz eksport-tylko dzięki temu wetu Polska była "zieloną wyspą"
22. Przez źle skonstruowaną ustawę PO polskie firmy poniosły gigantyczne straty w wyniku opcjiwalutowych,
23. Wykryli 3 afery PiS : klapka laptopa Ziobry, kanapa pogryziona przez psa Ludwika Dorna, oraz afera wykryta przez minister od korupcji Piterę "Dorsz za 8.5",
24. Destrukcja CBA - podporządkowanie służby bezpośrednio Tuskowi a korupcja i kolesiostwo w PO kwitnie,
25. Bezrobocie rośnie od 3 lat - mimo że spada u naszych sąsiadów... w styczniu już prawie 13%,
26. Afera Katastralna-firma żony ministra Skarbu Państwa wygrywa przetargi dla Ministerstwa Skarbu,
27. Afera w Ministerstwie Infrastruktury - minister Grabarczyk zatrudnia kolegów ze studiów a projekty drogowe i kolejowe leżą latami bez choćby decyzji lokalizacyjnej,
28. Mimo obietnic "odpolitycznienia" TVP , PO obsadziło TVP swoim ludźmi natychmiast po tym jak Komorowski został Prezydentem,
29. Senator Misiak i afera ze stoczniami,
30. Inwestor z Kataru który pojawił się przed wyborami i zniknął po wyborach,
31.Karnowski z zarzutami prokuratorskimi za korupcję, popierany w wyborach na przez.m.Sopotu przez PO,
32. Afera korupcyjna w Wałbrzychu. Panowie z PO, kupowali głosy wyborców,
Przypomnę, że przed koalicją PiS z samoobroną PiS chciał ponownych wyborów do sejmu. PO głosowała przeciw i PiS już nie miał innego wyboru. PO chciało całej władzy, dlatego była niemożliwa koalicja PO-PiS. Ale oczywiście wiodące media w Polsce tego ci tak nie naświetlą, po co? Lepiej znaleźć sobie niepokornego chłopca do bicia jakim jest PiS który walczy o polski gospodarczy punkt widzenia, gdzie wiodące media z wiodącym kapitałem zagranicznym będą robić wodę z mózgów przyszłym wyborcom następnej odmiany PO.

A tak przy okazji przejrzyj stronę http://markd.pl/afery-po O zgrozo, już jest 470 afer. Autor zastrzega, że jak któraś z afer jest nieprawdziwa to ją usunie. Policjanci mają wykonywać swoją pracę a nie ukrywać się przed deszczem. Czy tak samo mają się ukrywać przed przestępcami?

Liczba ułaskawień:
tow.Lech Wałęsa : (od 22.12.1990 do 22.12.1995 = 1827 dni = 60 miesięcy), ułaskawień: 3454 na 3838 złożonych wniosków, tj. 90% uwzględnionych,średnio: 57,6 ułaskawień miesięcznie,
tow.Aleksander Kwaśniewski: (od 23.12.1995 do 22.12.2005 = 3653 dni = 120 miesięcy), ułaskawień: 4288 na 6400 złożonych wniosków, tj. 67% uwzględnionych,średnio: 35,7 ułaskawień miesięcznie,
Lech Kaczyński: (od 23.12.2005 do 10.04.2010 = 1569 dni = niespełna 52 miesiące), ułaskawień: 201 na 1117 złożonych wniosków, tj. 18% uwzględnionych,średnio: 3,9 ułaskawień miesięcznie,
tow.Bronisław Komorowski: (od 6.08.2010 do 17.12.2010 = 115 dni = niespełna 4 miesiące) ułaskawień: 52 na136 złożonych wniosków, tj. 38% uwzględnionych,średnio: 13 ułaskawień miesięcznie.

W 2007 roku w wyborach powszechnych do Sejmu RP na PO zagłosowało 6 701 010 z 30 615 471 uprawnionych do głosowania co stanowi jedynie 21,88% wyborców. A więc więcej niż co piąty Polak to zwolennik PO.
Chwila, nie "Polak" tylko "wyborca". Polaków było w tym czasie 37 863 631, co w porównaniu do ilości kart z krzyżykiem postawionym na karcie wyborczej przy PO daje 17,70%. Więc tak naprawdę zwolennik PO to w zasadzie co szósty Polak.

Grzegorz Kalicki

Tymczasem:

TYLKO PIS – Czego dokonał ? Koniec propagandy PO-SLD !
CZAS NA FAKTY z okresu zaledwie dwóch lat rządu PIS !


Wymiernym efektem rządów Prawa i Sprawiedliwości i działalności Jarosława Kaczyńskiego były daleko idące pozytywne zmiany w państwie, zarówno w gospodarce, jak i w innych dziedzinach.
1).
W polityce zagranicznej realizował wizję wolnej, niepodległej Polski, członka Europy ojczyzn, solidarnej społecznie.
2).
W kraju produkt krajowy brutto w czasie jego rządów przyrastał rocznie o ponad 6%, produkcja przemysłowa o ponad 10%, inwestycje o 20%, produkcja budowlana o ponad 60%. W okresie 2005-2007 powstało 1,2 mln miejsc pracy w kraju i spadło bezrobocie z ponad 3 mln osób w 2005 do ca 1 mln 100 tys. w 2008. Inflacja była niska a złoty stabilny.
3).
Zmniejszono deficyt finansów publicznych z około 4 proc. PKB do w 2006 do około 3 proc. PKB w 2007. Cena benzyny spadła z ok. 4,30 zł do 3,70 zł.
Ponadto Kaczyński zlikwidował podatek od spadków i darowizn, zmniejszył podatek dochodowy od osób fizycznych, obniżył o ponad połowę składkę rentową, dzięki czemu wzrosły pensje pracownicze, podniósł zaś znacząco najniższą płacę.

4).
Przeprowadził zmianę ustawy o radiofonii i telewizji, zmienił skład Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, dotychczas praktycznie w 100 proc. eseldowski, co doprowadziło do wybrania znanych dziennikarzy do zarządów mediów publicznych i wyrazistych zmian w programach.
5).
W ramach funduszy strukturalnych i Funduszu Spójności uzyskał 67,3 mld euro na lata 2007 – 2013. ( za które obecnie są budowane m.in. drogi ).
6).
Wprowadził w ramach polityki prorodzinnej nieznane w Polsce a powszechne w Europie Zachodniej odpisy od podatku na każde dziecko, wydłużył urlopy macierzyńskie, wprowadził też krytykowane przez opozycję tzw. becikowe, czyli zapomogę z tytułu urodzenia dziecka, co po dwóch latach zahamowało ujemny przyrost naturalny notowany od 2000 roku; na dożywianie dzieci przeznaczył 500 mln zł rocznie.
7).
Zainicjował politykę bezpieczeństwa energetycznego przez poszukiwanie niezależnych źródeł energii w kraju i zagranicą. Sprzeciwiał się budowie gazociągu północnego z Niemiec do Rosji, zainicjował budowę gazoportu.
8).
Wprowadził mechanizmy konkurencji w telefonii komórkowej, spadły o połowę ceny dostępu do internetu i ceny usług telefonicznych. Stworzył Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciw monopolom.
9).
Powołał Centralne Biuro Antykorupcyjne, które zajęło się skutecznym ściganiem korupcji i które stało się solą w oku SLD i rządzącej obecnie Platformy Obywatelskiej.
10).
Wprowadził sądy 24-godzinne, powołał Krajową Szkołę Sędziów i Prokuratorów. Po dwóch latach rządów PiS przestępczość kryminalna spadła o 18 proc.
11).
Odpolitycznił administrację rządową, wprowadzając ustawę o służbie cywilnej i państwowym zasobie kadrowym.
12).
Dokonał likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych, powołał nowe służby specjalne. Rozpoczął restrukturyzację polskich sił zbrojnych.
13).
Przeprowadził ustawową lustrację, zahamowaną przez sprzeciw zainteresowanych (PO-SLD).
Wzmocnił pozycję Instytutu Pamięci Narodowej.
14).
Nakłady na ochronę zdrowia wzrosły o ponad 10 mld zł, tj. o 26%, a niedopłacanym latami pracownikom tej branży podniesiono wynagrodzenia o blisko jedną trzecią.
15).
Za rządów PiS 86% Polaków deklarowało, że czują się szczęśliwi, a ponad 60% twierdziło, że żyje się im dostatnio.

 POLITYKA - ocena rządzących

 ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia

 AFERY - jak okrada się naród

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~marek777
15-07-2012 / 17:28
Replika do bełkotu trefnisia GRAŚ : "Donald TUSK NIE JEST Kłamcą". Marek Krasnopolski OFIARA NAZISTOWSKIEJ ZBRODNI prokuratorów i sędziów z Koszalina spełniający od 2000roku KONSTYTUCYJUNY OBYWATELSKI OBOWIĄZEK UDZIELANIA OBOWIĄZKU POMOCY OFIAROM PRZEMOCY w Rodzinie stwierdza : Donald TUSK jest KŁAMCĄ. Dowód I : cit. "jeżeli ktoś myśli, że prokuratorzy NIE będą ścigać sprawców przestępstw to się myli". Marek Krasnopolski przesłał dokumenty do Donalda TUSKA pozostały bez reakcji. Do dnia dzisiejszego OFIARA prokuratorów i sędziów jest niszczona. Dowód II : Lista otwarty Rafała Krzyształowskiego - www.aferyprawa.eu. Palcem w bucie NIE Kiwnęli. NIC NIE robią. Myśleć w ogóle NIE potrafią. TAK jak głosi to Donald TUSK. Wręcz odwrotnie prokuratorzy NISZCZĄ metodami NAZISTOWSKIMI swoje OFIARY w porozumieniu solidarnością zawodowej sitwy. Odbywa się biologiczne mordowanie ludzi. Dowód III : Rodzina ŚWIĄTEK zam przy ul. Bursztynowej 5 w Sarbinowie 76-034 - tk. 501 545 898 C U R I O Z U M Aby zaistniał KRYZYS musi najpierw być DOBROBYT. W Polsce kryzys trwa w ciągłości od ponad 1000 LAT. Jeszcze Polska NIE zginęła …
~anna
26-01-2012 / 21:35
hrymr.salon24.pl/ zobacz co wrogowie miedzy innymi pisza
~anna
26-01-2012 / 20:42
W POLSCE NIEPREDKO BEDZIE DOBRZE BO NAROD OSZUKANY I PODZIELONY NAROD NIEDOJDZIE DO POROZUMIENIA WCIAZ SIE KLOCA A OTO PANSTWU CHODZI , BO SKLUCONY OGLUPIONY NAROD JEST LATWO NIM STEROWAC, ONI COS OBIECAJA A CI WIERZA I CIESZA SIE CZEKAJA NATE OBIECANKI I ZNOW BOMBA , ZAWIEDZENI. I TAK W NIESKONCZONOSC . CIAGLE PODPISY DEMONSTRACJE BY NIE MNIELI CZASU NA MYSLENIE GOTOWE MEDIA WAM PODADZA NA TALEZU TYLKO SKONSUMOWAC, POCO MYSLEC PANSTWA NIEMAJA PREZYDENTOW , ANI PREMIEROW , TYLKO MARIONETKI A TAKIE NIE MAJA NIC DO POWIEDZENIA RZAD WEGIERSKI ODBIL SIE OD DNA POSZEDL Z BOGIEM DO PRZODU TO JUZ SZATAN BRUKSELSKI SIE WSCIEKA I ATAKUJE WEGRY . BOZE RATUJ POLSKE I NIE OPUSZCZAJ WEGRY TO SA NASI BRACIA
~zygzak
30-03-2011 / 02:35
Jak długo jeszcze żyd nas Polaków będzie doił ??? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Tusk dostał list z Izraela: "to należało do Żydów" xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Stowarzyszenie Żydów z Polski w Izraelu w liście do premiera Donalda Tuska skrytykowało zamrożenie procesu reprywatyzacji i zaapelowało o zmianę tej decyzji oraz wypłatę rekompensat Żydom za ich mienie zagrabione przez nazistów i komunistów w Polsce. "Nie ma potrzeby przypominania panu, że ta własność należała do członków największej społeczności żydowskiej w Europie, która przez stulecia wniosła ogromny wkład w gospodarczy, duchowy i kulturalny rozwój polskiego narodu. Nie ma potrzeby przypominania panu, że większość tej społeczności została zamordowana na polskiej ziemi. Z 3,5 miliona wojnę przetrwało jedynie 350 tysięcy" - napisano w liście. Stowarzyszenie uważa, że własność w różnej formie została zagrabiona, skonfiskowana lub znacjonalizowana przez nazistów, komunistów, a nawet w okresie rządów demokratycznych, które zostały wybrane po upadku reżimu komunistycznego, i "nigdy nie została zwrócona prawowitym właścicielom" ani też nie wypłacono za nią rekompensat. REKLAMA Czytaj dalej "Apelujemy do pana teraz i wzywamy - jako premiera polskiego rządu - by poprowadził go pan do naprawienia okropnego zła wyrządzonego Żydom na polskiej ziemi" - napisano w liście podpisanym przez prezes organizacji Lili Haber. Zdaniem stowarzyszenia, byłoby "mądre, właściwe i sprawiedliwe" zrobić to teraz, gdy niektórzy ocaleni z Zagłady jeszcze żyją. Jak poinformował rzecznik prasowy ambasady RP w Tel Awiwie Jacek Olejnik, list przesłany drogą mailową do polskiej ambasador Agnieszki Magdziak-Miszewskiej został przekazany do kancelarii premiera. Ambasada nie komentuje tej sprawy. Ministerstwo Skarbu Państwa poinformowało 10 marca, że projekt ustawy reprywatyzacyjnej jest przygotowany, ale ze względu na "globalny kryzys finansowy" oraz duże obciążenia finansowe wynikające z tej ustawy, "w obecnej sytuacji ekonomicznej projekt ustawy nie może być przeprowadzony". Według resortu ustawa powodowałaby "skokowy wzrost długu publicznego o 18 mld zł". Sprawa dotyczy dawnych właścicieli, którzy utracili swoje nieruchomości w efekcie nacjonalizacji z lat 1944-1962. Prace nad projektem trwały od 2008 r. Pytany o tę kwestię premier Donald Tusk zapewniał następnego dnia, że w sprzyjającym okresie rząd przekaże projekt ustawy do sejmu. - I biorę odpowiedzialność za decyzję o zatrzymaniu na razie procesu, a więc nie kierujemy do parlamentu tej ustawy, bo w dzisiejszej sytuacji na świecie, w Europie, w Polsce proponowanie dodatkowego wydatku idącego w dziesiątki miliardów złotych byłoby uczciwe wobec roszczących i bardzo nieuczciwe wobec wszystkich pozostałych polskich obywateli - powiedział szef rządu. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx A my uważamy iż rząd POstkomunistyczny sprzedaje nas każdego dnia a prywatyzacja polega właśnie na tym aby wszystko co POLSKIE oddać w żydowskie łapy i tylko żal Hitlera i że nie dokończył dzieła i do końca nie zrobił porządku z krwiopijczym narodem .
~lwgula
19-03-2011 / 13:54
1. TYLKO JEDEN NA ŚWIECIE LWG odkrył twierdzenie szersze od twierdzenia Pitagorasa. 2. TYLKO JEDEN NA ŚWIECIE LWG obalił przeprowadzony przez Hilberta dowód twierdzenia, które orzeka, że równanie X^{4} + Y^{4} = Z^{2} nie ma rozwiązań X,Y,Z, takich, że X,Y,Z należą do zbioru {1,2,3,...}. 3. TYLKO JEDEN NA ŚWIECIE LWG przeprowadził dowód twierdzenia, które orzeka, że równanie X^{4} + Y^{4} = Z^{2} nie ma rozwiązań X,Y,Z, takich, że X,Y,Z należą do zbioru {1,2,3,...}. 4. TYLKO JEDEN NA ŚWIECIE LWG wykazał, że dowód WTF(FLT) w liczbach X,Y,Z należących do zbioru {1,2,3,...} jest równoważny dowodowi WTF(FLT) w liczbach całkowitych, co obala przeprowadzone przez Sierpińskiego dowody WTF(FLT) dla niektórych n. 5. TYLKO JEDEN NA ŚWIECIE LWG obalił dowód WTF(FLT) podany przez Wilesa. 6. TYLKO JEDEN NA ŚWIECIE LWG udowodnił WTF(FLT), czego nie dokonali najwięksi geniusze przez okres ponad 350 lat. 7. TYLKO JEDEN NA ŚWIECIE LWG sformułował twierdzenie, które orzeka, że istnieje nieskończenie wiele rozwiązań x,y,z równania x^{2} + y^{2} = 2z^{2}, takich, że nieparzyste x,y,z są parami różne. 8. TYLKO JEDEN NA ŚWIECIE LWG, w sposób pośredni (nie poprzez dowodzenie nie wprost) obalił hipotezę Riemanna, za milion USD brutto. 9. TYLKO JEDEN NA ŚWIECIE LWG odrzucił drugi przypadek THE BIRCH and SWINNERTON-DYER CONJECTURE, za milion USD brutto. 10. TYLKO JEDEN NA ŚWIECIE LWG rozszerzył i udowodnił hipotezę Goldbacha. CAŁY ŚWIAT SKRĘCA SIĘ ZE ŚMIECHU LUB PODSKAKUJE Z RADOŚCI, że LWG nie istnieje jako autor naukowych sensacji XX i XXI wieku. lwgula.pl.tl/ Leszek W. Guła
~Peter
18-03-2011 / 09:35
Wywalić Tuska, tylko po to, żeby go zastąpił jakiś inny szkodnik czy bęcwał??? jaki to ma sens?? Demokracja nie służyła i nie służy Państwu, żadnemu....
~alleluja
15-03-2011 / 23:28
Do "koleś kolesia z układu" nie masz stałej niewiasty bo karzda która zobaczy twój mały ptaszek odchodzi od ciebie i nie należy tychże niewiast - kobiet poniżać bo to nie ich wina że masz mały ptaszek i muszą szukać coś konkretnego poza układem z tobą.
~ostek
15-03-2011 / 23:23
Po przeczytaniu kilku komentarzy dochodzę do wniosku iż ci z układów to po prostu typowe bydło bez czci i wiary i cieszę się że są przeklinani a i czas na ich likwidację się zbliża dlatego też jak po nitce do kłębka po IP dochodzimy kto jest kto , zbieramy adresy a przyjdzie noc "długich noży" to się w jedną taką załatwi całe to parszywe plemie z immunitetami. Szczekajcie psy dalej a karawana po wasze zwłoki już jest w drodze. Polska powstanie już niedługo i podziękuje wam parchy systemu. A co do wyjazdu z kraju naszych dziadów i ojców co to przelewali za ten kraj swoją krew to WY czerwono mośkowe pająki wypieprzajcie do izralela.
~gośc
15-03-2011 / 19:51
Wierze w reinkarnacje. Co mi moze zrobic taki palant jak Tusk? Ta sprzedajna kurwa TEZ UMRZE !!!!!! Ja umrę spokojnie a ten gnoj w myśl zasady karmy bedzie doświadczał tego co zrobilł innym. Tusk i tak musisz umrzec i w tym jestes rowny ze mna. h c w d. mgnole
~tajniak
15-03-2011 / 17:47
Rankowcu czerwony, urzedniku ,kolesiu z ukladu, kolesiu kolesia z ukladu i inne ksywy. Nędzny impotencie umyslowy, i seksualny. zamknij swoja nędzną paszczę i przestań się dowartościowywać wypisujac swoje chore brednie. Ty nawet nie masz wladzy nad własnym, niedorozwinietym k........